Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5901 5902 5903 5904 5905 59065907 5908 5909 5910 5911 > >> >|

bethan

Cytuj wiadomość#6643648 piątek, 27 wrzesień 2019, 13:21:39
darog napisał(a):

"świetnie" MAKRO dopiero teraz informuje Henkel odkurzacze do szyb?
Tylko do 4 .10 odesłanie dokumentów?

Praktykował ktoś z Albedo - jeśli mailem wyślemy zapewnienie -że formalności dopełnimy po urlopie - jesteśmy na wyjeździe do 09.10 
czy przepadło?-szkoda 2 odkurzaczy do szyb

W gorszych sytuacjach szli na rękę emotka   Skontaktuj się z nimi najlepiej telefonicznie, na pewno pomogą.
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6643660 piątek, 27 wrzesień 2019, 14:04:36
xpac napisał(a):

Serio tyle osób gra w Danio o te maskotki ?? 15tys sztuk, a ja już trzeci paragon wpisany o losowych porach i pudło ;/

Łącze się z Tobą w bólu jeśli chodzi o porażki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6643664 piątek, 27 wrzesień 2019, 14:16:58
monia0303 napisał(a):

Waham się nad konkursem. Potrzebuje pasty elmex i zastanawiam się na C4. Oczywiście na stronie C4 przy konkursie jest lista sklepów i nie ma sklepu w Kielcach ale z drugiej strony w regulaminie jest zapis "dokonać zakupu przynajmniej jednego Produktu Promocyjnego, w dowolnym Carrefour lub Carrefour Market na terenie całej Polski, udokumentowanego na dowodzie zakupu". Czyli mogę czy nie mogę? oto jest pytanie emotka

Jeśli regulamin nie przewiduje zakupu jedynie w sklepie z jakiejś listy / załącznika, możesz kupić w dowolnym sklepie C4. Wiążący jest regulamin, nie ulotka czy info na stronie.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6643680 piątek, 27 wrzesień 2019, 15:28:13
Czy ktoś wie czy jak się zgłosi ponownie ten sam paragon w tic tacu to wyskakuje jakieś info? Mam paragon i nie jestem pewna czy już go zgłaszałam czy nie...
0 0

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6643692 piątek, 27 wrzesień 2019, 16:14:33

zielonaszpilka ja próbowałam bo też taka sytuacje miałam i normalnie poszło jakby drugi raz 

darog

Cytuj wiadomość#6643717 piątek, 27 wrzesień 2019, 17:38:19
bethan napisał(a):

darog napisał(a):

Praktykował ktoś z Albedo - jeśli mailem wyślemy zapewnienie -że formalności dopełnimy po urlopie - jesteśmy na wyjeździe do 09.10 

W gorszych sytuacjach szli na rękę emotka   Skontaktuj się z nimi najlepiej telefonicznie, na pewno pomogą.

Odpisali w 30 min..Tak szybko Albedo odpisuje?

NIE, nie zgodzili się na wysłanie 5 dni po terminie, pewnie nawet by się nie zgodzili gdybyśmy najpierw zdjęcie wysłali  dowodu zakupu mailem-że na pewno formalności dopełnione będą jak wrócimy. Decyduje data nadania, jest to rezerwa, nagroda przechodzi na rzecz organizatora...
Strata = 2 suszarki do okna ;-(
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6643736 piątek, 27 wrzesień 2019, 19:09:57
darog napisał(a):

bethan napisał(a):

darog napisał(a):

Odpisali w 30 min..Tak szybko Albedo odpisuje?

NIE, nie zgodzili się na wysłanie 5 dni po terminie, pewnie nawet by się nie zgodzili gdybyśmy najpierw zdjęcie wysłali  dowodu zakupu mailem-że na pewno formalności dopełnione będą jak wrócimy. Decyduje data nadania, jest to rezerwa, nagroda przechodzi na rzecz organizatora...
Strata = 2 suszarki do okna ;-(

nikt nie ma kluczy od Waszego mieszkania?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6643755 piątek, 27 wrzesień 2019, 21:51:52
Czy zakupy na ten konkurs trzeba zrobic w sieci Carrefour czy moze byc dowolny sklep? 
https://www.e-kon...em.html#.XY5kSYEwi7N

Prosze o pomoc, bo mam paragon z Tesco i nie wiem czy go zglosic  emotka
0 0

ilona162

Cytuj wiadomość#6643756 piątek, 27 wrzesień 2019, 21:53:01
Dostajecie zwrotki na maila z loterii Domestos?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6643757 piątek, 27 wrzesień 2019, 21:55:26
ilona162 napisał(a):

Ja nie dostalam zadnej zwrotki tylko komunikat byl na stronie, ze zgloszenie przyjete
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6643758 piątek, 27 wrzesień 2019, 21:55:38
ilona162 napisał(a):

Nie. 
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6643763 piątek, 27 wrzesień 2019, 22:10:48
Proszę o podpowiedź, co w sytuacji, gdy wygrałam nagrodę dzienną w Nestle. Wypełniłam oświadczenie i wysłałam wraz z paragonem do organizatora. Dziś dostałam telefon o nagrodzie tygodniowej. Zostałam poproszona o wysłanie podpisanego oświadczenia i wysłanie paragonu. Paragon już mają, a oświadczenie ma taką samą treść, jak to które im już wysłałam. O co tu chodzi?
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6643764 piątek, 27 wrzesień 2019, 22:20:27
ananaska napisał(a):

Proszę o podpowiedź, co w sytuacji, gdy wygrałam nagrodę dzienną w Nestle. Wypełniłam oświadczenie i wysłałam wraz z paragonem do organizatora. Dziś dostałam telefon o nagrodzie tygodniowej. Zostałam poproszona o wysłanie podpisanego oświadczenia i wysłanie paragonu. Paragon już mają, a oświadczenie ma taką samą treść, jak to które im już wysłałam. O co tu chodzi?

nagroda dzienna - na @ wysyłasz zdjęcie paragonu i oświadczenia
nagroda tygodniowa - listem wysyłasz paragon i oświadczenie.

Jak już wysłałaś pocztą to zadzwoń do nich - tam jest sympatyczna kobieta która się tym zajmuje i spytaj czy doszedł ten paragon i czy masz oświadczenie wysłać jeszcze listem czy wystarczy w tej sytuacji @.
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6643766 piątek, 27 wrzesień 2019, 22:24:36
mama-l-k-m napisał(a):

ananaska napisał(a):

nagroda dzienna - na @ wysyłasz zdjęcie paragonu i oświadczenia
nagroda tygodniowa - listem wysyłasz paragon i oświadczenie.

Jak już wysłałaś pocztą to zadzwoń do nich - tam jest sympatyczna kobieta która się tym zajmuje i spytaj czy doszedł ten paragon i czy masz oświadczenie wysłać jeszcze listem czy wystarczy w tej sytuacji @.

Dziękuję za odpowiedź!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6643783 sobota, 28 wrzesień 2019, 06:22:58
mam pytanie do osób co wygrały w loterii selgros.dziwne to jest formularz co przyszedł na SMS do wypełnienia (regulamin podaje by dołączył skan)a tam nie ma jak.
a wogóle mąż i ja mamy takie same formularze a niby na główna trzeba podać PESEL i numer dowodu Ale miejsca nie ma na te dane
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6643786 sobota, 28 wrzesień 2019, 07:53:23
agakaz2 napisał(a):

mam pytanie do osób co wygrały w loterii selgros.dziwne to jest formularz co przyszedł na SMS do wypełnienia (regulamin podaje by dołączył skan)a tam nie ma jak.
a wogóle mąż i ja mamy takie same formularze a niby na główna trzeba podać PESEL i numer dowodu Ale miejsca nie ma na te dane

Ten brak możliwości dołączenia skanu to raczej ich błąd . Zrób sreena i może dzwoń w pn .  Ja na ręcznik też nie miałam i założyłam , że tym razem nie chcą.  Ale z główną to nie ma co gdybać, wyjaśniaj zanim Ci przepadnie termin. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6643787 sobota, 28 wrzesień 2019, 07:59:16
-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ten brak możliwości dołączenia skanu to raczej ich błąd . Zrób sreena i może dzwoń w pn .  Ja na ręcznik też nie miałam i założyłam , że tym razem nie chcą.  Ale z główną to nie ma co gdybać, wyjaśniaj zanim Ci przepadnie termin. 

tyle że termin jest do jutra 
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6643791 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:10:42
agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Faktycznie nie napisali, że dni robocze . Musisz odesłać , bo potem formularz będzie nieaktywny . A dodatkowo zrób jak pisze superloser
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6643793 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:18:53
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Masz na stronie loterii email to wyslij wymagane dane tam - paragon, Pesel ...  to ci nie powiedza, ze nie odeslałaś.

e-mail: promocje@fortis.pl

już wszystkie opcje zrobiłam łącznie z zdjęciem paragonu wysłanym na maila

krseta

Cytuj wiadomość#6643794 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:34:29
Jaki kurier rozwozi nagrody z tictac?
0 0
|< << < 5901 5902 5903 5904 5905 59065907 5908 5909 5910 5911 > >> >|