Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5686 5687 5688 5689 5690 56915692 5693 5694 5695 5696 > >> >|

delvitto

Cytuj wiadomość#6612952 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 20:58:09
znalazłam paragon z opisem GLD AEROZOL JABLK, czy taki by przeszedł weryfikację? Czytałam, że wyjątkowo tępi są w tej agencji...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6612956 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:07:41
delvitto napisał(a):

znalazłam paragon z opisem GLD AEROZOL JABLK, czy taki by przeszedł weryfikację? Czytałam, że wyjątkowo tępi są w tej agencji...

Nie przejdzie. Paragon możesz wyrzucić 

delvitto

Cytuj wiadomość#6612966 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:16:21
pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Nie przejdzie. Paragon możesz wyrzucić 

tak myślałam...;)
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6612969 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:18:08
A propos Robico to kogoś poniosło nieźle:P https://polecrobi...o0mdmnbonjiipjn1.mp4

nswe69

Cytuj wiadomość#6612970 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:20:10
delvitto napisał(a):

przejdzie ! Idziesz do sklepu, bierzesz dopisek - nagroda Twoja.

mariolakal

Cytuj wiadomość#6612971 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:23:11
Czy jest jakaś rezerwa w tym glade ? To jakieś nieporozumienie z tymi opisami paragonów... Co Oni zrobią z tymi nagrodami, jeśli połowę odrzucą ? Aż odechciewa się grać..  emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6612973 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 21:27:41
delvitto napisał(a):

Jeśli wygrasz odsyłasz od razu z adnotacją ze sklepu. Nie pozwalają tego uzupełnić np. w kolejnym mailu

pioge7

Cytuj wiadomość#6612982 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:04:52
nswe69 napisał(a):

delvitto napisał(a):

przejdzie ! Idziesz do sklepu, bierzesz dopisek - nagroda Twoja.

No tak, jak ktoś się chce bawić z pieczątkami w sklepie to tak. 
Ale jak nie to nie przejdzie emotka  
nswe69 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6612983 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:12:42
jokan napisał(a):

magie1982 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Stwierdzam, ze na tym forum jest jakaś osoba, która upodobała sobie, żeby na mnie donosić. Nie będę się wypowiadać na temat konkursu Robico, bo agencja, która gonprowadzi nie ma pojęcia o marketingu. Ale to co się stało teraz to szczyt szczytów. Ktoś stwierdził ze moje zdjęci w Wasa i zdjęcie męża w Robico to plagiat. Na zdjęciu jest jedna rzecz/osoba, która je łączy- mój syn. Poza tym każdy rysunek wykonaliśmy osobno, własnoręcznie. Wyobraźcie sobie, ze agencja Robico zdyskwalifikowała męża. Co powinnam zrobić?

Ale ludzie to wredni są masakra
ja nie mam czasu na takie dopatrzenia

Wszystko wszystkim, ale to dwa różne zdjęcia, na każde poświęcona praca

masakra, pisz odwolanie od decyzji i reklamację

Popieram, odwołuj się!
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6612984 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:12:46
androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja rozumiem, że agencja nie będzie sprawdzać calego internetu w poszukiwaniu podobnego zdjęcia. Jestem nawet w stanie zrozumieć odrzucanie fotek, gdzie tylko produkt jest zmieniony. Ale przynajmniej w przypadku magie1982 prace są zupełnie inne, element który je łączy to dziecko tak naprawdę. I odrzucanie zgłoszenia tylko dlatego, że wg kogoś ewidentnie zawistnego i nie znającego definicji plagiatu to takie samo zdjęcie, jest zwykłym tchorzóstwem ze strony agencji. I pokazuje, że pracują tam amatorzy nie mający o konkursach pojęcia. 

to moim zdaniem reklamację powinnaś magie napisać powołując się na definicję plagiatu skoro Twoja praca nie nosi jego znamion, chamówka, to jedna osoba może raz życiu zapozować tylko? jakaś bzdura

Maggie pisz reklamacje , masz do niej prawo. Ja odpuściłam konkursy foto, pamietam jsk w ubiegłym toku wzięłam udział w pewnym konkursie, napracowałem się Okrutnie bo wszystko robiłam własnymi rękami, a gdy weszłam na forum się pochwalić zobaczyłam wpis  joasiunia i alan84 (których lubię i wybaczam emotka  ) wyśmiewających moja nagrodzona prace . Zwyczajnie nie zrozumieli o co w niej chodziło ale i tak było mi mega przykro, ze ktoś krytykuje czyjaś prace argumentując to tym ze „zrobił lepsza a nie wygrał”.
nswe69 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6612985 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:17:27
asther napisał(a):

kate86 napisał(a):

Czy komuś dzisiaj się udało w Hortexie? Same wpisy o niepowodzeniach więc ciekawe czy ktoś tam już coś wygrał...

15 kodów nieudane ;v 

Tam chyba nie trzeba mieć paragonu, czy się mylę? Wydaje mi si się, że nie znalazłam takiej informacji w regulaminie, ale wolę się upewnić, bo jeszcze nie szukałam tych napojów w sklepie.
0 0

hakowal

Cytuj wiadomość#6612986 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:18:26
misiamarysia napisał(a):

jokan napisał(a):

magie1982 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Stwierdzam, ze na tym forum jest jakaś osoba, która upodobała sobie, żeby na mnie donosić. Nie będę się wypowiadać na temat konkursu Robico, bo agencja, która gonprowadzi nie ma pojęcia o marketingu. Ale to co się stało teraz to szczyt szczytów. Ktoś stwierdził ze moje zdjęci w Wasa i zdjęcie męża w Robico to plagiat. Na zdjęciu jest jedna rzecz/osoba, która je łączy- mój syn. Poza tym każdy rysunek wykonaliśmy osobno, własnoręcznie. Wyobraźcie sobie, ze agencja Robico zdyskwalifikowała męża. Co powinnam zrobić?

Ale ludzie to wredni są masakra
ja nie mam czasu na takie dopatrzenia

Wszystko wszystkim, ale to dwa różne zdjęcia, na każde poświęcona praca

masakra, pisz odwolanie od decyzji i reklamację

Popieram, odwołuj się!

Odwołuj się! Trzymam kciuki, bo mi już się odechciało tego konkursu parę tygodni temu 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6612987 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:28:08
hakowal napisał(a):

Odwołuj się! Trzymam kciuki, bo mi już się odechciało tego konkursu parę tygodni temu 

zagraj w ostatnim etapie - lepiej abyśmy my wygrali niż donosiciele :D
ja właśnie się zabieram do tworzenia emotka  pomysł jest tylko czas aby go zrealizować emotka

mdepfs

Cytuj wiadomość#6612994 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:46:39
hej,
nie otwiera mi się regulamin hortexu, trzeba mieć paragon? z zasad wynika chyba że nie..
0 0

1Mamcia

Cytuj wiadomość#6612996 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 22:54:52
isiulka napisał(a):

androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja rozumiem, że agencja nie będzie sprawdzać calego internetu w poszukiwaniu podobnego zdjęcia. Jestem nawet w stanie zrozumieć odrzucanie fotek, gdzie tylko produkt jest zmieniony. Ale przynajmniej w przypadku magie1982 prace są zupełnie inne, element który je łączy to dziecko tak naprawdę. I odrzucanie zgłoszenia tylko dlatego, że wg kogoś ewidentnie zawistnego i nie znającego definicji plagiatu to takie samo zdjęcie, jest zwykłym tchorzóstwem ze strony agencji. I pokazuje, że pracują tam amatorzy nie mający o konkursach pojęcia. 

to moim zdaniem reklamację powinnaś magie napisać powołując się na definicję plagiatu skoro Twoja praca nie nosi jego znamion, chamówka, to jedna osoba może raz życiu zapozować tylko? jakaś bzdura

Maggie pisz reklamacje , masz do niej prawo. Ja odpuściłam konkursy foto, pamietam jsk w ubiegłym toku wzięłam udział w pewnym konkursie, napracowałem się Okrutnie bo wszystko robiłam własnymi rękami, a gdy weszłam na forum się pochwalić zobaczyłam wpis  joasiunia i alan84 (którego lubię i wybaczam emotka  ) wyśmiewających moja nagrodzona prace . Zwyczajnie nie zrozumieli o co w niej chodziło ale i tak było mi mega przykro, ze ktoś krytykuje czyjaś prace argumentując to tym ze „zrobił lepsza a nie wygrał”.

Nie zazdroszczę osobie, która ma czas zeby galerie analizowac i donosic- nieszczesliwy i zawistny człowiek, i z tego, co piszecie to malo spostrzegawczy, skoro zdjęcia są inne. Mąż żonę splagiatowal czy żona męża- oni są autorami tych zdjęć i nos w sos donosicielu! Zdarza mi sie wygrywac w konkursach kulinarnych i wiem ile pochlania  to czasu. W Robico zagrałam jeden raz, nie wygralam nic i odpuscilam. Nie smakują mi ich kefiry wiec chyba dlatego  nie mam weny... 

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6613000 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 23:04:07
mdepfs napisał(a):

hej,
nie otwiera mi się regulamin hortexu, trzeba mieć paragon? z zasad wynika chyba że nie..

Paragon nie jest potrzebny, ale nakrętki z kodem trzeba zachować.
mdepfs 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6613034 wtorek, 25 czerwiec 2019, 08:32:28
mama-l-k-m napisał(a):

hakowal napisał(a):

ja właśnie się zabieram do tworzenia emotka  pomysł jest tylko czas aby go zrealizować emotka

Może bym i zagrała, ale czy kubek lub kuferek są warte kolejnych nerwów? Nie wiem
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6613075 wtorek, 25 czerwiec 2019, 09:53:45
Myślicie ,że jeszcze będzie druga rezerwa z Oreo?Bo jednak tak odległy czas od grania pół roku praktycznie część paragonów i kodów poszło w kosz już dawno:)
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6613088 wtorek, 25 czerwiec 2019, 10:04:46
Było DPD, nie mógł znaleźć paczki, ale sms/maila brak.

Da się ją jakoś namierzyć ? np.po adresie dostawy nie znając numeru nadania ?
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6613112 wtorek, 25 czerwiec 2019, 10:58:18
magie1982 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

hakowal napisał(a):

Może bym i zagrała, ale czy kubek lub kuferek są warte kolejnych nerwów? Nie wiem

Życzę powodzenia...też bym się wkurzyla. Szkoda,że taki rozstrzał w wartościach nagród..
0 0
|< << < 5686 5687 5688 5689 5690 56915692 5693 5694 5695 5696 > >> >|