Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5482 5483 5484 5485 5486 54875488 5489 5490 5491 5492 > >> >|

glena

Cytuj wiadomość#6584867 czwartek, 28 marca 2019, 21:49:58
pioge7 napisał(a):

Agnes napisał(a):

superloser napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
czy dostajecie jakieś zwrotki z konkursu MONSTER MUNCH ?

pozdrawiam

A po co grasz teraz  emotka ???

dostałam na meila

a czemu nie mozna grac?

grać można, tyle że ze zgłoszęń od 25.03-28.04 wylosują 8 nagród, a później będą już tydzień losować po 8 nagród każdego dnia...

tyle, że w poniedziałki losują 8 nagród dla całej puli zgłoszeń weekendowych (piątek, sobota, niedziela to łącznie 8 nagród, a nie 24) - tak już było przy poprzedniej loterii i tak wynika z ilości losowań mnożonej przez ilość nagród
EDIT: Losowania Nagród Dnia – 23 losowania (jedno losowanie dziennie), które odbywają się w każdy dzień roboczy od 30.04.2019 r. do 03.06.2019 r. Losowania obejmują zgłoszenia dokonane w dniu
poprzedzającym losowanie, z wyjątkiem losowania w dniu 02.05.2019 r., które obejmuje zgłoszenia
dokonane w dniach 30.04.2019 r.- 01.05.2019 r., losowania w dniu 06.05.2019 r., które obejmuje
zgłoszenia dokonane w dniach od 02.05.2019 r.- 05.05.2019 r. Ponadto losowania odbywające się
poniedziałki obejmują zgłoszenia dokonane od piątku do niedzieli poprzedzającej losowanie.
pioge7 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6584868 czwartek, 28 marca 2019, 21:51:33
edzia21 napisał(a):

soulfly napisał(a):

Ktoś wie ile znaków mozna w smsie Top Market Fantasia? Nie można reg.otworzyc.

nie ma ograniczeń emotka

Dzięki Ci emotka

mahuska

Cytuj wiadomość#6584878 czwartek, 28 marca 2019, 22:49:51
Czy z Monsterr M... wyświetla się po wysłaniu jakis komunikat, przychodzi inf na maila?? Klikam syślij i nic sie nie dzieje na kilku przegladarkach:/
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6584879 czwartek, 28 marca 2019, 22:52:17
mahuska napisał(a):

Czy z Monsterr M... wyświetla się po wysłaniu jakis komunikat, przychodzi inf na maila?? Klikam syślij i nic sie nie dzieje na kilku przegladarkach:/

Obok czerwonego "przycisku" wyślij pojawia się komunikat, że paragon zarejestrowany prawidłowo emotka
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6584881 czwartek, 28 marca 2019, 22:57:25
aurorcia napisał(a):

mahuska napisał(a):

Obok czerwonego "przycisku" wyślij pojawia się komunikat, że paragon zarejestrowany prawidłowo emotka

aaa fakt , już mi szefowa powiedziała że w tym miesiącu zamiast premii dostanę okulary emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6584892 piątek, 29 marca 2019, 05:29:03
glena napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Agnes napisał(a):

superloser napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
czy dostajecie jakieś zwrotki z konkursu MONSTER MUNCH ?

pozdrawiam

A po co grasz teraz  emotka ???

dostałam na meila

a czemu nie mozna grac?

grać można, tyle że ze zgłoszęń od 25.03-28.04 wylosują 8 nagród, a później będą już tydzień losować po 8 nagród każdego dnia...

tyle, że w poniedziałki losują 8 nagród dla całej puli zgłoszeń weekendowych (piątek, sobota, niedziela to łącznie 8 nagród, a nie 24) - tak już było przy poprzedniej loterii i tak wynika z ilości losowań mnożonej przez ilość nagród
EDIT: Losowania Nagród Dnia – 23 losowania (jedno losowanie dziennie), które odbywają się w każdy dzień roboczy od 30.04.2019 r. do 03.06.2019 r. Losowania obejmują zgłoszenia dokonane w dniu
poprzedzającym losowanie, z wyjątkiem losowania w dniu 02.05.2019 r., które obejmuje zgłoszenia
dokonane w dniach 30.04.2019 r.- 01.05.2019 r., losowania w dniu 06.05.2019 r., które obejmuje
zgłoszenia dokonane w dniach od 02.05.2019 r.- 05.05.2019 r. Ponadto losowania odbywające się
poniedziałki obejmują zgłoszenia dokonane od piątku do niedzieli poprzedzającej losowanie.

Czyli wychodzi na to że trzeba grać od poniedziałku do czwartku emotka  
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6584893 piątek, 29 marca 2019, 06:16:26
anka3 napisał(a):

basiag napisał(a):

bethan napisał(a):

androm napisał(a):

basiag napisał(a):

jest jeszcze ktoś kto nie dostał butelki z halls ? bo się zastanawiam czy kurier nie przytulił emotka

ja też nie mam a z pierwszego dnia zgłoszenie

Mieliście info o pozytywnej weryfikacji?

tak, nawet już wczoraj do nich napisałam na ten adres co weryfikacja przyszła ale nie odpisali emotka może na inny adres trzeba pisać ?

Wydaje mi się, że to przez to, że kurierzy nie dostali telefonów do kontaktów. Miałam taką sytuację - nie było mnie w mieszkaniu cały wtorek, w środę koło 17 dzwoni domofon. Ja trochę zdziwiona, bo z nikim nie umówiona, a to kurier o takiej dziwnej porze. I mówi mi "nie było pani wczoraj". Na nadruku z adresem żadnego telefonu emotka  Bardzo często nie ma mnie w mieszkaniu, ale zawsze dzwonią i instruuję ich gdzie zostawić paczkę, dlatego bardzo się zdziwiłam z tym bidonem. 

no możliwe, ale przecież kurier też powinien zostawić awizo z namiarem na siebie emotka  a jaka firma kurierska to woziła ?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6584896 piątek, 29 marca 2019, 06:28:06
basiag napisał(a):

anka3 napisał(a):

basiag napisał(a):

bethan napisał(a):

androm napisał(a):

basiag napisał(a):

jest jeszcze ktoś kto nie dostał butelki z halls ? bo się zastanawiam czy kurier nie przytulił emotka

tak, nawet już wczoraj do nich napisałam na ten adres co weryfikacja przyszła ale nie odpisali emotka może na inny adres trzeba pisać ?

Wydaje mi się, że to przez to, że kurierzy nie dostali telefonów do kontaktów. Miałam taką sytuację - nie było mnie w mieszkaniu cały wtorek, w środę koło 17 dzwoni domofon. Ja trochę zdziwiona, bo z nikim nie umówiona, a to kurier o takiej dziwnej porze. I mówi mi "nie było pani wczoraj". Na nadruku z adresem żadnego telefonu emotka  Bardzo często nie ma mnie w mieszkaniu, ale zawsze dzwonią i instruuję ich gdzie zostawić paczkę, dlatego bardzo się zdziwiłam z tym bidonem. 

no możliwe, ale przecież kurier też powinien zostawić awizo z namiarem na siebie emotka  a jaka firma kurierska to woziła ?

Butelki wozilo dpd. Na wygrane trzy przywiózł mi 6 w tym trzy nie na moje dane, ale skojarzył kształt paczki i zapytał czy czekam na więcej. Gdy był pod adresem wskazanym na paczce, to odmówiono odebrania. Chyba coś pomieszali podczas wysyłek. 
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6584945 piątek, 29 marca 2019, 09:52:58
Kiedy sa wyniki kaufland budżet?
0 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6584947 piątek, 29 marca 2019, 09:55:28
@trampek, napisał(a):

Kiedy sa wyniki kaufland budżet?

na co czekamy?
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6584962 piątek, 29 marca 2019, 10:01:45
basiag napisał(a):

anka3 napisał(a):

basiag napisał(a):

bethan napisał(a):

androm napisał(a):

basiag napisał(a):

kurierzy od dawna nie zostawiaja awiza
a jak nadawca nie zapłacił za dzwonienie to nawet jak maja nr tel to i tak nie zadzwonią
ja non stop mam przeboje z paczkami które wracają do nadawcy
teraz będe miała ten sam przebój z koszulkami ibluzkami Oreo
0 0

aniachudoba

Cytuj wiadomość#6584970 piątek, 29 marca 2019, 10:12:55
Agnes napisał(a):

basiag napisał(a):

anka3 napisał(a):

basiag napisał(a):

bethan napisał(a):

androm napisał(a):

basiag napisał(a):

kurierzy od dawna nie zostawiaja awiza
a jak nadawca nie zapłacił za dzwonienie to nawet jak maja nr tel to i tak nie zadzwonią
ja non stop mam przeboje z paczkami które wracają do nadawcy
teraz będe miała ten sam przebój z koszulkami ibluzkami Oreo

Potwierdzam wypowiedź Agnes. Kurierzy nawet jak mają numer to nie dzwonią. Do mnie od dawna nie dzwonią. Tylko jeden kurier inpostu dzwonił, że jedzie z paczką. Ale ostatnio już go nie ma, pojawił się nowy i ten już też nie dzwoni. 
Agnes 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6584973 piątek, 29 marca 2019, 10:16:59
Czy smsy nivea jeszcze ida czy tylko byl 1 rzut?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6585031 piątek, 29 marca 2019, 11:51:37
Jak macie opisany Syoss ? Przejdzie marny opis -kupowałam farbę do włosów i lakier
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6585033 piątek, 29 marca 2019, 11:54:01
wycofywany 1 produkt w Biedronce z powodu odmiennej ceny niż na półce.
Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Jak myślicie, w przypadku wygranej ksero wystarczy??
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6585035 piątek, 29 marca 2019, 11:57:53
fantagiro napisał(a):

Kierowniczka sklepu przekazała mnie tylko ksero paragonu, oryginał sobie zabrała. Kilka produktów było konkursowych m.in. kamis, colgate..
pytania:
-Czy jest możliwość np. po miesiącu udanie się do Tej Biedronki i wyproszenie paragonu z archiwum ażeby nagroda nie przepadła.. 
dziękuję za pomoc

jeśli nalega się na oryginał, to kserują dla siebie, a oryginał oddają. do biedronki zawsze można pójść po duplikat, ale jest to zwykla kartka wygenerowana z systemu bez danych biedronki i bez tego górnego "numeru paragonu" (który dla nich nic nie znaczy)

edit: skoro mają oryginał, to będą go trzymać, więc w razie jakiejś dużej wygranej on dalej powinien być u niech, ale... wtedy wszystko w rękach jednego człowieka.
0 0

malutka23

Cytuj wiadomość#6585037 piątek, 29 marca 2019, 12:00:44
czy w loterii "wielkie sprzątanie" zwycięzcy są losowani ze wszystkich zgłoszeń od początku loterii czy tylko z poprzedniego dnia?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6585055 piątek, 29 marca 2019, 12:05:40
fantagiro napisał(a):

pytania:
dziękuję za pomoc

??? Oryginał paragonu otrzymuje klient, nie ma żadnych podstaw, by kierowniczka mogła zabrać oryginał. Może go jedynie np. opieczętować albo opisać z tyłu swoimi uwagami.

Na pewno Tobie ksero nie wystarczy w przypadku wygranej. Inna sprawa to nonsens kupowania kilku produktów konkursowych na jednym paragonie bez upewnienia się, że w regulaminach brak info o tym, iż organizator może żądać oryginału. Chociaż w praktyce wygląda to różnie, moim zdaniem Colgate z Kamisem już wchodzą w konflikt.
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6585056 piątek, 29 marca 2019, 12:05:49
kreatia napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pytania:
dziękuję za pomoc

jeśli nalega się na oryginał, to kserują dla siebie, a oryginał oddają. do biedronki zawsze można pójść po duplikat, ale jest to zwykla kartka wygenerowana z systemu bez danych biedronki i bez tego górnego "numeru paragonu" (który dla nich nic nie znaczy)

edit: skoro mają oryginał, to będą go trzymać, więc w razie jakiejś dużej wygranej on dalej powinien być u niech, ale... wtedy wszystko w rękach jednego człowieka.

dziękuje Ci za odp.
W tej sytuacji był cały sklep ludzi, a Pani Kierowniczka przekazała kserokopię oznajmiając, że  orginał musi zostać w sklepie po czym się odwróciła i odeszła emotka ehh
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6585058 piątek, 29 marca 2019, 12:10:25
fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pytania:
dziękuję za pomoc

dziękuje Ci za odp.
W tej sytuacji był cały sklep ludzi, a Pani Kierowniczka przekazała kserokopię oznajmiając, że  orginał musi zostać w sklepie po czym się odwróciła i odeszła emotka ehh

nie musi. Wróć się i powiedz, że potrzebny Ci oryginał. Oni mogą mieć kopię dla siebie. Oryginał jest dla Ciebie.
0 0

|< << < 5482 5483 5484 5485 5486 54875488 5489 5490 5491 5492 > >> >|