Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

darog

Cytuj wiadomość#6608210 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 09:05:38
Princes tuńczyk wszystko powiadomione? OSTATNI ETAP TEŻ? WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE NA TYLE KODÓW NIC..TYLKO RTEĆ W PUSZCE NA ROK..

sorry caps się włączył
nswe69 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6608212 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 09:07:59
Słuchawki wygrane z Żywca. Co jest gwarancją?
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6608252 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 11:11:05
Dostaliście zwrotkę @ z silanu ? Widzę zgłoszenie dodane ale wiadomości zwrotnej brak.. hmm
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6608258 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 11:32:18
Czy z profi wysyłają maile za jednym razem do wszystkich zwycięzców czy etapami? Zastanawiam się czy jeszcze mogę dziś otrzymać mail z info o nagrodzie czy już raczej nie emotka
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6608308 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:02:32
W konkursie Lay's i Pepsi w DC na inną kartę kupiłam produkty a numer innej wbiłam w zgłoszenie  emotka Myślicie próbować odkręcać, czy poczekać na losowanie i potem się martwić?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6608309 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:03:58
ewelcia753 napisał(a):

W konkursie Lay's i Pepsi w DC na inną kartę kupiłam produkty a numer innej wbiłam w zgłoszenie  emotka Myślicie próbować odkręcać, czy poczekać na losowanie i potem się martwić?

Nie wiem czy jest na co czekac, bo jak juz Cie "wylosuja" to i tak stracisz nagrode.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6608310 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:05:47
ewelcia753 napisał(a):

To nie będzie losowanie.
Od razu to odkręć, o ile się da.
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6608314 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:19:49
Podepnę się do pytań o konkurs Lay's i Pepsi w DC. Czy na paragonach drukuje się jakieś potwierdzenie o użyciu karty? Dałam ją do zeskanowania, ale na paragonie nie ma żadnego info, że karta została "nabita". Tak ma być? 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6608316 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:21:30
izkak napisał(a):

Podepnę się do pytań o konkurs Lay's i Pepsi w DC. Czy na paragonach drukuje się jakieś potwierdzenie o użyciu karty? Dałam ją do zeskanowania, ale na paragonie nie ma żadnego info, że karta została "nabita". Tak ma być? 

U mnie jet u samego dołu NUMER KARTY czy jakoś tak i jest numer tej karty 
ale wejdz sobie w aplikację  delikarta albo na stronę i tam masz zakupy jakie zrobiłaś, takie wirtualne eparagony i powinnaś mieć czy się nabiło przy użyciu tej karty te zakupy 
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6608318 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:25:13
pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

O kurczaki. A używasz tej plastikowej karty DC czy tej pomarańczowej MINI? Ja robiłam zakupy z tą pomarańczową właśnie emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6608321 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:28:17
izkak napisał(a):

pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

O kurczaki. A używasz tej plastikowej karty DC czy tej pomarańczowej MINI? Ja robiłam zakupy z tą pomarańczową właśnie emotka  

Tej plastikowej (jak karta banku) 
https://www.delikarta.pl/ Załóż tu konto 
tam jest zakładka z zakupami i wirtualne eparagony 
i sprawdz czy ci się zapisały zakupy przy użyciu karty emotka  bo się tam zapisują zakupy jak używasz karty 
izkak 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6608322 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:30:42
Ja mam tak i wiem że zakupy były
izkak 0

joan

Cytuj wiadomość#6608325 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:31:46
pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

ale wejdz sobie w aplikację  delikarta albo na stronę i tam masz zakupy jakie zrobiłaś, takie wirtualne eparagony i powinnaś mieć czy się nabiło przy użyciu tej karty te zakupy 

U mnie nie ma numeru tej karty, ale zakupy na bank się nabiły, bo w sieci pokazało, ile zaoszczędziłam z Delikartą - dokładnie ten rabat Pepsi + Lay's.

nikos

Cytuj wiadomość#6608326 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:32:07
izkak napisał(a):

pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

Ja robiłam z plastikową i brak info o numerze karty. Ale spokojnie, bo oni sobie globalnie w systemie sprawdzają, czy zakupy na daną delikarte zostały zrobione.

ivanotta

Cytuj wiadomość#6608328 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:33:00
pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

Tej plastikowej (jak karta banku) 
https://www.delikarta.pl/ Załóż tu konto 
tam jest zakładka z zakupami i wirtualne eparagony 
i sprawdz czy ci się zapisały zakupy przy użyciu karty emotka  bo się tam zapisują zakupy jak używasz karty 

Ja mam mini karte i na paragonie mam na samyn dole stały klient z numerem karty.. 
pioge7 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6608330 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 13:35:18
Dzięki za odpowiedzi. @joan masz rację, to nie losowanie, chociaż czasami przy takich konkursach człowiek się zastanawia czy aby na pewno. Ale nie o tym. Napiszę do nich i zobaczymy czy da radę coś odkręcić. Jeśli nie, no cóż mój błąd.

holden

Cytuj wiadomość#6608369 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 14:30:54
Czy ktoś wygrał już nagrodę natychmiastową w postaci mopa w loterii Bricomarche?
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6608411 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 16:28:30
Mam pytanie o loterie Nutella  czy oni informują laureatów w tym samym czasie czy wysyłają maile etapami?  Na ich stronie lista laureatów z dzisiejszego losowania jest niepełna, wiec się zastanawiam czy jest dopiero uzupełniana gdy laureat spełni warunki otrzymania nagrody? Czy jest uzupełniana cała po losowaniu???
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6608416 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 16:32:15
holden napisał(a):

Czy ktoś wygrał już nagrodę natychmiastową w postaci mopa w loterii Bricomarche?

Chyba jeszcze nie powiadamiali, bo na ich stronie z wynikami nie ma jeszcze   info. Wiec czekamy z nadzieją.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6608424 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 16:55:55
violka88 napisał(a):

Mam pytanie o loterie Nutella  czy oni informują laureatów w tym samym czasie czy wysyłają maile etapami?  Na ich stronie lista laureatów z dzisiejszego losowania jest niepełna, wiec się zastanawiam czy jest dopiero uzupełniana gdy laureat spełni warunki otrzymania nagrody? Czy jest uzupełniana cała po losowaniu???

też pytałam ale chyba nikt nie wie emotka