Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

caramela

Cytuj wiadomość#6646175 niedziela, 6 październik 2019, 21:42:54
anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka   Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Ja i tak mam pecha, nie ważne w jaki dzień wysyłam, ale zastanawia mnie sens puszczania zgłoszeń na szybko w niedzielę wieczorem emotka  
0 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6646176 niedziela, 6 październik 2019, 21:44:47
avanti99 napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

mocny komentarz, ale niestety prawdziwy. dopoki te konkursy beda sie cieszyly powodzeniem dopoty stawki nie beda podnosic.

dlatego serio, apeluje, masz dzieciaka i chcesz dla niego krowe? super! ale nie uprawiaj zbieractwa maniakalnego, to powazna choroba.

0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6646180 niedziela, 6 październik 2019, 22:07:31
reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

ostatnio byłam w delikatesach gdzie sprzedaja produkty z całego świata i widziałam serki (chyba hiszpanskie) gdzie do wygrania byly kabriolety, nie jeden i nie dwa. z tego co pamietam przynajmniej kilkanascie. W zeszlym roku tez widzialam te serki i tak samo...bez komentarza

A wy się o krowy i głody bijecie, bo jesteście '' głodni'' jakichkolwiek wygranych, a oczekujecie ''byczych'' nagród. A Hitlerowskie pomioty u nas i na nas kasę czerpią, niczym jak za okupacji. 

Ferrero jest włoskie (od niego rozpoczęła się dyskusja), a Danon francuski. Milka to Mondelez z siedzibą w Illinois w USA. Tak dla informacji. emotka emotka emotka W żadną z tych loterii nie zagrałam, ale żeby zaraz przywoływać czasy Hitlera??? Chyba viel zu viel übertrieben emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6646183 niedziela, 6 październik 2019, 22:15:14
anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka  Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Moja teoria na tic tac jest taka, że nie jest istotna godzina i dzień tylko szczęście. Po prostu jest losowanie ze wszystkich zgłoszeń- tak jak lotto emotka

izak1000

Cytuj wiadomość#6646185 niedziela, 6 październik 2019, 22:28:40
kukuleczka napisał(a):

anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka  Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Moja teoria na tic tac jest taka, że nie jest istotna godzina i dzień tylko szczęście. Po prostu jest losowanie ze wszystkich zgłoszeń- tak jak lotto emotka

Wygrana ze zgłoszenia w sobotę... emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6646186 niedziela, 6 październik 2019, 22:31:17
kukuleczka napisał(a):

anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Lotto to chyba nie jest dobry przykład- tam nie zawsze rozlosowywana jest pula, w takiej loterii jak TT zawsze...
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6646187 niedziela, 6 październik 2019, 22:39:44
koniczynka123 napisał(a):

W TVP w tamtym roku był program niemiecki(nakręcony kilka lae temu) jak tam wygląda życie konkursowiczów. Pewnie lata temu był inspiracją dla naszych np co robić żeby wylosować akurat ich kupon. Tam też są spore rzesze konkursowiczów.
Ja się nie dziwie, że dają  takie cenne nagrody. Okradli nasz kraj więc mają z czego rozdawać emotka
Poza tym większość fundatorów nagród w Polsce to Niemieckie firmy, a że traktują nas jak śmieci to i nagrody śmieciowe dają emotka
Zresztą Polska też dla innych krajów europejskich była zaściankiem więc nie muszą nas kupować cennymi nagrodami emotka

Ty Alu jesteś chyba pod ogromnym wpływem TVPis... Pieprzą, że Niemcy winni, ale nic nie wskórali, wrak samolotu też mieli ściągnąć, ale jak doszli do władzy, to ucihło i tak można mnożyć. Nie znam realiów tej niemieckiej loterii, ale skoro ona już trwa, a kończy się 31.01.2020, to i nagrody cenniejsze. Może w Niemczech Rocher nie jest słodyczem Premium, jak w Polsce, więc ludzie kupują je w dużych ilościach...

edzia21

Cytuj wiadomość#6646189 niedziela, 6 październik 2019, 22:47:06
visserarthur napisał(a):

Ty Alu jesteś chyba pod ogromnym wpływem TVPis...

Też to zauważyłam...ale ogólnie nie chcę wypominać, bo bardzo Alę lubię emotka
Nie mam w swoim bliskim i dalszym otoczeniu zwolenników "wodza" Dżarka, więc jakoś tak dziwnie  emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6646191 niedziela, 6 październik 2019, 22:59:46
edzia21 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ty Alu jesteś chyba pod ogromnym wpływem TVPis...

Też to zauważyłam...ale ogólnie nie chcę wypominać, bo bardzo Alę lubię emotka
Nie mam w swoim bliskim i dalszym otoczeniu zwolenników "wodza" Dżarka, więc jakoś tak dziwnie  emotka

Dokładnie, też lubię, nawet porozmawiać chwilkę na żywo kiedyś się udało emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6646204 poniedziałek, 7 październik 2019, 07:11:30
caramela napisał(a):

Ja pewności nie mam bo nie napisali mi,ktory paragon wygrał ,ale wysłałam jedno w środę i dwa w niedzielę więc jakaś szansa,że to niedzielny wygrał jest  emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6646214 poniedziałek, 7 październik 2019, 08:56:34
visserarthur napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Lotto to chyba nie jest dobry przykład- tam nie zawsze rozlosowywana jest pula, w takiej loterii jak TT zawsze...

Przywołując przykład lotto mialam na myśli raczej losowanie numerków, a nie samo rozdysponowanie nagrodami czyli wygranymi pieniężnymi emotka   wszystkie piłeczki z cyframi wrzucane są do bębna, tak samo zgloszenia Tic Tac- z całej puli losują zgloszenia emotka

A jeśli chodzi o nagrody w Niemczech z Ferrero to po 1sze- tam 15 lat temu nagrody byly takie jakie u nas są obecnie, a po drugie produkty Ferrero nie są takim produktem luksusowym jak w Polsce. Odkąd pamiętam podczas każdych odwiedzin rodziny z Niemiec dostawalismy kilka sztuk Mon Cheri, Ferrero i pralinek Lindt. Dodam, że tych ostatnich dostawaliśmy worek 3kg (boję się nawet sprawdzać ile to w Polsce kosztuje).
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6646219 poniedziałek, 7 październik 2019, 09:04:21
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

avanti99 napisał(a):

Nikt nie zmusza cie do kupowania w Lidlu, Aldim, Kauflandzie.
Nikt nie z musza cie do grania np. w akcjach Henkel bo to juz by była hipokryzja z twej strony.  emotka
Duzo bylo gwaltow w trakcje oraz po wojnie... nikt nie wie ile takich "polskich" dzieci narodziło sie z rosyjsja czy niemieka krwia w żyłach...
Tyle lat Polska byla zalezna od ZSRR ... a liczy sie to w 100 latach wolności. Ile polskiej pracy, dóbr poszlo za wschodnią granice???

Każdy ma prawo do swego zdania. Ale nazywanie NIEMIECKICH firm "od Hitler" to prymitywne. Nie każdy Niemiec był za Hitlerem, tak jak nie każdy Polak był przeciwko niemu.

Twoja nienawiśc do "Niemca" jest wielka - masz pewnie "jakis" honor oraz życiowe wartosci ... I pewnie dlatego kupujesz niemieckie towary, w niemieckich sklepach by wygrać rower zasponsorowany przez niemieckiego producenta szamponów albo bon do Kauflandu   emotka  

Problem w tym, że wiele polskich firm zostało sprzedanych i teraz sami nie wiemy czyje produkty leżą na półkach. Tu jest niewielka lista producentów, którrzy kojarzą się z Polską, ale niestety zostali sprzedani innym koncernom:  http://filing.pl/...e-zostaly-sprzedane/ . Ja Kaufland omijam szerokim łukiem, do Lidla wcale nie chodzę, bo nie cierpię tego sklepu, ale niestety jestem zmuszona robić gdzieś zakupy i niestety większość sklepów jest zagranicznych, ale oczywiście wolałabym aby były nasze. Jeśli chodzi o Niemców to sami wiecie jak było, chociaż historię fałszowano i ubarwiano, to nie zmienia faktu, że Polskę zniszczono i rozgrabiono, a ludność wymordowano i powinni nam zapłacić za to wszystko, bo łaski nie robią. I ja nie przejdę ot tak nad tym faktem, że niby nic się nie stało, gdyż niszczą nas dalej bo ,, UOKiK zaznaczył, że chipsy Crunchips sprzedawane w Polsce smażone były na oleju palmowym, a niemieckie – na oleju słonecznikowym,, i to poczytajcie:   https://nczas.com...wskich-zbrodniach/  itd.  A teraz co może nie jest dalej wyzysk człowieka nad człowiekiem i koncerny handlowe zyski swoje wywożą do swoich krajów i jakie zrobili larmo o to jak chciano wprowadzić podatek od sklepów wielkopowierzchniowych. Polska stała się ich rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą. Dlatego i konkursy u jednych są na bogato, a u nas sami wiecie, więc nie będę się powtarzać. Tyle w temacie.

e-e

Cytuj wiadomość#6646255 poniedziałek, 7 październik 2019, 11:18:27
Czy można jednocześnie zagrac w lewiatanie jednym paragonem na urodzinowa gra i wielka loteria urodzinowa?  ktoś się orientuje? ::)
0 0

targicola

Cytuj wiadomość#6646265 poniedziałek, 7 październik 2019, 11:35:52
Czy wszyscy co dziś dostali kubki z Hochlanda zamiast innych nagród mieli nag przesyłce napis "niespodzianka"???Czy osoby,które dostały kubek(a takowy wygrały),też mieli to słowo?Czy dostał ktoś coś innego niż ten badziewny kubek???Póki co z agencją nie ma kontaktu.Trzeba będzie zainteresować chyba Hochland'a emotka

Małe sprostowanie.Dostałem @ odpowiedź,nie omieszkałem wspomnieć,że takich osób jest więcej i nie tylko o słuchawki tu chodzi......
bruce 0

targicola

Cytuj wiadomość#6646272 poniedziałek, 7 październik 2019, 11:49:44
Piszcie do agencji reklamację na biuro@aspe.pl ja miałem jeszcze smsa z info o nagrodzie to skan im dorzuciłem.odpisali ,że dziś wyślą słuchawk,bo system miał błąd emotka więcej w dziale "dyskusja o innych konkursach"
bruce 0

nariam

Cytuj wiadomość#6646291 poniedziałek, 7 październik 2019, 12:16:22
dzwoniła miła ani z biura jutro beda słuchawki a kubek można sobie zostawic

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6646299 poniedziałek, 7 październik 2019, 12:39:38
A mieliście powiadomienie od dhl że paczka przyjdzie z hochland? Do mnie nic nie dotarło a też czekam na zestaw śniadaniowy? Wszyscy dzisiaj dostali czy ktoś jeszcze czeka na nagrody z tego konkursu? 
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6646301 poniedziałek, 7 październik 2019, 12:43:44
pokrzywa30 napisał(a):

A mieliście powiadomienie od dhl że paczka przyjdzie z hochland? Do mnie nic nie dotarło a też czekam na zestaw śniadaniowy? Wszyscy dzisiaj dostali czy ktoś jeszcze czeka na nagrody z tego konkursu? 

ja tez czekam na zestaw

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6646303 poniedziałek, 7 październik 2019, 12:47:42
bruce napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Nie miałam i byłam mocno nerwnięta, bo zazwyczaj właśnie powiadamiają, a teraz zero info, a akurat wybyłam. 

ja też żadnego powiadomienia
bruce 0

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6646316 poniedziałek, 7 październik 2019, 13:13:05
Właśnie też był kurier z kubkiem zamiast zestawu i oczywiście ulamana nogą 
0 0