Reklama na e-Konkursy.info 21.10.19 11:44:32

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5893 5894 5895 5896 5897 58985899 5900 5901 5902 5903 > >> >|

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6642203 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 08:49:26
krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;)

Ja bym sprawdziła u źródła czyli pisząc do sieci abc. Lista sklepów na stronie internetowej jest nieaktualna. Wg strony u mnie w mieście jest sklep abc na jednym z osiedli. Google mówi, ze zamkniete na stale. Podjezdzam tam- racja- zamkniete na 4 spusty. I sytuacja w drugą stronę- jest jeszcze jeden sklep, tym razem działający i majacy sie dobrze. Na stronie internetowej jest info, ze to sklep abc, a w sklepie dowiaduję sie, ze zakończyli współpracę jakis czas temu i to sklep prywatny. Zrezygnowałam z tych konkursów, bo szkoda czasu i nerwow...

krseta

Cytuj wiadomość#6642206 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:07:20
kukuleczka napisał(a):

krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;)

Ja bym sprawdziła u źródła czyli pisząc do sieci abc. Lista sklepów na stronie internetowej jest nieaktualna. Wg strony u mnie w mieście jest sklep abc na jednym z osiedli. Google mówi, ze zamkniete na stale. Podjezdzam tam- racja- zamkniete na 4 spusty. I sytuacja w drugą stronę- jest jeszcze jeden sklep, tym razem działający i majacy sie dobrze. Na stronie internetowej jest info, ze to sklep abc, a w sklepie dowiaduję sie, ze zakończyli współpracę jakis czas temu i to sklep prywatny. Zrezygnowałam z tych konkursów, bo szkoda czasu i nerwow...

w razie wygranej do formularza i paragonu proponuje zatem dołaczyć wydruk z oficjalnej strony abc z lista sklepów;) ja przynajmniej (mam nadzieje) tak zrobie...

krseta

Cytuj wiadomość#6642208 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:11:25
krseta napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

w razie wygranej do formularza i paragonu proponuje zatem dołaczyć wydruk z oficjalnej strony abc z lista sklepów;) ja przynajmniej (mam nadzieje) tak zrobie...

Zapis z regulaminu, który sprawia że taka podkładka powinna wystarczyć:

Sklep konkursowy - dowolny Sklep Sieci abc na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w którym można dokonać zakupu promocyjnego. Aktualna lista Sklepów Sieci abc znajduje się na stronie www.sklepyabc.pl;

pikawka

Cytuj wiadomość#6642209 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:18:31
krseta napisał(a):

krseta napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zapis z regulaminu, który sprawia że taka podkładka powinna wystarczyć:

Sklep konkursowy - dowolny Sklep Sieci abc na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w którym można dokonać zakupu promocyjnego. Aktualna lista Sklepów Sieci abc znajduje się na stronie www.sklepyabc.pl;

Dziękuję. To tak naprawdę wszystko wyjaśnia  emotka  napalisalsm do nich zapytanie może ktoś odpisze...
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6642211 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:20:29
pikawka napisał(a):

www.sklepyabc.pl;

Ja kiedyś pytałam u źródła i odpisali, że sklepy na stronie są sklepami abc. Bardzo dziwne, bo właściciel sklepu twierdził, że nie jest to sklep abc.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6642213 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:25:32
agniehaha89 napisał(a):

pikawka napisał(a):

www.sklepyabc.pl;

Ja kiedyś pytałam u źródła i odpisali, że sklepy na stronie są sklepami abc. Bardzo dziwne, bo właściciel sklepu twierdził, że nie jest to sklep abc.

U mnie też ta sama sytuacja. Zapis w regulaminie jest, screen z listą sklepów w okolicy jest, to teraz juz tylko czekać na wygraną emotka
krseta 0

darog

Cytuj wiadomość#6642214 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:26:21
agniehaha89 napisał(a):

pikawka napisał(a):

www.sklepyabc.pl;

oczywiście,oni powinni uaktualnić te adresy na www.
mi niejedna sprzedawczyni w niejednym "ABC" powiedziała że to NIE ABC - tylko szyld wisi, a za strone www nie sa odpowiedzialni.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6642218 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 09:38:56
darog napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

pikawka napisał(a):

www.sklepyabc.pl;

oczywiście,oni powinni uaktualnić te adresy na www.
mi niejedna sprzedawczyni w niejednym "ABC" powiedziała że to NIE ABC - tylko szyld wisi, a za strone www nie sa odpowiedzialni.

No tak, tylko może niech nie robią tego w momencie trwania konkursu...  emotka  Jak tak każdy przyatakuje ich wiadomościami, to potem się okaże, że połowa pargaonów w kosz  emotka  bo wywala 1/2 sklepów z listy 

olabas

Cytuj wiadomość#6642252 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 11:40:01
Widzieliście wyniki drugiego tygodnia Tic Taca na stronie? Mają jakieś dziwne daty, a po drugie - nie ma mnie na liście zwycięzców, chociaż wygrałam okulary.
0 0

agnike

Cytuj wiadomość#6642257 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 11:50:48
olabas napisał(a):

Widzieliście wyniki drugiego tygodnia Tic Taca na stronie? Mają jakieś dziwne daty, a po drugie - nie ma mnie na liście zwycięzców, chociaż wygrałam okulary.

U mnie wszystko się zgadza w sensie dane a nagroda ,w dacie faktycznie mają błąd.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6642264 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:02:06
Tesco vanish ktoś ma info jaka nagroda jest przypisana do wygranego zgłoszenia? 
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6642270 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:07:48
agnike napisał(a):

olabas napisał(a):

U mnie wszystko się zgadza w sensie dane a nagroda ,w dacie faktycznie mają błąd.

A dlaczego wygranych konsol jest 8 a nie 10. czy dwie osoby nie wysłały oświadczenia i im nagrody przepadły? 
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6642274 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:33:46
monia0303 napisał(a):

agnike napisał(a):

olabas napisał(a):

A dlaczego wygranych konsol jest 8 a nie 10. czy dwie osoby nie wysłały oświadczenia i im nagrody przepadły? 

Mojego chłopa nie ma na liscie...wyjasniam sprawę-bo oświadczenie poszło.
0 0

cordilia

Cytuj wiadomość#6642281 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:43:08
katake napisał(a):

monia0303 napisał(a):

agnike napisał(a):

olabas napisał(a):

Zwróćcie uwagę, klikając przemiennie na wyniki 1 i 2 losowania, że laureaci okularów nie ulegają zmianie. Lista jest skopiowana do pewnego momentu, coś tam uległo "zepsuciu"...  emotka
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6642282 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:43:49
cordilia napisał(a):

katake napisał(a):

monia0303 napisał(a):

agnike napisał(a):

olabas napisał(a):

Zwróćcie uwagę, klikając przemiennie na wyniki 1 i 2 losowania, że laureaci okularów nie ulegają zmianie. Lista jest skopiowana do pewnego momentu, coś tam uległo "zepsuciu"...  emotka

Taką mam nadzieję,ale stresik jest.Póki co czekam na odzew agencji.
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6642283 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:45:03
Mam pytanie czy paragon z tic taka trzeba jeszcze odsyłać pocztą, bo mam na jednym paragonie z czekolada lindt i się zastanawiam czy zgłaszać na oba konkursy. Bo jeślibym wygrała w lindt to trzeba wysłać pocztą.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6642286 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:51:11
violka88 napisał(a):

Mam pytanie czy paragon z tic taka trzeba jeszcze odsyłać pocztą, bo mam na jednym paragonie z czekolada lindt i się zastanawiam czy zgłaszać na oba konkursy. Bo jeślibym wygrała w lindt to trzeba wysłać pocztą.

Nie trzeba odsyłać, chociaż w regulaminie zastrzegają że mogą o to poprosić.

Ponadto Organizator ma prawo (w każdym z przypadków) zażądać (w wiadomości e-mail powiadamiającej o wygranej) od wylosowanej osoby przesłania oryginału dowodu zakupu
promocyjnego co najmniej jednego Produktu, którego numer i data są tożsame z numerem i data
podaną w Zgłoszeniu i który jest tożsamy z kopią załączoną do Zgłoszenia. W takim przypadku
weryfikowana osoba jest zobowiązana przesłać przesyłką pocztową lub kurierską (na własny koszt)
oryginał dowodu Zakupu promocyjnego, którego numer jest tożsamy z numerem dowodu Zakupu
promocyjnego wylosowanego Zgłoszenia oraz zawiera datę tożsamą z datą wpisaną w wylosowanym
Zgłoszeniu i który jest tożsamy z kopią załączoną do Zgłoszenia.

marfiusza

Cytuj wiadomość#6642288 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 12:57:30
ivanotta napisał(a):

Tesco vanish ktoś ma info jaka nagroda jest przypisana do wygranego zgłoszenia? 

Niestety nie. Podobno oni nie informują co się wygrało. Trzeba czekać na kuriera emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6642291 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 13:03:26
violka88 napisał(a):

Ale Lindt chce tylko skan paragonu... 
wygralem i nie chcą wysyłki listem 

monia0303

Cytuj wiadomość#6642298 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 13:20:00
czy w konkursie Co pomaga ci w jesiennych porządkach można używać polskich liter. w regulaminie nie widziałam zapisu że nie można no ale z drugiej strony jest zapis "W SMS-ie konkursowym dopuszcza się użycie liter małych i dużych. SMS konkursowy może zawierać łącznie maksimum 160 znaków (włącznie ze spacjami oraz prefiksem „Henkel1.”). " I nie wiem.
0 0
|< << < 5893 5894 5895 5896 5897 58985899 5900 5901 5902 5903 > >> >|