Reklama na e-Konkursy.info 19.08.19 16:48:11

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5755 5756 5757 5758 5759 57605761 5762 5763 5764 5765 > >> >|

delfinka101

Cytuj wiadomość#6623276 środa, 24 lipiec 2019, 13:28:10
ikropka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Dostaje ktoś też puste maile (bez tematu i bez wiadomosci) od [email protected] visa.com? Nie wiem czy ma to jakis zwiazek z loteria Visy w ktorej sie rejestrowalem, ale juz 5 maili przyszlo w odstepie kilku minut i ciagle przychodza nowe  emotka

U mnie 12 pustych maili z Visa. Adres ten sam, z którego przychodziły info o wygranej z poprzedniej loterii Visa.

Ja wczoraj dostałam maila, że fajnie że się zarejestrowałam i już niedługo będę mogła wygrać (rejestrowałam się dawno), ale pustych żadnych. a w poprzedniej edycji udziału nie brałam - więc to chyba rzeczywiście do tych z poprzedniej idą.
Weszłam na ich profil na FB zobaczyć, czy ktoś coś o tym pisze. No i ktoś pisał, ale komentarz ukryli i już go nie widać emotka

Też mam maila z wczoraj, a dziś 6 pustych. Pytanie o puste maile jest na fb, odpowiedzi brak

Też mam chyba z 10 pustych, bez tematu
0 0

targicola

Cytuj wiadomość#6623287 środa, 24 lipiec 2019, 13:50:56
rutka napisał(a):

Dzisiaj o godzinie 8;40 w tymbarku dostałam wiadomość że w kutnie ktoś odkrył hot spot ,ale mam takie wrażenie że ten punkt został już odkryty wczoraj a dzisiaj była tylko informacja.Czy tak mogło  być?

Niestety o hotspotach trafionych piszą następnego dnia,żeby ludziska zmarnowali jak najwięcej znaczników.Bo gdyby ktoś od razu wygrał i to info by się pojawiło to gdzie tu "zarobek" producenta soków?Z resztą ta strona chodzi,jakby chciała a nie mogła. emotka
rutka 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6623308 środa, 24 lipiec 2019, 14:13:14
delfinka101 napisał(a):

Też mam chyba z 10 pustych, bez tematu

U mnie też przyszły, ale mam wrażenie, że testują po prostu jakiegoś robota do odpowiedzi... "Walczę" z nimi od żabkowej loterii, bo nie dostałam nagrody. Na każdą moją wiadomość uzyskuję maila od nich o treści "z tego adresu e-mail nie otrzymaliśmy wypełnionych formularzy"... Nieważne co ja napiszę, treść ich wiadomości się nie zmienia. Przestałam wierzyć, że siedzi tam człowiek. Więc może robot wczoraj się zepsuł i wysyła też puste maile emotka

misiamarysia napisał(a):

Ja też właśnie dostałam dwa puste maile, a nie rejestrowałam się w tym roku nigdzie, bo nie będę brać udziału w tym roku, więc mają dane z poprzednich lat i je przechowują.

To ciekawe, chyba średnio legalne emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6623323 środa, 24 lipiec 2019, 14:52:23
kreatia napisał(a):

konstrukcja zdania dzisiejszego tchibo nie zachwyca emotka

Kilkanaście razy czytałam to pytanie i dalej do końca nie wiem, co poeta miał na myśli  emotka   
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6623330 środa, 24 lipiec 2019, 15:01:32
Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6623334 środa, 24 lipiec 2019, 15:08:47
faworek napisał(a):

Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka

Ja sprawdziłam 3 miasta i nic emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6623338 środa, 24 lipiec 2019, 15:17:18
asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

W najbliższej Biedronce jest pełno, tylko ja nie biorę udziału, a różnych mielonych i ziarnistych /wygranych/ mam zapas  emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6623340 środa, 24 lipiec 2019, 15:19:16
azaflora napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

W najbliższej Biedronce jest pełno, tylko ja nie biorę udziału, a różnych mielonych i ziarnistych /wygranych/ mam zapas  emotka

U mnie Panie w Biedronce mówią, że w ogóle ten produkt nie jest wprowadzony do sprzedaży... ehhh
0 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6623341 środa, 24 lipiec 2019, 15:19:47
azaflora napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

W jakiej cenie jest ziarnista? U mnie niestety tylko mielona
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6623343 środa, 24 lipiec 2019, 15:24:01
asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Ja pisałam do Biedronki na FB, ponieważ mają możliwość sprawdzenia dostępności produktu w danym sklepie. Odpisali mi, że na terenie mojego miasta nie ma Astry w żadnej Biedronce. Można do nich napisać, żeby nie biegać specjalnie po wszystkich sklepach emotka  

faworek

Cytuj wiadomość#6623344 środa, 24 lipiec 2019, 15:24:33
aniolka2310 napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Ja pisałam do Biedronki na FB, ponieważ mają możliwość sprawdzenia dostępności produktu w danym sklepie. Odpisali mi, że na terenie mojego miasta nie ma Astry w żadnej Biedronce. Można do nich napisać, żeby nie biegać specjalnie po wszystkich sklepach emotka  

dziękuję bardzo za podpowiedź, zaraz do nich napiszę emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6623348 środa, 24 lipiec 2019, 15:30:33
azaflora napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

A gdzie ta najbliższa Biedronka (region)? emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6623349 środa, 24 lipiec 2019, 15:33:13
Czy działają Wam karty z konkursu wspomnienia z kawą i twoja chwila z kawą od i360? Karty są aktywne, doładowane, a nie chcą przechodzić... Próbowałam już w kilku sklepach i dalej nic. Wyczerpałyśmy z kasjerkami wszystkie możliwości co mogłoby pójść nie tak... Agencja już raz wymieniła mi kartę i dalej to samo.
0 0

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6623351 środa, 24 lipiec 2019, 15:36:27
faworek napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Mi odpisali:
"Katarzyno, niestety, w związku z dużą skalą działalności (ponad 2900 sklepów, blisko 4 miliony Klientów dziennie) nie jesteśmy w stanie udzielać precyzyjnej informacji dotyczącej aktualnej dostępności produktów w danym sklepie."
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6623353 środa, 24 lipiec 2019, 15:38:33
cala-w-trawie napisał(a):

faworek napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Mi odpisali:
"Katarzyno, niestety, w związku z dużą skalą działalności (ponad 2900 sklepów, blisko 4 miliony Klientów dziennie) nie jesteśmy w stanie udzielać precyzyjnej informacji dotyczącej aktualnej dostępności produktów w danym sklepie."

mi tak samo... 
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6623372 środa, 24 lipiec 2019, 16:23:55
W muzycznej loterii Coca cola gdy chcę dodać kod, wyświetla mi się błąd techniczny. Właściwie od 2 tygodni albo i dłużej... Ktoś też tak miał? Działa wam ta strona? Możecie dodawać kody?
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6623373 środa, 24 lipiec 2019, 16:25:57
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy działają Wam karty z konkursu wspomnienia z kawą i twoja chwila z kawą od i360? Karty są aktywne, doładowane, a nie chcą przechodzić... Próbowałam już w kilku sklepach i dalej nic. Wyczerpałyśmy z kasjerkami wszystkie możliwości co mogłoby pójść nie tak... Agencja już raz wymieniła mi kartę i dalej to samo.

Zapewne wiesz, że trzeba je przejechać przez czytnik na pasek magnetyczny emotka Ja ostatnio odwiedziłam kilka sklepów zanim się udało i wg mnie to zależy od czytnika. W Ikei nie poszło a C4 bez żadnego ale emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6623374 środa, 24 lipiec 2019, 16:29:15
faworek napisał(a):

kreatia napisał(a):

konstrukcja zdania dzisiejszego tchibo nie zachwyca emotka

Kilkanaście razy czytałam to pytanie i dalej do końca nie wiem, co poeta miał na myśli  emotka     

trzeba się wczytać, to fakt emotka
prosiaczek: Czym Twoim zdaniem powinien być prezent dla każdej mamy? 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6623376 środa, 24 lipiec 2019, 16:45:05
ilona162 napisał(a):

W muzycznej loterii Coca cola gdy chcę dodać kod, wyświetla mi się błąd techniczny. Właściwie od 2 tygodni albo i dłużej... Ktoś też tak miał? Działa wam ta strona? Możecie dodawać kody?

ja mam tam problem nawet z logowaniem nie wspominając że jak już się uda to 2 punktów na nic nie mogę wymienić....
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6623384 środa, 24 lipiec 2019, 17:11:03
Czy z Auchan Astra poszly smsy tylko na te wyslane smsami, czy przez formularz na stronie tez?
0 0

|< << < 5755 5756 5757 5758 5759 57605761 5762 5763 5764 5765 > >> >|