Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6637646 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:52:54
superloser napisał(a):

mia napisał(a):

superloser napisał(a):

Jak sie sprawdza produkt konkursowy na wlasnej wątrobie to inne myslenie sie ujawnia ...

Najlepsze , nieregulaminowe 4 twarze ale pokazuje przyszłość 

https://konkurswy...loads/1567450462.jpg

No faktycznie, wycisnęli więcej z lata... emotka

Tu jest ciekawe - wyglada na INFLUENCER marketing ... chłopak ma płacone przez Carlsberg pośrednio lub bezpośrednio, czyli jest "pracownikiem" na payrollu 

https://www.instagram.com/p/B1_sh4qosKm/

To jakim cudem bierze udział w konkursie  emotka
A te wszystkie Streetcome zdjęcia, też Smolar dla statystyk wrzucił. Nie wszyscy ludzie co dostali zestawy piwa do promowania na Insta,  wiedza o swoim udziale w konkursie  emotka

Te streetcomowe trafily do galerii bo pewnie nieswiadomie zostaly oznaczone hasztagiem ko kursowym
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637647 niedziela, 8 wrzesień 2019, 18:53:23
Nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni na moje pytanie, ale widziałam ze ktoś sprzedaje wejściówki na Krainę Kinder Niespodzianki. W necie znalazłam ze to spektakl, który jest za darmo i jakaś strefa zabaw. W nast weekend jest to niedaleko mnie. Moje pytanie, gdzie wygrać te wejściówki, po ile są wejściówki i czy 3 letnie dziecko będzie miało tam co robić? Może ktoś tam był w innym mieście lub rok temu?
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6637658 niedziela, 8 wrzesień 2019, 19:16:59
magie1982 napisał(a):

Nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni na moje pytanie, ale widziałam ze ktoś sprzedaje wejściówki na Krainę Kinder Niespodzianki. W necie znalazłam ze to spektakl, który jest za darmo i jakaś strefa zabaw. W nast weekend jest to niedaleko mnie. Moje pytanie, gdzie wygrać te wejściówki, po ile są wejściówki i czy 3 letnie dziecko będzie miało tam co robić? Może ktoś tam był w innym mieście lub rok temu?

https://www.kinde...kinder-niespodzianki
 wejściówki są za darmo, spróbuj z linka powyżej
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637663 niedziela, 8 wrzesień 2019, 19:34:13
picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Do Łodzi już nie ma. Pewnie pan który sprzedaje zarezerwował wszystkie a teraz czerpie zyski

Agnes

Cytuj wiadomość#6637666 niedziela, 8 wrzesień 2019, 19:36:58
magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Do Łodzi już nie ma. Pewnie pan który sprzedaje zarezerwował wszystkie a teraz czerpie zyski

tam bilety rozchodzą się w ciągu godziny ja już drugi rok z rzędu się nie mogę zalapac
0 0

matgal

Cytuj wiadomość#6637668 niedziela, 8 wrzesień 2019, 19:44:50
Czy wszyscy otrzymali już zwrot za tresemme. W regulaminie podane jest ze zwrot bedzie do 6.09. a u mnie nic.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6637689 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:00:27
Czy ktoś bral udział w projekcie Piątnica na kantarze? Cała akcja była chyba w lipcu a ja ani pkt za to nie dostałam ani zwrotu kasy za jogurty.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6637693 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:12:06
Agnes napisał(a):

magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

tam bilety rozchodzą się w ciągu godziny ja już drugi rok z rzędu się nie mogę zalapac

Bo niektórzy ludzie handlujący wejściówkami, które rozdawane są gratis, to po prostu zwykłe świnie, żeby świń nie obrazić za to porównanie. Nie ugrają nic w konkursie to żerują, jak hieny, na innych. Organizatorzy powinni w końcu to ukrócić. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6637694 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:16:11
Agnes napisał(a):

Czy ktoś bral udział w projekcie Piątnica na kantarze? Cała akcja była chyba w lipcu a ja ani pkt za to nie dostałam ani zwrotu kasy za jogurty.

Ja ostatnio brałam udział w podobnym badaniu na kantarze i tam po jakimś czasie od wypełnienia ankiety i przesłania zdjęć przyszła mi ankieta o nazwie Nazwa badania_konkurs i po wejściu w tę ankietę miałam tylko jedno pytanie, na zasadzie "Kiedy obchodzimy dzień dziecka" - takie pytanie sprawdzające tylko i po wybraniu odpowiedzi dostałam wszystkie punkty. W tych badaniach nie dostaje się zwrotu kasy na konto za zakuip produktów, tylko kasę przeliczają na punkty i otrzymuje się po prostu dodatkowe punkty za udział - piszą o tym kilka razy zanim się zgodzisz na udział.
rkvi 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637696 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:18:59
reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Bo niektórzy ludzie handlujący wejściówkami, które rozdawane są gratis, to po prostu zwykłe świnie, żeby świń nie obrazić za to porównanie. Nie ugrają nic w konkursie to żerują, jak hieny, na innych. Organizatorzy powinni w końcu to ukrócić. 

No właśnie. Na naszym forum w wygrane na wymiane niejaki domintky chce wymienić na coś, czy to uczciwe?
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6637697 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:37:12
magie1982 napisał(a):

reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

magie1982 napisał(a):

picola napisał(a):

magie1982 napisał(a):

No właśnie. Na naszym forum w wygrane na wymiane niejaki domintky chce wymienić na coś, czy to uczciwe?

Ani uczciwe, ani przyzwoite.
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6637703 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:50:04
Mam pytanko- czy ktoś z Was ma wiedzę na temat konkursów w Radio Eska, Radio Zet itp? Interesuje mnie to, czy jeśli wygram u nich jakąś nagrodę, to później przez jakiś czas moje zgłoszenia do innych konkursów nie są brane pod uwagę? Słyszałam kiedyś, że w Esce można zdobyć nagrodę np. raz na rok, ale czy ktoś może mi potwierdzić ile w tym prawdy?
Dzwonili do mnie z Eski, Radio Zet, Vox fm i Radio Złote Przeboje, ale z każdej stacji tylko po 1 razie, dlatego zastanawiam się czy mam po co próbować dalej i się wysilać:)
0 0

garyman

Cytuj wiadomość#6637711 niedziela, 8 wrzesień 2019, 22:16:06
roksana2802 napisał(a):

Mam pytanko- czy ktoś z Was ma wiedzę na temat konkursów w Radio Eska, Radio Zet itp? Interesuje mnie to, czy jeśli wygram u nich jakąś nagrodę, to później przez jakiś czas moje zgłoszenia do innych konkursów nie są brane pod uwagę? Słyszałam kiedyś, że w Esce można zdobyć nagrodę np. raz na rok, ale czy ktoś może mi potwierdzić ile w tym prawdy?
Dzwonili do mnie z Eski, Radio Zet, Vox fm i Radio Złote Przeboje, ale z każdej stacji tylko po 1 razie, dlatego zastanawiam się czy mam po co próbować dalej i się wysilać:)

Nie wiem.jak jest w wymienionych stacjach Ale ja osobiście w RMF FM wygrałem 3 zestawy gadżetów w różnych konkursach w przeciągu półtorej miesiąca więc tam na pewno można
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6637714 niedziela, 8 wrzesień 2019, 22:55:05
garyman napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Nie wiem.jak jest w wymienionych stacjach Ale ja osobiście w RMF FM wygrałem 3 zestawy gadżetów w różnych konkursach w przeciągu półtorej miesiąca więc tam na pewno można

RADIO ZET - w konkursie nie mogą brac udziału osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do Konkursu, wygrały, w wynikuudziału w konkursach organizowanych przez Organizatora, nagrody o łącznej wartości brutto
przekraczającej średnie miesięczne wynagrodzenie w gospodarce narodowej, podane przez
Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w odniesieniu do ostatniego kwartału.

violka88

Cytuj wiadomość#6637744 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 08:12:54
Czy można odesłać w jednej większej kopercie  dwie koperty z danymi moimi i męża? Chodzi o konkurs wakacje pełne Ź w lewiatan , nie wiem jak ta agencja do tego podchodzi ?
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6637745 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 08:14:24
violka88 napisał(a):

Czy można odesłać w jednej większej kopercie  dwie koperty z danymi moimi i męża? Chodzi o konkurs wakacje pełne Ź w lewiatan , nie wiem jak ta agencja do tego podchodzi ?

ja bym bez problemu odesłał łącznie
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6637747 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 08:16:48
Rec odpisał, moja wygrana to lazy bag. Podziękuję 

rengifo

Cytuj wiadomość#6637750 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 08:26:41
Hej, czy po wypełnieniu formularza zwycięzcy w Seth and Riley's Garage przychodziła wam jakaś zwrotka od Smolara czy tylko potwierdzenie na stronie ? 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6637759 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:03:11
rengifo napisał(a):

Hej, czy po wypełnieniu formularza zwycięzcy w Seth and Riley's Garage przychodziła wam jakaś zwrotka od Smolara czy tylko potwierdzenie na stronie ? 

tylko na stronie
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6637760 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:03:30
Czy nutella za 13 dzien finału  wysyłała info do laureatów ?
mam wrażenie ze to moje inicjały ale maila brak. 
0 0