Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5897 5898 5899 5900 5901 59025903 5904 5905 5906 5907 > >> >|

FBania11

Cytuj wiadomość#6642934 środa, 25 wrzesień 2019, 12:30:31
Ciekawe co z Garage, zawsze informowali w poniedziałki, a teraz cisza... Teoretycznie mają czas do dzisiaj, ale jak odświeżam ich stronę , a tam ciągle brak zakładki z 6 etapem to tracę nadzieję  emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6642936 środa, 25 wrzesień 2019, 12:31:51
Tym razem mają 500 zestawów piw do rozdania, więc na pewno potrzebowali więcej czasu, ale ja myślę, że dziś się pojawią wyniki emotka

FBania11

Cytuj wiadomość#6642937 środa, 25 wrzesień 2019, 12:33:41
Fajnie by było, obudziłam się z tym konkursem dopiero w ostatnim etapie, dlatego czekam z niecierpliwością czy cos moze wpadnie emotka  Chociaż chyba w tym etapie było też najwięcej zgłoszeń, ale tak czy siak, poogladalabym już galerię szczęśliwców  emotka

roksana2802

Cytuj wiadomość#6642963 środa, 25 wrzesień 2019, 13:20:05
FBania11 napisał(a):

Ciekawe co z Garage, zawsze informowali w poniedziałki, a teraz cisza... Teoretycznie mają czas do dzisiaj, ale jak odświeżam ich stronę , a tam ciągle brak zakładki z 6 etapem to tracę nadzieję  emotka

Pytałam na fb kiedy ogłoszą wyniki, powiedzieli, że dziś, więc chyba jest na co czekać emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6642964 środa, 25 wrzesień 2019, 13:21:44
Pytanie o konkursowe wydatki. Prowadzicie jakieś zestawienie konkursowych wydatków? Konkursy promocyjne to często spora kasa. Zwraca Wam się to, jesteście na plusie? Ja póki co tak, ale tak mocno w promocyjne gram od niedawna, a sierpień był bogaty jeśli chodzi o wygraną gotówkę emotka A w tym miesiącu widzę, że znowu sporo zainwestowałam w konkursy i martwię się o wynik. Jak jest u Was?
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6642966 środa, 25 wrzesień 2019, 13:26:28
[quote= Ja tak nie liczę.Nie ma dla mnie różnicy jakiej marki kupię ,mydło,dezodorant,proszek do prania,masło czy płyn do płukania.I tak bym te produkty kupowała i zużywała.Gorzej z chipsami bo ich nie cierpię ,ale dobieram produkty tak by je zużyć a nie składować bo nawet nie mam piwnicy na takie zapasy.Nie dam się naciągnąć na inny papier toaletowy nigdy bo mam swój ulubiony z drogerii na R i go nie zamienię na inny.

zielonaszpilka] Pytanie o konkursowe wydatki. Prowadzicie jakieś zestawienie konkursowych wydatków? Konkursy promocyjne to często spora kasa. Zwraca Wam się to, jesteście na plusie? Ja póki co tak, ale tak mocno w promocyjne gram od niedawna, a sierpień był bogaty jeśli chodzi o wygraną gotówkę emotka A w tym miesiącu widzę, że znowu sporo zainwestowałam w konkursy i martwię się o wynik. Jak jest u Was?
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6642967 środa, 25 wrzesień 2019, 13:29:04
Czy ktoś dostał już piwa garage z 1 etapu? Ja jeszcze czekam
0 0

wojowniczka

Cytuj wiadomość#6642968 środa, 25 wrzesień 2019, 13:30:23
zielonaszpilka napisał(a):

Pytanie o konkursowe wydatki. Prowadzicie jakieś zestawienie konkursowych wydatków? Konkursy promocyjne to często spora kasa. Zwraca Wam się to, jesteście na plusie? Ja póki co tak, ale tak mocno w promocyjne gram od niedawna, a sierpień był bogaty jeśli chodzi o wygraną gotówkę emotka A w tym miesiącu widzę, że znowu sporo zainwestowałam w konkursy i martwię się o wynik. Jak jest u Was?

Nie kupuję nigdy tego, co mi się kompletnie nie przyda- i o ile 10 serków Almette jesteśmy w stanie przejeść, 10 paczek kawy się nie zmarnuje, tak np nie kupiłabym 10 szczoteczek elektrycznych, albo 10 zestawów domestosa emotka zazwyczaj kupuję to, co jest mi potrzebne, ale z firmy, która aktualnie ma jakiś konkurs emotka
Pewnie w tym tkwi mój błąd i powinnam bardziej "inwestować", ale póki co nie narzekam emotka na konkursy wydaję około 50-150 zł miesięcznie, a wartość nagród to średnio 1000-2000 zł (zależy jaki miesiąc i jakie konkursy emotka ) i co najważniejsze- produkty zakupione na konkurs zużywam/wykorzystuję więc nie odczuwam praktycznie w ogóle wydatków "konkursowych"

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6642969 środa, 25 wrzesień 2019, 13:31:24
atyde25 napisał(a):

[quote= Ja tak nie liczę.Nie ma dla mnie różnicy jakiej marki kupię ,mydło,dezodorant,proszek do prania,masło czy płyn do płukania.I tak bym te produkty kupowała i zużywała.Gorzej z chipsami bo ich nie cierpię ,ale dobieram produkty tak by je zużyć a nie składować bo nawet nie mam piwnicy na takie zapasy.Nie dam się naciągnąć na inny papier toaletowy nigdy bo mam swój ulubiony z drogerii na R i go nie zamienię na inny.

zielonaszpilka] Pytanie o konkursowe wydatki. Prowadzicie jakieś zestawienie konkursowych wydatków? Konkursy promocyjne to często spora kasa. Zwraca Wam się to, jesteście na plusie? Ja póki co tak, ale tak mocno w promocyjne gram od niedawna, a sierpień był bogaty jeśli chodzi o wygraną gotówkę emotka A w tym miesiącu widzę, że znowu sporo zainwestowałam w konkursy i martwię się o wynik. Jak jest u Was?

No właśnie ja mam trochę problem, bo dużej części konkursowych rzeczy nie jadam/nie pijam/nie używam emotka np. płyny do płukania - kupiłam bo ostatnio było sporo konkursów, ale teraz muszę je chyba taniej opchnąć na olx. Pachnideł do domu nie używam - więc w Glade nie grałam, ale np. kawy też nie pijam, ale mam już jej spory zapas, bo konkursy ciekawe emotka Dopiero teraz odkryłam zalety wymiany paragonowej emotka emotka kawę i czekolady w ilościach hurtowych rozdam w prezentach świątecznych, no ale nawet dzisiaj byłam na zakupach i tak jestem bogatsza o 4 płyny do mycia okien i 2 zestawy po 3 kostki toaletowe - kiedy ja to zużyję?!
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6642970 środa, 25 wrzesień 2019, 13:31:29

ja nie prowadzę, u mnie inwestowanie w konkursy kończy się i tak przegraną, rzadko kiedy mam to szczęście że mnie wylosują albo trafię w bramkę. Na ogół muszę się ciężko napracować żeby wygrać czyli konkursy kreatywne, fotograficzne, opisówki. A jak już kupuje to na ogół rzeczy które i tak bym kupiła  (np serki danio dzieci jedzą, belvitę i prince polo jadł mąż, carexa używamy, surfa również). Kilka razy skusiłam się na produkty których nie używam i właściwie albo wywaliłam albo oddałam - efekt wygranej i tak był zero. W moim przypadku szkoda inwestować - brakuje mi szczęścia w takich konkursach emotka

bzowapani

Cytuj wiadomość#6642971 środa, 25 wrzesień 2019, 13:33:00
FBewelina13 napisał(a):

Czy ktoś dostał już piwa garage z 1 etapu? Ja jeszcze czekam

Znając Smolara to piwa z pierwszego etapu zaczną wysyłać w październiku....
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6642972 środa, 25 wrzesień 2019, 13:34:41
wojowniczka napisał(a):

Nie kupuję nigdy tego, co mi się kompletnie nie przyda- i o ile 10 serków Almette jesteśmy w stanie przejeść, 10 paczek kawy się nie zmarnuje, tak np nie kupiłabym 10 szczoteczek elektrycznych, albo 10 zestawów domestosa emotka zazwyczaj kupuję to, co jest mi potrzebne, ale z firmy, która aktualnie ma jakiś konkurs emotka
Pewnie w tym tkwi mój błąd i powinnam bardziej "inwestować", ale póki co nie narzekam emotka na konkursy wydaję około 50-150 zł miesięcznie, a wartość nagród to średnio 1000-2000 zł (zależy jaki miesiąc i jakie konkursy emotka ) i co najważniejsze- produkty zakupione na konkurs zużywam/wykorzystuję więc nie odczuwam praktycznie w ogóle wydatków "konkursowych"

No właśnie ja też tak się staram, ale niektóre konkursy kuszą i się łamię. Wiem też, że np. czekolada czy serki almette u nas się nie zmarnują, ale gdyby nie konkurs to bym ich nie kupiła wcale albo nie w takiej ilości.

buziolek

Cytuj wiadomość#6642976 środa, 25 wrzesień 2019, 13:48:14
Właśnie zamówiłam okulary przeciwsłoneczne RAY-BAN za voucher tic tac,  niby jest napisane że wysyłka od 200 zl za darmo ale i tak naliczyło mi 14 zł za wysyłkęl, trudno jakoś przeboleje te 14 zł, bo Mąż w grudniu na 10 tą rocznicę dostanie okulary za 449 zł emotka  

roksana2802

Cytuj wiadomość#6642992 środa, 25 wrzesień 2019, 14:33:10
Są już na stronie wyniki Garage 6etap-1 stopień
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6642998 środa, 25 wrzesień 2019, 14:52:36
buziolek napisał(a):

Właśnie zamówiłam okulary przeciwsłoneczne RAY-BAN za voucher tic tac,  niby jest napisane że wysyłka od 200 zl za darmo ale i tak naliczyło mi 14 zł za wysyłkęl, trudno jakoś przeboleje te 14 zł, bo Mąż w grudniu na 10 tą rocznicę dostanie okulary za 449 zł emotka  

Ale to może warto do nich napisać, czemu naliczyli to 14 złotych.Chyba że jak się kupuje za bon podarunkowy, to naliczają mimo wszystko.Tak czy siak, jesteś kilka stówek do przodu.
joan 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6643006 środa, 25 wrzesień 2019, 15:07:11
cudaczek121 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Ale to może warto do nich napisać, czemu naliczyli to 14 złotych.Chyba że jak się kupuje za bon podarunkowy, to naliczają mimo wszystko.Tak czy siak, jesteś kilka stówek do przodu.

Może dlatego że voucher obniżył cenę o 350 zł i już nie bylo wtedy kwoty powyżej 200 zl , a od tylu ma byc wysyłka za darmo emotka nie wnikam, zapłaciłam emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6643024 środa, 25 wrzesień 2019, 16:00:09
buziolek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Może dlatego że voucher obniżył cenę o 350 zł i już nie bylo wtedy kwoty powyżej 200 zl , a od tylu ma byc wysyłka za darmo emotka nie wnikam, zapłaciłam emotka

o super, mnie też dziś ucieszył bon na okulary bo chciałam słoneczne dla męża na gwiazdkę. mam nadzieję szybko doślą ten bon, żeby się na dobrą cenę załapać. czekam jeszcze na voucher na zegarek z pierwszego etapu
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6643070 środa, 25 wrzesień 2019, 16:56:56

Nie kupuję produktów, których nie zużyję albo nie używam.Czasem dam się skusić na wypróbowanie czegoś, co jest w miarę  zdrowe i potrzebne.Nie kupuję odświeżaczy powietrza, Danio, Mokate, tic-taców - bo są niezdrowe.Staram się jak najmniej kupować słodyczy, choć czasem kupię coś z myślą o konkursie .Często gram w konkursach facebookowych- tam nic zazwyczaj nie trzeba kupować-tylko kreatywnie się wypowiedzieć lub wrzucić zdjęcie.Raz w życiu zainwestowałam w loterię- kupiłam półroczny zapas papieru toaletowego, po czym stwierdziłam, patrząc na wyniki,że ten konkurs to jakaś ściema- w kółko wygrywały osoby z tej samej, małej miejscowości na Podkarpaciu.Pewnie miały jakieś konszachty w sklepach i panie ekspedientki odkładały im paragony niezabrane przez klientów.Od tego czasu nie kupuję hurtowo produktów na konkursy, tym bardziej,że samochód wygrałam kiedyś jednym zgłoszeniem, a gadżetów typu krówka, miś, kubeczek -nie potrzebuję, bo tylko zagracają mieszkanie i nie za bardzo mam komu je oddawać.Wydatków konkursowych nie uważam za stricte konkursowe, bo i tak potrzebuję proszków do prania, pasty do zębów, przecieru pomidorowego,serka, ściereczek do kuchni czy orzechów do pochrupania.I tak bym kupiła te produkty.

pink086

Cytuj wiadomość#6643077 środa, 25 wrzesień 2019, 17:18:38
coś mało tych nagród wpadło na forum z tic tac emotka albo ludzie przestali się chwalić:)
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6643106 środa, 25 wrzesień 2019, 18:01:44
pink086 napisał(a):

coś mało tych nagród wpadło na forum z tic tac emotka albo ludzie przestali się chwalić:)

Po prostu ludzie nie wygrywają  emotka  gram od początku po kilka, kilkanaście zgłoszeń i jedno wielkie zero emotka
0 0

|< << < 5897 5898 5899 5900 5901 59025903 5904 5905 5906 5907 > >> >|