Reklama na e-Konkursy.info 19.09.19 14:01:50

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5820 5821 5822 5823 5824 58255826 5827 5828 5829 5830 > >> >|

reniii

Cytuj wiadomość#6633056 niedziela, 25 sierpień 2019, 09:41:01
reniii napisał(a):

androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A wiecie, co mnie najbardziej dziwi? Że ludzie nie zastanawiają się w ogóle nad produktem konkursowym i piszą jak widać wyżej: "jazda na rowerze z Garage", "jazda na hulajnodze z Garage"... emotka Ja rozumiem jazdę z jogurtem, z sokiem, z Colą, ale... z piwem? emotka

Zazwyczaj w konkursie z piwami jest info, ze zgłoszenie nie może np. zachęcać do jazdy po alkoholu. W tym regulaminie niestety chyba tego nie ma

niektórzy to ledwo co się napiją alko i już mają jazdę:)

To zdjęcie z galerii Garage było już chyba wcześniej użyte w konkursie Guseppe, ale myślę, iż osoba ze zdjęcia lepiej żeby skoczyła na pizzę niż po piwie do wody. Zamiast zareklamować piwo to zachęcają do samobójstwa.

Koło rowerowe w roli głównej i tylko produkty konkursowe różne. Czekam na...ciąg dalszy nastąpi.
https://milkonadr...80-FCAD6EFAD15C.jpeg
https://konkurswy...oads/1566297166.jpeg
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6633057 niedziela, 25 sierpień 2019, 10:02:57
Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6633072 niedziela, 25 sierpień 2019, 10:46:56
magisterek napisał(a):

Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

Też nie widzę sensu rozkładania zgłoszeń na czynniki pierwsze.
Skoro ktoś zrobił dobre zdjęcie, to czemu ma go nie wykorzystywać?
To tak samo jak sami często wykorzystujemy gotowe "wzory" odpowiedzi na pytania konkursowe, posługując się tym samym rymem i stylem, nie mówiąc o tym, że często pytania konkursowe w danym okresie roku są takie same lub zbliżone. Np. w okresie świątecznym pojawiają sie pytania "jak przygotowujesz się do świąt?", a w okresie wakacji pytania o wakacyjne wspomnienia. Większość mając zapisaną odpowiedź z roku poprzedniego, wykorzystuje ją potem do innego podobnego konkursu- nie zmieniając jej wcale, lub tylko modyfikując. Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy tak nie zrobił.

Nawet jeśli w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że zgłoszenie w postaci zdjęcia i/lub treści nie moze być nigdzie indziej publikowane, to de facto nie łamie się regulaminu. Przecież zdjęcie jest  modyfikowane na potrzeby danego konkursu.
Wiem, że taki zapis można rozumieć na dwojaki sposob, ale regulaminy często mają niedoprecyzowane informacje, stąd moja opinia jest taka a nie inna i nie widzę sensu, żeby czepiać się zdjęcia czyjegoś autorstwa, tym bardziej podciąganie jej pod plagiat. Jeśli autorem zdjęcia jest jedna i ta sama osoba, to o kradzieży pracy nie ma tu mowy.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6633074 niedziela, 25 sierpień 2019, 10:53:44
magisterek napisał(a):

To, że ktoś bierze udział w jakimś konkursie, to nie oznacza, że jednym i tym samym zdjęciem śmiga we wszystkich niezauważony, bo agencje tego nie sprawdzają. Inna sprawa, że kiedy się wygrywa takim zdjęciem, to przenosi się prawa do takiej pracy na rzecz organizatora, a tu wielokrotnie te same zdjęcia się widuje to tu, to tam. Mnie to akurat razi i chciałabym, aby zasady konkursu były przez wszystkich przestrzegane. A jak widać to niestety tak nie jest, ponieważ niektórzy cwaniacy się rozbujali za bardzo.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6633075 niedziela, 25 sierpień 2019, 10:57:34
kukuleczka napisał(a):

magisterek napisał(a):

To tak samo jak sami często wykorzystujemy gotowe "wzory" odpowiedzi na pytania konkursowe, posługując się tym samym rymem i stylem, nie mówiąc o tym, że często pytania konkursowe w danym okresie roku są takie same lub zbliżone. Np. w okresie świątecznym pojawiają sie pytania "jak przygotowujesz się do świąt?", a w okresie wakacji pytania o wakacyjne wspomnienia. Większość mając zapisaną odpowiedź z roku poprzedniego, wykorzystuje ją potem do innego podobnego konkursu- nie zmieniając jej wcale, lub tylko modyfikując. Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy tak nie zrobił.

Nawet jeśli w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że zgłoszenie w postaci zdjęcia i/lub treści nie moze być nigdzie indziej publikowane, to de facto nie łamie się regulaminu. Przecież zdjęcie jest  modyfikowane na potrzeby danego konkursu.
Wiem, że taki zapis można rozumieć na dwojaki sposob, ale regulaminy często mają niedoprecyzowane informacje, stąd moja opinia jest taka a nie inna i nie widzę sensu, żeby czepiać się zdjęcia czyjegoś autorstwa, tym bardziej podciąganie jej pod plagiat. Jeśli autorem zdjęcia jest jedna i ta sama osoba, to o kradzieży pracy nie ma tu mowy.

Ja przecież nie piszę w wątku ''plagiaty'', bo nie wszystkie zdjęcia są plagiatami. 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6633077 niedziela, 25 sierpień 2019, 11:03:50
reniii napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja przecież nie piszę w wątku ''plagiaty'', bo nie wszystkie zdjęcia są plagiatami. 

Pracownik Albedo powinien dostać część zysku 

Mysia

Cytuj wiadomość#6633084 niedziela, 25 sierpień 2019, 11:53:59
Dla mnie identyczne zdjęcia to porażka, natomiast jeśli ktoś zrobił własnoręcznie literki, tło czy kupił sobie śmieszny kapelusz i wykorzystał to w wielu konkursach to co? Jak już ubrałam sobie zieloną koszulkę i żółte spodenki do jednej foty to do innej nie mogę? Może powinnam jeszcze włosy przefarbować żeby inaczej wyglądać emotka ? Mam kilka gadżetów, które w konkursach wykorzystuję, zawsze są to inne zdjęcia, to jeśli chodzi o foty typu "wycinanki" natomiast mam też kilka sprawdzonych ujęć które też chętnie wykorzystuję, ale zawsze staram się dopasować do tematu konkursu. Nie zrobię sobie foty z piwem w samochodzie, czy jadąc na rowerze... 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6633087 niedziela, 25 sierpień 2019, 12:07:47
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

O co chodzi z pracownikiem Albedo i "zyskiem"oraz tym foto z rowerem??
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6633090 niedziela, 25 sierpień 2019, 12:17:38
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

O co chodzi z pracownikiem Albedo i "zyskiem"oraz tym foto z rowerem??

Pomysł z Fit&Easy jest chyba kreatywnoscia Albedo  emotka  
A potem masz kopiowanie "dzieła Albedo" na każdy konkurs... 
darog 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6633101 niedziela, 25 sierpień 2019, 12:50:33
magisterek napisał(a):

ja doceniam robotę innych i jak ktoś robi to samo ujęcie ale z innymi produktami to niech mu będzie, narobić się trzeba, tylko że potem jak się tak patrzę po różnych konkursach to od razu mi się rzucają w oczy te same ujęcia i trochę mnie to śmieszy. Mnie się takie coś nie zdarza bo jednak nie jestem maniakiem konkursowym i nie gram dla zysku tylko dla zabawy i chęci sprawdzenia swoich sił i kreatywności a jak coś wygram to wiadomo - fajnie. Ale przy takiej kreatywnej konkurencji jaka panuje to wiadomo, wygrać ciężko. Śmieszy mnie konkurs Reginy "pokaż swój świat" bo niektóre marne zdjęcia mają dużo głosów a autor jeszcze na swoim profilu wypisuje że "ten kto ma więcej punktów od jego zdjęcia to oszust i robot". Caly ten konkurs jest dziwny, niby można głosować raz dziennie a to nieprawda - można co godzina samemu sobie punkty nabijać z miliona przeglądarek i komputerów. Pierwszy etap się skończył a nadal głosować można było co sprawiło że po dwóch dniach od zakończenia etapu pierwsza 50-tka najwyżej punktowanych zdjęć się zmieniła.    

reniii

Cytuj wiadomość#6633107 niedziela, 25 sierpień 2019, 15:14:30
nanajka81 napisał(a):

magisterek napisał(a):

ja doceniam robotę innych i jak ktoś robi to samo ujęcie ale z innymi produktami to niech mu będzie, narobić się trzeba, tylko że potem jak się tak patrzę po różnych konkursach to od razu mi się rzucają w oczy te same ujęcia i trochę mnie to śmieszy. Mnie się takie coś nie zdarza bo jednak nie jestem maniakiem konkursowym i nie gram dla zysku tylko dla zabawy i chęci sprawdzenia swoich sił i kreatywności a jak coś wygram to wiadomo - fajnie. Ale przy takiej kreatywnej konkurencji jaka panuje to wiadomo, wygrać ciężko. Śmieszy mnie konkurs Reginy "pokaż swój świat" bo niektóre marne zdjęcia mają dużo głosów a autor jeszcze na swoim profilu wypisuje że "ten kto ma więcej punktów od jego zdjęcia to oszust i robot". Caly ten konkurs jest dziwny, niby można głosować raz dziennie a to nieprawda - można co godzina samemu sobie punkty nabijać z miliona przeglądarek i komputerów. Pierwszy etap się skończył a nadal głosować można było co sprawiło że po dwóch dniach od zakończenia etapu pierwsza 50-tka najwyżej punktowanych zdjęć się zmieniła.    

W tym konkursie fotograficznym, to można naparzać samemu sobie lajków i to non stop i to z jednego urządzenia. Wiem bo sprawdziłam, że można i cóż to za trudność dla konkursowych wyżeraczy. I właśnie zamiast zdrowej rywalizacji robi się szambo. 

caramela

Cytuj wiadomość#6633142 niedziela, 25 sierpień 2019, 20:13:32
Mógłby mi ktoś opisać jak wygląda testowanie kosmetyku z wizaż.pl? Pierwszy raz wysłałam zgłoszenie, załóżmy, że wygrywam i co dalej? Może być pw emotka
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6633146 niedziela, 25 sierpień 2019, 20:36:03
caramela napisał(a):

Mógłby mi ktoś opisać jak wygląda testowanie kosmetyku z wizaż.pl? Pierwszy raz wysłałam zgłoszenie, załóżmy, że wygrywam i co dalej? Może być pw emotka

Dostajesz kosmetyk, testujesz, a po jakimś czasie na maila wysyłają link do wypełnienia ankiety-opinii

caramela

Cytuj wiadomość#6633170 niedziela, 25 sierpień 2019, 22:25:43
karkocka napisał(a):

caramela napisał(a):

Dostajesz kosmetyk, testujesz, a po jakimś czasie na maila wysyłają link do wypełnienia ankiety-opinii

Dziękuje za odpowiedź emotka dopiero teraz doczytałam harmonogram 
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6633207 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 08:13:49
Czy w nutelli koniecznie trzeba dodać zdjęcie?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6633208 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 08:19:22
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6633223 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 08:44:08
widze motyw w "sprzedam paragony"
Pringels Stokrotka - to to za loteria??

agakaz2

Cytuj wiadomość#6633225 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 08:49:59
darog napisał(a):

widze motyw w "sprzedam paragony"
Pringels Stokrotka - to to za loteria??

właśnie wszyscy piszą loteria a to jest konkurs jeżeli myślę o tym gdzie należy wstawić fotkę z przyjaciółmi
darog 0

basiczek2

Cytuj wiadomość#6633245 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 10:22:49
moskala22 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wygraj-wolny-czas-dla-rodziny.html#.XWN5v-MzbIU - czy po wysłaniu MMSa dostajecie jakies potwierdzenie?

Nie dostałam żadnego potwierdzenia....nic....wysyłałam przed weekendem.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6633260 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 10:48:00
basiczek2 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wygraj-wolny-czas-dla-rodziny.html#.XWN5v-MzbIU - czy po wysłaniu MMSa dostajecie jakies potwierdzenie?

Nie dostałam żadnego potwierdzenia....nic....wysyłałam przed weekendem.

Ja wysłałam w sobotę i tez nie mam potwierdzenia 
0 0
|< << < 5820 5821 5822 5823 5824 58255826 5827 5828 5829 5830 > >> >|