Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

androm

Cytuj wiadomość#6648557 poniedziałek, 14 październik 2019, 17:44:24
magie1982 napisał(a):

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki kolor ma kindle z tic taca, bo nie chce otwierać. Dobrze myśle, że biały?

Mój był biały 

a to model wifi? bez reklam?

Tez się zastanawiam, bo kompletnie się na tym nie znam. A ktoś mnie tez dopytywał.

@pioge7 nie wiesz?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6648558 poniedziałek, 14 październik 2019, 17:51:20
androm napisał(a):

magie1982 napisał(a):

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mój był biały 

Tez się zastanawiam, bo kompletnie się na tym nie znam. A ktoś mnie tez dopytywał.

pioge7 nie wiesz?

Niestety. 
ja sprzedałem swój model. Jak kaiazki to tylko na papierze emotka
ale chciałem byc pewny koloru i otwarłem emotka   
androm 0

yudi1507

Cytuj wiadomość#6648560 poniedziałek, 14 październik 2019, 18:02:26
Hej czy wygrany voucher z tic tac przychodzi od razu z informacją o wygranej czy dopiero później?
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6648562 poniedziałek, 14 październik 2019, 18:07:55
yudi1507 napisał(a):

Hej czy wygrany voucher z tic tac przychodzi od razu z informacją o wygranej czy dopiero później?

Później
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6648564 poniedziałek, 14 październik 2019, 18:21:40
delfinka101 napisał(a):

Wygrał ktoś cos w Lewiatan/ coca cola?

Nic niestety.Zgłosiłam 5 paragonów.
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6648565 poniedziałek, 14 październik 2019, 18:25:18
vanillasky-2017 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

ja też kilka bo u nas fajna promocja jest; do 4 coli tych 0,85 kubek termiczny gratis. Mi sie szykuje 18 syna to zbieram napoje:)
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6648568 poniedziałek, 14 październik 2019, 18:38:34
delfinka101 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

ja też kilka bo u nas fajna promocja jest; do 4 coli tych 0,85 kubek termiczny gratis. Mi sie szykuje 18 syna to zbieram napoje:)

A ten konkurs nie jest czasami do 10.11 ?
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6648577 poniedziałek, 14 październik 2019, 19:13:08
Cytrusek77 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

A ten konkurs nie jest czasami do 10.11 ?

Owszem trwa nadal ale tam sa zdrapki i w zdrapkach nic nie trafiam
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6648580 poniedziałek, 14 październik 2019, 19:29:03
superloser napisał(a):

A to ta loteria gdzie 1 nagroda na jakies 36 godzin?  

Chyba tak ale ja kupuję i tak w lewiatanie bo  do loterii mi pasuje, zbieram napoje na imprezę no i zbieram kubki (mam później na bazarek). Gram przy okazji ale nic nie trafiłam i nie widziałam wpisów by ktoś coś trafił
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6648581 poniedziałek, 14 październik 2019, 19:33:58
katrin1 napisał(a):

Czy macie jakieś info o wyniku weryfikacji od amooco po odesłaniu danych z Kubusia?

Narazie cisza.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6648585 poniedziałek, 14 październik 2019, 19:46:25
androm napisał(a):

magie1982 napisał(a):

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mój był biały 

pioge7 nie wiesz?

Nie wiem czy czasem po numerze nie da się sprawdzić tego w necie, sprzedawałam kiedyś i miałam zapytania ale już nie pamiętam czy mi się to udało sprawdzić emotka
0 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6648622 poniedziałek, 14 październik 2019, 23:36:48
czy  konkursie  Kubusia "Zostanę naukowcem" zakup promocyjny dotyczył tylko sieci carrefour?? 

@bezaczek7 pisze pod konkursem i osłupiałam .... Wg mnie tylko Carrefour? a) dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepie internetowym sieci Carrefour:
zakupycodzienne.carrefour.pl jednorazowo zakupu czterech produktów marki
Kubuś

a wg mnie
dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepie internetowym sieci Carrefour: zakupycodzienne.carrefour.p czyli w każdym dowolnym sklepie na terenie RP lub on -line wyłącznie w sklepie internetowym sieci Carrefour: zakupycodzienne.carrefour.pl
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6648624 wtorek, 15 październik 2019, 00:01:52
Masza86 napisał(a):

czy  konkursie  Kubusia "Zostanę naukowcem" zakup promocyjny dotyczył tylko sieci carrefour?? 

bezaczek7 pisze pod konkursem i osłupiałam .... Wg mnie tylko Carrefour? a) dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepie internetowym sieci Carrefour:
Kubuś

a wg mnie
dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepie internetowym sieci Carrefour: zakupycodzienne.carrefour.p czyli w każdym dowolnym sklepie na terenie RP lub on -line wyłącznie w sklepie internetowym sieci Carrefour: zakupycodzienne.carrefour.pl

Napisalam ten komentarz z pytajnikiem, coby zwrocic wasza uwage na dokladniejsze przeczytanie regulaminu. Jak najbardziej mozna ten zapis zrozumiec "po twojemu", jednak jak dla mnie nieco nielogicznym wydaje sie zakup w dowolnym sklepie dowolnej sieci, ale internetowym tylko c4. Nie wiem czy nie myle, ale byl juz chyba jakis konk z podobnie napisanym reg i tam chodzilo wylacznie o c4. No nie wiem. Nie bralam udzialu, choc chcialam, ale do c4 nie dojechalam, a nie chcialam ryzykowac, gdyby sie okazalo, ze moje przypuszczenie jest sluszne, i nie kupilam w dowolnym sklepie stacjonarnym. Jesli ktos wygral, a kupil nie w c4, to trzymam kciuki za uznanie paragonu. W moim odczuciu zabraklo dopisku w dowolnym sklepie stacjonarnym c4 na terenie pl lub w sklepie int.c4.

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6648628 wtorek, 15 październik 2019, 01:12:30
superloser napisał(a):

Po co ludzi wkurzać, ze nie dostaną nagrody bo paragon nie z C4?
Zakup był DOWOLNY sklep plus dodatkowo C4 on line - skoro Tesco sie minimalizuje to C4 stara sie zyskać klienta.
Umowy sieci z producentami to sekrety - a agencje musza uwzglednić ich zapisy.
Tak jak w Domestos - Biedra  Vouchery w dużej ilosci a Tesco jakieś produkty. 
Faworytem była Biedronka, która musiała zakupić jakieś 3000 standów z 2pakami Domestos.

BYNAJMNIEJ moim zamiarem nie bylo wkurzanie kogokolwiek. Napisalam, jak mi sie wydaje. Bardzo mnie cieszy, ze agencja potwierdzila ci informacje, ze chodzilo o absolutnie dowolny sklep stacjonarny i tylko c4 internetowy. Bardzo mnie cieszy, ze kazdy powiadomiony o wygranej, a posiadajacy paragon, dostanie swoja nagrode. Tym optymistycznym akcentem zakonczmy ten dzien, zycze wszystkim milych snow o wymarzonych wygranych emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6648643 wtorek, 15 październik 2019, 07:34:50
superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

@bezaczek7 pisze pod konkursem i osłupiałam .... Wg mnie tylko Carrefour? a) dokona w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w sklepie internetowym sieci Carrefour:
Kubuś

a wg mnie

Napisalam ten komentarz z pytajnikiem, coby zwrocic wasza uwage na dokladniejsze przeczytanie regulaminu. Jak najbardziej mozna ten zapis zrozumiec "po twojemu", jednak jak dla mnie nieco nielogicznym wydaje sie zakup w dowolnym sklepie dowolnej sieci, ale internetowym tylko c4. Nie wiem czy nie myle, ale byl juz chyba jakis konk z podobnie napisanym reg i tam chodzilo wylacznie o c4. No nie wiem. Nie bralam udzialu, choc chcialam, ale do c4 nie dojechalam, a nie chcialam ryzykowac, gdyby sie okazalo, ze moje przypuszczenie jest sluszne, i nie kupilam w dowolnym sklepie stacjonarnym. Jesli ktos wygral, a kupil nie w c4, to trzymam kciuki za uznanie paragonu. W moim odczuciu zabraklo dopisku w dowolnym sklepie stacjonarnym c4 na terenie pl lub w sklepie int.c4.

Po co ludzi wkurzać, ze nie dostaną nagrody bo paragon nie z C4?
Zakup był DOWOLNY sklep plus dodatkowo C4 on line - skoro Tesco sie minimalizuje to C4 stara sie zyskać klienta.
Umowy sieci z producentami to sekrety - a agencje musza uwzglednić ich zapisy.
Tak jak w Domestos - Biedra  Vouchery w dużej ilosci a Tesco jakieś produkty. 
Faworytem była Biedronka, która musiała zakupić jakieś 3000 standów z 2pakami Domestos.

Co Ty bredzisz znowu, jakie "wkurzać" . Komentarz do konkursu był napisany w trakcie jego trwania, a nie po wynikach i jak dla mnie wyrażał jedynie wątpliwość co do sformułowania w regulaminie. Ja np. bardzo doceniam, gdy ktoś zwraca uwagę na takie kwiatki. Poza tym ja np. też zrozumiałam zapis tak jak bezaczek i gdybym brała udział to po prostu dopytalabym o to agencję.

Gość

Cytuj wiadomość#6648646 wtorek, 15 październik 2019, 08:04:23
Masza86 napisał(a):

Kubuś

a wg mnie

Ja też zrozumiałam tak jak bezaczek7 i kupiłam na wszelki wypadek w Carrefour. Ktoś pytał może agencję o ten zapis?
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6648661 wtorek, 15 październik 2019, 08:58:30
Na jakiego maila pisać do Aspe w sprawie błędnej nagrody z Hochlanda? Wysłałam na ten z regulaminu i jest błąd.
0 0

nariam

Cytuj wiadomość#6648663 wtorek, 15 październik 2019, 09:03:12
magie1982 napisał(a):

Na jakiego maila pisać do Aspe w sprawie błędnej nagrody z Hochlanda? Wysłałam na ten z regulaminu i jest błąd.

biuro@aspe.pl  na tego maila pisałam i za chwilę Pani zadzwoniła

Miła26

Cytuj wiadomość#6648664 wtorek, 15 październik 2019, 09:06:53
Czy wszyscy dostaliscie już nagrody z Hochlanda?
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6648672 wtorek, 15 październik 2019, 09:23:44
Jak to jest w konkursie potrójne wygrywanie? Trzeba kupić jeden dwa czy trzy produkty promocyjne bo w regulaminie nie jest dobrze określone. Zakupiłam dwie musztardy develey i różnych smakach czy mogę wziąć udział? 
0 0