Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5471 5472 5473 5474 5475 54765477 5478 5479 5480 5481 > >> >|

magisterek

Cytuj wiadomość#6583435 niedziela, 24 marca 2019, 19:50:23
edzia3 napisał(a):

Mam pytanie czy  artysta w tym tygodniu z coca coli T paweł Domagała,z góry dziękuję za odpowiedź

SMOLASTY emotka
0 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6583436 niedziela, 24 marca 2019, 19:59:35
magisterek napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Mam pytanie czy  artysta w tym tygodniu z coca coli T paweł Domagała,z góry dziękuję za odpowiedź

SMOLASTY emotka

Dzięki bardzo
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6583437 niedziela, 24 marca 2019, 20:07:16
edzia3 napisał(a):

magisterek napisał(a):

edzia3 napisał(a):

SMOLASTY emotka

Dzięki bardzo

a ja celowałem w UNIATOWSKIEGO emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6583440 niedziela, 24 marca 2019, 20:55:40
pioge7 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

magisterek napisał(a):

edzia3 napisał(a):

SMOLASTY emotka

Dzięki bardzo

napewno nie uniatowski tylko ten smolasty (patrz tatuaż na szyji i na teledysku coca coli)
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6583443 niedziela, 24 marca 2019, 21:12:29
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

edzia3 napisał(a):

magisterek napisał(a):

edzia3 napisał(a):

SMOLASTY emotka

Dzięki bardzo

napewno nie uniatowski tylko ten smolasty (patrz tatuaż na szyji i na teledysku coca coli)

Teraz już wiem emotka ale pierwsze słyszę... sprawdzałem kto w zeszłym roku dał dużo koncertów i wyszło że domagała, uniatowski, Kwiatkowski, feel i jeszcze jakiś jeden ale tylko  uniatowski wydal płytę w zeszłym roku jako debiutancką emotka  a tatuaże też ma emotka  ale wiem ze źle celowałem  
0 0

millim

Cytuj wiadomość#6583446 niedziela, 24 marca 2019, 21:32:42
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja mam pytanie do tych osób które powygrywały od metra tych termosów z Milki - co wy z nimi robicie??? Czy tym się w ogóle handlować opłaca czy to rozdajecie po rozdzinie? Mi na jakiś 20 zgłoszeń udało się trafić aż raz ale mam dzieci a z zeszłego roku wygrać się nie udało więc może taki termos się przyda ale widzę że tu dużo tych samych osób wciąż te termosy wygrywa i w sumie zaczęło mnie to zastanawiać...

dla siebie wygrałam 5 
reszta to wymiany tu na forum
moje przeznaczam dla dzieci i dla rodziny na prezenty

Mnie też to nurtuje, że te same osoby z tymi wygranymi termosami się wpisują a raczej wpisywały bo odkąd ktoś się zainteresował na forum i napisał o tym to dziwnie cicho się zrobiło. Podajcie ktoś chociaż jeden czas żeby wygrać ten termos bo konkurs się wcześniej zakończy niż trafię w tę bramkę a pasował by chociaż jeden na prezent. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6583466 poniedziałek, 25 marca 2019, 05:50:09
millim napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja mam pytanie do tych osób które powygrywały od metra tych termosów z Milki - co wy z nimi robicie??? Czy tym się w ogóle handlować opłaca czy to rozdajecie po rozdzinie? Mi na jakiś 20 zgłoszeń udało się trafić aż raz ale mam dzieci a z zeszłego roku wygrać się nie udało więc może taki termos się przyda ale widzę że tu dużo tych samych osób wciąż te termosy wygrywa i w sumie zaczęło mnie to zastanawiać...

dla siebie wygrałam 5 

Mnie też to nurtuje, że te same osoby z tymi wygranymi termosami się wpisują a raczej wpisywały bo odkąd ktoś się zainteresował na forum i napisał o tym to dziwnie cicho się zrobiło. Podajcie ktoś chociaż jeden czas żeby wygrać ten termos bo konkurs się wcześniej zakończy niż trafię w tę bramkę a pasował by chociaż jeden na prezent. 

ja celuje rano przed pracą około godziny 6:14 ,6 ;40, 6:55
nie jest to tajemnica wiele osób pytało na priv i odpisałam zgodnie z tym jak udało się wygrać. A np loteria Hochland kicha totalna prawie 50 kodów i co chwilę komunikat niestety twój kod nie wygrał. A serki trochę droższe niż baton milka
millim 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6583475 poniedziałek, 25 marca 2019, 08:00:39
millim napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

dla siebie wygrałam 5 

2 posty i już dajcie mu...  A może Ty cos daj by inni mogli wygrać?

agakaz2

Cytuj wiadomość#6583480 poniedziałek, 25 marca 2019, 08:18:53
isiulka napisał(a):

millim napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

dla siebie wygrałam 5 

2 posty i już dajcie mu...  A może Ty cos daj by inni mogli wygrać?

wiesz ja nie mam czasu spoglądać kto się kiedy zarejestrował i ile ma postów. pada pytanie odpisuje
millim, mia 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6583484 poniedziałek, 25 marca 2019, 08:39:37
1.Co w biedronce najtaniej z Colgate kupimy ? (gazetka wiem, ale może coś tańszego jest)

2.Zakładka konkursy (ta na górze) jak dodać konkursy do np. "z moim udziałem", "które mnie interesują" ??
0 0

taktoja

Cytuj wiadomość#6583491 poniedziałek, 25 marca 2019, 08:56:45
nswe69 napisał(a):

1.Co w biedronce najtaniej z Colgate kupimy ?

2.Zakładka konkursy (ta na górze) jak dodać konkursy do np. "z moim udziałem", "które mnie interesują" ??

W gazetce Biedronki są promocje teraz na colgate, myślę, że opłaca się te pasty kupić 100ml
0 0

taktoja

Cytuj wiadomość#6583495 poniedziałek, 25 marca 2019, 08:59:15
superloser napisał(a):

taktoja napisał(a):

nswe69 napisał(a):

1.Co w biedronce najtaniej z Colgate kupimy ?

W gazetce Biedronki są promocje teraz na colgate, myślę, że opłaca się te pasty kupić 100ml

Tylko, ze to wymuszane promocje na 2 sztuki  emotka

No tak emotka Ale wychodzi dobra cena na pastę która się nieźle pieni emotka
0 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6583496 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:01:53
pytanie za 100 punktów: czy to potwierdzone, że milka w piątek dzwoniła do głównych? czy to jakaś legenda? czy poszły smsy? może być PW emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6583498 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:05:51
zwyciezczyni napisał(a):

pytanie za 100 punktów: czy to potwierdzone, że milka w piątek dzwoniła do głównych? czy to jakaś legenda? czy poszły smsy? może być PW emotka

Tam były 3 główne... a ile smsów dotarło bez info o rodzaju nagrody?
0 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6583500 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:08:36
superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6583503 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:21:05
zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

No i na 10tys to chyba pesel trzeba wpisać  emotka  
Gratki emotka  za "wszystkie"
0 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6583504 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:23:00
superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

No i na 10tys to chyba pesel trzeba wpisać  emotka  
Gratki emotka  za "wszystkie"

wszystkie kilkanaście (dziesiąt?) na forum emotka  oświadczenie jest jedno

karkocka

Cytuj wiadomość#6583514 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:39:52

edzia21

Cytuj wiadomość#6583516 poniedziałek, 25 marca 2019, 09:43:36
karkocka napisał(a):

Nowy cennik PP
https://www.envel...1eDJSz1FZlzl9FgHErVY

Przesyłki polecone:

*5,90 zł – ekonomiczna
*8,40 zł – priorytetowa

chyba kogoś zdrowo "pogrzało"...
Mam nadzieję, że coraz więcej agencji będzie przechodziło na weryfikację drogą elektroniczną  emotka

iwona0103

Cytuj wiadomość#6583531 poniedziałek, 25 marca 2019, 10:17:51
kreatia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Wszystkie czapki już rozdane?

było ich 400, więc raczej nie... smsy z plecakami z tesco szły kilka dni chyba emotka

dziś jest ostatni dzień na powiadomienie

Jednak miałam rację emotka
|< << < 5471 5472 5473 5474 5475 54765477 5478 5479 5480 5481 > >> >|