Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 20:07:31

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5871 5872 5873 5874 5875 58765877 5878 5879 5880 5881 > >> >|

katsal

Cytuj wiadomość#6638990 czwartek, 12 wrzesień 2019, 07:55:11
sufferxis napisał(a):

Nie chcę was martwić ale w tic tac można wygrać tylko 1 nagrodę w danym etapie, tak więc jak ktoś wygrał 2 to tylko 1 mi się należy,  poczytajcie regulamin 

Tu są głównie zawodowcy - czytanie regulaminów (ze zrozumieniem) mają we krwi emotka

magisterek

Cytuj wiadomość#6639005 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:03:05
bzowapani napisał(a):

Do kiedy mają czas na wysyłkę słuchawek ze Skyr

U mnie ze skyr suchawki z ostatniego dnia już dawno dotarły
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6639007 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:08:46
Nagroda - pralka. 
czy w końcu będą do wygrania typu "slim" 36-38 cm głębokości?

jakim myśleniem się agencje kierują by zawsze były te wielkie standardowe klocki do wygrania?

Kto decyduje o modelu pralek?> Agencje czy Sponsor?

ps. nie żadna pralka nie wygrana, po prostu wątek przedmiotu jako nagrody.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6639008 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:09:34
darog napisał(a):

Nagroda - pralka. 

jakim myśleniem się agencje kierują by zawsze były te wielkie standardowe klocki do wygrania?

agencje emotka
darog 0

krseta

Cytuj wiadomość#6639009 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:10:40
Carrefour Zęby na 6! Który nr paragonu podajecie?:/ wg regulaminu to nie Ten standardowy 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6639010 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:11:49
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Nagroda - pralka. 

agencje emotka

No to mnie dziwi, bo często za kwoty podane w regulaminach to można wybrać dużo lepszy towar za podaną kwotę: czy to pralka czy lodówka/ etc.

Ciekawi mnie Nestle Kaufland-
- wybór auto lub 60 tys.

A może jest możliwe że agencja sobie ustawiła losowanie na z tych z sms kod zgłoszenia S- jak samochód?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6639011 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:12:31
krseta napisał(a):

Carrefour Zęby na 6! Który nr paragonu podajecie?:/ wg regulaminu to nie Ten standardowy 

Podaje się ten numer, który chce organizator. Skoro masz wyraźnie zaznaczone, że ma być numer "dolny" to w czym problem?

joan

Cytuj wiadomość#6639012 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:16:33
darog napisał(a):

No to mnie dziwi, bo często za kwoty podane w regulaminach to można wybrać dużo lepszy towar za podaną kwotę: czy to pralka czy lodówka/ etc.

- wybór auto lub 60 tys.

A może jest możliwe że agencja sobie ustawiła losowanie na z tych z sms kod zgłoszenia S- jak samochód?

Przecież wartość przedmiotu z regulaminu rzadko kiedy odpowiada cenie w sklepie emotka I o to im chodzi. Dlatego najlepiej wygrywać bony: kupujesz co chcesz + transport następuje w dogodnym dla Ciebie terminie + wniesienie masz gratis + pełna dokumentacja sprzedażowa / gwarancyjna pozostaje do Twojej dyspozycji.

Co do Nestle -> nie ma sensu tworzyć teorii spiskowych, każdy ma takie same szanse na wygraną.
andii 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6639015 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:24:43
darog napisał(a):

rufus napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Tak mnie zastanawia wygrana w Tic Tac - voucher na zakup okularów o wartości 350zl do "Twoje Soczewki". Nie znalazłam żadnego dodatkowego info w regulaminie, ale myślicie, że to będzie po prostu karta podarunkowa do tego sklepu (lub serwisu internetowego)?

Dobre pytanie.

Napisalem maila. dam znac jesli odpiszą. emotka

moim zdaniem voucher, inaczej po prostu wysłaliby okulary i wskazali jaki model przewidzieli w regulaminie.

kartę wysyłaliby normalnie listem a tu mowa o wysyłce na meile więc voucher
zastanawiam się tylko czy będzie mozna za to kupic okulary korekcyjne ( mam nadzieję że tak) czy tylko przeciwsłoneczne
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6639017 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:35:39
Agnes napisał(a):

darog napisał(a):

rufus napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Tak mnie zastanawia wygrana w Tic Tac - voucher na zakup okularów o wartości 350zl do "Twoje Soczewki". Nie znalazłam żadnego dodatkowego info w regulaminie, ale myślicie, że to będzie po prostu karta podarunkowa do tego sklepu (lub serwisu internetowego)?

Dobre pytanie.

Napisalem maila. dam znac jesli odpiszą. emotka

moim zdaniem voucher, inaczej po prostu wysłaliby okulary i wskazali jaki model przewidzieli w regulaminie.

kartę wysyłaliby normalnie listem a tu mowa o wysyłce na meile więc voucher
zastanawiam się tylko czy będzie mozna za to kupic okulary korekcyjne ( mam nadzieję że tak) czy tylko przeciwsłoneczne

Voucher czy karta podarunkowa (w dzisiejszych czasach firmy wprowadzają zakup karty online w formie znaków alfanumerycznych) jak zwał tak zwał. Pytanie co będzie obejmować - czy cały asortyment czy ten voucher będzie jakoś "zakodowany" na zakup tylko okularów.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6639018 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:35:53
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Nagroda - pralka. 

agencje emotka

- wybór auto lub 60 tys.

Prędzej ustawiliby sobie na tych, co wybrali kasę emotka mniej pierdzielenia się z kupowaniem i przekazywaniem auta. Przelew na konto igotowe emotka

Edit: ale, żeby nie było, uważam, że nie ma tam żadnego spisku emotka wylosują i laureat dostaniue to, co sobie wybrał emotka
darog, joan 0

krseta

Cytuj wiadomość#6639020 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:44:13
edzia21 napisał(a):

krseta napisał(a):

Podaje się ten numer, który chce organizator. Skoro masz wyraźnie zaznaczone, że ma być numer "dolny" to w czym problem?

bo nie wiem który to emotka czy nr obok nr kasy i nr kasjera, czy nr systemowy,
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6639025 czwartek, 12 wrzesień 2019, 09:50:00
joan napisał(a):

darog napisał(a):

- wybór auto lub 60 tys.

Przecież wartość przedmiotu z regulaminu rzadko kiedy odpowiada cenie w sklepie emotka I o to im chodzi. Dlatego najlepiej wygrywać bony: kupujesz co chcesz + transport następuje w dogodnym dla Ciebie terminie + wniesienie masz gratis + pełna dokumentacja sprzedażowa / gwarancyjna pozostaje do Twojej dyspozycji.

Co do Nestle -> nie ma sensu tworzyć teorii spiskowych, każdy ma takie same szanse na wygraną.

Mi bardziej chodziło, że można wybrać lepszy model danego sprzętu, czy lepszą markę
I skoro mniej zachodu np z bonem do euro agd czy media markt / czy zestawy kosmetyków zamiasdt bon superpharm/rossman to czemu nie wysyłać kart podarunkowych zamiast pałić za logistyke
- kurier
- pakowanie

przepraszam za styl pisma- najczesniej bardzo się spiesze
joan 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6639032 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:01:16
darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

- wybór auto lub 60 tys.

Mi bardziej chodziło, że można wybrać lepszy model danego sprzętu, czy lepszą markę
I skoro mniej zachodu np z bonem do euro agd czy media markt / czy zestawy kosmetyków zamiasdt bon superpharm/rossman to czemu nie wysyłać kart podarunkowych zamiast pałić za logistyke
- kurier
- pakowanie

przepraszam za styl pisma- najczesniej bardzo się spiesze

Rozmawiałam kiedyś z babeczką z agencji i pytałam o to i jest różnie - czasami sponsor narzuca konkretne nagrody, czasami sugeruje nagrody ale resztę zostawia w rękach agencji a czasami to emotka agencja sugeruje nagrody, a sponsor tylko "klepie". Więc różnie. Czemu takie a nie inne modele nie wiem - może agencje/sposnosrzy wchodzą we współpracę z producentami i właśnie taki sprzęt od nich dostają np. taniej? Teraz w każdym konkursie do wygrania głośniki i słuchawki JBL, aparaty instax, bilety do energylandii.... Raczej nie wynika to  tylko z "mody" na takie nagrody.
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6639036 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:12:23
magisterek napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Chodzi o rezerwe
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639039 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:16:34
Pokaż swoją maxymalną radość. Colgate
Czy wszyscy dostali wczoraj głośnik ?
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6639041 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:17:47
bzowapani napisał(a):

magisterek napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Chodzi o rezerwe

To nie mam pojęcia do kiedy z rezerwy wysyłają nagrody
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6639042 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:23:26
pikawka napisał(a):

u mnie był późnym wieczorem
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639044 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:25:25
agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Pasty przyszly A glosbik nie. Zaczynam się martwić 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6639047 czwartek, 12 wrzesień 2019, 10:33:06
agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Miałaś wcześniej jakiegoś smsa od kuriera? 
0 0
|< << < 5871 5872 5873 5874 5875 58765877 5878 5879 5880 5881 > >> >|