Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5473 5474 5475 5476 5477 54785479 5480 5481 5482 5483 > >> >|

pablo1234

Cytuj wiadomość#6583670 poniedziałek, 25 marca 2019, 14:38:59
Mam pytanko odnośnie tictaca. Rozumiem, że dzisiaj lecą maile do zwycięzców 6 etapu? Czy zawsze wszyscy zwycięzcy z danego etapu byli informowani tego samego dnia czyli w tym przypadku dzisiaj? Czy możliwe, że maile poleca jeszcze jutro z 6 etapu itd?
0 0

taktoja

Cytuj wiadomość#6583674 poniedziałek, 25 marca 2019, 14:48:15
pioge7 napisał(a):

Pytanko emotka  jak to jest z gwarancją na słuchawki tic tac? 
Czytalem coś numerze seryjnym ale nie mogę teraz tego na forum znalexc emotka  

Powinien być na pudełku, tak jest w głośnikach
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6583679 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:05:03
taktoja napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanko emotka  jak to jest z gwarancją na słuchawki tic tac? 
Czytalem coś numerze seryjnym ale nie mogę teraz tego na forum znalexc emotka  

Powinien być na pudełku, tak jest w głośnikach

Tak, są jakieś, ale co na ich podstawie mamy gwarancje? Nie trzeba dowodu zakupu? Co w przypadku zepsucia? Gdzie je wysłać? 
0 0

millim

Cytuj wiadomość#6583680 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:11:18
nanajka81 napisał(a):

millim napisał(a):

millim napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czekam na TicTac wpisy a w MDW Milka króluje - jak nie termosy to czapki emotka   - chińczyk kraj zasypuje.

a ludzie się cieszą emotka Zima odeszła a tu czapki emotka PS. Ja na tictacowe wpisy nie czekam bo wiem że i tak mnie wylosują bo takie to już ja mam szczęście.

Te czapki o tej porze roku to jakaś parodia.

Lepiej już by dali chociaż 10 albo  20 złociszy zamiast tych twarzowych czapek. 

wiesz... rok temu był konkurs Kinder Bueno w którym było pierdylion urodzinowych książeczek do wygrania o wartości 3.69 (z czego znaczek na wysłanie paragonu kosztował 5.20) Zdecydowanie wolałabym dostać wtedy kupon na batonik niż debilną książeczkę która poszła na makulaturę (z czystej ciekawości poświęciłam kasę na znaczek bo książka przecież wg agencji była "unikatowa")

Tak to Kinder to wtedy poleciało po bandzie. W ostatni dzień naszło mnie żeby te paragony wysłać i po losowaniu z nadzieją patrzę a tu chyba z 10 smsów z tymi gów... książeczkami szkoda mi było kasy na znaczek a tortu to jakoś nie dali tylko taki badziew mi się trafił. Faktycznie schodzą z tymi nagrodami na psy a Chińczycy zacierają ręce bo mają co wytwarzać dla nas Polaków.
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6583681 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:11:38
kama.z napisał(a):

Zainstalowałam aplikację "zdrowe zakupy" i zrezygnowałam już z kilku loterii. Np. Góralki to straszny syf i nie będę ich jeść.

też ją mam i skanuje rzeczy emotka  większość widzę z daleka że nie jest zdrowe, ale czasem łapię się za głowę, bo produkty, które uważałam za fajne to syf... 
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6583682 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:12:35
https://assets.bose.com/content/dam/Bose_DAM/Web/consumer_electronics/bose_global_portal/pdfs/other/warranties/POLAND_WARRANTY_PL.pdf

tu jest o gwarancji i mamy, że mogą zażądać dowodu zakupu.

Trzeba się dowiedzieć/może ktoś się już dowiadywał ?
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6583687 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:19:46
darog napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

pytanie za 100 punktów: czy to potwierdzone, że milka w piątek dzwoniła do głównych? czy to jakaś legenda? czy poszły smsy? może być PW emotka

Tam były 3 główne... a ile smsów dotarło bez info o rodzaju nagrody?

wszystkie  emotka emotka

No i na 10tys to chyba pesel trzeba wpisać  emotka  
Gratki emotka  za "wszystkie"

wszystkie kilkanaście (dziesiąt?) na forum emotka  oświadczenie jest jedno

No właśnie..I jak te vouchery beda rozdane: na nazwisko wpisane do formularza? 
Moim zdaniem: należy natychmiast poinformować o rodzaju nagrody, nie ufam w takie informowanie. Podejrzewam, że ktoś kto wygrał w Karsbad ekspres, coś dobrego- wycieczki nie dostanie. I podejrzewam, że nominowanie do nagród głównych będzie dopiero jak otrzymają paragony i oświadczenia. By przypadkiem 3 jednocześnie nie poszły na Kraków/ Radom. etc..
dziwne. raz powiadamiają jaka nagroda/ a innym razem nie. A jak dzwonili to "gratulujemy wspaniałej nagrody" a przychodził jakiś szalik/.czy inne g...

Coś z systemem mają nie tak. wygląda na to-że 12 osób z mojej pracy wygrało-wszyscy. A nagród "tylko" 400..tam gdzie było 1000 nagród ktos 1-2 os "u mnie:" wygrały..a teraz smsy jak szalone lecą.

Jest możliwość sprawdzenia jakoś protokołu z przyznaniem  nagród: kto wycieczka a kto czapka>?

smsy były tylko dla czapeczek wygranych

rufus

Cytuj wiadomość#6583691 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:23:50
Znów się zgubiłem. Tiktaki to informowali za 6 etap prawda?  emotka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6583694 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:25:30
A tak nota bene to Pani przez telefon mówiła że to była loteria w C4 a nie konkurs... wydawało mi się że coś pisałam w tym konkursie bo w loterie gra rzadko
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6583700 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:36:47
darog napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

pytanie za 100 punktów: czy to potwierdzone, że milka w piątek dzwoniła do głównych? czy to jakaś legenda? czy poszły smsy? może być PW emotka

wszystkie  emotka emotka

Moim zdaniem: należy natychmiast poinformować o rodzaju nagrody, nie ufam w takie informowanie. Podejrzewam, że ktoś kto wygrał w Karsbad ekspres, coś dobrego- wycieczki nie dostanie. I podejrzewam, że nominowanie do nagród głównych będzie dopiero jak otrzymają paragony i oświadczenia. By przypadkiem 3 jednocześnie nie poszły na Kraków/ Radom. etc..
dziwne. raz powiadamiają jaka nagroda/ a innym razem nie. A jak dzwonili to "gratulujemy wspaniałej nagrody" a przychodził jakiś szalik/.czy inne g...

Coś z systemem mają nie tak. wygląda na to-że 12 osób z mojej pracy wygrało-wszyscy. A nagród "tylko" 400..tam gdzie było 1000 nagród ktos 1-2 os "u mnie:" wygrały..a teraz smsy jak szalone lecą.

Jest możliwość sprawdzenia jakoś protokołu z przyznaniem  nagród: kto wycieczka a kto czapka>?

Jest ktoś w ogóle, kto grał w Milka Carrefour i nie wygrał nic emotka  Tak się zastanawiam, czy odsyłać ten paragon.Jeśli ktoś mnie na pw poinformuje,że dostał info sms/telefoniczne o voucherze, to sobie raczej odpuszczę wysyłkę.No,ale z drugiej strony jak oni dopiero będą wybierać te vouchery spośród tych, którzy łaskawie zechcieli odesłać paragon na czapkę emotka
darog 0

darog

Cytuj wiadomość#6583701 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:38:33
kawazczekolada napisał(a):

A tak nota bene to Pani przez telefon mówiła że to była loteria w C4 a nie konkurs... wydawało mi się że coś pisałam w tym konkursie bo w loterie gra rzadko

Mowa o Milka w C4/ dzwonili z voucherem za 10 tys?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6583704 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:44:37
cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

Jest ktoś w ogóle, kto grał w Milka Carrefour i nie wygrał nic emotka  Tak się zastanawiam, czy odsyłać ten paragon.Jeśli ktoś mnie na pw poinformuje,że dostał info sms/telefoniczne o voucherze, to sobie raczej odpuszczę wysyłkę.No,ale z drugiej strony jak oni dopiero będą wybierać te vouchery spośród tych, którzy łaskawie zechcieli odesłać paragon na czapkę emotka

No nie żartuj sobie Kasiu emotka ja i rodzina na kilka zgłoszeń nie trafiliśmy żadnej czapki. Nie żeby nam na niej zależało bo nie o nią grałam ale...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6583708 poniedziałek, 25 marca 2019, 15:56:15
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

No nie żartuj sobie Kasiu emotka ja i rodzina na kilka zgłoszeń nie trafiliśmy żadnej czapki. Nie żeby nam na niej zależało bo nie o nią grałam ale...

Alu, zatem trzymam kciuki za info o voucherze emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6583711 poniedziałek, 25 marca 2019, 16:07:14
A myślicie, że już wszystkie dni poinformowane? Bo ja z 24.01 i 1 lutego nie mam nic emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6583717 poniedziałek, 25 marca 2019, 16:22:22
aurorcia napisał(a):

A myślicie, że już wszystkie dni poinformowane? Bo ja z 24.01 i 1 lutego nie mam nic emotka

Ostatni dzień był na pewno.

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6583727 poniedziałek, 25 marca 2019, 16:46:31
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

darog napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

superloser napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

wszystkie  emotka emotka

to zatem jest nas już kilka osób... emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6583731 poniedziałek, 25 marca 2019, 16:54:44
agakaz2 napisał(a):

kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Czy z wielkiego sprzątania w razie wygranej paragony chcą poprzez formularz czy oryginał? Mam 2 konka na jednym paragonie emotka a nawet 3

tylko formularz

W przypadku głównej zgodnie z regulaminem odsyłasz oryginał.

ja pisałam o dodatkowych nagrodach

Ale pytanie nie było o nagrody dodatkowe tylko ogólnie o loterię.

pablo1234

Cytuj wiadomość#6583743 poniedziałek, 25 marca 2019, 17:20:33
To dzisiaj poszły @ od tictaca za VI etap czy rezerwa z III? Czy to i to  emotka
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6583752 poniedziałek, 25 marca 2019, 17:45:05
Czy Lotos informuje na biezaco?  Mam wygrana i nie wiem czy to z poprzedniego tygodnia czy cos wcześniejszego?
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6583753 poniedziałek, 25 marca 2019, 17:50:09
pablo1234 napisał(a):

To dzisiaj poszły @ od tictaca za VI etap czy rezerwa z III? Czy to i to  emotka

To I to emotka
|< << < 5473 5474 5475 5476 5477 54785479 5480 5481 5482 5483 > >> >|