Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 22:09:08

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5807 5808 5809 5810 5811 58125813 5814 5815 5816 5817 > >> >|

jokan

Cytuj wiadomość#6631119 niedziela, 18 sierpień 2019, 20:41:36
soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

W jaki sposób powiadamiaja z  Garage? 

za tamten tydzień jeszcze nie powiadamiali

Tzn. Za 1 tydzień? 

tak
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6631120 niedziela, 18 sierpień 2019, 20:41:56
Mam pytanie czy w loterii żywca ITM może byc piwo warka Radler smakowe, bo w regulaminie dowolne czyli myśle ze smakowe wchodzi? 
I w konkursie lewiatan żywic myśle ze podobnie smakowe 0% alkoholu tez może byc? 
emotka A jak Wasze zdanie, chce się upewnić emotka
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6631122 niedziela, 18 sierpień 2019, 20:48:14
violka88 napisał(a):

Mam pytanie czy w loterii żywca ITM może byc piwo warka Radler smakowe, bo w regulaminie dowolne czyli myśle ze smakowe wchodzi? 
I w konkursie lewiatan żywic myśle ze podobnie smakowe 0% alkoholu tez może byc? 
emotka A jak Wasze zdanie, chce się upewnić emotka

Regulamin rzecz święta emotka  
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6631125 niedziela, 18 sierpień 2019, 20:59:14
jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

Tzn. Za 1 tydzień? 

tak

Informowali mailem?
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6631128 niedziela, 18 sierpień 2019, 21:11:08
pikawka prawie dostałam zawału, patrzę wątek Informują się świeci. Mówię chyba Tchibo, albo jakaś agencję pogrzało. A Ty chyba pomyliłaś wątek?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6631130 niedziela, 18 sierpień 2019, 21:16:59
magie1982 napisał(a):

pikawka prawie dostałam zawału, patrzę wątek Informują się świeci. Mówię chyba Tchibo, albo jakaś agencję pogrzało. A Ty chyba pomyliłaś wątek?

Oj oj tak zorientowalam się, że zamieszanie robię. Sorki  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6631133 niedziela, 18 sierpień 2019, 21:25:23
darog napisał(a):

androm napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

xpac napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy ktoś wie jakie dziś jest pytanie w tchibo?

wpisz jakiekolwiek dane i zobacz co jest za zdrapką  - nie musisz wysłać odpowiedzi emotka

i w ten sposób robi się niepotrzebnie im syf

no to mogli to przewidzieć i zacząć od prezentacji pytania, a nie dawać go na końcu:)

nic nie rozumiem: po co wiedzieć wcześniej jakie jest pytanie? to trzeba odpowiedzieć na czas??

po to żeby wiedzieć czy się chce w ogóle odpowiadać na to pytanie, czy lepiej spróbować innego dnia, a jak wypełnisz danymi, a potem zamkniesz bez odpowiedzi, bo pytanie ci nie podeszło, to i tak wysyła się więc tracisz ten paragon

jokan

Cytuj wiadomość#6631136 niedziela, 18 sierpień 2019, 21:55:20
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

Tzn. Za 1 tydzień? 

tak

Informowali mailem?

moze zle napisalam...nie powiadamiali jeszcze za 1 tydzien

violka88

Cytuj wiadomość#6631139 niedziela, 18 sierpień 2019, 22:10:32
 Od kilkunastu minut próbuje wysłać konkurs lubella lewiatan i nie działa mi przycisk WYŚLIJ, nic nie zaznacza na czerwono ze coś mam żle a wysłać nie chce. Co robie żle ????? 
Wysylam z telefonu, bo jestem na wyjeździe, czyżby to ????
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6631153 niedziela, 18 sierpień 2019, 22:46:38
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

Tzn. Za 1 tydzień? 

tak

Informowali mailem?

ale w MDW są wpisy 14 sierpnia o wygranych piwach i trampkach. Czyli chyba ktoś się w galerii wypatrzył?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6631158 niedziela, 18 sierpień 2019, 22:57:50
prosiaczek napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

Tzn. Za 1 tydzień? 

tak

Informowali mailem?

ale w MDW są wpisy 14 sierpnia o wygranych piwach i trampkach. Czyli chyba ktoś się w galerii wypatrzył?

Tak. Pisalo kilka osob o WygraneJ
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6631168 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 01:08:17
darog napisał(a):

androm napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

xpac napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy ktoś wie jakie dziś jest pytanie w tchibo?

wpisz jakiekolwiek dane i zobacz co jest za zdrapką  - nie musisz wysłać odpowiedzi emotka

i w ten sposób robi się niepotrzebnie im syf

no to mogli to przewidzieć i zacząć od prezentacji pytania, a nie dawać go na końcu:)

nic nie rozumiem: po co wiedzieć wcześniej jakie jest pytanie? to trzeba odpowiedzieć na czas?? 

Sztuczne podbijanie zainteresowania. Odświeżysz strone i paragon użyty  emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6631172 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 08:07:53
czy warto kupić coś konkursowego w Netto? Akurat jestem w Gdańsku, a Netto jest w Madisonie
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6631184 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 08:56:17
pikawka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

na stronie są wyniki, na @ lub smsy czekamy - pewnie dziś puszczą bo mają mase pracy bo za zeszły tydzień od środy brak nowych zdjęć w galerii emotka
a mam pytanie do regulaminu czy przypadkiem w środę nie zmienili bo jak czytałam 6czy 7 sierpnia to wydaje mi się że było iż 1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę na każdy etap a teraz jest że 1 osoba może wygrać tylko raz w całym konkursie?
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6631188 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 09:20:17
psotka napisał(a):

czy warto kupić coś konkursowego w Netto? Akurat jestem w Gdańsku, a Netto jest w Madisonie

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-muzyka-z-lays-netto.html#.XVpNiN4zbIU
psotka 0

hakowal

Cytuj wiadomość#6631189 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 09:22:27
mama-l-k-m napisał(a):

pikawka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

na stronie są wyniki, na @ lub smsy czekamy - pewnie dziś puszczą bo mają mase pracy bo za zeszły tydzień od środy brak nowych zdjęć w galerii emotka
a mam pytanie do regulaminu czy przypadkiem w środę nie zmienili bo jak czytałam 6czy 7 sierpnia to wydaje mi się że było iż 1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę na każdy etap a teraz jest że 1 osoba może wygrać tylko raz w całym konkursie?

Też mi się wydaje, że wcześniej widziałam że 1 osoba może wygrać raz w każdym etapie, ale czytalam to na szybko i już myślałam, że coś sobie wkręciłam emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6631197 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 09:52:21
Czy jest obecnie jakiś konkurs na dezodoranty? Poza Nivea, bo mam uczulenie.
0 0

tuw3105

Cytuj wiadomość#6631204 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 10:07:09
Ktoś może wyczytał czy jest ograniczenie na gosp. domowe w konkursie Garage? U Smolara przeważnie jest ograniczenie a w regulaminie tego nie ma.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6631212 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 10:23:37
tuw3105 napisał(a):

Ktoś może wyczytał czy jest ograniczenie na gosp. domowe w konkursie Garage? U Smolara przeważnie jest ograniczenie a w regulaminie tego nie ma.

Nie ma w regulaminie to nie ma emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6631213 poniedziałek, 19 sierpień 2019, 10:25:15
atka79 napisał(a):

darog napisał(a):

Taka refleksja po tuńczyku Princes. Dziwny zbieg okoliczności .
Loteria trwała 2 miesiące..
2 główne nagrody- Maurtius wylosowane ze zgłoszeń jednego dnia - 4 maja...z tych numerków paragonów powtarzających się po kolei paredziesiąt krotnie..
Niesamowita maszyna losująca!!

To jedna z loterii organizowanych przez agencję Loyalty Point. 
Moim zdaniem to najgorsza agencja, przypomnę tylko, że organizowali m.in. loterie Glade, Kiwi, Duck czy  Pronto, w której praktycznie nikt na forum nic nie wygrywał. A po przeanalizowaniu wygranych z ich strony okazało się, że wygrywały u nich po kilka razy te same numery paragonów. Oni nie widzieli w tym żadnego problemu, podobne jak firma zlecająca, czyli SC Johnson. Po interwencji w UOKiK i w Izbie Celnej zmienili nieco regulaminy i chyba już nie robią takich wałków, że jeden paragon wygrywa kilka razy. Od  tamtej akcji obserwuję ich loterie i zauważyłam, że na forum co prawda zaczęły pojawiać się wygrane, ale tylko te niższe, typu zestaw produktów czy koszulka, więc domyślałam się, że teraz robią wałki tego typu, że dla ludzi dają te niższe nagrody (że niby u nich da się wygrać), a dla swojej kliki zostawiają te lepsze. No i te dwie główne wygrane w loterii Princes potwierdzałby moją teorię spiskową, że tak robią.
Aha, ostatnio zrobili w końcu  chyba pierwszy raz konkurs (Glade Touch&Fresh) i tu o dziwo sporo osób chwaliło się wygranymi. Tylko podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni...

ALE TO raczej kosmetyczny zabieg na początek loterii.. przecież żadnego słychu w internetach nie ma- że w Glade ktoś w ostatniej edycji wygrał..mimo usilnych poszukiwań jakiegokolwiek zwyciężcy...przeciez oni tych sms konkursowych nie czytają..nawet losować w loteriach im się nie chciało i sprawdzać numerów paragonów ileś razy tych samych wylosowanych.. Tyle o tej firmie "krzak" Loyalty Point było wałkowane na forum.
0 rkvi
|< << < 5807 5808 5809 5810 5811 58125813 5814 5815 5816 5817 > >> >|