Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5837 5838 5839 5840 5841 58425843 5844 5845 5846 5847 > >> >|

asia670

Cytuj wiadomość#6635286 niedziela, 1 wrzesień 2019, 09:50:09
margo1 napisał(a):

katake napisał(a):

Czy ktoś wysyłał jeszcze wczoraj zgłoszenie na konkurs Ramy w Biedronce?Nie mam zwrotek do tych zgłoszeń. A wcześniej normalnie od razu przychodziły.

Nie dostałam wieczorem nic

ja tez nie
0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6635291 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:18:58
asia670 napisał(a):

margo1 napisał(a):

katake napisał(a):

Czy ktoś wysyłał jeszcze wczoraj zgłoszenie na konkurs Ramy w Biedronce?Nie mam zwrotek do tych zgłoszeń. A wcześniej normalnie od razu przychodziły.

Nie dostałam wieczorem nic

ja tez nie

u mnie też do dzisiaj cisza emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6635292 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:27:37
No tyle wczoraj konkursów się kończyło, że nie przegapione: GLADE, Pudliszki, i jeszcze kilka..
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6635295 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:36:08
właśnie zgłosiłam kod almette, mam nr 1277374, czy to znaczy, że już ponad milion zgłoszeń wpłynęło od północy? Wydaje mi się to niemożliwe emotka  Jak to było w ubiegłych latach, pamiętacie? Jest to nr identyfikacyjny czy rzeczywiście licznik kolejnych biorących udział?
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6635298 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:39:52
wiecie coś o kodach pod etykietami KUBUSIA
są pod naklejkami...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6635299 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:41:38
nanajka81 napisał(a):

margo1 napisał(a):

Nie mam zwrotki z 4321 na Orange,może mają za dużo zgłoszeń na ostatni dzień, a co do Milki to ja chętnie biorę wszelkie pluszaki,jak nie dzieci,to psy się nimi bawią,za darmo to nie żal jak zniszczą 

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d

Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam.

ano szajskie a maskotki to jest szajstwo do potęgi... Tylko się to wala i nic z tego nie ma. Krowy jeszcze nie mam ale jakoś hm nie za bardzo chcę mieć...

Nie patrzyłam jeszcze w regulamin, żeby sprawdzić cenę tej nieszczęsnej krowy, ale czy nie lepiej, żeby dali chociaż po 20 zeta, zamiast tego szita.

No chyba ich pogięło, ta krowa kosztuje prawie 5 dych, według agencji. Chyba ktoś upadł na głowę i to z dużej wysokości. Że już nie wspomnę o kosztach transportu tej mućki.

moze i szajskie, ale male dzieci sie z pewnosci uciesza z takiej krowki, moze ktos bedzie gral o nia na prezent, czemu nie?

Ja to bym ani takiego prezentu nie chciała ani tym bardziej nie dała mimo iż mam w rodzinie kilka maluchów. Jeszcze gdyby ta krowa muczała to co innego a tak? Wolałabym wygrać vocher na 5 zł na czekoladę czy ciastko z Milki niż to coś.

Każda nagroda byłaby lepsza od maskotek, chociażby takie bilety do kina. A pluszaki jako nagroda to niewypał, bo nie dość, że dzieci się tym nie ekscytują, w odróżnieniu od nas, to jeszcze zaśmiecają niepotrzebnie środowisko, bo szybko wylądują na wysypisku śmieci. I na co to komu? I komu to potrzebne? Chyba tylko CHIŃCZYKOM, w rozwoju ich gospodarki, a nie naszej.

1Mamcia

Cytuj wiadomość#6635304 niedziela, 1 wrzesień 2019, 10:57:21
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

margo1 napisał(a):

Nie mam zwrotki z 4321 na Orange,może mają za dużo zgłoszeń na ostatni dzień, a co do Milki to ja chętnie biorę wszelkie pluszaki,jak nie dzieci,to psy się nimi bawią,za darmo to nie żal jak zniszczą 

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ocho, zacznie się rzucanie na krowy emotka
https://www.e-kon...-delikatnosc.htmnie, d

Nie, dziękuję  emotka

Ja też o to badziewie bić się nie zamierzam. Zauważyliście, że coraz bardziej szajskie te nagrody? Takie krowy dawali w Tesco za zakup Milki, za jakąś kwotę i szału ludzi przy tym jakoś nie zauważyłam.

ano szajskie a maskotki to jest szajstwo do potęgi... Tylko się to wala i nic z tego nie ma. Krowy jeszcze nie mam ale jakoś hm nie za bardzo chcę mieć...

Nie patrzyłam jeszcze w regulamin, żeby sprawdzić cenę tej nieszczęsnej krowy, ale czy nie lepiej, żeby dali chociaż po 20 zeta, zamiast tego szita.

No chyba ich pogięło, ta krowa kosztuje prawie 5 dych, według agencji. Chyba ktoś upadł na głowę i to z dużej wysokości. Że już nie wspomnę o kosztach transportu tej mućki.

moze i szajskie, ale male dzieci sie z pewnosci uciesza z takiej krowki, moze ktos bedzie gral o nia na prezent, czemu nie?

Ja to bym ani takiego prezentu nie chciała ani tym bardziej nie dała mimo iż mam w rodzinie kilka maluchów. Jeszcze gdyby ta krowa muczała to co innego a tak? Wolałabym wygrać vocher na 5 zł na czekoladę czy ciastko z Milki niż to coś.

Każda nagroda byłaby lepsza od maskotek, chociażby takie bilety do kina. A pluszaki jako nagroda to niewypał, bo nie dość, że dzieci się tym nie ekscytują, w odróżnieniu od nas, to jeszcze zaśmiecają niepotrzebnie środowisko, bo szybko wylądują na wysypisku śmieci. I na co to komu? I komu to potrzebne? Chyba tylko CHIŃCZYKOM, w rozwoju ich gospodarki, a nie naszej.

Marzy mi się jakas wspolna akcja nas forumowiczow bojkotujaca tego typu konkursy...Dziś pwenie jest nas garstka, ale kiedys bedzie nas wiecej i w koncu agencje same sobie te Milki i i Danio zjedzą... 

kermit

Cytuj wiadomość#6635307 niedziela, 1 wrzesień 2019, 11:16:42
Przykro mi, ale to bez szans. Ludzie rzucają się na takie gadżety niestety. Za moment będą wpisy typu "Krówka i u mnie emotka Dobre i to", prośby o pomoc w wygraniu krowy itd.

fantagiro

Cytuj wiadomość#6635314 niedziela, 1 wrzesień 2019, 11:27:43
fantagiro napisał(a):

są pod naklejkami...

?? emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6635315 niedziela, 1 wrzesień 2019, 11:30:00
U mnie też brak zwrotki emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6635323 niedziela, 1 wrzesień 2019, 12:04:58
fantagiro napisał(a):

są pod naklejkami...

Do słuchania audiobooków. Pod etykietą jest informacja, tam gdzie to zadanie typu policz marchewki itp  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6635354 niedziela, 1 wrzesień 2019, 13:25:06
podobał mi się formularz Berlinki. na mejla przychodziło potwierdzenie z wpisanymi danymi i wpisanym tekstem. fajne ułatwienie dla konkursowicza emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6635357 niedziela, 1 wrzesień 2019, 13:47:33
kermit napisał(a):

Przykro mi, ale to bez szans. Ludzie rzucają się na takie gadżety niestety. Za moment będą wpisy typu "Krówka i u mnie emotka Dobre i to", prośby o pomoc w wygraniu krowy itd.

dokładnie emotka
ja też będę grać w milce ale nie o kolejne kurzołapy a o szanse na główną. Zdecydowanie bardziej bym sie cieszyła z nagrody jak w Familijnych 50zł albo nawet dużych metalowych puszek na ciastka z Milki - akurat jak będą nagrody rozsyłać to będzie czas pieczenia ciasteczek, pierników. 
Teraz też była ciężka rozmowa z dziećmi że zbieramy nalepki z biedronki na jednego słodziaka i juniorka oraz książki więc mają sie dogadać co chcą. 

amif

Cytuj wiadomość#6635358 niedziela, 1 wrzesień 2019, 13:56:28
kermit napisał(a):

kiedyś były do wygrania duże maskotki Milki (wg regulaminu coś koło 100zł), wygrywałam je chyba 2-3 lata z rzędu, rozdawałam znajomym, do dzisiaj dzieciaki maja te krowy i są to ulubione ich maskotki, może dlatego, że duże i można się do nich przytulić, sądzę, że te nie będą takie małe, regulaminowo 50łż i 25x33cm, pewnie też znajdą swoich amatorów, zwłaszcza, ze koszt udziału w konkursie to ok. 2zl za batonik Milki
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6635359 niedziela, 1 wrzesień 2019, 13:57:51
delvitto napisał(a):

właśnie zgłosiłam kod almette, mam nr 1277374, czy to znaczy, że już ponad milion zgłoszeń wpłynęło od północy? Wydaje mi się to niemożliwe emotka  Jak to było w ubiegłych latach, pamiętacie? Jest to nr identyfikacyjny czy rzeczywiście licznik kolejnych biorących udział?

Ja zgłosiłam godzinę wcześniej niż Ty i mam 1276985.
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6635361 niedziela, 1 wrzesień 2019, 14:13:20
29renata napisał(a):

delvitto napisał(a):

Jest to licznik kolejnych zgłoszeń ale zaczynając od pierwszej edycji loterii emotka w tamtym roku moje zgłoszenie z pierwszego dnia to 925960, natomiast z ostatniego to 1250640, można więc sobie policzyć jakie ma się szanse na domek emotka a jeśli chodzi o ilość dziennych zgłoszeń to około 3,5 do 4,5 tysięcy.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6635366 niedziela, 1 wrzesień 2019, 14:42:45
amif napisał(a):

kermit napisał(a):

kiedyś były do wygrania duże maskotki Milki (wg regulaminu coś koło 100zł), wygrywałam je chyba 2-3 lata z rzędu, rozdawałam znajomym, do dzisiaj dzieciaki maja te krowy i są to ulubione ich maskotki, może dlatego, że duże i można się do nich przytulić, sądzę, że te nie będą takie małe, regulaminowo 50łż i 25x33cm, pewnie też znajdą swoich amatorów, zwłaszcza, ze koszt udziału w konkursie to ok. 2zl za batonik Milki

patrzac po obecnych wartosciach regulaminowych a tym co sie dostaje (np lezuch o wartosci regulaminowej 450 zl) to jednak jest olbrzymia roznica...
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6635368 niedziela, 1 wrzesień 2019, 15:03:33
nanajka81 napisał(a):

patrzac po obecnych wartosciach regulaminowych a tym co sie dostaje (np lezuch o wartosci regulaminowej 450 zl) to jednak jest olbrzymia roznica...

az jestem ciekawa  tej wyprawki za 300 zł z kinder w stokrotce
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6635370 niedziela, 1 wrzesień 2019, 15:08:05
Rama:
"Dzień dobry,
W naszej bazie widnieje zgłoszenie z godziny 22:51 z dnia 31.08.2019. Do potwierdzenia czy jest to Pani zgłoszenie potrzebowalibyśmy Pani numeru telefonu. Jeżeli odpowiedź została nadesłana w regulaminowym terminie, to jak najbardziej bierze udział w konkursie emotka "
Czy piszą prawdę okaże się w momencie wyników... zobaczymy czy wygra ktoś bez zwrotki emotka
myla 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6635376 niedziela, 1 wrzesień 2019, 16:08:26
pawelkoo napisał(a):

29renata napisał(a):

delvitto napisał(a):

Jest to licznik kolejnych zgłoszeń ale zaczynając od pierwszej edycji loterii emotka w tamtym roku moje zgłoszenie z pierwszego dnia to 925960, natomiast z ostatniego to 1250640, można więc sobie policzyć jakie ma się szanse na domek emotka a jeśli chodzi o ilość dziennych zgłoszeń to około 3,5 do 4,5 tysięcy.

no tak, więc można zaokrąglić do 5000 zgłoszeń dziennie, i teraz pytanie, ile osób gra naprawdę, bo niektórzy wyślą 1 zgłoszenie, a inny ktoś 5 lub 10. Mówimy wciąż o jednym dniu, by spróbować złapać tego tysiaka, bo domek to poza zasięgiem, niestety;) Jeśli uznać średnią na jakieś 5 kodów na osobę/dzień, to wychodziłoby, że w tym dniu gra ok tysiąca osób, dobrze myślę? Też ciężko wbić się w te 7 nagród, choć jakieś szanse są...:D
0 0
|< << < 5837 5838 5839 5840 5841 58425843 5844 5845 5846 5847 > >> >|