Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ivanotta

Cytuj wiadomość#6606403 wtorek, 4 czerwiec 2019, 14:45:07
katsal napisał(a):

Co z Nestle płatkami, znów coś padło?Mój mąż próbował właśnie zgłosić pierwszy kod i znów komunikat, że ten kod został już przez niego zgłoszony  emotka Sęk w tym że niczego wcześniej nie zgłaszał.

Ale ktos inny juz ten sam kod zgłosił akurat tego dnia. 
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6606405 wtorek, 4 czerwiec 2019, 14:54:46
Nie sądzę, chyba ciągle błąd u nich.

Ja tez tak ciągle mam i to z 2 kodami. Chyba trzeba zaczekać, aż się ogarną.
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6606406 wtorek, 4 czerwiec 2019, 14:54:49
ivanotta napisał(a):

katsal napisał(a):

Co z Nestle płatkami, znów coś padło?Mój mąż próbował właśnie zgłosić pierwszy kod i znów komunikat, że ten kod został już przez niego zgłoszony  emotka Sęk w tym że niczego wcześniej nie zgłaszał.

Nie wiem jak to działa. Patrzyłam w sklepie - wszystkie Cini minis miały identyczne kody, a wczoraj tuż przed północą, zgłosiłam Chocapic i zarejestrowało. To cała partia z konkretnego dnia produkcji ma ten sam kod, czy co?
0 0

aempe

Cytuj wiadomość#6606407 wtorek, 4 czerwiec 2019, 14:56:15
Widzę, że drugie miejsce z ostatniego etapu Robico zniknęło z galerii zwycięzców. Ciekawe czemu...
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6606408 wtorek, 4 czerwiec 2019, 14:58:21
azaflora napisał(a):

ivanotta napisał(a):

katsal napisał(a):

Nie wiem jak to działa. Patrzyłam w sklepie - wszystkie Cini minis miały identyczne kody, a wczoraj tuż przed północą, zgłosiłam Chocapic i zarejestrowało. To cała partia z konkretnego dnia produkcji ma ten sam kod, czy co?

Kazdy rodzaj płatków ma ten sam kod, po wczorajszym usunieciu"awarii"dalo sie zglaszac kody, tylko nie wiecej niz jeden na dobę przez osobę, teraz znow to samo ,ta loteria to jakaś porażka ..

agakaz2

Cytuj wiadomość#6606413 wtorek, 4 czerwiec 2019, 15:06:54
katsal napisał(a):

azaflora napisał(a):

ivanotta napisał(a):

katsal napisał(a):

Kazdy rodzaj płatków ma ten sam kod, po wczorajszym usunieciu"awarii"dalo sie zglaszac kody, tylko nie wiecej niz jeden na dobę przez osobę, teraz znow to samo ,ta loteria to jakaś porażka ..

a potem te same osoby wygrają walizki i będą się nimi dzielićhihi
0 0

aneczkaa736

Cytuj wiadomość#6606414 wtorek, 4 czerwiec 2019, 15:16:05
Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie rejestrować paragony z promce polo, na stronie pisze że konkurs wkrótce...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6606415 wtorek, 4 czerwiec 2019, 15:21:23
aneczkaa736 napisał(a):

Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie rejestrować paragony z promce polo, na stronie pisze że konkurs wkrótce...

https://princepolo.pl/
0 0

rababka

Cytuj wiadomość#6606420 wtorek, 4 czerwiec 2019, 15:32:44
Gram od roku, ale ostatnio mam mega pecha- bluza Oreo cofnięta (błąd paragonu - cyferki przestawiłam), Husaria w spamie 2 tygodnie po czasie odnaleziona. Dzis okazało się ze wygrana mapa z Nestle tez cofnięta - trzeba było kupić 8 a nie 6 butelek wody
0 0

szafagra

Cytuj wiadomość#6606465 wtorek, 4 czerwiec 2019, 16:42:17
aempe napisał(a):

Widzę, że drugie miejsce z ostatniego etapu Robico zniknęło z galerii zwycięzców. Ciekawe czemu...

Też mnie zastanawia. Wczoraj było, dzisiaj nie ma...
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6606469 wtorek, 4 czerwiec 2019, 16:58:28
rababka napisał(a):

Gram od roku, ale ostatnio mam mega pecha- bluza Oreo cofnięta (błąd paragonu - cyferki przestawiłam), Husaria w spamie 2 tygodnie po czasie odnaleziona. Dzis okazało się ze wygrana mapa z Nestle tez cofnięta - trzeba było kupić 8 a nie 6 butelek wody

to nie pech, chyba jesteś roztargniona:)

edith

Cytuj wiadomość#6606482 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:32:51
Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne kodu na foto książkę  z konkursu Kinder ? emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6606483 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:35:19
edith napisał(a):

Czy ktoś pamięta do kiedy są ważne kodu na foto książkę  z konkursu Kinder ? emotka

Do końca czerwca
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6606484 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:36:16
Dziękuję bardzo emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6606507 wtorek, 4 czerwiec 2019, 18:46:40
Nie wiem czy było,ale w Nutelli: "Jeden Uczestnik może uzyskać prawo do nie więcej niż dwóch nagród w danym Etapie (w danym Losowaniu), z zastrzeżeniem, że każda znagród jest innego rodzaju (Dodatkowa lub Główna)", tymczasem na liście zwycięzców mamy:Andrzej K. (Radymno)
Andrzej K. (Radymno)Teresa B. (Słomczyn)Teresa B. (Słomczyn)
Ktoś ich o to pytał może ocb?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6606525 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:03:02
czy w biedronce może być piwo w 4 lub 8-paku? Chodzi mi o tę loterię https://www.masznamarzenia.pl/
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6606532 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:29:09
delvitto napisał(a):

czy w biedronce może być piwo w 4 lub 8-paku? Chodzi mi o tę loterię https://www.masznamarzenia.pl/

zakup w terminie wskazanym w pkt 7 powyżej, 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z listy produktów wymienionych w pkt 9.2. poniżej w dowolnym sklepie sieci handlowej Biedronka (dalej  „Zakup”); Zakup musi być udokumentowany jednym paragonem zakupowym; w przypadku zakupu  wielokrotności 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z poniższej listy, objętego jednym paragonem, zakup ten traktowany jest jako jeden Zakup,

moze byc 8, ale ci sie liczy jako  zgloszenie
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6606533 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:37:17
jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

zakup w terminie wskazanym w pkt 7 powyżej, 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z listy produktów wymienionych w pkt 9.2. poniżej w dowolnym sklepie sieci handlowej Biedronka (dalej  „Zakup”); Zakup musi być udokumentowany jednym paragonem zakupowym; w przypadku zakupu  wielokrotności 4 dowolnych puszek lub butelek piwa z poniższej listy, objętego jednym paragonem, zakup ten traktowany jest jako jeden Zakup,

no tak, o wielokrotności się doczytałam, ale do końca nie wiem, czy np. 4-pak, który na paragonie jest opisany jako jeden produkt, to są wymagane 4 puszki, czy niestety nie, i aby paragon był dobry, to powinnam mieć cztery 4-paki.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6606540 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:55:08
delvitto napisał(a):

jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

no tak, o wielokrotności się doczytałam, ale do końca nie wiem, czy np. 4-pak, który na paragonie jest opisany jako jeden produkt, to są wymagane 4 puszki, czy niestety nie, i aby paragon był dobry, to powinnam mieć cztery 4-paki.

wg mnie czteropak jako 1 zgloszenie, bo to sa 4 puszki
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6606544 wtorek, 4 czerwiec 2019, 21:05:02
jokan napisał(a):

wg mnie czteropak jako 1 zgloszenie, bo to sa 4 puszki

wg mnie tak właśnie być powinno, ale organizatorzy już tak różnie gmatwają zasady, że nic mnie nie zdziwi. Na pewno jest bezpieczniej kupić 4 pojedyncze puszki... Ale z kolei wygodniej jest siegnąć po 4-pak... Mam nadzieję, że organizator będzie tu elastyczny:)