Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mamimamu

Cytuj wiadomość#6647923 piątek, 11 październik 2019, 12:29:34
Ktoś się orientuje, czy vouchery na OKULARY z tic tac można łączyć?
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6647925 piątek, 11 październik 2019, 12:32:17
https://duzodobrego.com.pl/
rozumiem, że całkowity brak ograniczenia znaków? nie cierpie takich konkursów emotka emotka powodzenia;)
nkba 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6647931 piątek, 11 październik 2019, 12:46:22
mamimamu napisał(a):

Ktoś się orientuje, czy vouchery na OKULARY z tic tac można łączyć?

Online nie, w stacjonarnych nie wiem, byc moze tak

edith

Cytuj wiadomość#6647939 piątek, 11 październik 2019, 13:00:41
superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

rozumiem, że całkowity brak ograniczenia znaków? nie cierpie takich konkursów emotka emotka powodzenia;)

Bez numeru paragonu...  No właśnie o to pytałam wczoraj  emotka Też mi się wydaje że bez limitu znaków  emotka

0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6647946 piątek, 11 październik 2019, 13:13:16
edith napisał(a):

superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

Bez numeru paragonu...  No właśnie o to pytałam wczoraj  emotka Też mi się wydaje że bez limitu znaków  emotka

O Panieee to szkoda się za to mi nawet brać... 
Toż to będa wysyłane powieści na miarę Nobla ????
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6647947 piątek, 11 październik 2019, 13:22:03
agakaz2 napisał(a):

rufus napisał(a):

Ktos wie czy w Biedronce jest jeszcze w promocyjnej cenie Woseba?

5,99

wczoraj kupowałem i 7,49...
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6647951 piątek, 11 październik 2019, 13:25:42
maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rufus napisał(a):

Ktos wie czy w Biedronce jest jeszcze w promocyjnej cenie Woseba?

5,99

wczoraj kupowałem i 7,49...

Też 7,49 dziś zapłaciłam. Parę dni temu było 5,99
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6647961 piątek, 11 październik 2019, 13:45:12
edith napisał(a):

superloser napisał(a):

krseta napisał(a):

No bez jaj... a ja kupiłam 3 paragony na ten konkurs emotka emotka emotka kurczee nooo... na ile znaków to napisać, żeby nie było za mało ani za dużo? emotka Ja sobie w głowie szykowałam teksty na maks 2 smsy emotka
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6647972 piątek, 11 październik 2019, 14:03:48
soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy ktoś dostał info o wygranej z Domestosa na 1 numer, różne stopnie nagród? 

Wiesz przeciez, ze u Smolara rejestruje sie 1 paragon na 1 numer startera. Bez wzgledu co regulamin ma wpisane, bo Smolar sie do zapisów własnych i tak nie stosuje. 
To lepiej paragonów nie marnować na te głupie ograniczenia. Dziwne, ze Lotto nie ma takich ograniczeń - jedna zdrapka na miesiąc, na jedno gospodarstwo domowe ... 

No właśnie nie. 

ale to ty wysylales 2 zgloszenia z tego samego numeru? Moze ktos blednie wpisal swoj numer przy zglaszaniu i do ciebie info o wygranej trafilo?

No dziwne. 

a sprawdzales na wynikach u smolara po numerach paragonu?

Do Smolaresow trzeba przekręcić. 

Info od Smolara ilosc nagród  na 1 numer no limit. 

a jak to jest z loteriami u Smolara? Np. teraz proszek E. Czy na jedne dane można wygrać niezliczoną ilość razy? czy tylko raz?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6647979 piątek, 11 październik 2019, 14:19:34
monia0303 napisał(a):

a jak to jest z loteriami u Smolara? Np. teraz proszek E. Czy na jedne dane można wygrać niezliczoną ilość razy? czy tylko raz?

Nie ma czegoś takiego, jak "loterie u Smolara" - regulamin każdej akcji należy rozpatrywać oddzielnie emotka
andii 0

darog

Cytuj wiadomość#6647997 piątek, 11 październik 2019, 14:52:32
superloser napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Nigdy nie zrozumiem, skąd organizatorzy konkursów biorą kwoty, które są wartością nagrody.. tak mnie to denerwuje!!
Coty-Mexx w Hebe: w regulaminie zapis "Nagrodą jest zestawów produktów marki COTY o wartości 349,96zł (Mexx Whenever Wherever woda toaletowa dla kobiet 30ml, Mexx Whenever Wherever woda toaletowa dla mężczyzn 30ml, Bruno Banani Daring Woman woda toaletowa dla kobiet 20ml, Bruno Banani Dangerous Man woda toaletowa dla mężczyzn 30ml)". Wartość 350zł, a wchodzisz na sklep Hebe i wychodzi ci 275zł. 

Jakiś czas temu wygrałam na fb kosmetyki Garniera o wartości regulaminowej 150zł. Przyszły o wartości nie przekraczającej 70zł. Napisałam reklamację. Odpisali, że kosmetyki są o wartości 150zł, a to, że sklepy sprzedają je o połowe taniej to nie ich problem...

W jednym sklepie kupujesz mleko za 2zl a w drugim za 2,5zl. Agencja moze je kupic za 1,5zl a w regulaminie poda, ze wartość mleka 3zl - pakowanie, przeslanie tez kosztuje. 

A im droższa nagroda tym wiecej zgloszen  emotka
Najgorsze to jak ludzie odkupuja takie nagrody przed odeslaniem danych... mogą przepłacić.

zaraz zaraz...wartość nagrody = to wartość konkretnej rzeczy: czajnika, kubka, koszulki..I NIC WIĘCEJ

pakowanie, wysyłka - to są koszty wykonania czynności - pracy pracowników agencji - tak jak zbieranie zgłoszeń, odpisywanie na reklamacje, czytanie zgłoszeń, sporządzenie listy laureatów, wysłanie smsów/maili/ dzwonienie z nagrodami.
JEST TO TZW OBSŁUGA KONKURSU- i za to agencje dostają kase od sponsora- dla którego przeprowadzają akcje.

Skoro zajmują się zakupem nagród = powinni optymalnie zadbać o:
- koszty sponsora
- zadowolenie laureata

jeśli kupują "mleko" po 2,50 a obok jest po 1,50 = znaczy celowo agencja doprowadza do niekorzystnego rozporządzania mieniem i marnotrawi kase. Zadowolonym jest tylko sklep z wyższą ceną artykułów (i agencja jeśli na takim zakupie ma jakieś "konszachty".

PYTANIE PODSTAWOWE: dla kogo agencja pracuje? czasami widać że ...dla sklepu gdzie zakupuje nagrody np 30% droższe niż wszędzie indziej..

ale fakt- bardzo rzadko ale się zdarza- że nagroda która dotarła do domu jest ciut lepszej "kategorii/ parametrów" niż przewidywał to regulamin.
czasami też organizator wysyła zdecydowanie korzystniejszą wersje nagrody dla laureata...jakiś czas były wpisy o pieniadzach na konto zamiast biletów, bonie towarowym do chyba decathlonu zamiast roweru..
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6647998 piątek, 11 październik 2019, 14:57:41
ninakow7712 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

darog napisał(a):

soulfly napisał(a):

u Smolara nigdy nie było  możliwe dostać 2 nagrody na 1 paragon-1 nr tel/ nawet ikt z rodziny/zameldowanych pod jednym adresem nie może dostać innej nagrody.
1 nagroda- 1 gospodarstwo domowe
1 paragon - 1 nagroda
1 nr tel- 1 nagroda 

w tej loterii jedna osoba mogła wygrać wiele nagród

czyli jak ja i mama mieszkamy w jednym domu i wygrałyśmy obie kartę do biedry to jedna nie dostanie?

popatrz regulamin/ może? raz Smolar coś zmienił i nie ma "gospodarstwo domowe, jedna nagroda-1 uczestnik/ etc..
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6648010 piątek, 11 październik 2019, 15:48:49
darog napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

darog napisał(a):

soulfly napisał(a):

u Smolara nigdy nie było  możliwe dostać 2 nagrody na 1 paragon-1 nr tel/ nawet ikt z rodziny/zameldowanych pod jednym adresem nie może dostać innej nagrody.
1 nagroda- 1 gospodarstwo domowe
1 paragon - 1 nagroda
1 nr tel- 1 nagroda 

w tej loterii jedna osoba mogła wygrać wiele nagród

czyli jak ja i mama mieszkamy w jednym domu i wygrałyśmy obie kartę do biedry to jedna nie dostanie?

popatrz regulamin/ może? raz Smolar coś zmienił i nie ma "gospodarstwo domowe, jedna nagroda-1 uczestnik/ etc..

nie ma zapisu odnośnie ograniczenia, więc mam nadzieję, że będzie ok
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6648022 piątek, 11 październik 2019, 16:36:41
Czy ktoś wygrał w loterii piwnej Żabka? 
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6648023 piątek, 11 październik 2019, 16:41:28
FBewelina13 napisał(a):

a były już wyniki?
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6648027 piątek, 11 październik 2019, 16:50:40
W regulaminie czytałam że z 1 etapu losowanie odbyło się 3 października 
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6648028 piątek, 11 październik 2019, 16:56:31
ilona162 napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

a były już wyniki?

wygrały te osoby...https://piwnyfest.pl/#laureaci

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6648033 piątek, 11 październik 2019, 17:03:12
Ok nie widziałam dzięki emotka  
0 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6648044 piątek, 11 październik 2019, 18:09:24
Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6648045 piątek, 11 październik 2019, 18:31:06
Czy w konkursie Smolara przekroczenie dopuszczalnej liczby znaków 160 jest wyeliminowaniem z konkursu? Czy można zgłosić się drugi raz z odpowiedzią na ten sam paragon? 
0 0