Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5623 5624 5625 5626 5627 56285629 5630 5631 5632 5633 > >> >|

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6601766 wtorek, 21 maja 2019, 00:22:13
kropkakreatywnie napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy jeszcze ktoś czeka na czarną koszulkę Paprocki&Brzozowski z konkursu Nivea?

Tak, czekam. Dopiero w zeszłym tygodniu wysłali apaszki, a konkurs z koszulkami był później. 

Dzięki za odzew, pytam, ponieważ widziałam już w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" zdjęcie tej koszulki z 15 maja, czyli może ślą partiami.
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6601767 wtorek, 21 maja 2019, 00:27:25
misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Tak, czekam. Dopiero w zeszłym tygodniu wysłali apaszki, a konkurs z koszulkami był później. 

Dzięki za odzew, pytam, ponieważ widziałam już w wątku "Zdjęcia naszych wygranych" zdjęcie tej koszulki z 15 maja, czyli może ślą partiami.

Hmm. Ja tam widzę tylko zdjęcie apaszki.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6601768 wtorek, 21 maja 2019, 00:35:33
Jaka wczoraj była data urodzenia na zalodowani?
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6601769 wtorek, 21 maja 2019, 00:41:04
szukajacykonkursow napisał(a):

Jaka wczoraj była data urodzenia na zalodowani?

chyba 16.06
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6601771 wtorek, 21 maja 2019, 01:11:48
@[email protected] napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Apaszkę ja wstawiałam (zdjęcie), a koszulkę ivanotta, tuż przed moją apaszką, 15 maja.

0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6601776 wtorek, 21 maja 2019, 06:55:35
Ja apaszke dodawałam emotka
andii 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6601789 wtorek, 21 maja 2019, 07:54:14
misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Apaszkę ja wstawiałam (zdjęcie), a koszulkę ivanotta, tuż przed moją apaszką, 15 maja.

To też była apaszka, tylko w folii emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6601804 wtorek, 21 maja 2019, 09:03:57

misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

To też była apaszka, tylko w folii emotka

Tak, macie rację, nie wiem, dlaczego uparcie myślałam o tej koszulce, aż tak strasznie na nią nie czekam, ale coś mi się pomieszało. To te pisanie na forum po nocach, zamiast spać emotka

0 0

glodek24

Cytuj wiadomość#6601828 wtorek, 21 maja 2019, 10:44:46
" Radosne wakacje Nestle"
 konkursu – dokonywanie zgłoszeń

W konkursie biorą udział produkty następujących marek: Winiary, Princessa, Nescafe, Nesvita, Lion, KitKat, Nesquik, JOJO Marschallow, Smarties, After Eight, Maggi, Caro Original, Nascore, Nescafe Dolce Gusto oraz płatki śniadaniowe i śniadaniowe batony zbożowe (Nestle Corn Flakes, Nestle Nesquik, Nestle Cookie Crisp, Nestle Chocapic, Nestle Cheerios, Nestle Cini Minis, Nestle Lion, Nestle Fitness), szczegółowa lista produktów promocyjnych (dalej „Produkty Promocyjne”) znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu, zakupione w jednym ze sklepów sieci Intermarche.

orientuje się ktoś jak to jest czy produkty np nescafe ktorych niema wymienionych w szczegółowej liście produktów promocyjnych zakup upoważnia do wzięcia udziału w konkursie? Na początku punktu z regulaminu ta marką jest wymieniona jako biorąca udział konkursie.
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6601848 wtorek, 21 maja 2019, 11:13:07
Czy tic-tac to już się skończył na dobre? czy ciągle jeszcze można liczyć na jakieś rezerwy rezerw?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6601855 wtorek, 21 maja 2019, 11:28:37
cala-w-trawie napisał(a):

Czy tic-tac to już się skończył na dobre? czy ciągle jeszcze można liczyć na jakieś rezerwy rezerw?

jeszcze czekać emotka
14.05 była rezerwa V etapu. Więc jeszcze wstrzymaj się z wyrzuceniem ich

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6601858 wtorek, 21 maja 2019, 11:37:22
glodek24 napisał(a):

W konkursie biorą udział produkty następujących marek: Winiary, Princessa, Nescafe, Nesvita, Lion, KitKat, Nesquik, JOJO Marschallow, Smarties, After Eight, Maggi, Caro Original, Nascore, Nescafe Dolce Gusto oraz płatki śniadaniowe i śniadaniowe batony zbożowe (Nestle Corn Flakes, Nestle Nesquik, Nestle Cookie Crisp, Nestle Chocapic, Nestle Cheerios, Nestle Cini Minis, Nestle Lion, Nestle Fitness), szczegółowa lista produktów promocyjnych (dalej „Produkty Promocyjne”) znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu, zakupione w jednym ze sklepów sieci Intermarche.

orientuje się ktoś jak to jest czy produkty np nescafe ktorych niema wymienionych w szczegółowej liście produktów promocyjnych zakup upoważnia do wzięcia udziału w konkursie? Na początku punktu z regulaminu ta marką jest wymieniona jako biorąca udział konkursie.

Jeśli jest załącznik z listą produktów to tylko z załącznika.
0 0

yaagatka

Cytuj wiadomość#6601860 wtorek, 21 maja 2019, 11:42:39

glodek24 napisał(a):

W konkursie biorą udział produkty następujących marek: Winiary, Princessa, Nescafe, Nesvita, Lion, KitKat, Nesquik, JOJO Marschallow, Smarties, After Eight, Maggi, Caro Original, Nascore, Nescafe Dolce Gusto oraz płatki śniadaniowe i śniadaniowe batony zbożowe (Nestle Corn Flakes, Nestle Nesquik, Nestle Cookie Crisp, Nestle Chocapic, Nestle Cheerios, Nestle Cini Minis, Nestle Lion, Nestle Fitness), szczegółowa lista produktów promocyjnych (dalej „Produkty Promocyjne”)
znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu, zakupione w jednym ze sklepów sieci Intermarche.

Jeśli jest załącznik z listą produktów to tylko z załącznika.

Tylko, że ja widzę jedynie 113 produktów w szczegółowej liście i tam nie ma w ogóle Nescfae ... 
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6601866 wtorek, 21 maja 2019, 11:46:10
yaagatka napisał(a):

Tylko, że ja widzę jedynie 113 produktów w szczegółowej liście i tam nie ma w ogóle Nescfae ... 

Produkty są wymienione, otwórz regulamin na innym urządzeniu albo zmień przeglądarkę emotka   Poniżej wklejam listę Nescafe:

0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6601881 wtorek, 21 maja 2019, 12:13:44
pioge7 napisał(a):

W eurosklepie na 4000 gier wygrała jedna osoba tylko? Poinformowali ok. 2 tygodnie temu i cisza... ?

Zadalam ze 2 dni temu mailowo uprzejme pytanie czy byly wyniki i czy jest do wgladu gdzies lista nagrodzonych, brak odzewu na razie. Nie wiem czy odczytuja tego maila, na ktorego slalo sie zgloszenia, trzeba gdzie indziej uderzyc emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6601884 wtorek, 21 maja 2019, 12:18:11
bezaczek7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W eurosklepie na 4000 gier wygrała jedna osoba tylko? Poinformowali ok. 2 tygodnie temu i cisza... ?

Zadalam ze 2 dni temu mailowo uprzejme pytanie czy byly wyniki i czy jest do wgladu gdzies lista nagrodzonych, brak odzewu na razie. Nie wiem czy odczytuja tego maila, na ktorego slalo sie zgloszenia, trzeba gdzie indziej uderzyc emotka

chyba będzie trzeba pisać na facebooku emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6601887 wtorek, 21 maja 2019, 12:24:52
bezaczek7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W EUROsklep wygrałam ja i jedna z moich sióstr. Tyle że zastanawiam się czy ta nagroda co doszła to jest rzeczywiście z tego konkursu z planszówkami bo jednocześnie na ich FB profilu obie z siostrą i koleżanką z forum w innym ich konkursie brałyśmy udział gdzie też wygrałyśmy takie planszówki. Planszówki doszły: 1 szt do mnie, 1 szt do siostry, 1 szt do koleżanki... Tak więc konkurs na FB sobie, sklepowy konkurs sobie... Dziwne totalnie... 
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6601893 wtorek, 21 maja 2019, 12:33:16
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

W EUROsklep wygrałam ja i jedna z moich sióstr. Tyle że zastanawiam się czy ta nagroda co doszła to jest rzeczywiście z tego konkursu z planszówkami bo jednocześnie na ich FB profilu obie z siostrą i koleżanką z forum w innym ich konkursie brałyśmy udział gdzie też wygrałyśmy takie planszówki. Planszówki doszły: 1 szt do mnie, 1 szt do siostry, 1 szt do koleżanki... Tak więc konkurs na FB sobie, sklepowy konkurs sobie... Dziwne totalnie... 

No to sprawa się wyjaśniła,wyście dostały nagrody z FB a ten promocyjny dalej nierozwiązany 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6601894 wtorek, 21 maja 2019, 12:33:21
Orientuje się ktoś może czy w loterii Plusa mogę wziąć udział w przypadku gdy wygrałam w panelu badawczym doładowanie za 10 zł, podam swój numer w simplusie na stronie tego panelu i oni mi doładują z ichniejszego systemu emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6601898 wtorek, 21 maja 2019, 12:36:43
cudaczek121 napisał(a):

Orientuje się ktoś może czy w loterii Plusa mogę wziąć udział w przypadku gdy wygrałam w panelu badawczym doładowanie za 10 zł, podam swój numer w simplusie na stronie tego panelu i oni mi doładują z ichniejszego systemu emotka

Nie jest ważne w jaki sposób numer będzie zasilony! Ważne aby był zasilony kwotą m.in 5zł
|< << < 5623 5624 5625 5626 5627 56285629 5630 5631 5632 5633 > >> >|