Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mczarna

jola1500

Cytuj wiadomość#6595609 sobota, 4 maj 2019, 17:51:29
kropka-82 napisał(a):

W Kasztelanie to, aż niemożliwe, że nikt nic trafić nie może...  emotka

0 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6595611 sobota, 4 maj 2019, 17:54:25
pioge7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kiedyś tu była podawana strona albedo z regulaminami.. podpowie ktoś jaki był jej adres?

http://regulaminy.albedomarketing.pl/

kropka-82 napisał(a):

Działa Wam strona intermarche?

od kilku dni raz działa raz nie... ostatnio wyskakiwało że jest wirus, teraz się nie ładuje wcale emotka

Dzięki pioge7 na Ciebie zawsze można liczyć  emotka
pioge7 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6595628 sobota, 4 maj 2019, 18:58:50
Dziala Wam loteria apetina,bo u mnie niby ok ,a na koniec mam informacje,zs moje dane do nich nie dotarly
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6595630 sobota, 4 maj 2019, 19:13:44
A propos Apetiny: czy ja dobrze widzę w regulaminie, że główna nagroda też jest z bramki???
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6595631 sobota, 4 maj 2019, 19:16:16
marl1 napisał(a):

A propos Apetiny: czy ja dobrze widzę w regulaminie, że główna nagroda też jest z bramki???

Też tak rozumiem emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6595632 sobota, 4 maj 2019, 19:23:50
@[email protected] napisał(a):

marl1 napisał(a):

Też tak rozumiem emotka

W regulaminie nie ma terminu losowania nagrody głównej..
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6595633 sobota, 4 maj 2019, 19:30:49
ivanotta napisał(a):

marl1 napisał(a):

Też tak rozumiem emotka

W regulaminie nie ma terminu losowania nagrody głównej..

"Punkt 9.1:
- losowanie przedziałów czasowych odbywa się w pierwszym dniu trwania loterii, tj. 2 maja 2019roku
- przedziały czasowe z przypisanymi Nagrodami I stopnia, II stopnia oraz Nagrodami głównymi są zdefiniowane w protokole sporządzonym przez Organizatora"
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6595639 sobota, 4 maj 2019, 20:24:58
Czy w Polsce na tych najmniejszych opakowaniach Oreo były kody konkursowe? Bo ja nie widziałam, a np. dzisiaj widziałam w Czechach i tak się zastanawiam gdzie tu sprawiedliwość ?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6595645 sobota, 4 maj 2019, 20:42:53
jokan napisał(a):

Czy w Polsce na tych najmniejszych opakowaniach Oreo były kody konkursowe? Bo ja nie widziałam, a np. dzisiaj widziałam w Czechach i tak się zastanawiam gdzie tu sprawiedliwość ?

Te małe nie brały udziału.
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6595647 sobota, 4 maj 2019, 20:56:18
Czy po rejestracji paragonu z chrupek Monster Munch dostajecie jakieś potwierdzenie? 
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6595649 sobota, 4 maj 2019, 21:14:17
nelunia napisał(a):

Czy po rejestracji paragonu z chrupek Monster Munch dostajecie jakieś potwierdzenie? 

Nie, na stronie tylko jest taki mały napis: paragon wysłąny, czy coś w ten deseń. Można tego nie zauważyć emotka
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6595650 sobota, 4 maj 2019, 21:20:06
e-e napisał(a):

nelunia napisał(a):

Nie, na stronie tylko jest taki mały napis: paragon wysłąny, czy coś w ten deseń. Można tego nie zauważyć emotka

Dzięki, nie zauważyłam emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6595652 sobota, 4 maj 2019, 21:23:10
nelunia napisał(a):

e-e napisał(a):

nelunia napisał(a):

Dzięki, nie zauważyłam emotka

nad "wyślij" jeśli dobrze pamiętam na białym tle 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6595654 sobota, 4 maj 2019, 21:32:14
jokan napisał(a):

Ja widziałem na tych większych... na tych małych Opakowaniach u nas nie widziałem ... a odwiedziłem kilka sklepów za nimi 
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6595655 sobota, 4 maj 2019, 21:32:42
Witam
Fantasia Intermarche - jak wysyłacie ? jak na plakacie mms i potem odpowiedz ?
bo w regulaminie jest sms na numer ale jak wysyałamy cdostajemy info że konkurs zakończony
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6595664 sobota, 4 maj 2019, 22:54:48
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Ja widziałem na tych większych... na tych małych Opakowaniach u nas nie widziałem ... a odwiedziłem kilka sklepów za nimi 

No a w Czechach brały....widziałam na własne oczy...no to widać jak nas traktują...
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6595666 sobota, 4 maj 2019, 23:37:12
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

No a w Czechach brały....widziałam na własne oczy...no to widać jak nas traktują...

Ja widziałam małe w Pl  emotka  
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6595669 sobota, 4 maj 2019, 23:48:41
anka3 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Z kodami na loterię?
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6595671 sobota, 4 maj 2019, 23:55:27

anka3 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

Z kodami na loterię?

Jeśli piszecie o opakowaniach z dziesięcioma ciasteczkami, widziałam z kodami w Piotr i Paweł. Cena prawie 5zł, czyli tyle, co większe w Biedronce czy Tesco.
Nie wydaje się Wam, że coraz mniej Oreo z kodami w sklepach, czy tylko w mojej okolicy?
0 0