Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

yreks

Cytuj wiadomość#6604812 czwartek, 30 maj 2019, 17:47:57
FBilona napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Czy w zozolach przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Możecie sprawdzać czy "wygrałeś". U mnie kicha , na maila nie odpowiedzieli. w ogóle nie wiem czy mój paragon zaliczony. Czy to możliwe że system przepuszcza ten sam numer paragonu? bo wbijałam parę razy aby "przebić" sie do nagrody i przyjmuje informując za każdym razem ,że " pomyślnie zarejestrowano paragon" ale czy jest nagroda już nie.

u mnie to samo - wysyłałam kilka razy ten sam nr paragonu z różnych przeglądarek i wszędzie komunikat o pomyślnie zarejestrowanym paragonie

"oznacza to, że system przyjął zgłoszenie. Jeżeli zostanie Pani wylosowana, system z automatu prześle specjalną informację na Pani adres
mailowy" taką otrzymałam odpowiedz.Zaskakujące,że ten ich "system" pozwala wielokrotnie wbijać ten sam numer paragonu i przyjmuje go uuuuups

Na nic to skoro tam wyniki juz od dawna przypisane do botów
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6604814 czwartek, 30 maj 2019, 17:57:49
FBilona napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Czy w zozolach przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Możecie sprawdzać czy "wygrałeś". U mnie kicha , na maila nie odpowiedzieli. w ogóle nie wiem czy mój paragon zaliczony. Czy to możliwe że system przepuszcza ten sam numer paragonu? bo wbijałam parę razy aby "przebić" sie do nagrody i przyjmuje informując za każdym razem ,że " pomyślnie zarejestrowano paragon" ale czy jest nagroda już nie.

u mnie to samo - wysyłałam kilka razy ten sam nr paragonu z różnych przeglądarek i wszędzie komunikat o pomyślnie zarejestrowanym paragonie

"oznacza to, że system przyjął zgłoszenie. Jeżeli zostanie Pani wylosowana, system z automatu prześle specjalną informację na Pani adres
mailowy" taką otrzymałam odpowiedz.Zaskakujące,że ten ich "system" pozwala wielokrotnie wbijać ten sam numer paragonu i przyjmuje go uuuuups

nie za bardzo rozumiem pytania, ale postaram się odpowiedzieć, jak najlepiej potrafię. Z tekstu zamieszczonego przez Panią poniżej
wnioskuję, że ktoś próbował wpisywać ten sam kod kilka razy i w ten
sposób wygrać nagrodę? Jest to niemożliwe, system weźmie pod uwagę tylko
pierwsze zgłoszenie.  Po przyjęciu zgłoszenia, jeżeli będzie ono zwycięskie na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat /wygrałeś/ i dodatkowo laureat otrzyma
specjalny maila z informacją. W przypadku kiedy  zarejestrowany kod nie
wygrywa nagrody dziennej, zgłoszenie przechodzi do puli losowania
nagrody tygodniowej -> i tu jeżeli zostanie wylosowany, laureat
otrzyma stosowne powiadomienie mailem.  I dalej jestem w ciemnej d....  odpuszczam konkurs 
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6604824 czwartek, 30 maj 2019, 18:43:52
wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

delvitto

Cytuj wiadomość#6604828 czwartek, 30 maj 2019, 18:52:57
pojawił się ten konkurs 
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kupuj-z-delikarta-i-wygraj-toyote-aygo-delikatesy-centrum.html
i tak mi się przypomniało, że od dawna Avanti nic nie robiło z pepsi i lays, kiedyś było tego sporo... Czy to możliwe, że ta agencja przejęła te marki?
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6604832 czwartek, 30 maj 2019, 18:56:50
https://www.visa....mocje/pozakonczeniu/
ciekawe czy bedzie dzis uzupelniona lista laureatow  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6604843 czwartek, 30 maj 2019, 19:22:12
Dalej lecą smsy z rossmana loreal ? Ja nic nie dostałam od nich. Może jakos tak wyrywkowo sprawdzają jak ktoś podał kilka osób na 1 adres ?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6604845 czwartek, 30 maj 2019, 19:28:15
anialistopad napisał(a):

Dalej lecą smsy z rossmana loreal ? Ja nic nie dostałam od nich. Może jakos tak wyrywkowo sprawdzają jak ktoś podał kilka osób na 1 adres ?

Wyrywkowo wysłali- ja miałam w jednym czasie kilka sms-ów .  A najwięcej tam, gdzie miałm 5 nagród na jeden adres emotka a tam ,gdzie na inny adres miałam dwie nagrody -to cisza emotka
0 0

blumchen

Cytuj wiadomość#6604847 czwartek, 30 maj 2019, 19:36:26
Monika11 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wyrywkowo wysłali- ja miałam w jednym czasie kilka sms-ów .  A najwięcej tam, gdzie miałm 5 nagród na jeden adres emotka a tam ,gdzie na inny adres miałam dwie nagrody -to cisza emotka

Wysyłacie zdjęcia jednej strony dowodu czy dwóch...?
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6604855 czwartek, 30 maj 2019, 20:01:49
pawelkoo napisał(a):

Ja  dwa dni temu miałam od nich @ by jeszcze raz przesłać potwierdzenie bo niby nieczytelne.Na odpowiedź miałam 4dni robocze.
0 0

aniunia1900

Cytuj wiadomość#6604858 czwartek, 30 maj 2019, 20:08:38
asia575 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Ja jeszcze dwa dni temu miałam od nich @ by jeszcze raz przesłać potwierdzenie bo niby nieczytelne.Na odpowiedź miałam 4dni robocze.

Ja miałam dzisiaj, chociaż zgodnie z regulaminem weryfikowali do 28.05
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6604859 czwartek, 30 maj 2019, 20:16:51
asia575 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Ja  dwa dni temu miałam od nich @ by jeszcze raz przesłać potwierdzenie bo niby nieczytelne.Na odpowiedź miałam 4dni robocze.

0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6604885 czwartek, 30 maj 2019, 21:17:57
ewelcia753 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6604886 czwartek, 30 maj 2019, 21:21:59
Ej... co jest emotka czemu moja odpowiedź powyżej się nie dodała, tylko pusty cytat? Czasem widzę takie posty, nie wiedziałam, co jest nie tak emotka

No nic, napiszę jeszcze raz: nie wiem, kapsel leżał przy krawężniku, ale nie wyglądał na jakiś bardzo stary... może to coś niealkoholowego? emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6604888 czwartek, 30 maj 2019, 21:25:32
W formularzu Redds po wysłaniu zgłoszenia ukazał mi się komunikat z wysłanymi do nich danymi.Miałam formularzu na sto procent wpisaną literkę W przed moim numerem paragonu, a na potwierdzeniu tego W nie ma emotka Zawsze w każdym konkursie mi pokazuje wszystkie cyfry i litery,dziwne to.Próbowałam się "naprawić" i chciałam ponownie przesłać formularz, już na milion procent wpisując W, to mi napisali,że nie można zgłosić dwa razy tego samego paragonu,ech.Czyli teoretycznie to " W " jednak wpisałam,ech.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6604889 czwartek, 30 maj 2019, 21:30:34
cudaczek121 napisał(a):

W formularzu Redds po wysłaniu zgłoszenia ukazał mi się komunikat z wysłanymi do nich danymi.Miałam formularzu na sto procent wpisaną literkę W przed moim numerem paragonu, a na potwierdzeniu tego W nie ma emotka Zawsze w każdym konkursie mi pokazuje wszystkie cyfry i litery,dziwne to.Próbowałam się "naprawić" i chciałam ponownie przesłać formularz, już na milion procent wpisując W, to mi napisali,że nie można zgłosić dwa razy tego samego paragonu,ech.Czyli teoretycznie to " W " jednak wpisałam,ech.

pamiętam Kasiu że miałam kiedyś tak w jakimś konkursie że "W" znikało po wysłaniu formularza i wygrałam wtedy (konkurs organizował Smolar). Wysłałam paragon i nagroda dotarła, więc nie martw się na zapas

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6604892 czwartek, 30 maj 2019, 21:35:54
moskala22 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

pamiętam Kasiu że miałam kiedyś tak w jakimś konkursie że "W" znikało po wysłaniu formularza i wygrałam wtedy (konkurs organizował Smolar). Wysłałam paragon i nagroda dotarła, więc nie martw się na zapas

Bardzo dziękuję za odpowiedź, Kasieńko, bo już zaczęłam się zastanawiać, co sknociłam.Pewnie i tak nic nie wygram,ale jednak wolę mieć chociaż dobry paragon, a nie W jak wybrakowany emotka
0 0

marzanna

Cytuj wiadomość#6604893 czwartek, 30 maj 2019, 21:36:04
cudaczek121 napisał(a):

U mnie identycznie. W zniknęło.

e-e

Cytuj wiadomość#6604894 czwartek, 30 maj 2019, 21:41:27
Czy z kropka bordo jest coś nie tak ? Z ciekawości rzuciłam okiem na laureatów monster munch i widzę " staś, Lilka, tadek itd....yyy? Czy tam ktoś coś wygrał?  emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6604896 czwartek, 30 maj 2019, 21:43:11
Czy maile z Monte za tydzień do 26.05 już były? A jesli tak to kiedy? Bo widzę swoje inicjały, ale obawiam się że to nie ja emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6604897 czwartek, 30 maj 2019, 21:45:01
marzanna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

U mnie identycznie. W zniknęło.

Dzięki, czyli jak zwykle niepotrzebnie panikuję i martwię się na zapas, a nawet nic tam nie wygrałam jeszcze emotka