Reklama na e-Konkursy.info 17.08.19 14:37:53

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5743 5744 5745 5746 5747 57485749 5750 5751 5752 5753 > >> >|

bruce

Cytuj wiadomość#6621812 piątek, 19 lipiec 2019, 12:58:27
Dodałam teraz do bazy, może ktoś przy okazji tankowania paliwa na BP skorzysta - konkurs z ciasteczkami Verbena  emotka  :
https://www.facebook.com/CukierkiVerbena/photos/a.150336180757/10157356646140758/?type=3&theater
0 0

aneczka-p

Cytuj wiadomość#6621818 piątek, 19 lipiec 2019, 13:13:45
cala-w-trawie napisał(a):

aneczka-p napisał(a):

Czy miał ktoś problem z dodaniem zgłoszenia na konkurs Somersby "Przymierz się do nagród" w pytaniu otwartym? Ciągle mam komunikat, że nie udało się dodać zgłoszenia z powodu niepoprawnej odpowiedzi.

Może za dużo znaków? 

Raczej nie, bo formularz przyjmuje max 500 znaków czyli tyle, ile jest napisane w regulaminie. Też na początku o tym pomyślałam emotka
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6621827 piątek, 19 lipiec 2019, 13:36:56
aneczka-p napisał(a):

aneczka-p napisał(a):

Czy miał ktoś problem z dodaniem zgłoszenia na konkurs Somersby "Przymierz się do nagród" w pytaniu otwartym? Ciągle mam komunikat, że nie udało się dodać zgłoszenia z powodu niepoprawnej odpowiedzi.

Może za dużo znaków? 

Raczej nie, bo formularz przyjmuje max 500 znaków czyli tyle, ile jest napisane w regulaminie. Też na początku o tym pomyślałam emotka

spróbuj w innej przeglądarce może
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6621831 piątek, 19 lipiec 2019, 13:47:00
\\\czy maile z Silana poszły o jednej godzinie?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6621845 piątek, 19 lipiec 2019, 14:23:40
powiedzcie mi proszę, czy rynek konkursowy jest teraz faktycznie zdominowany przez rymowanki? Wygrywacie coś jeszcze normalnymi wypowiedziami?

Swego czasu odeszlam od rymowanek na rzecz kreatywnych, dowcipnych i dwuznacznych (w mniemaniu moim i mojej rodziny) odpowiedzi i na początku wygrywałam i to nie byle co, a najlepsze nagrody w mojej konkursowej historii. A teraz nie mogę przebić muru nawet na najsłabsze nagrody.... Serio, nie opłaca się już pisać "normalnie"?
0 0

tuw3105

Cytuj wiadomość#6621854 piątek, 19 lipiec 2019, 14:35:51
aneczka-p napisał(a):

aneczka-p napisał(a):

Może za dużo znaków? 

tam s akwadraciki na dole do zaznaczenie malo widoczne

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6621856 piątek, 19 lipiec 2019, 14:37:10
dwaburekoty napisał(a):

powiedzcie mi proszę, czy rynek konkursowy jest teraz faktycznie zdominowany przez rymowanki? Wygrywacie coś jeszcze normalnymi wypowiedziami?

Swego czasu odeszlam od rymowanek na rzecz kreatywnych, dowcipnych i dwuznacznych (w mniemaniu moim i mojej rodziny) odpowiedzi i na początku wygrywałam i to nie byle co, a najlepsze nagrody w mojej konkursowej historii. A teraz nie mogę przebić muru nawet na najsłabsze nagrody.... Serio, nie opłaca się już pisać "normalnie"?

nie stosuję rymów i czasami prozą wygrywam ale to nagrody II I III stopnia wysyłam zgłoszenia na konkursy które mnie interesują 1-2zgłoszenia. Od października każdy budźet z Kaufa wygrywałam prozą - ostatnio im się nie spodobało jednak albo wina że cały czas wysyłam z tego samego nr tel emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6621857 piątek, 19 lipiec 2019, 14:37:31
dwaburekoty napisał(a):

Wygrywam i tym i tym. Chyba tak pół na pół nawet. Nie ma reguły. Zależy od typu konkursu i organizatora moim zdaniem. chociaż trochę zaskoczyły mnie wyniki z DC, gdzie 29 nagród  wygrały same rymowanki.

magisterek

Cytuj wiadomość#6621865 piątek, 19 lipiec 2019, 14:48:21
zielonaszpilka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wygrywam i tym i tym. Chyba tak pół na pół nawet. Nie ma reguły. Zależy od typu konkursu i organizatora moim zdaniem. chociaż trochę zaskoczyły mnie wyniki z DC, gdzie 29 nagród  wygrały same rymowanki.

Po podobnych wnioskach stawiam tylko na infantylne rymowanki i częściej uda się coś wygrać. Nie są to może nagrody główne, ale coś się trafi. Większa kreatywność, literackie metafory i porównania zmiksowane z humorem niestety w moim przypadku to jak strzelanie kulą w płot. Odpuściłem... silę zwoje mózgowe na rymy częstochowskie.
0 0

ladyinred

Cytuj wiadomość#6621870 piątek, 19 lipiec 2019, 14:58:12

Po podobnych wnioskach stawiam tylko na infantylne rymowanki i częściej uda się coś wygrać. Nie są to może nagrody główne, ale coś się trafi. Większa kreatywność, literackie metafory i porównania zmiksowane z humorem niestety w moim przypadku to jak strzelanie kulą w płot. Odpuściłem... silę zwoje mózgowe na rymy częstochowskie.

Potwierdzam. Im bardziej się staram, to nic nie wychodzi. Za to gnioty "stworzone" w ostatniej chwili wygrywają. Ja to się cieszę, że nie wszystkie wyniki publikują, bo trochę wstyd.  emotka
Chyba 95% moich wygranych to "na Częstochowę", prozę czasem docenią jedynie na fb, ale tam sporadycznie się udzielam...
nkba 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6621874 piątek, 19 lipiec 2019, 15:01:35
ladyinred napisał(a):

Potwierdzam. Im bardziej się staram, to nic nie wychodzi. Za to gnioty "stworzone" w ostatniej chwili wygrywają. Ja to się cieszę, że nie wszystkie wyniki publikują, bo trochę wstyd.  emotka
Chyba 95% moich wygranych to "na Częstochowę", prozę czasem docenią jedynie na fb, ale tam sporadycznie się udzielam...

To fakt, na fb częściej doceniają prozę, ale tam zazwyczaj nie ma limitu znaków, więc można napisać coś z sensem. Jak zobaczyłam wyniki z DC to stwierdziłam, że muszę przestać tak ambitnie podchodzić do rymowanek emotka chociaż duża część była naprawdę fajna.
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6621878 piątek, 19 lipiec 2019, 15:08:13
ladyinred napisał(a):

Czuję dokładnie to samo. Chyba po prostu zostawię sobie ze dwie agencje, u których coś wygrywam, a resztę odpuszczę.
Kiedyś miałam przeczucie, że napisałam coś dobrego i zazwyczaj wtedy wygrywałam, a dziś mam przeczucia i nie wygrywam nic od miesięcy  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6621882 piątek, 19 lipiec 2019, 15:20:03
paula9891 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czuję dokładnie to samo. Chyba po prostu zostawię sobie ze dwie agencje, u których coś wygrywam, a resztę odpuszczę.
Kiedyś miałam przeczucie, że napisałam coś dobrego i zazwyczaj wtedy wygrywałam, a dziś mam przeczucia i nie wygrywam nic od miesięcy  emotka

Zgadzam się z Wami - też zauważyłam że im bardziej się staram, tym gorzej na tym wychodzę. W tamtym roku 80% wygranych konkursów to były te, na ktore odpowiedzi pisałam w ostatani dzień
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6621899 piątek, 19 lipiec 2019, 16:08:43
mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nie stosuję rymów i czasami prozą wygrywam ale to nagrody II I III stopnia wysyłam zgłoszenia na konkursy które mnie interesują 1-2zgłoszenia. Od października każdy budźet z Kaufa wygrywałam prozą - ostatnio im się nie spodobało jednak albo wina że cały czas wysyłam z tego samego nr tel emotka

Raczej to pierwsze, oni nie banują numerów, przynajmniej jeśli chodzi o budżet. Od lat wygrywam u nich na ten sam numer.

elmo

Cytuj wiadomość#6621935 piątek, 19 lipiec 2019, 18:10:35
Mam w notatkach, że kupić Palmolive w Lidlu  emotka  Kupiłam, a konkursu nie widzę  emotka  
Ktoś coś wie? 
Edit: 1 szt mam zapisane - nie 2 szt. na ogólnopolski 
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6621936 piątek, 19 lipiec 2019, 18:13:19
elmo napisał(a):

Mam w notatkach, że kupić Palmolive w Lidlu  emotka  Kupiłam, a konkursu nie widzę  emotka  
Ktoś coś wie? 

Byl konkurs colgate/palmolive ale chyba już po
elmo 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6621937 piątek, 19 lipiec 2019, 18:14:21
magie1982 napisał(a):

elmo napisał(a):

Ktoś coś wie? 

tak, konkurs trwał do 13 lipca.
darog, elmo 0

elmo

Cytuj wiadomość#6621938 piątek, 19 lipiec 2019, 18:15:13
magie1982 napisał(a):

elmo napisał(a):

Ktoś coś wie? 

Dzięki. Teraz coś mi świta... Colgate się po domu przewala, to pewnie Palmolive sobie zapisałam... 
Taki los gapy  emotka
Dzięki za podpowiedź. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6621943 piątek, 19 lipiec 2019, 18:20:13
elmo napisał(a):

magie1982 napisał(a):

elmo napisał(a):

Ktoś coś wie? 

Dzięki. Teraz coś mi świta... Colgate się po domu przewala, to pewnie Palmolive sobie zapisałam... 
Taki los gapy  emotka
Dzięki za podpowiedź. 

Zgadza się byl do 13.07 
0 0

tormenta77

Cytuj wiadomość#6621962 piątek, 19 lipiec 2019, 19:43:24
Wiecie coś o konkursie lodów Manhattan w Stokrotce?
https://www.e-kon...kacje-stokrotka.html
Strony już nie ma i na głównej Stokrotki też tego konkursu nie ma...
0 0
|< << < 5743 5744 5745 5746 5747 57485749 5750 5751 5752 5753 > >> >|