Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

glena

Cytuj wiadomość#6607961 sobota, 8 czerwiec 2019, 17:37:19
nswe69 napisał(a):

jakie mniej więcej pytania w heinekenie ??? tzn.gatunki muzyczne ? openerowe ?

Autorem cyklu producenckich kompilacji "The Magnificent" jest: A: DJ Jazzy Jeff B: DJ Spinna C: DJ Shadow
"Where's Your Head At" to jeden z największych hitów: A: Basement Jaxx B: The Prodigy C: Groove Armada
Który album Red Hot Chili Peppers promował singiel "Dani California"? A: By The Way B: The Getaway C: Stadium Arcadium
Kolumbijską gwiazdą Open'era 2019 będzie: A: Rosalía B: J Balvin C: Kali Uchis
W którym roku założono grupę Simply Red? A: 1984  B: 1985 C: 1988

To mój zestaw. Czyli przekrojowo. Poległam na ostatnim emotka
nswe69 0

goldensight

Cytuj wiadomość#6607972 sobota, 8 czerwiec 2019, 20:23:34
Były już wiadomości z konkursu inpost z ostatniego dnia? 
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6607974 sobota, 8 czerwiec 2019, 21:01:44
edzia21 napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewunia napisał(a):

Czy w konkursie Wawel "Dużo dobrego dla najmłodszego" Delikatesy Centrum jest jakiś prefiks?

właśnie, nie dostałam zwrotki. Czy ktoś może pomóc?

Gdzieś tutaj na forum mignęłam mi informacja, że w jednym sklepie z konkursem Wawel nie było zwrotek.

Ja nie mam ani teraz zwrotki ani wtedy gdy był konkurs Wawel w Lidl i niby wtedy prefiks był, ale zwrotki nie.

Sądzicie że to ściema jak w Lidi?I Wawel już przesadza i jedzie po bandzie?Czy tylko nie mają zwrotek?

A dlaczego niby "ściema" była w Lidlu? 

I ktoś tam pisał że komisja konkursowa przyznawała w pierwszy dzień świąt czyli w Wielkanoc.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6607991 sobota, 8 czerwiec 2019, 23:14:18
Konkurs ma nieaktualną datę nadsyłającemu się coś pomyliło...
https://www.e-kon...ka.html#.XPwhXBPgqe8
0 0

margo1

Cytuj wiadomość#6607995 sobota, 8 czerwiec 2019, 23:46:15
Mam pytanie,kto gra w Nestle Pure Life,trzeba kupić zgrzewke 8 sztuk,u mnie są tylko zgrzewki 6 sztuk wody,jak to rozumieć?
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6607996 sobota, 8 czerwiec 2019, 23:48:17
margo1 napisał(a):

Mam pytanie,kto gra w Nestle Pure Life,trzeba kupić zgrzewke 8 sztuk,u mnie są tylko zgrzewki 6 sztuk wody,jak to rozumieć?

kupic zgrzewke 6szt i 2 butelki
andii 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6607998 niedziela, 9 czerwiec 2019, 00:05:17
antylopia napisał(a):

margo1 napisał(a):

kupic zgrzewke 6szt i 2 butelki

Dokładnie, tylko kupić trzeba z tego co zrozumiałam jednakowe
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6608027 niedziela, 9 czerwiec 2019, 10:31:05
wilhelmzdobywca napisał(a):

FBilona napisał(a):

cOŚ "POKIĆKAŁAM"  Chciałam również zapytać czy sprawa kapsla się wyjaśniła? bo też mi się trafił i w żadnym sklepie nie znalazłam takiej ofert. Obwąchałam-świeże piwko aż ochoty nabrałam na ten płyn

Dosłownie 10 minut temu znalazłam kolejny, więc chciałam wznowić poszukiwania emotka Dziękuję, grafiką pasował do Somersby właśnie, ale niczego nie mogłam znaleźć na temat loterii emotka

To Somersby emotka

ikropka

Cytuj wiadomość#6608028 niedziela, 9 czerwiec 2019, 10:38:08
Pytania do Masz na marzenia w Biedronka. Czy mogę zgłosić paragon jeśli mąż kupił 6 piw promocyjnych a nie 4? I oczywiście nie podał karty. Czy ma sens pisanie numeru karty Biedronka?
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6608032 niedziela, 9 czerwiec 2019, 10:49:43
ikropka napisał(a):

Pytania do Masz na marzenia w Biedronka. Czy mogę zgłosić paragon jeśli mąż kupił 6 piw promocyjnych a nie 4? I oczywiście nie podał karty. Czy ma sens pisanie numeru karty Biedronka?

To, że 6 piw zamiast 4 w niczym nie przeszkadza w zgłoszeniu, oby tylko wybrane piwa się zgadzały z tymi z ich listy, natomiast podawanie numeru karty nie ma sensu, ponieważ po weryfikacji paragonu przecież nie będzie na nim owego numeru karty. 
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6608034 niedziela, 9 czerwiec 2019, 11:11:34
reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

To, że 6 piw zamiast 4 w niczym nie przeszkadza w zgłoszeniu, oby tylko wybrane piwa się zgadzały z tymi z ich listy, natomiast podawanie numeru karty nie ma sensu, ponieważ po weryfikacji paragonu przecież nie będzie na nim owego numeru karty. 

numer karty jest na paragonie w części na dole -pięć pierwszych cyfr i trzy ostatnie 
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6608039 niedziela, 9 czerwiec 2019, 11:41:15
reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

Dzięki, tak myślałam, ale wolałam się upewnić.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6608040 niedziela, 9 czerwiec 2019, 11:52:30
Monika11 napisał(a):

reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

numer karty jest na paragonie w części na dole -pięć pierwszych cyfr i trzy ostatnie 

a ja mam inną zagwozdkę, znalazłam paragon z piwem, na paragonie jest czyjś nr karty. Paragon mam ochotę zgłosić, ale oczywiście bez wpisywania karty, czyli jako pojedynczy los. Czy takie paragony też będą weryfikowane? Bo nie będzie zgodności pomiędzy moimi danymi, a właścicielem karty z paragonu...
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6608041 niedziela, 9 czerwiec 2019, 11:57:27
delvitto napisał(a):

Monika11 napisał(a):

reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

a ja mam inną zagwozdkę, znalazłam paragon z piwem, na paragonie jest czyjś nr karty. Paragon mam ochotę zgłosić, ale oczywiście bez wpisywania karty, czyli jako pojedynczy los. Czy takie paragony też będą weryfikowane? Bo nie będzie zgodności pomiędzy moimi danymi, a właścicielem karty z paragonu...

Jeśli bez podawania nr karty to ja bym grała emotka

reniii

Cytuj wiadomość#6608043 niedziela, 9 czerwiec 2019, 12:01:18
@[email protected] napisał(a):

delvitto napisał(a):

Monika11 napisał(a):

reniii napisał(a):

ikropka napisał(a):

Jeśli bez podawania nr karty to ja bym grała emotka

Ja też bym zaryzykowała. 

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6608095 niedziela, 9 czerwiec 2019, 18:17:55
gdzie są nagrody z kasztelana? okazało się, że mój brat, sceptyk konkursów i mój główny wysmiewacz konkursowy, i jego żona niezłe tam zgarniają kocyki i fartuszki.... przyznali się dopiero dzisiaj..... nie, nie są alkoholikami.

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6608127 niedziela, 9 czerwiec 2019, 21:05:26
Dzisiaj kończy się wysyłanie zgłoszeń na budżet-kaufland .Czy ktoś podesłał by linka na ten konkurs?
Będę wdzieczna za pomoc emotka  
0 0

aempe

Cytuj wiadomość#6608136 niedziela, 9 czerwiec 2019, 21:18:49
joasiajulia napisał(a):

Dzisiaj kończy się wysyłanie zgłoszeń na budżet-kaufland .Czy ktoś podesłał by linka na ten konkurs?

https://www.e-kon...zczyzn-kaufland.html

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6608138 niedziela, 9 czerwiec 2019, 21:20:20
aempe napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

https://www.e-kon...zczyzn-kaufland.html

Dziękuję emotka  
0 0

pepe87

Cytuj wiadomość#6608153 niedziela, 9 czerwiec 2019, 22:18:05
pepe87 napisał(a):

gyrydymptum napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pepe87 napisał(a):

Witajcie!

Jestem tu nowy ale od razu pozwolę sobie zapytać.
Wygraliśmy rowerek dziecięcy w konkursie loteryjnym sklepów spożywczych Gama organizowanym przy współudziale firmy PMI COMBERA. Paragon został dołączony do kuponu i wrzucony do urny w sklepie. Pani zadzwoniła z informacją że wygraliśmy, otrzymaliśmy informacje że należy jeszcze wysłać formularz do pmi, w którym należy zaznaczyć że paragon został dołączony do kuponu, co też zrobiliśmy natychmiastowo. Kilka dni później telefon że nie mają paragonu i trzeba postarać się w sklepie o kopie....???
Kierowniczka sklepu rozkłada ręce że nie wie czy to wogóle będzie mozliwe, musi spytać informatyka.

Pomijając kwestie odpowiedzialności - że to my musimy się starać o paragon skoro został zgubiony na linii sklep - pmi, chciałem zapytać czy ktoś miał kiedyś podobną sytuacje, jeśli tak to prosiłbym o podzielenie się informacją czy udało się jakoś rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam.

Pytanie dlaczego w ogóle dołączaliście paragon do kuponu? W regulaminie jest informacja, ze na kuponie wpisujesz tylko numer paragonu i paragon amsz zachować do końca trwania loterii. Jak dołączyłeś ten paragon do kuponu? Zszywką? Klejem? To wy musicie się starać o kopie, bo to wy nie zachowaliście się zgodnie z regulaminem i jeśli chcecie nagrodę to musicie ten paragon mieć. Jeśli macie datę i numer paragonu to raczej nie powinno być problemu z uzyskaniem kopii. Ale generalnie bez paragonu mogą wam nagrody nie wydać. Nie znam tej agencji, nie wiem na ile jest prokonkursowiczowa. Może ktoś inny miał z nią do czynienia?

Niestety miałam z nią nieprzyjemne doświadczenie... Są zbyt skrupulatni, aczkolwiek skoro sami wysunęli propozycję o kopii paragonu, może być dobrze... Jednakże też zależy to od osoby z którą rozmawialiście...

Kopie paragonu można wydrukować z kasy fiskalnej, drukowałam tak pracując w sprzedaży. Tylko trzeba wyszukać odpowiednią transakcje łatwe to to nie jest, ale sie da.

Serdecznie dziękuję wszystkim odpisującym za zainteresowanie tematem.

Gwoli ścisłości to nasi rodzice wrzucali kupony a co za tym idzie wygrali - rowerek, który miał być dla naszego młodego..... w każdym razie paragon dołączyli ( muszę dopytac w jaki sposób?) za namową sprzedawczyń w sklepie, lecz kiedy dzwoniłem do PMI przed wysłaniem formularza, Pani powiedziala że "nie ma problemu, wystarczy napisać że paragon został dołączony do kuponu".... kierowniczka sklepu miała się zorientować jak będzie z kopią, dam znać jak rozwinie się sprawa żeby na przyszłość nikt nie dał się w podobny sposób namówić....

Pozdrawiam.

Witajcie po krótkiej przerwie. W ostatnim tygodniu do rodziców zadzwoniła Pani z Pri Combera z informacją że paragon się znalazł , w czwartek lub piątek miał przyjść sms z kodem do odebrania nagrody, niestety smsa do dzisiaj nie ma emotka  Pani z agencji przestrzegała że jest to jednararowy sms żeby czasem nie usuwać, ok - ale co w sytuacji gdy wogóle nie doszedł? Podpowie ktoś jak poprowadzić z nimi jutrzejszą rozmowę telefoniczną?

Pozdrawiam.