Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594311 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:16:17
cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie?

Data urodzin narzeczonego. Jak to właśnie jest. Kupić dzisiaj loda i zarejestrować się, jeżeli urodziłeś się 10.07? Nie mogę znaleźć regulaminu emotka

Może na wszelki wypadek kup jakiegoś najtańszego Korala i do nich napisz emotka

Na stronie loterii jest napisane,że jeśli się zauważy swoją datę urodzenia, należy DOKONAĆ ZAKUPU LODA TEGO SAMEGO dnia i zarejestrować zgłoszenie.
bruce 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594312 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:18:28
mahuska napisał(a):

Widzę że chyba z 10.07 jest już nas dziesiątka emotka to data mojego męża.... ja jestem rocznik 79 więc czekam jeszcze na mój dzień haha

No to jeśli chcecie nagrodę dostać, musicie kupić DZISIAJ loda Koral i się zarejestrować na stronce emotka
bruce 0

faworek

Cytuj wiadomość#6594316 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:25:06
Dobrze pamiętać o urodzinach teściowej emotka  10.07 emotka  

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594318 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:28:12
faworek napisał(a):

Ale tych nagród codziennych jest chyba ograniczona ilość.Ile tam osób dziennie może wygrać emotka
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6594320 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:35:12
cudaczek121 napisał(a):

tam osób dzie

chyba codziennie 10 osób wygrywa
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6594321 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:38:07
cudaczek121 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale tych nagród codziennych jest chyba ograniczona ilość.Ile tam osób dziennie może wygrać emotka

Wiem ;D ale humor mam lepszy, że jest chociaż cień szansy ;D jest 10 nagród dziennych z tego co widzę emotka
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6594322 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:38:35
cala-w-trawie napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tam osób dzie

Z opisu konka (w reg. nie sprawdzałam) - W loterii odbędzie się łącznie 56 losowań, z czego 45 losowań nagród dziennych, 9 losowań nagród tygodniowych, 1 losowanie nagród finałowych i 1 losowanie nagród specjalnych.  Acha, dopomyślałam, z tego nie wynika ile dziennych... emotka

zastanawiam się czy w DC można kupić czteropak...
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594331 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:51:22
pini napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tam osób dzie

Z opisu konka (w reg. nie sprawdzałam) - W loterii odbędzie się łącznie 56 losowań, z czego 45 losowań nagród dziennych, 9 losowań nagród tygodniowych, 1 losowanie nagród finałowych i 1 losowanie nagród specjalnych.  Acha, dopomyślałam, z tego nie wynika ile dziennych... emotka

zastanawiam się czy w DC można kupić czteropak...

Dzięki, już zczaiłam. Teraz zerknęłam w regulamin i wynika mi z niego,że codziennie, spośród wszystkich zarejestrowanych tego dnia osób o odpowiedniej dacie urodzenia, wyznaczonej przez Organizatora. losują 10 osób i te dostaną nagrody.
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6594332 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 15:52:39
Zastanawiam się czy w DC można kupić czteropak... Ktoś podpowie?
0 0

doo

Cytuj wiadomość#6594346 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:27:32
cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie?

Data urodzin narzeczonego. Jak to właśnie jest. Kupić dzisiaj loda i zarejestrować się, jeżeli urodziłeś się 10.07? Nie mogę znaleźć regulaminu emotka

Na stronie loterii jest napisane,że jeśli się zauważy swoją datę urodzenia, należy DOKONAĆ ZAKUPU LODA TEGO SAMEGO dnia i zarejestrować zgłoszenie.

Możesz podać linka do wiadomości, że paragon musi być z tego samego dnia? Bo pkt. 23.4 regulaminu mówi tylko, że data i godz widniejąca na paragonie musi przypadać w okresie promocyjnym, przed dokonaniem weryfikacji prawa do nagrody. A wątek Masz pytania. Odpowiadamy o procesie weryfikacji pisze, że masz 5 dni na wypełnienie formularza weryfikacyjnego i podanie nr paragonu.
Chyba nie można tego rozumieć tak, że paragon musi być z dnia zgłoszenia, bo co będą mieli zrobić ci z 1. i 3. maja, gdy większość sklepów jest nieczynna
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6594347 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:32:37
doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Możesz podać linka do wiadomości, że paragon musi być z tego samego dnia? Bo pkt. 23.4 regulaminu mówi tylko, że data i godz widniejąca na paragonie musi przypadać w okresie promocyjnym, przed dokonaniem weryfikacji prawa do nagrody. A wątek Masz pytania. Odpowiadamy o procesie weryfikacji pisze, że masz 5 dni na wypełnienie formularza weryfikacyjnego i podanie nr paragonu.
Chyba nie można tego rozumieć tak, że paragon musi być z dnia zgłoszenia, bo co będą mieli zrobić ci z 1. i 3. maja, gdy większość sklepów jest nieczynna

w regulaminie widziałam zapis, że data paragonu musi być wcześniejsza niż info o wygranej 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594348 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:34:02
@ doo  Sama już nie wiem w takim razie w FAQ na ich stronie widnieje takie coś:
Czy swoją datę urodzenia mogę zgłosić też w innych dniach? Nie, aby wziąć udział w loterii musisz zgłosić swoją datę urodzenia w tym dniu
samym, w którym została wylosowana Twoja Szczęśliwa Data Urodzenia. W końcu 1 i 3 maja są czynne żabki i Freshmarkety i tam też można kupić lody.Ewentualnie jakieś stacje benzynowe,ale nie wiem, czy tam sprzedają lody Koral.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6594351 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:36:54

doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

w regulaminie widziałam zapis, że data paragonu musi być wcześniejsza niż info o wygranej 

To znaczy,że jeśli dziś została wylosowana data 10 lipca, to ktoś miał kupić już wczoraj loda emotka
0 0

elizam

Cytuj wiadomość#6594356 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:42:08
Ja rozumiem zapis regulaminu tak, że jak dziś rano wylosowali 10.07 to osoby z tą datą urodzenia dziś muszą kupić i zarejestrować paragon
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6594358 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:52:32
elizam napisał(a):

Ja rozumiem zapis regulaminu tak, że jak dziś rano wylosowali 10.07 to osoby z tą datą urodzenia dziś muszą kupić i zarejestrować paragon

ja tez tak zrozumialam
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6594359 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:53:49
Przecież nie będą pewnie losować zwycięzców 1. i 3.05., więc ktoś, kto zgłosi się jutro będzie musiał mieć paragon zanim zostanie ogłoszony zwycięzcą i spokojnie kupi np. 2.05. rano, a jeszcze bardziej wydaje mi się, że po prostu trzeba mieć paragon przed weryfikacją prawa do nagrody, czyli przed odesłaniem formularza itp. emotka Ja to tak rozumiem, ale nie mam się o co martwić, mojej daty i tak raczej nie wylosują, ciągnę swoją "dobrą" passę z wynikiem 0 w jakiejkolwiek loterii emotka

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6594360 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:55:59
jokan napisał(a):

elizam napisał(a):

ja tez tak zrozumialam

A ja zrozumialem inaczej, mamy 5 dni na zakup i rejestracje paragonu (juz w formularzu weryfikacyjnym), przeciez w formularzu zgloszeniowym nie podajemy nr paragonu

Czy muszę kupić loda Koral żeby wygrać?
Aby uzyskać prawo do nagrody należy w formularzu weryfikacyjnym podać numer paragonu
dokumentującego zakup loda Koral. Masz na to 5 dni od wiadomości e-mail
potwierdzającej to, że Twoje zgłoszenie zostało wylosowane.

0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6594361 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 16:56:11
cudaczek121 napisał(a):

doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

To znaczy,że jeśli dziś została wylosowana data 10 lipca, to ktoś miał kupić już wczoraj loda emotka

Nie chciałam robić piramidki, ale źle mnie zrozumiałaś emotka  ale ogółem najbezpieczniej kupić loda tego samego dnia i tyle emotka   

jokan

Cytuj wiadomość#6594431 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 21:28:28
czy ktos wie na jakim dniu stanela kawa Mkcafe w inter i ogolnopolskim?
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6594433 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 21:40:04
W loterii VISA wbijacie numer paragonu fiskalnego czy niefiskalnego?
0 0