Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5612 5613 5614 5615 5616 56175618 5619 5620 5621 5622 > >> >|

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6600386 czwartek, 16 maja 2019, 11:45:44
Czy w konkursie koral zalodowani - najpierw mam kupić ich produkt i dopiero zgłosić tą  szczęśliwą datę urodzenia czy najpierw jest zgłoszenie a potem zakup?
dla mnie bardziej wersja 1, ale mam wątpliwości, ktoś wie?
Czytałam regulamin, mimo to nie mogę się na tym wyznać.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6600387 czwartek, 16 maja 2019, 11:49:38
kolorowekredki napisał(a):

Czy w konkursie koral zalodowani - najpierw mam kupić ich produkt i dopiero zgłosić tą  szczęśliwą datę urodzenia czy najpierw jest zgłoszenie a potem zakup?
dla mnie bardziej wersja 1, ale mam wątpliwości, ktoś wie?
Czytałam regulamin, mimo to nie mogę się na tym wyznać.

a nie lepiej poczekac na szczęsliwą datę i dopiero wtedy leciec po lody?
0 0

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6600388 czwartek, 16 maja 2019, 11:50:56
właśnie mąż ma szczęśliwą datę dziś!

domika

Cytuj wiadomość#6600395 czwartek, 16 maja 2019, 12:00:11
Czy dostał ktoś maila z Robico o wygranej ?
Czy info jest na razie tylko na stronie ?
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6600402 czwartek, 16 maja 2019, 12:20:09
azaflora napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/forum/dyskusje-o-innych-konkursach-bez-klikow/strona/5604     
post był edytowany
"Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów. 

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje. 

Ja to rozumiem jako klasyczne bramki. Masz kod, trwa bramka, wygrywasz. Tylko o informacji czy wygrywasz dowiadujesz sie dopiero po obejrzeniu animacji. System w momencie klikniecia Gotowe juz wie ktora 'ikonke' ma wyswietlic, czy wygrywajaca serek, czy karte, czy niewygrywajaca, tylko jeszcze musi puscic animacje. Z wypowiedzi "Do każdego kodu jest przypisana nagroda lub nie." JA wywnioskowalam, ze kod pod siebie ma przypisana nagrode, czyli niewazne kiedy go wklepie, to ktos wczesniej z gory narzucil, czy ten kod wygra, czy nie. Czyli zasady jak w glosnych loteriach loyd i raffaello, gdzie ludzie nie zglosili kodu, bo albo wyrzucili kod, albo tkwi on jeszcze w niekupionym opakowaniu w sklepie. Dlatego tak drazylam temat, skad info, ze do kodu jest przypisana nagroda, bo to wprowadzanie w blad innych na forum. Sie rozpisalam emotka

A jesli idzie o eurosklep, to jest mi jakos tak przykro, ze bylo 4500 szt nagrod, a nie wygralam, choc nie wykluczam takiej mosliwosci, jak w rossku bylo 1000 nagrod, tez nie wygrywalam. No chyba ze kwestia jest walniecia sie w ilosci zer, np nagrod bylo 450 albo 45, to bardziej prawdopodobnym wydaje sie, ze faktycznie moglam nie wygrac. Kiedy warunkiem jest zakup za 10zl, w tym konkretne produkty, jeszcze w konkretnej sieci sklepow, a nagroda jest gra planszowa, czyli teoretycznie niechodliwy towar, wrecz nieprawdopodobnym sie wydaje, by wplynelo zgloszen az tyle, ze sie nie udalo wygrac mi, czy innym osobom z forum. Chocby patrzac na to ile jest sklepow, wg strony 426, w polowie Polski, a nawet mniejszej czesci, pomyslcie ile zgloszen musialo wplynac, albo nie wplynac? Jakis problem techniczny czy cos? No nie mam pomyslu.
olunka 0

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6600409 czwartek, 16 maja 2019, 12:38:03
odp. na zapytanie od KORAL
Dzień dobry,najpierw proszę zgłosić się za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www loterii, za pomocą aplikacji
lub chatbota na Facebooku. Następnie proszę oczekiwać na wiadomość w przypadku wygranej. Wyniki z dzisiejszego dnia opublikujemy jutro. W przypadku wylosowania Pańskiego zgłoszenia otrzyma Pan wiadomość z formularzem weryfikacyjnym, w którym będzie trzeba podać numer paragonu. 
Aby uzyskać prawo do nagrody należy w formularzu weryfikacyjnym podać numer paragonu dokumentującego zakup
loda Koral. Jest na to 5 dni od wiadomości e-mail potwierdzającej to, że zgłoszenie zostało wylosowane.

właśnie jedna konkursowiczka podała mi info na priv, że najpierw kupiła Koral potem się zgłosiła i pozytywna weryfikacja. Zamykam topic emotka

0 0

ren

Cytuj wiadomość#6600412 czwartek, 16 maja 2019, 12:39:47
bingo9842 napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

ren napisał(a):

O różnych loteriach dyskusje a loteria owocna jazda z tymbarkiem to nikt nie gra ???

ja wysłalam kilka zgłoszeń ale póki co bez rezultatu ....:(

ja podobnie emotka

0 0

ren

Cytuj wiadomość#6600413 czwartek, 16 maja 2019, 12:43:14
Nic nie słychać o wygranych w loterii owocna jazda z tymbarkiem ktoś coś ??? Dużo klikacie kodów????
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6600436 czwartek, 16 maja 2019, 13:25:23
czy w tym biedronkowym danio... jak wpisuję kod i jest info, że niepoprawny to o co chodzi? emotka  help!
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6600444 czwartek, 16 maja 2019, 13:31:33
ninakow7712 napisał(a):

czy w tym biedronkowym danio... jak wpisuję kod i jest info, że niepoprawny to o co chodzi? emotka  help!

kod bez kresek trzeba wpisać  emotka
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6600459 czwartek, 16 maja 2019, 13:45:55
jkkp napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

tak robię, a mimo to nadal niepoprawny (kreski nawet jakbym chciała- nie wbijają się)
0 0

karolina651

Cytuj wiadomość#6600467 czwartek, 16 maja 2019, 13:57:30
ninakow7712 napisał(a):

jkkp napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

tak robię, a mimo to nadal niepoprawny (kreski nawet jakbym chciała- nie wbijają się)

A może wpisujesz i drukowane a to jest l (l jak lustro)
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6600473 czwartek, 16 maja 2019, 14:04:15
Mam pytanie do osób, które wygrały w ADIDASie  (UPGRADEMYRUN). Po jakim czasie dostaliście wiadomość na maila  od momentu podania go (swojego maila) w wiadomości zwrotnej na Instagramie? I czy już dostaliście, czy nadal czekacie?
Proszę o odpowiedź.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6600477 czwartek, 16 maja 2019, 14:06:52
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w ADIDASie  (UPGRADEMYRUN). Po jakim czasie dostaliście wiadomość na maila  od momentu podania go (swojego maila) w wiadomości zwrotnej na Instagramie? I czy już dostaliście, czy nadal czekacie?
Proszę o odpowiedź.

Wiadomosc Wiadomosc na insta dostalam dwa dni temu, maila podalam od razu i dalej czekam.

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6600483 czwartek, 16 maja 2019, 14:27:33
zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Proszę o odpowiedź.

Wiadomosc Wiadomosc na insta dostalam dwa dni temu, maila podalam od razu i dalej czekam.

Dziękuję, czyli chyba nie należy się gorączkować, tylko cieszyć z wygranej. emotka
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6600484 czwartek, 16 maja 2019, 14:28:38
misiamarysia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Proszę o odpowiedź.

Dziękuję, czyli chyba nie należy się gorączkować, tylko cieszyć z wygranej. emotka

ja myślę, że dopiero po 20-tym będą informować , kiedy już będą mieć pewną listę.  Ale mogę się mylić... 

elizam

Cytuj wiadomość#6600495 czwartek, 16 maja 2019, 15:05:21
Czyżby visa miała jednak rezerwę? Właśnie dostałam maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności kartą visa, choć wszystkie wcześniejsze wygrane już zweryfikowałam, i odpisywali mi wcześniej na każde przesłane potwierdzenie że wszystko się zgadza. Tylko 4 razy trafiłam na setki zgłoszeń, a tu chcieli piątego potwierdzenia... 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6600498 czwartek, 16 maja 2019, 15:09:49

A jesli idzie o eurosklep, to jest mi jakos tak przykro, ze bylo 4500 szt nagrod, a nie wygralam, choc nie wykluczam takiej mosliwosci, jak w rossku bylo 1000 nagrod, tez nie wygrywalam. No chyba ze kwestia jest walniecia sie w ilosci zer, np nagrod bylo 450 albo 45, to bardziej prawdopodobnym wydaje sie, ze faktycznie moglam nie wygrac. Kiedy warunkiem jest zakup za 10zl, w tym konkretne produkty, jeszcze w konkretnej sieci sklepow, a nagroda jest gra planszowa, czyli teoretycznie niechodliwy towar, wrecz nieprawdopodobnym sie wydaje, by wplynelo zgloszen az tyle, ze sie nie udalo wygrac mi, czy innym osobom z forum. Chocby patrzac na to ile jest sklepow, wg strony 426, w polowie Polski, a nawet mniejszej czesci, pomyslcie ile zgloszen musialo wplynac, albo nie wplynac? Jakis problem techniczny czy cos? No nie mam pomyslu.

Obstawiam ze  jeszcze nie poinformowali wszystkich
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6600499 czwartek, 16 maja 2019, 15:12:42
elizam napisał(a):

Czyżby visa miała jednak rezerwę? Właśnie dostałam maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności kartą visa, choć wszystkie wcześniejsze wygrane już zweryfikowałam, i odpisywali mi wcześniej na każde przesłane potwierdzenie że wszystko się zgadza. Tylko 4 razy trafiłam na setki zgłoszeń, a tu chcieli piątego potwierdzenia... 

Odpisywali, że wszystko się zgadza, bo pytałaś o to? Czy potwierdzali automatycznie? U mnie po przesłaniu wyciągu przez formularz nic nie przyszło. Ale miałam wyciąg wygenerowany PO zgłoszeniu do konkursu, więc jak już pisałam w wątku o wkurzeniu, teoretycznie nie mam prawa do nagrody emotka
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6600500 czwartek, 16 maja 2019, 15:12:55
z rezerwy SURF od Smolara chcą paragon.
Jak dowiedzieć się o który im chodzi?!
Nie chcę wysyłać im 12 szt bo wysyłane były z 3 różnych maili emotka
0 0

|< << < 5612 5613 5614 5615 5616 56175618 5619 5620 5621 5622 > >> >|