Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6621269 środa, 17 lipiec 2019, 23:34:04
zielonooka85 napisał(a):

Czy jadąc na wczasy tez bierzecie pudło paragonów? emotka

Ja ostatnio wiozłam torebkę z kapslami... Paragonów siatka też przejechała w tę i z powrotem, wolę nie myśleć, o ilu konkursach zapomniałam emotka

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6621271 środa, 17 lipiec 2019, 23:52:32
wilhelmzdobywca napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ja ostatnio wiozłam torebkę z kapslami... Paragonów siatka też przejechała w tę i z powrotem, wolę nie myśleć, o ilu konkursach zapomniałam emotka

Konkursowicz to chyba nigdy nie ma wakacji, jak nie jakiś paragon do zgłoszenia, to trzeba zrobić zdjęcie z produktem do konkursu emotka

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6621273 środa, 17 lipiec 2019, 23:58:29
FBewelina13 napisał(a):

Czy ktoś trafił w belvicie? 

Jedna nagroda dziennie, to jakby 6 w LOTTO trafić. Spróbowałam 3 razy i odpuszczam.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6621274 środa, 17 lipiec 2019, 23:59:22
darog napisał(a):

SKYR...
Wczoraj losowanie główne i dodatkowych nagród...info mailem..
Ktoś coś dostał?>?>
skyr wychodzi nam bokami i ..nic?!

Też dzisiaj o to pytałam, ale chyba nikt nic.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6621278 czwartek, 18 lipiec 2019, 00:06:12
zielonooka85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Konkursowicz to chyba nigdy nie ma wakacji, jak nie jakiś paragon do zgłoszenia, to trzeba zrobić zdjęcie z produktem do konkursu emotka

Ja zawsze zabieram.
W sumie pakowanie zaczynam od spakowania torby z paragonami emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6621280 czwartek, 18 lipiec 2019, 00:38:51
maa napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ja zawsze zabieram.
W sumie pakowanie zaczynam od spakowania torby z paragonami emotka

Konkursowe telefony do rodziców, a paragony w plecak  emotka

helcia85

Cytuj wiadomość#6621286 czwartek, 18 lipiec 2019, 06:22:32
zielonooka85 napisał(a):

Ja zanoszę swoją paragonową kopertę ojcu, który ma za zadanie w tym czasie wysyłać je do organizatora jeśli coś wygram emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6621289 czwartek, 18 lipiec 2019, 07:18:56
czy laureaci walizek z konkursu Król Lew, mają wysłać oświadczenie na stronie numer 21 w regulaminie, czy jeszcze którąś stronę?
Do koperty wsadzacie całe opakowanie z kodem czy tylko wycinek kodu?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6621290 czwartek, 18 lipiec 2019, 07:21:24
helcia85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ja zanoszę swoją paragonową kopertę ojcu, który ma za zadanie w tym czasie wysyłać je do organizatora jeśli coś wygram emotka

Ja zabieram zestaw podróżny - koperty, paragony i wydrukowane oświadczenia (jeśli mają być w tym czasie rozwiązania konkursów) emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6621296 czwartek, 18 lipiec 2019, 07:28:44
estrelitta napisał(a):

helcia85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ja zabieram zestaw podróżny - koperty, paragony i wydrukowane oświadczenia (jeśli mają być w tym czasie rozwiązania konkursów) emotka

Też kiedyś tak robiłam. Wszystko miałam gotowe. Teraz staram się mieć wolna głowę i tak wybieram konkursy, żeby na urlop nie mieć nic :D 
joan 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6621297 czwartek, 18 lipiec 2019, 07:35:08
kreatia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

helcia85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Też kiedyś tak robiłam. Wszystko miałam gotowe. Teraz staram się mieć wolna głowę i tak wybieram konkursy, żeby na urlop nie mieć nic :D 

a ja zostawiam wszystko i jak będzie akcja to Teściowa wkracza emotka  
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6621298 czwartek, 18 lipiec 2019, 07:37:06
kreatia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

helcia85 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A ja tam mam wolną głowę. Mam kolegę, który jest wtajemniczony i działa, jak trzeba. Dostaje ode mnie różne gadżety, wiec chętnie działa  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6621304 czwartek, 18 lipiec 2019, 08:17:34
Robię sobie porządki w zdjęciach i tak teraz znalazłem z 2009 roku 
niby mało bo mało ale jaka radość była wtedy emotka

soulfly

Cytuj wiadomość#6621306 czwartek, 18 lipiec 2019, 08:21:33
Na urlop jadę dwoma autami, do jednego pakuję paragony do drugiego walizki  emotka emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6621310 czwartek, 18 lipiec 2019, 08:47:25
zielonooka85 napisał(a):

ja 28 czerwca leciałam do bułgarii to brałam z sobą całą teczkę paragonów + kilka białych kartek w razie jakby trzeba było jakieś oświadczenie dołączyć  emotka  Mąż miał ze mnie ubaw

jacu007

Cytuj wiadomość#6621315 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:04:28
moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

ja 28 czerwca leciałam do bułgarii to brałam z sobą całą teczkę paragonów + kilka białych kartek w razie jakby trzeba było jakieś oświadczenie dołączyć  emotka  Mąż miał ze mnie ubaw

Przydała się?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6621316 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:10:35
jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6621318 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:17:34
moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka

ja patrzę co się mniej więcej może rozwiązać, jeśli potrzeba skan odesłać, to robię fotki paragonów, a jeśli oryginały to biorę ze sobą, drukowałam także oświadczenia na wszelki wypadek:) zdarzyło się, że odsyłałam już skany z 2-tygodniowego urlopu za granicą, na szczęście nie chcieli oryginałów emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6621321 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:25:35
katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka

ja patrzę co się mniej więcej może rozwiązać, jeśli potrzeba skan odesłać, to robię fotki paragonów, a jeśli oryginały to biorę ze sobą, drukowałam także oświadczenia na wszelki wypadek:) zdarzyło się, że odsyłałam już skany z 2-tygodniowego urlopu za granicą, na szczęście nie chcieli oryginałów emotka

Ja tez na wakacje ze sobą brałam cały stos paragonowa i skserowane oświadczenia ale jak się okazało nie było nic z tego dodatkowego bagażu potrzebne bo i tak nic nie wygrałam!!!!  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6621326 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:40:11
violka88 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka

Ja tez na wakacje ze sobą brałam cały stos paragonowa i skserowane oświadczenia ale jak się okazało nie było nic z tego dodatkowego bagażu potrzebne bo i tak nic nie wygrałam!!!!  

nie brałem nigdy nic, wygrałem ze dwa razy.
Raz dostałem SMS, raz zadzwonili.
Kiedy dzwonili powiedziałem o całej sprawie, że jestem na wczasach i że wrócę za ileś tam, a wszystko zostało w domu. Prosili o wysłanie paragonów niezwłocznie po powrocie z krótką adnotacją, a że oni sobie sami taką adnotację zrobili.
To samo było po SMS, napisałem emaila do organizatora, że nie ma mi kto wysłać, bo zostawiłem wszystko w domu. Organizator odpisał praktycznie to, co powiedzieli mi podczas rozmowy w innej sytuacji. Wysłać niezwłocznie z adnotacją, że nie dałem rady wysłać paragonów wcześniej bo byłem poza miejscem zamieszkania.
Nagrody przychodziły bez żadnych problemów.
Nie myślałem nawet, żeby taszczyć ze sobą paragony i cokolwiek innego. Nie daj Boże, zgubi się coś to potem plułbym sobie w brodę.
:D