Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5824 5825 5826 5827 5828 58295830 5831 5832 5833 5834 > >> >|

anaesth

Cytuj wiadomość#6633958 środa, 28 sierpień 2019, 12:23:24
cudaczek121 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Co taaam z konkursem Wakacje z T-mobile? Bo nie miałem czasu tu wchodzić, ale obiło mi się coś, że dalej informują? O co chodzi? emotka

Tego to nikt do końca nie wie,ale wczoraj i kilka dni temu parę osób się chwaliło.370 nagród, to moim zdaniem jeszcze jest nadzieja na jakieś info.Tym bardziej,że oni zdaje się dzwonią, a nie wysyłają sms z tego, co zdążyłam się zorientować.

W poprzednich dwóch edycjach konkursu T-mobile nie dzwonili w sprawie doładowań, tylko przychodził sms z powiadomieniem o wygranej. Pewnie tym razem będzie tak samo, bo różnica w zadzwonieniu do 70 osób a 370 jest spora emotka Nie wiem, jaką mają metodę wyłaniania zwycięzców, ale ja nasze zgłoszenia wysłałam w ostatnim dniu wieczorem i zadzwonili wczoraj, a sądząc po postach z forum, zaczynali informować 12 sierpnia. Może kolejność zgłoszeń miała jakieś znaczenie.
0 0

asiunia260

Cytuj wiadomość#6633973 środa, 28 sierpień 2019, 12:40:39
joan

No właśnie tak się zastanawiam czy pomylić się w "niepotrzebnych" danych czy po prostu ich nie podać i napisać im co o tym myślę
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6633978 środa, 28 sierpień 2019, 12:43:05
cudaczek121 napisał(a):

Ja tam nie grałam to i nie nic nie wygrałam.Na Waszym miejscu wykreskowałabym zbędne do podania dane z adnotacją: "Odmowa podania tych danych" po prostu i ciekawe, co Organizator na to emotka

Ojciec? N.N.
Matka? N.N.
emotka

Pamiętam, że kiedyś również trafiłam na jakiś badziewny formularz i moim ojcem został bodajże Helmut. Jeśli kto twierdzi, że tajemniczy Helmut jednak nie jest moim tatą, niech zleci badania DNA emotka

androm

Cytuj wiadomość#6633981 środa, 28 sierpień 2019, 12:48:26
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja tam nie grałam to i nie nic nie wygrałam.Na Waszym miejscu wykreskowałabym zbędne do podania dane z adnotacją: "Odmowa podania tych danych" po prostu i ciekawe, co Organizator na to emotka

Ojciec? N.N.
Matka? N.N.
emotka

Pamiętam, że kiedyś również trafiłam na jakiś badziewny formularz i moim ojcem został bodajże Helmut. Jeśli kto twierdzi, że tajemniczy Helmut jednak nie jest moim tatą, niech zleci badania DNA emotka

a dziadek był w Wehrmachcie? Donald, to Ty grasz w konki?
:)
reniii 0

androm

Cytuj wiadomość#6633983 środa, 28 sierpień 2019, 12:49:58
prosiaczek napisał(a):

napisałam w te słowa:
Szanowni Państwo, cieszy mnie bardzo wygrana w konkursie, chciałam jednak dopytać, czy aby na pewno WSZYSTKIE dane umieszczone w oświadczeniu a oczekiwane przez Państwa dla uzyskania prawa do nagrody są niezbędne? W regulaminie wymieniliście Państwo:
9.1. dane Laureata, . pełen adres zamieszkania; 9.3. pełen adres korespondencyjny (jeśli jest różny od adresu zamieszkania) 9.4. dane właściwego Urzędu Skarbowego, 9.5. oświadczenia o następującej treści: etc.
Natomiast w załączonym oświadczeniu jest tego znacznie więcej.
Dane oczekiwane przez Państwa w tak wyczerpującej postaci nie się obecnie podawane nawet w umowie o pracę (co najwyżej we wnioskach kredytowych lub przy nadaniu paczki do zakładu karnego), a informacje takie jak imię ojca i matki, to nie są dane osobowe laureata. 
Proszę o informację, czy dla otrzymania przez mnie nagrody-maskotki jest niezbędne, czy może wystarczą w nieco okrojonej wersji. Będę wdzięczna za odpowiedź.
to pisałam ja, PROSIACZEK

może oni właśnie myślą, że trzeba Ci będzie do zakładu karnego wysłać tę nagrodę:))

jokan

Cytuj wiadomość#6633987 środa, 28 sierpień 2019, 12:52:39
Czy z farmio dochodza normalnie zwrotki? jesli tak, to z jakich sieci bez problemu? Juz sie wlasnie dowiedzialam, ze Virgin nie obsluguje tego numeru emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6633988 środa, 28 sierpień 2019, 12:55:20
androm napisał(a):

Chacha emotka Jeden z dziadków walczył w Armii Andersa emotka Swoją drogą, to mogliby i o imię dziadka w tym formularzu zapytać. U mnie byłaby konsternacja, bo komuna kazała dziadkowi zmienić imię - się im nie podobało. Po latach dziadek złożył papiery i wrócił do pierwotnego (co okazało się biurokratycznym koszmarem dla reszty rodziny). Czyli to jakby dziadek dwojga imion emotka Byłby perfekt do konków emotka
BTW -> żonie drugiego dziadka również kazano imię zmienić emotka
androm 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6633991 środa, 28 sierpień 2019, 13:05:07
prosiaczek napisał(a):

napisałam w te słowa:
Szanowni Państwo, cieszy mnie bardzo wygrana w konkursie, chciałam jednak dopytać, czy aby na pewno WSZYSTKIE dane umieszczone w oświadczeniu a oczekiwane przez Państwa dla uzyskania prawa do nagrody są niezbędne? W regulaminie wymieniliście Państwo:
9.1. dane Laureata, . pełen adres zamieszkania; 9.3. pełen adres korespondencyjny (jeśli jest różny od adresu zamieszkania) 9.4. dane właściwego Urzędu Skarbowego, 9.5. oświadczenia o następującej treści: etc.
Natomiast w załączonym oświadczeniu jest tego znacznie więcej.
Dane oczekiwane przez Państwa w tak wyczerpującej postaci nie się obecnie podawane nawet w umowie o pracę (co najwyżej we wnioskach kredytowych lub przy nadaniu paczki do zakładu karnego), a informacje takie jak imię ojca i matki, to nie są dane osobowe laureata. 
Proszę o informację, czy dla otrzymania przez mnie nagrody-maskotki jest niezbędne, czy może wystarczą w nieco okrojonej wersji. Będę wdzięczna za odpowiedź.
to pisałam ja, PROSIACZEK

Szczerze mówiąc, interesuje mnie niezwykle (jako kuriozum) uzasadnienie żądania aż tylu danych w celu otrzymania nagród, już niezależnie czy maskotka czy droższa wygrana. Jakąś podstawę prawną bym chciała przeczytać...
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6633993 środa, 28 sierpień 2019, 13:06:38
joan napisał(a):

androm napisał(a):

Chacha emotka Jeden z dziadków walczył w Armii Andersa emotka Swoją drogą, to mogliby i o imię dziadka w tym formularzu zapytać. U mnie byłaby konsternacja, bo komuna kazała dziadkowi zmienić imię - się im nie podobało. Po latach dziadek złożył papiery i wrócił do pierwotnego (co okazało się biurokratycznym koszmarem dla reszty rodziny). Czyli to jakby dziadek dwojga imion emotka Byłby perfekt do konków emotka
BTW -> żonie drugiego dziadka również kazano imię zmienić emotka

Mojej Teściowej też kazali. Mój mąż ma w dowodzie inne imię matki, a jego brat inne, chociaż matka oczywiście ta sama, absurdy PRL, oj będą z tego jeszcze problemy...będą...
joan 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6633994 środa, 28 sierpień 2019, 13:07:10
joan napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

Wygrałam w Misiakach hulajnogę, ale chyba sobie żartują z tymi danymi! emotka

Da się coś z tym zrobić?

Są dwa bezpieczne wyjścia:
1) opierd*lenie ich na czym świat stoi za wyłudzanie danych osobowych, postraszenie rzecznikiem, skargą do sponsora itp. - może pójdą po rozum do głowy, formularz zmienią, a w przyszłości nie będzie takich cyrków,
2) wpisanie niezgodnych z prawdą danych celem ochrony płynności finansowej swojej rodziny. Pamiętajmy, że organizator potrzebuje maksymalnie! następujących informacji: imię, nazwisko, adres wysyłkowy, ewentualnie PESEL. Cała reszta może być bajką, i tak nie mają możliwości tego sprawdzić. Niestety ta droga oznacza, że w przyszłości należy liczyć się z podobnym g*.

Smutne jest, że my tu sobie robimy burzę mózgów, a ktoś spoza forum poda im full tych danych zgodny ze stanem faktycznym emotka

No jest to jakaś opcja, chociaż pewnie podpisuję też oświadczenie, że podane przeze mnie dane sa prawidłowe. Napisałam do nich na fb, na razie twierdzą, że te dane potrzebne są im do rozliczenia nagody w us emotka więc dyskutujemy dalej. Ale chyba bez sięgania po giodo się nie obędzie
joan 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6633997 środa, 28 sierpień 2019, 13:09:59
odpisali mi:
Dzień dobry,

dziękujemy za wiadomość. Wszystkie dane konieczne są do rozliczenia
podatku dochodowego, a tym samym do wystawienia stosownego dokumentu
PIT. Przypominamy, że podanie powyższych danych osobowych i złożenie
oświadczeń, jest dobrowolne, ale
konieczne do otrzymania nagrody.

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6633998 środa, 28 sierpień 2019, 13:11:14
prosiaczek napisał(a):

Dzień dobry,

odpisali mi.dziękujemy za wiadomość. Wszystkie dane konieczne są do rozliczenia

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Bzdura i to emotka

szczupak

Cytuj wiadomość#6633999 środa, 28 sierpień 2019, 13:12:19
zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

Da się coś z tym zrobić?

1) opierd*lenie ich na czym świat stoi za wyłudzanie danych osobowych, postraszenie rzecznikiem, skargą do sponsora itp. - może pójdą po rozum do głowy, formularz zmienią, a w przyszłości nie będzie takich cyrków,
2) wpisanie niezgodnych z prawdą danych celem ochrony płynności finansowej swojej rodziny. Pamiętajmy, że organizator potrzebuje maksymalnie! następujących informacji: imię, nazwisko, adres wysyłkowy, ewentualnie PESEL. Cała reszta może być bajką, i tak nie mają możliwości tego sprawdzić. Niestety ta droga oznacza, że w przyszłości należy liczyć się z podobnym g*.

Smutne jest, że my tu sobie robimy burzę mózgów, a ktoś spoza forum poda im full tych danych zgodny ze stanem faktycznym emotka

No jest to jakaś opcja, chociaż pewnie podpisuję też oświadczenie, że podane przeze mnie dane sa prawidłowe. Napisałam do nich na fb, na razie twierdzą, że te dane potrzebne są im do rozliczenia nagody w us emotka więc dyskutujemy dalej. Ale chyba bez sięgania po giodo się nie obędzie

w żadnych PIT-ach rozliczając się z urzędem skarbowym nie podaje się już ani nr. dowodów osobistych, ani imion rodziców (zajrzyjcie w swoje) wyznacznikiem jest pesel ,( lub NIP w przypadku osób prow. działalność gosp.) i adres zamieszkania

estrelitta

Cytuj wiadomość#6634000 środa, 28 sierpień 2019, 13:12:43
prosiaczek napisał(a):

odpisali mi:
Dzień dobry,

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Dziwne - ja nie wiem jak się rozliczają te agencje ale wygrywałam cenne nagrody o wartości kilku tysięcy i nigdy żadna agencja nie chciała takich danych

jokan

Cytuj wiadomość#6634001 środa, 28 sierpień 2019, 13:14:21
estrelitta napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

odpisali mi:
Dzień dobry,

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Dziwne - ja nie wiem jak się rozliczają te agencje ale wygrywałam cenne nagrody o wartości kilku tysięcy i nigdy żadna agencja nie chciała takich danych

sciema, przeciez nawet w PIT nie podaje sie numeru dowodu osobistego tylko Pesel lub NIP
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6634002 środa, 28 sierpień 2019, 13:16:38

joan napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

Da się coś z tym zrobić?

No jest to jakaś opcja, chociaż pewnie podpisuję też oświadczenie, że podane przeze mnie dane sa prawidłowe. Napisałam do nich na fb, na razie twierdzą, że te dane potrzebne są im do rozliczenia nagody w us emotka  więc dyskutujemy dalej. Ale chyba bez sięgania po giodo się nie obędzie

A nie zgłaszają tego przypadkiem jakoś zbiorczo bez podawania danych?
ktosiu 0

androm

Cytuj wiadomość#6634003 środa, 28 sierpień 2019, 13:18:30
vanillasky-2017 napisał(a):

joan napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

Da się coś z tym zrobić?

No jest to jakaś opcja, chociaż pewnie podpisuję też oświadczenie, że podane przeze mnie dane sa prawidłowe. Napisałam do nich na fb, na razie twierdzą, że te dane potrzebne są im do rozliczenia nagody w us emotka  więc dyskutujemy dalej. Ale chyba bez sięgania po giodo się nie obędzie

A nie zgłaszają tego przypadkiem jakoś zbiorczo bez podawania danych?

pewnie, że bzdury gadają
nie dałabym nic ponadto co wymagane jest regulaminem
boshe, jaka amatorszczyna z ich strony
jokan 0

joan

Cytuj wiadomość#6634005 środa, 28 sierpień 2019, 13:19:58
prosiaczek napisał(a):

odpisali mi:
Dzień dobry,

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Napiszcie do producenta, jego stronę FB podałam we wcześniejszym komentarzu.

ABSOLUTNIE NIE PODAWAJCIE IM TYCH INFORMACJI! Jakiś idiota skopiował formularz z sieci, a potem byle praktykant będzie mógł wziąć kredyty po zajrzeniu do segregatora z tym konkursem - poproście o podanie podstawy prawnej. Od razu zaznaczcie, że formularz dla laureatów został sporządzony błędnie i nieprofesjonalnie.

jokan

Cytuj wiadomość#6634006 środa, 28 sierpień 2019, 13:23:19
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

odpisali mi:
Dzień dobry,

co o tym sądzicie?

Pozdrawiamy
Zespół konkursu

Napiszcie do producenta, jego stronę FB podałam we wcześniejszym komentarzu.

ABSOLUTNIE NIE PODAWAJCIE IM TYCH INFORMACJI! Jakiś idiota skopiował formularz z sieci, a potem byle praktykant będzie mógł wziąć kredyty po zajrzeniu do segregatora z tym konkursem - poproście o podanie podstawy prawnej. Od razu zaznaczcie, że formularz dla laureatów został sporządzony błędnie i nieprofesjonalnie.

albo w najgorszym wypadku wasze dane wyladuja gdzies w lesie i ktos je wykorzysta w niewlasciwy sposob lub sprzeda....ja bym tez sie klocila o te dane
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6634008 środa, 28 sierpień 2019, 13:25:55
jokan napisał(a):

albo w najgorszym wypadku wasze dane wyladuja gdzies w lesie i ktos je wykorzysta w niewlasciwy sposob lub sprzeda....ja bym tez sie klocila o te dane

Zresztą: pomyślcie o tych wszystkich profesjonalnych agencjach z dużym stażem, które od lat radzą sobie bez danych z kretyńskiego formularza -> Smolar, Avanti, Albedo, Los Mejores, Columbit... a tu firma krzak wyskakuje z twierdzeniem, że dane są im niezbędne ze względów podatkowych. Serio?! emotka
|< << < 5824 5825 5826 5827 5828 58295830 5831 5832 5833 5834 > >> >|