Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5462 5463 5464 5465 5466 54675468 5469 5470 5471 5472 > >> >|

lolaxpx

Cytuj wiadomość#6582099 wtorek, 19 marca 2019, 19:16:11
wowela napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ktoś wie co to za firma altmaster bibula? Importem coś mi wyslali          

Też się chętni dowiem,też mam info na mailu

No wlasnie... co to moze byc?

pieluszki lupilu z TestMeToo
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6582102 wtorek, 19 marca 2019, 19:18:10
Polecam do poczytania. Coś dla fanów programów lojalnościowych: 
https://marketerp...jalnosciowe-2019.pdf
0 0

lolzek

Cytuj wiadomość#6582106 wtorek, 19 marca 2019, 19:25:45
Pytanie do laureatów Tic Tac - czy kiedy wgrywacie fotke opakowania w formularzu, to pokazuje wam się jakaś miniaturka? Bo ja niby dodaję fotkę, ale przycisk ciągle wygląda tak samo, więc nie wiem czy się wysłało czy jednak nie  emotka  (?)
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6582109 wtorek, 19 marca 2019, 19:28:57
Victoria33 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

A tak mnie interesuje. Niby zaladowalam zdjecie do tik takow, ale pewna nie bylam. Jesli formularz sie wyslal, tzn. ze z załącznikiem bylo ok?

Tak, bo bez zdjecia formularz by nie przeszedł emotka

Dzięki

lolzek

Cytuj wiadomość#6582112 wtorek, 19 marca 2019, 19:32:57
sssylwiaaa napisał(a):

lolzek napisał(a):

Pytanie do laureatów Tic Tac - czy kiedy wgrywacie fotke opakowania w formularzu, to pokazuje wam się jakaś miniaturka? Bo ja niby dodaję fotkę, ale przycisk ciągle wygląda tak samo, więc nie wiem czy się wysłało czy jednak nie  emotka  (?)

Musisz najechac myszką na miejsce, gdzie wgrywasz zdjęcie i tam pojawi Ci się nazwa Twojego pliku, który wysłano.

Tylko, że już przesłałam cały formularz, ale w takim razie chyba się wgrało emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6582115 wtorek, 19 marca 2019, 19:51:57
Jak to jest z blikomania, jeśli dziś nie zrobię transakcji blikiem to jak mnie wylosują to nie wygrywam, czy mnie nie losują, czy dzień nie ma znaczenia ? Ktoś miły mnie poinformuje, bo dziś już nawet nie mam siły zrozumieć tego regulaminu.  Będę wdzięczna za każdą informację emotka
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6582119 wtorek, 19 marca 2019, 20:01:01
e-e napisał(a):

Jak to jest z blikomania, jeśli dziś nie zrobię transakcji blikiem to jak mnie wylosują to nie wygrywam, czy mnie nie losują, czy dzień nie ma znaczenia ? Ktoś miły mnie poinformuje, bo dziś już nawet nie mam siły zrozumieć tego regulaminu.  Będę wdzięczna za każdą informację emotka

Z tego co ja zrozumiałem z tego regulaminu, to jeśli nie zrobisz w danym dniu transakcji to i tak mogą Cię wylosować, bo losowanie jest na podstawie ID zgłoszenia, a nie transakcji. Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

edit. a tutaj regulamin:
5.2.3.losowaniaLaureatówLosowań obejmuje Uczestników, którzy przystąpili do Loterii oraz aktywowali link, o którym mowa w pkt 1.2.9 Regulaminu, nie później niż do dnia poprzedzającego dzień losowania,niezależnie od tego czy dokonali Transakcji BLIK(z zastrzeżeniem że nagrodę może otrzymać Uczestnik, który dokonał Transakcji BLIK).
e-e 0

e-e

Cytuj wiadomość#6582124 wtorek, 19 marca 2019, 20:44:20
pawelkoo napisał(a):

e-e napisał(a):

Z tego co ja zrozumiałem z tego regulaminu, to jeśli nie zrobisz w danym dniu transakcji to i tak mogą Cię wylosować, bo losowanie jest na podstawie ID zgłoszenia, a nie transakcji. Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

edit. a tutaj regulamin:
5.2.3.losowaniaLaureatówLosowań obejmuje Uczestników, którzy przystąpili do Loterii oraz aktywowali link, o którym mowa w pkt 1.2.9 Regulaminu, nie później niż do dnia poprzedzającego dzień losowania,niezależnie od tego czy dokonali Transakcji BLIK(z zastrzeżeniem że nagrodę może otrzymać Uczestnik, który dokonał Transakcji BLIK).

Dziękuję, też tak zrozumiałam....jednak liczyłam na to, że się mylę  emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6582138 wtorek, 19 marca 2019, 21:04:20
pawelkoo napisał(a):

Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

Oby to wyglądało tak, że wylosowana osoba nie wie, że jest pretendentem do nagrody, póki nie dogadają się z bankiem... Dość mamy frustracji po nietrafionych bramkach, konkursach kreatywnych niezaspakajających gustu jury, pechowych losowaniach... aby jeszcze się dowiedzieć, że kasa nam przemyka koło nosa  emotka
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6582153 wtorek, 19 marca 2019, 21:21:31
anaesth napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Organizator dopiero po losowaniu wysyła zapytanie do banku czy dana osoba wykonała w danym dniu transakcje blikiem czy też nie. Będzie więc pewnie sporo rezerwy, lub też niewydanych nagród.

Oby to wyglądało tak, że wylosowana osoba nie wie, że jest pretendentem do nagrody, póki nie dogadają się z bankiem... Dość mamy frustracji po nietrafionych bramkach, konkursach kreatywnych niezaspakajających gustu jury, pechowych losowaniach... aby jeszcze się dowiedzieć, że kasa nam przemyka koło nosa  emotka

Zgodnie z regulaminem tak właśni będzie. Mail z nagrodą dopiero po weryfikacji banku.
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6582178 wtorek, 19 marca 2019, 22:21:41
gyrydymptum napisał(a):

anaesth napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Zgodnie z regulaminem tak właśni będzie. Mail z nagrodą dopiero po weryfikacji banku.

Jest i druga strona medalu - jeżeli ktoś zarejestruje aplikację i nie zamierza się bawić w robienie tych blików codziennie, to tylko zajmuje miejsce i marnuje nagrodę emotka  Jeżeli dobrze doczytałam, to laureat rezerwowy jest jeden, a nagroda niewydana zostaje u organizatora.
Coś mi się kojarzy, że w poprzedniej loterii pilnowałam tych blików codziennie, a jakoś niczego nie udało się wygrać. Tylko nic dziwnego, jeżeli sĄ takie warunki j.w. 
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6582186 wtorek, 19 marca 2019, 22:33:54
zielonooka85 napisał(a):

gyrydymptum napisał(a):

anaesth napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Jest i druga strona medalu - jeżeli ktoś zarejestruje aplikację i nie zamierza się bawić w robienie tych blików codziennie, to tylko zajmuje miejsce i marnuje nagrodę emotka  Jeżeli dobrze doczytałam, to laureat rezerwowy jest jeden, a nagroda niewydana zostaje u organizatora.
Coś mi się kojarzy, że w poprzedniej loterii pilnowałam tych blików codziennie, a jakoś niczego nie udało się wygrać. Tylko nic dziwnego, jeżeli sĄ takie warunki j.w. 

Ja mam zarejestrowane 3 aplikacje i się okazało, że się nie da wysłać blikiem "Przelew na telefon" bo aplikacja musi być z tego samego banku i już teraz wiem, że nie będę grał codziennie niestety ;/
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6582196 wtorek, 19 marca 2019, 22:56:58
Czy laureaci konkursu Kania Leclerc Kiora musieli wysłać oswiadczenie na @? W @ od nich nie bylo zadnego info, a w regulaminie nie ma konkretnego terminu ...
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6582198 wtorek, 19 marca 2019, 23:32:24
xpac napisał(a):

Ja mam zarejestrowane 3 aplikacje i się okazało, że się nie da wysłać blikiem "Przelew na telefon" bo aplikacja musi być z tego samego banku i już teraz wiem, że nie będę grał codziennie niestety ;/

Nie musi być z tego samego banku.  Nie wszystkie banki maja przelewy Blik na telefon, 6 czy 7 na razie ma. W regulaminie napisali za to, że przelewy na telefon muszą być do innego użytkownika, ale jak to sie mówi, 'rób swoje ryzyko jest twoje".
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6582199 wtorek, 19 marca 2019, 23:42:50
zawsze można jakieś grosze (no dobra.. złotówki) wpłacać blikiem na fundacje (np. siepomaga), przynajmniej ta kasa się komuś przyda
kiedyś też zarejestrowałam się z myślĄ, że będę robić te przelewy na tel, ale do dziś ich nie ogarniam emotka
hm, ciekawe.. taka inna sprawa - blikiem zapłaciłam 18tego jeszcze parę minut przed północĄ, a bank zapisał sobie tę transakcję jako zleconĄ 19tego, także też zmarnowana szansa..
może ktoś ma pomysł dlaczego nie działa mi na klawiaturze mała literka Ą? tylko ona jedna jedyna emotka
0 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6582201 wtorek, 19 marca 2019, 23:49:43
Czy ktoś jeszcze czeka na koszulkę z Serce rośnie?
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6582206 środa, 20 marca 2019, 00:07:22
sks900 napisał(a):

xpac napisał(a):

Nie musi być z tego samego banku.  Nie wszystkie banki maja przelewy Blik na telefon, 6 czy 7 na razie ma. W regulaminie napisali za to, że przelewy na telefon muszą być do innego użytkownika, ale jak to sie mówi, 'rób swoje ryzyko jest twoje".

Hmmm sprawdzę jutro, możliwe że drugi numer tel nie jest przypisany do konta blik w aplikacji banku
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6582207 środa, 20 marca 2019, 00:08:43
zielonooka85 napisał(a):

zawsze można jakieś grosze (no dobra.. złotówki) wpłacać blikiem na fundacje (np. siepomaga), przynajmniej ta kasa się komuś przyda
kiedyś też zarejestrowałam się z myślĄ, że będę robić te przelewy na tel, ale do dziś ich nie ogarniam emotka
hm, ciekawe.. taka inna sprawa - blikiem zapłaciłam 18tego jeszcze parę minut przed północĄ, a bank zapisał sobie tę transakcję jako zleconĄ 19tego, także też zmarnowana szansa..
może ktoś ma pomysł dlaczego nie działa mi na klawiaturze mała literka Ą? tylko ona jedna jedyna emotka

No wlasnie tak przelewalem ale jak konkurs trwa jeszcze jakies 150dni razy 1zl razy 3 aplikacje= 450zl emotka

malutka20

Cytuj wiadomość#6582208 środa, 20 marca 2019, 00:12:25
truskaweczka123 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

asantesana napisał(a):

monkakk napisał(a):

elizam napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy jest jeszcze ktoś na forum kto nic nie wygrał w tictakach od początku ? emotka
Czy tylko ja? emotka  

Ja... ale w ogóle mnie to nie dziwi, bo nawet, gdy było kilka tys. książeczek z kinder to wygrałam tylko 1 na kilkanaście zgłoszeń  emotka

Na - uwaga - 45 zgłoszeń w tic tac wygrałam... NIC 

To i ja się dołącze. Tak źle jak w Tic Tacach nie było daaaaaaaawno.....

U mnie na 50 kodów nic, ale ja jestem loteryjny miszczuniu  emotka

eeee 45 to jeszcze nic emotka  U mnie na 71 zgłoszeń w etapie już rozwiązanym wielkie ZEROOOOOO.... nawet biletu na koncert nie dali... stwierdzili że córka wystarczająco koncertuje mi w nocy przy ząbkowaniu emotka emotka emotka emotka

no niestety ja tez nic nie wygralam ;/ choc co prawda wyslalam kilkanascie kodow i mi sie wydawalo ze to duuuzo emotka

Ja też nic, moi znajomi też żalili się , że Tic Tac zero. Odpuszczam
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6582209 środa, 20 marca 2019, 01:46:41
xpac napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No wlasnie tak przelewalem ale jak konkurs trwa jeszcze jakies 150dni razy 1zl razy 3 aplikacje= 450zl emotka

hym, no to.. niezła inwestycja emotka
muszę przelewy ogarnĄć i sprawdzić, na co kiedyś te grosze wpłacałam emotka
0 0
|< << < 5462 5463 5464 5465 5466 54675468 5469 5470 5471 5472 > >> >|