Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

cudaczek121

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6596054 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:07:43
deva napisał(a):

wszyscy maja smsy z lidl tymbark?

ja nie mam emotka
deva 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6596055 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:09:59
Czy jajowary poszly wszystkie w jednym czasie? 
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6596056 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:10:28
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html
ja kupiłam szampon  L’ORÉAL PARISElseve, MagicznaMoc Olejków
i mam na paragonie ELSEVE  czy to jest dobry paragon do tej loterii?

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś???

nikt ci nic nie podpowie, bo przeciez to bramki - wysylaj i tak jest 50% szansy ze trafisz...trzymam kciuki

Bramki też przecież maja swój system ale niestety nie znam tej loteri, sms poszedł i nic nie wygrane emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6596057 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:10:48
cherry_coke napisał(a):

U mnie 12:32 sms 
ktos na forum napsiał o 12:33 wiec pewnie o tej samej porze był sms 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6596058 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:12:16
baxter napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś???

nikt ci nic nie podpowie, bo przeciez to bramki - wysylaj i tak jest 50% szansy ze trafisz...trzymam kciuki

Bramki też przecież maja swój system ale niestety nie znam tej loteri, sms poszedł i nic nie wygrane emotka

Bramki też mają w sobie element losowości, więc dla mnie stricte loteria czy też owe bramki, to jeden pies.
reniii 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6596061 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:17:23
Mam dzisiaj jakiś myślenie ameby, bo zupełnie nie wiem o co w tym pytaniu chodzi! Co jest dla każdego tak jak H2Owoc? Mam tutaj na myśli konkurs Tymbarka w Żabce.

Rozumiem, że tak jak H2Owoc jest dla każdego, tak dla każdego może być... (tu ma mnie ponieść kreatywność, nietuzinkowy przykład, jak nietuzinkowy jest napój H2Owoc)

Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie!
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6596064 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:21:04
cudaczek121 napisał(a):

baxter napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Bramki też mają w sobie element losowości, więc dla mnie stricte loteria czy też owe bramki, to jeden pies.

BRAMKI omijam szerokim łukiem, dla mnie sprawiedliwsze jest losowanie z puli konkretnych zgłoszeń! Nigdy nie udało mi się trafić w bramkę, być tym pierwszym, przed barmanem wklepującym co 20 sekund kody spod kapsli, drukarzem paragonów wklepującym numery paragonów co 20 sekund, NIGDY moim jednym PARAGONEM czy KAPSLEM nie trafiłem w BRAMKĘ, ale w tradycyjnej loterii i owszem! Często jedno zgłoszenie zostało jakimś cudem przez komputer losujący wylosowane emotka

Nie lubię bramek!
mia, reniii 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6596067 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:26:45
pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

U mnie 12:32 sms 
ktos na forum napsiał o 12:33 wiec pewnie o tej samej porze był sms 

U mnie 12:33
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6596073 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:35:53
co z tymi LUBISIAMI. dalej Wam krzyczy że numer każdy niedobry?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6596075 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:37:58
prosiaczek napisał(a):

Wysłałem przed 13 i było ok. 

reniii

Cytuj wiadomość#6596080 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:44:50
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Wysłałam i nic jak zwykle. Bramki mnie nie lubią i wzajemnie.
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6596083 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:48:52
prosiaczek napisał(a):

U mnie też był komunikat, że za krótki numer paragonu (był pięciocyfrowy), to wstawiłam na początku zero i poszło.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6596085 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:49:54
reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

szkoda:(
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6596087 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:57:30
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

szkoda:(

Dziękuję. Pozdrawiam. 
Też trzymam za wszystkich kciuki. Dziś koniec, bo nie mam już paragonów.
jokan 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6596089 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:04:53
pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dawales tej kod 3literki u cyfry? u mnie się drze.
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6596095 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:11:09
Mam pytanie dotyczące Konkursu Wedla w Lidlu "Słodka Wielkanoc pełna nagród": czy wypełniając oświadczenie o przeniesieniu majątkowych praw autorskich do zwycięskiej Pracy Konkursowej wpisywaliście nr i serię dowodu osobistego???  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6596103 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:23:44
kalka napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Konkursu Wedla w Lidlu "Słodka Wielkanoc pełna nagród": czy wypełniając oświadczenie o przeniesieniu majątkowych praw autorskich do zwycięskiej Pracy Konkursowej wpisywaliście nr i serię dowodu osobistego???  emotka

Ja nie, jak wtedy organizowali konkurs w Carrefourze z kuferkami z cukierkami, to też nie odesłałam im nr dowodu i dostałam cukierki emotka  

Vivacia

Cytuj wiadomość#6596106 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:32:01
https://kierunekmonte.pl/laureaci
Są wyniki Monte za 4. tydzień.
Oni najpierw wysyłają maile, czy najpierw wrzucają na stronę? Ktoś wie? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6596109 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:34:48
prosiaczek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dawales tej kod 3literki u cyfry? u mnie się drze.

3:literki i bez spacji kolejne cyfry i przeszło bez problemu... to znaczy nie dało nagrody to jakis problem był ale techniczny żaden. emotka  
0 0