Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5513 5514 5515 5516 5517 55185519 5520 5521 5522 5523 > >> >|

alaalicja

Cytuj wiadomość#6588888 środa, 10 kwietnia 2019, 15:51:40
konkursjusz napisał(a):

Ja wczoraj:
1)jeden zakup na 19,99 i zapłacilem dwoma kodami bez reszty - babka zorientowana
2) W innej biedronce też dwa kody na jeden paragon na 20,65  i dopłaciłem gotówką brakującą resztę - pytała kierowniczki, pomogła i poszło
3) W trzeciej biedronce zakup na 20,70 i też mówię na początku że zapłaciłbym dwoma kodami + reszta kartą no to babka zdziwo, pierwszy kod wszedł a drugi jej nie chcial wejść, czekała na pomoc z 4 minuty a w  miedzyczasie anulowala transakcje i chciala na nowo probowac z kodami. Zaczęła znów wpisywać ten pierwszy i pokazało jej że wykorzystany, nieważny, czyli zmarnowała mój kod bo najpierw jak wpisywała to wszedł pierwszy rabat 10zł. Klienci zaczęli się do mnie sapać że ich blokuję czasowo (a gdzie w tym moja wina), koniec końców  pracownica ani jej przełożona powiedziały że nie będą oddawać kasy i mam kontaktować się z centralą. Wyszedłem bez żadnych zakupów straciwszy czas oraz, na ten moment przynajmniej, bon. Zgłosiłem i czekam, echhh

Hej, u mnie dziś totalna porażka i tylko wstydu się w kolejce najadlam. Gdzie to można zgłosić? 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6588908 środa, 10 kwietnia 2019, 16:44:52
Termos z Milki przepadł, nie wyraźny paragon, wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął. Liczyłam się z tym, wysłałam skan na ryzyko emotka Dostałam dziś maila -oczywiście to z rezerwy emotka
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6588919 środa, 10 kwietnia 2019, 17:19:30
tereniagno napisał(a):

Termos z Milki przepadł, nie wyraźny paragon, wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął. Liczyłam się z tym, wysłałam skan na ryzyko emotka Dostałam dziś maila -oczywiście to z rezerwy emotka

U mnie też jeden przepadł, bo numer paragonu zawiera ukośnik - a na stronie loterii numer wchodził bez tego znaku. Napisali, że błędny numer paragonu...
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6588932 środa, 10 kwietnia 2019, 17:54:54
stefania7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

U mnie też jeden przepadł, bo numer paragonu zawiera ukośnik - a na stronie loterii numer wchodził bez tego znaku. Napisali, że błędny numer paragonu...

No właśnie chodzi o ten konk. tam się podawało
-dane osobowe?
-nr tel?
chce wysłać ten termos do siostrzeńca bezpośrednio
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6588937 środa, 10 kwietnia 2019, 18:10:40
Zainspiruj się na wiosnę w ITM- czy już laureaci byli powiadamiani? Czy jest jeszcze szansa?
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6588940 środa, 10 kwietnia 2019, 18:14:22
A czy Smolar już powiadamiał z loterii -Otwieramy sezon wiosenny" Tesco???
czy ktoś coś wie na ten temat?
0 0

trojan

Cytuj wiadomość#6588947 środa, 10 kwietnia 2019, 18:51:57
darog napisał(a):

stefania7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No właśnie chodzi o ten konk. tam się podawało
-dane osobowe?
-nr tel?
chce wysłać ten termos do siostrzeńca bezpośrednio

przy zgłaszaniu podawało się tylko maila + dane z paragonu
darog 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6588970 środa, 10 kwietnia 2019, 19:55:02
kreatia napisał(a):

ikropka, bardzo łatwo można uzyskać dostęp do tej części forum, wiesz? emotka  

jakoś zawsze gdy coś chcę zgłosić to już jest w bazie. A dodawanie kolejnych konków z portalu medialnego tylko dla podbicia licznika wydaje mi się słabe. Przed dobrą kobietę podaję sama czasem info do zapowiedzi, do których nie mam dostępu.

visserarthur

Cytuj wiadomość#6588990 środa, 10 kwietnia 2019, 20:48:22
https://muzeumcheetos.pl/
Czy ta zwycięska praca, to na pewno jest Cheetos, bo wygląda jak chrupek "Maczugi"...
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6588991 środa, 10 kwietnia 2019, 20:53:24
visserarthur napisał(a):

Czy ta zwycięska praca, to na pewno jest Cheetos, bo wygląda jak chrupek "Maczugi"...

Jest. A po czym wnioskujesz, że nie?  emotka emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6589016 środa, 10 kwietnia 2019, 22:29:48
rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Po konsystencji i kształcie chrupka, bo Maczugi (ketchup) są właśnie takie powykręcane i "twarde"- chwilę temu znajomi jedli i tak mnie to zastanowiło. Cheetosy są proste i "miękkie"...
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6589018 środa, 10 kwietnia 2019, 22:41:25
visserarthur napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Po konsystencji i kształcie chrupka, bo Maczugi (ketchup) są właśnie takie powykręcane i "twarde"- chwilę temu znajomi jedli i tak mnie to zastanowiło. Cheetosy są proste i "miękkie"...

czyli nie jadłeś crunchosów emotka  to nie są zwykłe cheetosy, tylko mega twarde i takie właśnie.. maczugowate
rufus 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6589019 środa, 10 kwietnia 2019, 22:43:52
kreatia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

czyli nie jadłeś crunchosów emotka  to nie są zwykłe cheetosy, tylko mega twarde i takie właśnie.. maczugowate

No nie jadłem, Maczugi też znajomi jedli, a nie ja. W konkursie też nie brałem udziału, gdyby ktoś pytał. Staram się nie jeść chipsów, ale czasem się zdarzy... kupić  emotka

termitek99

Cytuj wiadomość#6589096 czwartek, 11 kwietnia 2019, 09:56:12
edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Nałęczowiance z dni 23-27.03? Skoro Albedo obdzwania już E z Polo, to wygląda jakby skończyli...

23 byl. Poza tym chyba cos im sie pomieszalo...

A może ostatnie dni były tak obłożone, że nikt z forum nie trafił?

eee tam, chyba sam w to nie wierzysz emotka

Ktoś coś wie czy dzwonili?
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6589108 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:21:55
termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Nałęczowiance z dni 23-27.03? Skoro Albedo obdzwania już E z Polo, to wygląda jakby skończyli...

Jak już poszły eski na nieodebrane to prawdopodobnie skończyli. przynajmniej zawsze tak było...
APELUJĘĘĘĘ...!!! Niech zgłosi się ten, kto ma wygraną 24.03 wzwyż! Żeby rozwiać wątpliwości emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6589110 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:24:25
freyja88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Jak już poszły eski na nieodebrane to prawdopodobnie skończyli. przynajmniej zawsze tak było...
APELUJĘĘĘĘ...!!! Niech zgłosi się ten, kto ma wygraną 24.03 wzwyż! Żeby rozwiać wątpliwości emotka

Albedo twierdzi, że poinformowało do końca. Nie chce mi się w to wierzyć... Nikt ze znajomych nie ma nic od 24 wzwyż.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6589112 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:32:45
monkakk napisał(a):

freyja88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Albedo twierdzi, że poinformowało do końca. Nie chce mi się w to wierzyć... Nikt ze znajomych nie ma nic od 24 wzwyż.

Ja grałam w ostatnie dni i nie mam info 
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6589113 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:36:45
Czy z loterii Visa można wygrać kilka nagród na te same dane? Pytam, gdyż nie otwiera mi się regulamin na telefonie 
0 0

magdalena1020

Cytuj wiadomość#6589115 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:42:58
estrelitta napisał(a):

Czy z loterii Visa można wygrać kilka nagród na te same dane? Pytam, gdyż nie otwiera mi się regulamin na telefonie 

" Dany Uczestnik może wygrać wLoterii maksymalnie łącznie 9 (słownie: dziewięć) Nagród I, II i III Stopnia, tj. po maksymalnie 3
Nagrody instant win z każdego rodzaju oraz maksymalnie 1 (słownie: jedną) Nagrodę
Tygodniową lub Nagrodę Dodatkową. Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się
tą samą osobę fizyczną, niezależnie, jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami
telefonu, IP, itp. się posługuje w Loterii. Maksymalnie dwóch Uczestników z jednego adresu
zamieszkania może wygrać nagrodę w Loterii."

joasiunia

Cytuj wiadomość#6589116 czwartek, 11 kwietnia 2019, 10:46:41
estrelitta napisał(a):

monkakk napisał(a):

freyja88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ja grałam w ostatnie dni i nie mam info 

Ja też, ja też emotka
0 0
|< << < 5513 5514 5515 5516 5517 55185519 5520 5521 5522 5523 > >> >|