Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5511 5512 5513 5514 5515 55165517 5518 5519 5520 5521 > >> >|

asantesana

Cytuj wiadomość#6588551 wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:28:56
edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były już wyniki z Nivea Kaufland (Studio Versus)? 

Nie, czekamy. Do 11.04 mają czas emotka

Aha, to zgubiłam jakieś 2 wolne dni w liczeniu. Dzięki.
darog 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6588560 wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:44:01
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy można w Tymbarku przekroczyć długość 1 SMS? 

jeśli chodzi o konkursy Amooco to można dowolną ilość znaków użyć emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6588564 wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:48:54
Ma ktos regulamin tesco naleczowianka?
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6588571 wtorek, 9 kwietnia 2019, 16:59:29
pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Chodzi mgd mws. Bo to chyba nie jest to samo? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6588574 wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:07:13
cherry_coke napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Chodzi mgd mws. Bo to chyba nie jest to samo? 

to to samo emotka
MGD MWS jest organizatorem
a Amooco jest koordynatorem konkursu emotka
dowolna ilość znaków emotka

anialistopad napisał(a):

Ma ktos regulamin tesco naleczowianka?

https://tesco.pl/...codziennie-27.02.pdf

dysia

Cytuj wiadomość#6588576 wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:21:13
pioge7 napisał(a):

ma ktoś może pożyczyć zdjęcie opakowania cukru królewskiego emotka
moje opakowanie poszło w poniedziałek ze śmieciami i nie mam jak fotki zrobić emotka

co jest na królewskim?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6588577 wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:23:10
dysia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś może pożyczyć zdjęcie opakowania cukru królewskiego emotka
moje opakowanie poszło w poniedziałek ze śmieciami i nie mam jak fotki zrobić emotka

co jest na królewskim?

podkładki emotka spersonalizowane

https://promocja.slodkigest.pl/#/

pink086

Cytuj wiadomość#6588578 wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:33:09
gryszelm napisał(a):

pink086 napisał(a):

wszyscy już dostali bidony/butelki z halls? bo ja czekam

Ja też czekam, zgłoszenie z pierwszego dnia wieczorem.

Kurier jednak był tylko nie zastał nikogo w domu:( bez problemu wyślą jeszcze raz:)
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6588582 wtorek, 9 kwietnia 2019, 17:41:00
Tesco mineraly -naleczowianka tym.razem albedo nie chce oswiadczenia?mam im wyslac @paragon i swoje dane i nic wiecej?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6588592 wtorek, 9 kwietnia 2019, 18:12:50
anialistopad napisał(a):

Tesco mineraly -naleczowianka tym.razem albedo nie chce oswiadczenia?mam im wyslac @paragon i swoje dane i nic wiecej?

Dzwonili dziś?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6588593 wtorek, 9 kwietnia 2019, 18:14:01
vivi napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dzwonili dziś?

Na nieodebrane
vivi 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6588594 wtorek, 9 kwietnia 2019, 18:14:07
vivi napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dzwonili dziś?

jedynie na nieodebrane z piątku.
vivi 0

domika

Cytuj wiadomość#6588602 wtorek, 9 kwietnia 2019, 18:45:48
Liczyliście dziś króliczki Lindt ? Strasznie dużo ich wyszło emotka  
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6588630 wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:20:53
Zapytam w kwestii realizacji tych e-kodów, bo widzę, że niektórzy zakupy już robili:

a) Czy da się na jeden paragon wbić więcej niż jeden e-kod (pewnie nie, ale ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc pytam)? Może ktoś próbował.
b) Jak wygląda sama procedura? Kasjerka spisuje kod (z kartki? z telefonu?), czy się jej dyktuje? Bo zeskanować tego przecież się nie da?
c) Rozumiem, że obsługa jest uświadomiona co do istnienia tych kodów i ich realizacji?

Z góry dziękuję za konkretne i niezjadliwe odpowiedzi. emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6588631 wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:29:44
mia napisał(a):

Zapytam w kwestii realizacji tych e-kodów, bo widzę, że niektórzy zakupy już robili:

a) Czy da się na jeden paragon wbić więcej niż jeden e-kod (pewnie nie, ale ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc pytam)? Może ktoś próbował.
b) Jak wygląda sama procedura? Kasjerka spisuje kod (z kartki? z telefonu?), czy się jej dyktuje? Bo zeskanować tego przecież się nie da?
c) Rozumiem, że obsługa jest uświadomiona co do istnienia tych kodów i ich realizacji?

Miałem 1 bon, kupiłem wino za 14zł na promocji, powiedziałem Pani, że mam kod i dałem jej telefon - wklepała kod, odjęło i dopłaciłem kartą 4 zł emotka sms-a usunąłem
ot cała historia emotka
mia 0

patkubmik

Cytuj wiadomość#6588632 wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:33:20
maverick napisał(a):

mia napisał(a):

Miałem 1 bon, kupiłem wino za 14zł na promocji, powiedziałem Pani, że mam kod i dałem jej telefon - wklepała kod, odjęło i dopłaciłem kartą 4 zł emotka sms-a usunąłem
ot cała historia emotka

Ja dziś płaciłam dwoma kodami (2x10zł.)i jeszcze 1.30 reszty dostałam emotka
Obsługa nie bardzo wie,ale jak wbiją kod i wyskakuje bon to o nic nie pytają.
Ja miałam kody spisane na kartce i w takiej formie je podałam Pani kasjerce emotka
mia 0

sks900

Cytuj wiadomość#6588633 wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:33:47
mia napisał(a):

Można wbić kilka kodów na jeden paragon. Te kody kasjerka ma wpisac tak jak  czasem wpisuje ręcznie kod z opakowania, gdy skaner nie łapie i na koniec wciska PLU. Kody można dopisać na kartce i podać kasjerce, albo z telefonu. Niektórzy dyktują, albo wpisują ten numer w generator kodów i drukują kod kreskowy do zeskanowania.
jokan, mia 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6588637 wtorek, 9 kwietnia 2019, 20:40:55
jokan napisał(a):

maverick napisał(a):

mia napisał(a):

ot cała historia emotka

w topie biedronkowym roznie pisza, jedni zrealizowali na 1 paragonie, a inni osobno, chyba zalezy od kasjerki....ja na razie zrealizowalam probnie 1 e-kod

ja dziś wykorzystałam 2 kody na jeden paragon. Podałam kasjerce kartkę z kodami, wpisała oba i udało się
mia 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6588644 wtorek, 9 kwietnia 2019, 21:04:53
monkakk napisał(a):

Konkurs "Wygraj sprzęt AGD lub rabat na Delikartę" Delikatesy Centrum.
1. Na stronie informacja o zakupie dowolnego produktu, w regulaminie nic o zakupie. 
2. Jest w nim również informacja o weryfikacji uczestnika programu Delikarty po jego adresie e-mail. Przy zakładaniu karty nie było obowiązku podawania go. No to jak z nimi jest? Jakie macie doświadczenia?

Ja po dzisiejszym dniu mam dość delikart i sklepów delikatesy. Zjechałam pół miasta po sklepach gdzie mogłam odebrać kartę (bo w sklepie 15km ode mnie nie można i w najbliższym czasie nie będzie takiej opcji. Pojechałam na szoping 70km od chaty i odbiłam się od 2 wskazanych sklepów. W jednym inwentura, a raczej sklep zamknięty, drugi całkowicie zlikwidowany..  emotka . Przy drugim się wściekłam i olałam delikartę

sylwika76

Cytuj wiadomość#6588653 wtorek, 9 kwietnia 2019, 21:22:18
czy hochland już cały powiadomiony?
0 0

|< << < 5511 5512 5513 5514 5515 55165517 5518 5519 5520 5521 > >> >|