Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 06:19:23

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5739 5740 5741 5742 5743 57445745 5746 5747 5748 5749 > >> >|

katrin1

Cytuj wiadomość#6621318 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:17:34
moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy jadąc na wczasy tez bierzecie pudło paragonów? emotka

ja 28 czerwca leciałam do bułgarii to brałam z sobą całą teczkę paragonów + kilka białych kartek w razie jakby trzeba było jakieś oświadczenie dołączyć  emotka  Mąż miał ze mnie ubaw

Przydała się?

nie  emotka

ja patrzę co się mniej więcej może rozwiązać, jeśli potrzeba skan odesłać, to robię fotki paragonów, a jeśli oryginały to biorę ze sobą, drukowałam także oświadczenia na wszelki wypadek:) zdarzyło się, że odsyłałam już skany z 2-tygodniowego urlopu za granicą, na szczęście nie chcieli oryginałów emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6621321 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:25:35
katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

ja 28 czerwca leciałam do bułgarii to brałam z sobą całą teczkę paragonów + kilka białych kartek w razie jakby trzeba było jakieś oświadczenie dołączyć  emotka  Mąż miał ze mnie ubaw

Przydała się?

nie  emotka

ja patrzę co się mniej więcej może rozwiązać, jeśli potrzeba skan odesłać, to robię fotki paragonów, a jeśli oryginały to biorę ze sobą, drukowałam także oświadczenia na wszelki wypadek:) zdarzyło się, że odsyłałam już skany z 2-tygodniowego urlopu za granicą, na szczęście nie chcieli oryginałów emotka

Ja tez na wakacje ze sobą brałam cały stos paragonowa i skserowane oświadczenia ale jak się okazało nie było nic z tego dodatkowego bagażu potrzebne bo i tak nic nie wygrałam!!!!  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6621326 czwartek, 18 lipiec 2019, 09:40:11
violka88 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka

Ja tez na wakacje ze sobą brałam cały stos paragonowa i skserowane oświadczenia ale jak się okazało nie było nic z tego dodatkowego bagażu potrzebne bo i tak nic nie wygrałam!!!!  

nie brałem nigdy nic, wygrałem ze dwa razy.
Raz dostałem SMS, raz zadzwonili.
Kiedy dzwonili powiedziałem o całej sprawie, że jestem na wczasach i że wrócę za ileś tam, a wszystko zostało w domu. Prosili o wysłanie paragonów niezwłocznie po powrocie z krótką adnotacją, a że oni sobie sami taką adnotację zrobili.
To samo było po SMS, napisałem emaila do organizatora, że nie ma mi kto wysłać, bo zostawiłem wszystko w domu. Organizator odpisał praktycznie to, co powiedzieli mi podczas rozmowy w innej sytuacji. Wysłać niezwłocznie z adnotacją, że nie dałem rady wysłać paragonów wcześniej bo byłem poza miejscem zamieszkania.
Nagrody przychodziły bez żadnych problemów.
Nie myślałem nawet, żeby taszczyć ze sobą paragony i cokolwiek innego. Nie daj Boże, zgubi się coś to potem plułbym sobie w brodę.
:D

faworek

Cytuj wiadomość#6621343 czwartek, 18 lipiec 2019, 10:18:31
pioge7 napisał(a):

violka88 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Przydała się?

nie  emotka

nie brałem nigdy nic, wygrałem ze dwa razy.
Raz dostałem SMS, raz zadzwonili.
Kiedy dzwonili powiedziałem o całej sprawie, że jestem na wczasach i że wrócę za ileś tam, a wszystko zostało w domu. Prosili o wysłanie paragonów niezwłocznie po powrocie z krótką adnotacją, a że oni sobie sami taką adnotację zrobili.
To samo było po SMS, napisałem emaila do organizatora, że nie ma mi kto wysłać, bo zostawiłem wszystko w domu. Organizator odpisał praktycznie to, co powiedzieli mi podczas rozmowy w innej sytuacji. Wysłać niezwłocznie z adnotacją, że nie dałem rady wysłać paragonów wcześniej bo byłem poza miejscem zamieszkania.
Nagrody przychodziły bez żadnych problemów.
Nie myślałem nawet, żeby taszczyć ze sobą paragony i cokolwiek innego. Nie daj Boże, zgubi się coś to potem plułbym sobie w brodę.
:D 

mnie zastępuję moja Mama emotka  zostawiam paragony i telefony konkursowe, a później daje wskazówki co, gdzie, jak w razie czego emotka  
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6621354 czwartek, 18 lipiec 2019, 10:43:41
Czy w konkursie Tchibo "Mamy małe przyjemności" w przypadku wygranych biletów do kina odsyłacie numer dowodu tożsamości i pesel? Czy da się to jakoś obejść? Z góry dziękuję za odpowiedź emotka  
0 0

asandraa

Cytuj wiadomość#6621358 czwartek, 18 lipiec 2019, 10:53:05
ladyinred napisał(a):

magie1982 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Jak juz jestesmy w temacie ubraniowym...
Co sądzicie o nagrodach Somersby?

Bo może ja nie jestem na czasie....ale nie czuję tego...

ubrania są mega kolorowe co mi się podoba, aczkolwiek dawanie tego w formie t-shirtu czy bluzy....., szczerze mówiąc jak konkurs był w zapowiedziach to liczyłam na to że będą bony do sklepu alohadeer i że będzie można sobie wybrać, a tu z góry narzucają już gotowe z nadrukami ubrania, szkoda. Ciekawe ile ludzi tutaj zagrało o to, ja zagrałam tylko dlatego że nie musiałam specjalnie dokonać zakupu i znalazłam kody tu i tam emotka

Ja zagrałam, kody znalazłam i miałam z konkursu w Dino. Do chodzenia po działce będą ok, nie marudźmy, lepsze to niż loteria.

Ja właśnie chcialam dla męża i brata cos do koszenia, garazu...moze koszulki ujda...ale bluzy chyba nie przejdą emotka

A ok. 10 kapsli znalazlam ostatnio na placu zabaw....;) co te dzieci piją emotka

Wiecie może czy można wygrać kilka nagród w 1 etapie?
Dla mnie bluzy ok, tylko plakaty to wielkie nieporozumienie... Już wolę nie wygrać niż otrzymać plakat emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6621359 czwartek, 18 lipiec 2019, 10:57:18
aniolka2310 napisał(a):

Czy w konkursie Tchibo "Mamy małe przyjemności" w przypadku wygranych biletów do kina odsyłacie numer dowodu tożsamości i pesel? Czy da się to jakoś obejść? Z góry dziękuję za odpowiedź emotka  

Niestety to jest warunek konieczny - info od organizatora
0 0

awe

Cytuj wiadomość#6621361 czwartek, 18 lipiec 2019, 11:00:10
czy w loterii kozel - od początku w formularzu podawało się adres email???
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6621364 czwartek, 18 lipiec 2019, 11:04:24
awe napisał(a):

Tak
0 0

awe

Cytuj wiadomość#6621365 czwartek, 18 lipiec 2019, 11:05:08
agakaz2 napisał(a):

awe napisał(a):

Tak

dzięki
0 0

mrmax

Cytuj wiadomość#6621371 czwartek, 18 lipiec 2019, 11:15:20
awe napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

awe napisał(a):

Tak

dzięki

nie podawało, dodali jakoś niedawno, przedwczoraj e-maila w formularzu nie było

margobb

Cytuj wiadomość#6621384 czwartek, 18 lipiec 2019, 11:46:03
infatne napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

infatne napisał(a):

Tchibo. 1 raz próbowałam wysłać zgłoszenie i wyszedł mi " błąd captcha". Drugi raz chciałam wpisać i pisze, " paragon przyjęty " . Może mi ktoś powiedzieć jak odpowiada się na to pytanie ?? Nic mi się nie pojawiło, ani nie przyszło na maila....

Napisz do nich e-amila to ci odblokują numer paragonu i będziesz mogła zagrać raz jeszcze
Miałam podobną sytaucję

Chciałam zapytac jak szybko odpisali ? Nadal nie mam od nich zadnej wiadomosci.

Mi właśnie odpisali na zapytanie z niedzieli emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6621413 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:09:40
Fantasia DC - w odpowiedzi na sms-a mamy podać dane, a paragon? Nie odsyłamy?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6621416 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:15:45
@[email protected] napisał(a):

Dokonujac zakupow z delikarta - paragon masz dopisany do konta, byc moze maja dostep do takich danych zagwarantowany przez delikatesy emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6621417 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:16:24
edzia21 napisał(a):

Dokonujac zakupow z delikarta - paragon masz dopisany do konta, byc moze maja dostep do takich danych zagwarantowany przez delikatesy emotka

Na to wychodzi Dziękuję za odpowiedź emotka
0 0

kate87

Cytuj wiadomość#6621421 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:32:18

edzia21 napisał(a):

Na to wychodzi Dziękuję za odpowiedź emotka

na bank mają dostęp bo pamiętam że jak kupiłam fantasie to od razu dostałam smsa cyt: "Dziekujemy za zakup jogurtu Fantasia z Delikarta! Wez udzial w konkursie i wygraj weekend dla dwojga w KWIATOWYM SPA! Sprawdz szczegoly: www.idz.do/fantasia"
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6621423 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:34:16
Z jakiego dnia Balcerzak wysyła lodówki ?
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6621424 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:41:53
bingo9842 napisał(a):

Dziś jadą z połowy czerwca  coś koło 18-19.06.
0 0

bingo9842

Cytuj wiadomość#6621428 czwartek, 18 lipiec 2019, 12:46:37
iszhara napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Dziś jadą z połowy czerwca  coś koło 18-19.06.

Dziękuje za odpowiedz.
Czyli na  na 29 czerwca jeszcze troszeczkę poczekam.

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6621441 czwartek, 18 lipiec 2019, 13:08:26
Lays - nie trzeba trzymać kodu z paczki, prawda?
0 0
|< << < 5739 5740 5741 5742 5743 57445745 5746 5747 5748 5749 > >> >|