Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

visserarthur

Cytuj wiadomość#6593794 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:14:13
emotka  no tak, w dzisiejszych czasach, wszyscy są fachowcami, więc i definicje swoje mają.
0 0

gutka94

Cytuj wiadomość#6593795 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:17:35
Nie było mnie tu kilka godzin i nie wiedziałam, że zwykłym pytaniem wywołam taką dyskusję. Pierwszy raz w życiu jestem w posiadaniu takiej karty z konkursu i dlatego szczerze nie wiedziałam. Przyznam, że nie doczytałam na tym liście, jak ją aktywować.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Życzę jednak więcej uśmiechu.

Claudia77

Cytuj wiadomość#6593797 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:24:20
visserarthur napisał(a):

emotka  no tak, w dzisiejszych czasach, wszyscy są fachowcami, więc i definicje swoje mają.

łatwo Ciebie sprowokować, co udało mi się perfekcyjnie i taki miałam zamiar tym tekstem ( fachowo tłumacząc czyt. podejście psychologiczne) gdyż obnażyło Twoje podejście do ludzi, co jedynie tylko świadczy o Tobie i jak innych postrzegasz- i tu nie wyolbrzymiam

roksana2802

Cytuj wiadomość#6593798 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:25:19
Nie wiem czy wpisze moja uwagę w dobrym wątku ale..
Konkurs 15 urodziny Avanti. Dziwnym trafem regulamin dodany przy konkursie różni się od tego, który jest umieszczony na stronie avanti. Niby jednym zdaniem,ale chyba znaczącym...
W regulaminie na oficjalnej stronie jest informacja, ze w fotoreportażu ma być dodatkowo zdjęcie przedstawiające uczestnika konkursu, który czyta avanti.  Tego zdania brakuje w regulaminie dodanym przy konkursie na e-konkursy....
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6593799 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:27:11
Claudia77 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

łatwo Ciebie sprowokować, co udało mi się perfekcyjnie i taki miałam zamiar tym tekstem ( fachowo tłumacząc czyt. podejście psychologiczne) gdyż obnażyło Twoje podejście do ludzi, co jedynie tylko świadczy o Tobie i jak innych postrzegasz- i tu nie wyolbrzymiam

Dokładnie, głupotą łatwo mnie sprowokować, bo lubię ją wytykać, nawet jeśli ktoś sam lubi się kompromitować. Psychologiczne podejście emotka ?? To była kompromitacja, bo jak nazwać tworzenie własnej definicji "ubliżania".
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6593801 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:33:46
visserarthur napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Dokładnie, głupotą łatwo mnie sprowokować, bo lubię ją wytykać, jeśli ktoś sam lubi się kompromitować. Psychologiczne podejście emotka ?? To była kompromitacja, bo jak nazwać tworzenie własnej definicji "ubliżania"

to ja Ci życzę abyś wrzucił na luz i głupotami się nie przejmował, bo o ile piękniejsze będziesz mieć życie i łatwiejsze, kiedy ominiemy to, na co niepotrzebnie tracimy pozytywną energię, spróbuj, naprawdę działa, po co się denerwować, po co komplikować życie, zobacz o ile przyjemniej by było, gdybyś odpisał, przeczytaj kartkę dołączoną do karty, tam wszystko jest - dziewczyna pewnie Ci by jeszcze podziękowała z uśmiechem, a Ty byś miał satysfakcję, że jej nie ułatwiłeś zbytnio zadania, a przy tym pomogłeś- to działa zapewniam Cię, a poza tym zobacz jak inaczej można powiedzieć co to co  chciałeś , dokładnie to samo znaczy, ale wydźwięk całości jest zupełnie inaczej postrzegany i zapewniam Cię, że ludzie więcej przyjmują do wiadomości, gdy nie budzą one złych emocji...

visserarthur

Cytuj wiadomość#6593803 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:43:52
No ładnie napisałaś, ale i tak uważam, że myślenie (czytanie) nie boli. Trzeba byc zaradnym, bo inaczej się ginie w tłumie...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6593806 sobota, 27 kwiecień 2019, 20:49:12
visserarthur napisał(a):

No ładnie napisałaś, ale i tak uważam, że myślenie (czytanie) nie boli. Trzeba byc zaradnym, bo inaczej się ginie w tłumie...

Sam niedawno pytałeś na forum, czy można zsumować kupony z Biedronki i ktoś bez zbędnych dyskusji odpowiedział. Można ?

androm

Cytuj wiadomość#6593807 sobota, 27 kwiecień 2019, 21:15:12
roksana2802 napisał(a):

Nie wiem czy wpisze moja uwagę w dobrym wątku ale..
Konkurs 15 urodziny Avanti. Dziwnym trafem regulamin dodany przy konkursie różni się od tego, który jest umieszczony na stronie avanti. Niby jednym zdaniem,ale chyba znaczącym...
W regulaminie na oficjalnej stronie jest informacja, ze w fotoreportażu ma być dodatkowo zdjęcie przedstawiające uczestnika konkursu, który czyta avanti.  Tego zdania brakuje w regulaminie dodanym przy konkursie na e-konkursy....

to może napisz to pod tym konkursem, tam można dawać komenty - żeby inni wiedzieli
ja nie brałam udziału.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6593812 sobota, 27 kwiecień 2019, 21:30:45
reniii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Sam niedawno pytałeś na forum, czy można zsumować kupony z Biedronki i ktoś bez zbędnych dyskusji odpowiedział. Można ?

Ale forum chyba jest od pomagania? Czasami to aż strach się coś zapytać. Każdy z nas ma czasami gorsze dni i nie ogarnia życia.
Jeśli będziemy dla siebie milsi,wtedy każdy z nas będzie mieć mniej siwych włosów na głowie  emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6593822 sobota, 27 kwiecień 2019, 22:31:41
visserarthur napisał(a):

tak trzeba być zaradnym, tylko tych co nie umieją trzeba nauczyć nie ganić, tak jak z dziećmi, jak bedziemy im wmawiać, że są ofermami to za takich się będą uważać i nic dobrego z nich nie wyrośnie, ale zamiast powiedzieć ty fajtłapo znowu się przewróciłeś, powiedzmy wstań, bo za każdym razem jak wstajesz jesteś silniejszy!

visserarthur

Cytuj wiadomość#6593833 sobota, 27 kwiecień 2019, 23:56:27
reniii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Zgadza się, tylko w tym przypadku ta informacja nie była nigdzie dostępna. Ile to razy nikt nie odpowiedział, no ale cóż- wtedy trzeba jakoś sobie radzić emotka

mdepfs

Cytuj wiadomość#6593874 niedziela, 28 kwiecień 2019, 12:00:52
plis help
czy w monte musze zaznaczyć w formularzu to monte co kupiłam?
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6593896 niedziela, 28 kwiecień 2019, 13:34:03
W regulaminie loterii Koral \'Zalodowani 2019\' jest informacja, że nagrody specjalne  przysługują tylko osobom które mają 40 lat emotka   spotkaliście się wcześniej z czymś takim? emotka a tak poza tym to nagród jest mało i głównie są to aparaty fujifilm instax mini i 9 konsol Xbox One X emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6593903 niedziela, 28 kwiecień 2019, 13:44:51
pawelkoo napisał(a):

W regulaminie loterii Koral \'Zalodowani 2019\' jest informacja, że nagrody specjalne  przysługują tylko osobom które mają 40 lat emotka   spotkaliście się wcześniej z czymś takim? emotka a tak poza tym to nagród jest mało i głównie są to aparaty fujifilm instax mini i 9 konsol Xbox One X emotka

chyba niedawno w DC były wózki zakupowe dla 60+. a ile Koral kończy lat? może to są nagrody dla rówieśników?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6593904 niedziela, 28 kwiecień 2019, 13:54:56
prosiaczek napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

chyba niedawno w DC były wózki zakupowe dla 60+. a ile Koral kończy lat? może to są nagrody dla rówieśników?

a gdzie jest regulamin jakiś? szukam i nie ma emotka
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6593908 niedziela, 28 kwiecień 2019, 14:02:56
pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

W regulaminie loterii Koral \\\'Zalodowani 2019\\\' jest informacja, że nagrody specjalne  przysługują tylko osobom które mają 40 lat emotka   spotkaliście się wcześniej z czymś takim? emotka a tak poza tym to nagród jest mało i głównie są to aparaty fujifilm instax mini i 9 konsol Xbox One X emotka

a gdzie jest regulamin jakiś? szukam i nie ma emotka

Aa tak, masz rację emotka jeszcze były te nieszczęsne wózki, tylko wózki były warte 20zł a te nagrody (jakieś hulajnogi) ponad 1000.
Regulamin można przeczytać w specjalnej aplikacji na telefon (nie ma jeszcze na stronie loterii)
Ale jeśli ktoś bardzo chce przeczytać to zamieszczam niżej (do pobrania):
regulamin
pioge7 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6593913 niedziela, 28 kwiecień 2019, 14:25:16
Czy ktoś miał problem z dodaniem karty klubu CCC do swojego konta w aplikacji?
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6593917 niedziela, 28 kwiecień 2019, 15:25:58
Udało się komuś wygrać w dwóch losowaniach Luksji dwie nagrody na te same dane? emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6593919 niedziela, 28 kwiecień 2019, 15:53:32
kawazczekolada napisał(a):

Czy ktoś miał problem z dodaniem karty klubu CCC do swojego konta w aplikacji?

tak, moja koleżanka. musiała kontaktowac sie z bokiem
0 0