Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5477 5478 5479 5480 5481 54825483 5484 5485 5486 5487 > >> >|

lowmacp

Cytuj wiadomość#6584151 wtorek, 26 marca 2019, 19:49:05
Mysia napisał(a):

lowmacp napisał(a):

silvia8 napisał(a):

lowmacp napisał(a):

Czy tylko do mnie nie dotarła dziś pościel z konkursu Lipikar SPH? Wysyłają jakieś info o nadaniu przesyłki?

Ja też nic jeszcze nie dostałam. Pewnie jutro dotrze kurier.

No to mnie pocieszyłaś. Akurat już obiecałam bratu na prezent dla dzidziusia i nie chciałabym akurat tej nagrody stracić emotka

Dlaczego miałabyś stracić? Pewnie dotrze jutro emotka Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że będzie do kompletu ochraniacz jak na zdjęciu nagrody emotka W poprzednim konkursie było dokładnie to co na zdjęciu, pełen wypas jeśli chodzi o wyprawkę, nawet króliczek się znalazł... emotka

Ostatnio mam szczęście do utraty nagród emotka , dlatego już mnie nic nie zdziwi.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6584156 wtorek, 26 marca 2019, 20:01:12
lowmacp napisał(a):

Mysia napisał(a):

Dlaczego miałabyś stracić? Pewnie dotrze jutro emotka Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że będzie do kompletu ochraniacz jak na zdjęciu nagrody emotka W poprzednim konkursie było dokładnie to co na zdjęciu, pełen wypas jeśli chodzi o wyprawkę, nawet króliczek się znalazł... emotka

Ostatnio mam szczęście do utraty nagród emotka , dlatego już mnie nic nie zdziwi.

Jeżeli chodzi o agencję to Ci nagrody nie odbierze bo z tego z pamiętam w regulaminie było info, że gdyby weryfikacja przebiegła źle to Cię do kilku dni poinformują emotka Kurier myślę uczciwie dostarczy emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6584178 wtorek, 26 marca 2019, 22:18:44
Ja też dziś nie dostałam tej nagrody LRP z Superpharm.Więc chyba nie ma co się denerwować.Też mi zaginęła ostatnio nagroda z wydawnictwa z gazety i mam lekki strach.Ale liczę na jutro i patrzę z optymizmem ,że nagroda dotrze.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6584189 wtorek, 26 marca 2019, 23:47:35
apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

to jakąś drożyznę znalazłaś emotka  są po 49 zł i pewnie można znaleźć taniej emotka

to prawda
a zapas Frugo według moich obliczeń  jest wart ok. 270 zł więc już lepiej soki wygrać

? czyli jesli Frugo po 2 zł to 136 szt..na 270 zł? Więc jaki ro "roczny zestaw" skoro rok ma 365 dni a pić należy min 2 litry dziennie?

wg regulaminu 
) Nagroda II stopnia Roczny zapas Frugo o wartość 13680 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na
refundację podatku od nagrody w wysokości 2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

Maksymalna wartość nagród wynosi 17280 zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.
Organizator przewidział w Konkursie 50 (słownie: pięćdziesiąt) odrębnych Nagród II Stopnia
To jest tak skonstruowane- że nagroda-roczny zapas jest warty ponad 13 tys zł..
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6584191 wtorek, 26 marca 2019, 23:52:01
Ciekawe czy z Frugo będzie rezerwa? Czy już wszystkich poinformowano o nagrodach, czy pozostałych jutro ?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6584198 środa, 27 marca 2019, 00:59:54
darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

to jakąś drożyznę znalazłaś emotka  są po 49 zł i pewnie można znaleźć taniej emotka

to prawda
a zapas Frugo według moich obliczeń  jest wart ok. 270 zł więc już lepiej soki wygrać

? czyli jesli Frugo po 2 zł to 136 szt..na 270 zł? Więc jaki ro "roczny zestaw" skoro rok ma 365 dni a pić należy min 2 litry dziennie?

wg regulaminu 
) Nagroda II stopnia Roczny zapas Frugo o wartość 13680 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na
refundację podatku od nagrody w wysokości 2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

Maksymalna wartość nagród wynosi 17280 zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.
Organizator przewidział w Konkursie 50 (słownie: pięćdziesiąt) odrębnych Nagród II Stopnia

Podziel na 50 nagród. 

13680÷50= 273.60zl 

Frugo to nie woda. A picie tej chemii w ilości 2 litrów dziennie  emotka  
Z umiarem - butelka na 2 dni. Później ich pozwiesz, że masz nadwage, cukrzyce bo przez rok tylko Frugo z konkursu piłaś/eś i Prince Polo chrupałaś/eś w przerwie między Milka a Oreo.

Powinni podać, że to 12 zgrzewk po 12 butelek w środku - zamiast "roczny". 
darog 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6584199 środa, 27 marca 2019, 01:20:45
violka88 napisał(a):

Ciekawe czy z Frugo będzie rezerwa? Czy już wszystkich poinformowano o nagrodach, czy pozostałych jutro ?

Raczej wszystkich. Ta agencja nigdy nie informuje "na raty"
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6584200 środa, 27 marca 2019, 01:24:48
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

to prawda

wg regulaminu 
15727,26 zł.

Podziel na 50 nagród. 

13680÷50= 273.60zl 

Z umiarem - butelka na 2 dni. Później ich pozwiesz, że masz nadwage, cukrzyce bo przez rok tylko Frugo z konkursu piłaś/eś i Prince Polo chrupałaś/eś w przerwie między Milka a Oreo.

hahaha! dobre! 
ale szkoda, że Polska to nie USA...odszkodowanie byłoby super.
Z drugiej strony roczny zapas- to minimum 365 butelek- pojemnośc podali - 0,5 litra.
Sa też podane 2 możliwości
- minimalna wartośc nagrody:  13680 netto + podatek  2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

- maksymalna wartośc nagrody: 17280 zł netto + podatek 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.

Dlaczego ma być na szkodę dla laureatów ten niższy wariant? a wogóle dlaczego 2 warianty? i od czego/kogo zależy czy wyśla minimum-czy maximum?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6584209 środa, 27 marca 2019, 08:01:49
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

to prawda

wg regulaminu 
15727,26 zł.

Podziel na 50 nagród. 

13680÷50= 273.60zl 

hahaha! dobre! 
ale szkoda, że Polska to nie USA...odszkodowanie byłoby super.
Z drugiej strony roczny zapas- to minimum 365 butelek- pojemnośc podali - 0,5 litra.
Sa też podane 2 możliwości
- minimalna wartośc nagrody:  13680 netto + podatek  2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

- maksymalna wartośc nagrody: 17280 zł netto + podatek 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.

Dlaczego ma być na szkodę dla laureatów ten niższy wariant? a wogóle dlaczego 2 warianty? i od czego/kogo zależy czy wyśla minimum-czy maximum?

Minimum i maximum to pewnie przewidywany wzrost cen - od momentu napisania regulaminu do chwili zakupu towaru i jego przesłania. 
Nikt chyba nie chce dostać "zapasu" nagrody, którą MUSI zjeść TERAZ!
Tak jak było w Danio, gdzie nagroda do kosza poszła - bo nie dosyć, że smaki ohydne (czekoladowy - wybrał chyba ten kurier) to 1-5 dni terminu przydatnošci.

Agencje powinny mieć lepsze układy z sieciami sklepów, by nagrody były "świeże" i smakowały klientowi ... i zamiast przesyłać towar to wydawać voucher na zakup "nagród", którymi sa produkty promocyjne.

Kiedyś Mlekovita wysyłała zestawy produktów. Koleżanka "zawsze dieta" wygrała kilka. Wszystkie śmietany, mleka cukrowe wyrzuciła. Nie rozdała innym, z dobrym sercem, by ich nie "tuczyć". Jakby wtedy dostała vouchery na produkty fundatora nagród, to by kupiła to co lubi i używa.

Teraz Nav dał szanse na darmowy Danonek przy zakupie innego produktu Danone w Biedronce. Osobiście uważam, że UE powinna zakazać pakowania funkcjonalnego jogurcików w saszetki, bo zaśmieca to bardziej środowisko od patyczka do uszu.
Ale Danone chce dobrze, to daje "darmo". 

superloser dzięki za wyjaśnienia, rzeczywiście racja. najlepiej i przejrzyście by było: podanie ile produktów. np 12 pakietów/ zgrzewek (12 mies) x 30 szt butelek po 0,5 l
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6584222 środa, 27 marca 2019, 08:58:22
Dzwoniłam wczoraj do Karlsbad w sprawie paragonu. W regulaminie doczytałam, że "Oryginały dowodu zakupu Produktów (...) powinny być wysłane w terminie 3dni od daty przeprowadzonej rozmowy", tłumaczę pani sytuację i po dobrych kilku minutach ona mi mówi, że bez dowodu zakupu to nic nie ugram, ale mogę spróbować uzyskać duplikat paragonu emotka . Pytam, czy na pewno, bo w regulaminie jest mowa tylko o oryginale, ale potwierdzono mi, że może to być duplikat (pomijając fakt, że coś takiego jak duplikat paragonu  nie istnieje jednak emotka ).
W Carrefour była jednak mocno nieogarnięta pani i powiedziała mi, że czegoś takiego jak duplikaty paragonu nie wystawiają, tylko kopie faktur. Nie sprzyja mi też to, że nie pamiętam dokładnego dnia zakupu, więc nie proponowałam jej nawet szukania rolki z rachunkiem, bo i bez tego wyglądała na mocno przerażoną...  Nie bardzo rozumiem, bo raz w Auchanie potrzebny był nam paragon do reklamowania jakiejś elektroniki i znalezienie duplikatu zajęło w BOKu dosłownie parę minut.

No i jeszcze jedno - ja widziałam wysyp wiadomości w MDW w poniedziałek, a pani z agencji powiedziała mi, że SMS-y były rozsyłane trzykrotnie, dwa za pośrednictwem jakiegoś systemu wcześniej i trzeci w poniedziałek. Czy ktokolwiek dostał wcześniej informację o wygranej w konkursie?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6584224 środa, 27 marca 2019, 09:04:17
danae napisał(a):

Dzwoniłam wczoraj do Karlsbad w sprawie paragonu. W regulaminie doczytałam, że "Oryginały dowodu zakupu Produktów (...) powinny być wysłane w terminie 3dni od daty przeprowadzonej rozmowy", tłumaczę pani sytuację i po dobrych kilku minutach ona mi mówi, że bez dowodu zakupu to nic nie ugram, ale mogę spróbować uzyskać duplikat paragonu emotka . Pytam, czy na pewno, bo w regulaminie jest mowa tylko o oryginale, ale potwierdzono mi, że może to być duplikat (pomijając fakt, że coś takiego jak duplikat paragonu  nie istnieje jednak emotka ).
W Carrefour była jednak mocno nieogarnięta pani i powiedziała mi, że czegoś takiego jak duplikaty paragonu nie wystawiają, tylko kopie faktur. Nie sprzyja mi też to, że nie pamiętam dokładnego dnia zakupu, więc nie proponowałam jej nawet szukania rolki z rachunkiem, bo i bez tego wyglądała na mocno przerażoną...  Nie bardzo rozumiem, bo raz w Auchanie potrzebny był nam paragon do reklamowania jakiejś elektroniki i znalezienie duplikatu zajęło w BOKu dosłownie parę minut.

No i jeszcze jedno - ja widziałam wysyp wiadomości w MDW w poniedziałek, a pani z agencji powiedziała mi, że SMS-y były rozsyłane trzykrotnie, dwa za pośrednictwem jakiegoś systemu wcześniej i trzeci w poniedziałek. Czy ktokolwiek dostał wcześniej informację o wygranej w konkursie?

W piątek były jedne smsy 
w poniedziałek drugie
jesli chodzi o czapeczki z carrefour Milka emotka  
danae 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6584226 środa, 27 marca 2019, 09:05:31
danae każdy paragon jest w systemie, ale trzeba znać datę, kwotę zakupu, cokolwiek, co może ją naprowadzić. np. jak płatność była kartą to masz datę i kwotę, to już wystarczy.
wiesz może jak informowali vouchery?
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6584230 środa, 27 marca 2019, 09:10:46
Hmm, to do mnie piątkowe w takim razie nie dotarły. W takim razie i tak jest już za późno, bo skoro liczą się trzy dni robocze od daty powiadomienia, to piątek, poniedziałek i wtorek liczę.

kreatia Ja mam numer paragonu tylko, więc nie wiem, czy to jakkolwiek by pomogło. O voucherach nic nie wiem, trochę się bałam, bo pani brzmiała nieco tak, jakbym jej bardzo przeszkadzała emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6584231 środa, 27 marca 2019, 09:13:15
danae napisał(a):

Hmm, to do mnie piątkowe w takim razie nie dotarły. W takim razie i tak jest już za późno, bo skoro liczą się trzy dni robocze od daty powiadomienia, to piątek, poniedziałek i wtorek liczę.

kreatia Ja mam numer paragonu tylko, więc nie wiem, czy to jakkolwiek by pomogło. O voucherach nic nie wiem, trochę się bałam, bo pani brzmiała nieco tak, jakbym jej bardzo przeszkadzała emotka

w piątek szła część i w poniedziałek reszta (w poniedziałek większość, mam wrażenie). ja bym słała, jakbym miała co emotka
danae 0

danae

Cytuj wiadomość#6584235 środa, 27 marca 2019, 09:18:05
Podejdę jeszcze dziś, może będzie ktoś inny emotka . Jak się uda wyciągnąć paragon, to wyślę.

kreatia

Cytuj wiadomość#6584242 środa, 27 marca 2019, 09:32:14

pioge7

Cytuj wiadomość#6584245 środa, 27 marca 2019, 09:43:44
Ta sama agencja prowadziła tymbark z czapkami to wpisywałem ten naprzeciwko daty i czapki dotarły 

melissa

Cytuj wiadomość#6584279 środa, 27 marca 2019, 11:08:32
izkak napisał(a):

scrabble napisał(a):

W regulaminie chyba podali łączną wartość wszystkich tych aparatów...   emotka

Ktoś się może dopytał w agencji, jaki to ma być aparat?
Z regulaminu:
Aparaty fotograficzne Kodak o minimalnej wartość nagrody 771,00 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 105,37zł.Łączna minimalna wartość nagrody wynosi 876,37zł.Maksymalna wartość nagrody wynosi 1180zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 161,27zł. Łączna maksymalna wartość nagrody wynosi 1341,27zł.

W przeciwieństwie do zapasu Frugo posługują się tu liczbą pojedynczą, pisząc o wartości nagrody, a nie nagród.

Jeśli jednak zamierzaliby się wykpić tanimi jednorazówkami, to chyba
czas na zbiorową reklamację, bo skoro teoretycznie gorsze nagrody, za
miejsca 22-71 to 365 butelek napoju (zgodnie z odpowiedzią z agencji),
którego rynkowa wartość to ok. 2 zł/butelka, czyli łącznie ok. 730zł, to
na logikę za wyższe miejsca - od 2 do 21 nagrody nie mogą być
kilkakrotnie niższej wartości?
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6584283 środa, 27 marca 2019, 11:27:53
melissa napisał(a):

izkak napisał(a):

scrabble napisał(a):

W regulaminie chyba podali łączną wartość wszystkich tych aparatów...   emotka

Ktoś się może dopytał w agencji, jaki to ma być aparat?
Z regulaminu:
Aparaty fotograficzne Kodak o minimalnej wartość nagrody 771,00 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 105,37zł.Łączna minimalna wartość nagrody wynosi 876,37zł.Maksymalna wartość nagrody wynosi 1180zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 161,27zł. Łączna maksymalna wartość nagrody wynosi 1341,27zł.

W przeciwieństwie do zapasu Frugo posługują się tu liczbą pojedynczą, pisząc o wartości nagrody, a nie nagród.

Jeśli jednak zamierzaliby się wykpić tanimi jednorazówkami, to chyba
czas na zbiorową reklamację, bo skoro teoretycznie gorsze nagrody, za
miejsca 22-71 to 365 butelek napoju (zgodnie z odpowiedzią z agencji),
którego rynkowa wartość to ok. 2 zł/butelka, czyli łącznie ok. 730zł, to
na logikę za wyższe miejsca - od 2 do 21 nagrody nie mogą być
kilkakrotnie niższej wartości?

Właśnie, proszę o kontakt osoby które wygrały 1 stopień, trzeba coś z tym zrobić, nie zostawimy tego tak emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6584284 środa, 27 marca 2019, 11:35:32
Konkurs Garnier trzeba podać nr sys/transakcji, piszecie z myślnikami czy oszczędzacie znaki i wpisujecie bez? emotka
Agencja może nie zaakceptować paragonu jeśli podam numer bez myślników? emotka
0 0
|< << < 5477 5478 5479 5480 5481 54825483 5484 5485 5486 5487 > >> >|