Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5902 5903 5904 5905 5906 59075908 5909 5910 5911 5912 > >> >|

-Violka-

Cytuj wiadomość#6643791 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:10:42
agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mam pytanie do osób co wygrały w loterii selgros.dziwne to jest formularz co przyszedł na SMS do wypełnienia (regulamin podaje by dołączył skan)a tam nie ma jak.
a wogóle mąż i ja mamy takie same formularze a niby na główna trzeba podać PESEL i numer dowodu Ale miejsca nie ma na te dane

Ten brak możliwości dołączenia skanu to raczej ich błąd . Zrób sreena i może dzwoń w pn .  Ja na ręcznik też nie miałam i założyłam , że tym razem nie chcą.  Ale z główną to nie ma co gdybać, wyjaśniaj zanim Ci przepadnie termin. 

tyle że termin jest do jutra 

Faktycznie nie napisali, że dni robocze . Musisz odesłać , bo potem formularz będzie nieaktywny . A dodatkowo zrób jak pisze superloser
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6643793 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:18:53
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mam pytanie do osób co wygrały w loterii selgros.dziwne to jest formularz co przyszedł na SMS do wypełnienia (regulamin podaje by dołączył skan)a tam nie ma jak.
a wogóle mąż i ja mamy takie same formularze a niby na główna trzeba podać PESEL i numer dowodu Ale miejsca nie ma na te dane

Ten brak możliwości dołączenia skanu to raczej ich błąd . Zrób sreena i może dzwoń w pn .  Ja na ręcznik też nie miałam i założyłam , że tym razem nie chcą.  Ale z główną to nie ma co gdybać, wyjaśniaj zanim Ci przepadnie termin. 

Masz na stronie loterii email to wyslij wymagane dane tam - paragon, Pesel ...  to ci nie powiedza, ze nie odeslałaś.

e-mail: promocje@fortis.pl

już wszystkie opcje zrobiłam łącznie z zdjęciem paragonu wysłanym na maila

krseta

Cytuj wiadomość#6643794 sobota, 28 wrzesień 2019, 08:34:29
Jaki kurier rozwozi nagrody z tictac?
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6643823 sobota, 28 wrzesień 2019, 12:37:10
Czy ktoś ma wiedzę,jak wygląda kwestia gwarancji konsoli z TicTac?Nie mam żadnego protokołu itp.
0 0

agata6

Cytuj wiadomość#6643825 sobota, 28 wrzesień 2019, 12:40:15
krseta napisał(a):

Jaki kurier rozwozi nagrody z tictac?

UPS
krseta 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6643826 sobota, 28 wrzesień 2019, 12:43:55
UWAGA! Jeśli macie wygrany voucher od TIC TAC do Twoje Soczewki,, to dziś i jutro w ramach Akcji rabatowej jest -20% w sklepach stacjonarnych (z kuponem, np. w Twój Styl do wycięcia) lub online . Gdyby ktos potrzebował, to kod online: 2TS.TS2019

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6643847 sobota, 28 wrzesień 2019, 15:28:33
misiamarysia napisał(a):

UWAGA! Jeśli macie wygrany voucher od TIC TAC do Twoje Soczewki,, to dziś i jutro w ramach Akcji rabatowej jest -20% w sklepach stacjonarnych (z kuponem, np. w Twój Styl do wycięcia) lub online . Gdyby ktos potrzebował, to kod online: 2TS.TS2019

A czy ten kod można wykorzystać razem z voucherem? Sprawdzał ktoś? Bo online voucher wpisuje się w pole kod rabatowy i obawiam się, że drugiego kodu już sie nie da wpisać. A stacjonarnie?
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6643849 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:03:15
Potrzebuję malutkiej porady w kwestii agencji Los Mejores. Jeszcze nigdy u nich nic nie wygrałam, ale przyznaję, moje odpowiedzi nie były najwyższych lotów i najczęściej to były rymowanki. Wymyśliłam coś bardziej nowatorskiego i zastanawiam się, czy zaryzykować. Czy agencje w ogóle potrafią, tak jakby... czytać między słowami? Dostrzec ukryty przekaz (a nawet nie taki bardzo ukryty, bo wpisany w zdanie wielkimi literami)? Odpowiedzi "do 160 znaków z prefiksem" i bez polskich znaków to dla mnie największa trudność, dlatego zazwyczaj wysyłam tylko jedno zgłoszenie, żeby później nie żałować wydanych pieniędzy i szafy zawalonej pastami do zębów itd. Gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć, czy warto zaryzykować niekonwenconalną odpowiedzią - będę bardzo wdzięczna. Bo może lepiej sklecić rymowankę?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6643850 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:04:50
anaesth napisał(a):

Potrzebuję malutkiej porady w kwestii agencji Los Mejores. Jeszcze nigdy u nich nic nie wygrałam, ale przyznaję, moje odpowiedzi nie były najwyższych lotów i najczęściej to były rymowanki. Wymyśliłam coś bardziej nowatorskiego i zastanawiam się, czy zaryzykować. Czy agencje w ogóle potrafią, tak jakby... czytać między słowami? Dostrzec ukryty przekaz (a nawet nie taki bardzo ukryty, bo wpisany w zdanie wielkimi literami)? Odpowiedzi "do 160 znaków z prefiksem" i bez polskich znaków to dla mnie największa trudność, dlatego zazwyczaj wysyłam tylko jedno zgłoszenie, żeby później nie żałować wydanych pieniędzy i szafy zawalonej pastami do zębów itd. Gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć, czy warto zaryzykować niekonwenconalną odpowiedzią - będę bardzo wdzięczna. Bo może lepiej sklecić rymowankę?

spróbuj emotka  jeśli nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz. Każdy z nas kiedyś próbował...na różne sposoby.

soulfly

Cytuj wiadomość#6643855 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:38:56
anaesth napisał(a):

Pewnie ze wysyłaj :) do  innowatorów świat należy, jak nie wejdziesz w inne buty to się nie dowiesz. 

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6643856 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:44:29
anaesth napisał(a):

Jestem zdania jak przedmówcy - wysyłaj! Czasami dobrze się wyróżnić emotka A w agencjach pracują zazwyczaj ogarnięci ludzie także spokojnie powinni wychwycić przekaz międzywierszowy emotka zwłaszcza podkreślony wielkimi literami
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6643857 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:49:59
Dziękuję za dodanie odwagi emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6643858 sobota, 28 wrzesień 2019, 16:50:44
anaesth napisał(a):

powiem tak. zawsze wygrywam "coś" w los mejores. główne tez bywają.
los mejores lubi dobrze. emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6643861 sobota, 28 wrzesień 2019, 17:24:38
agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Masz na stronie loterii email to wyslij wymagane dane tam - paragon, Pesel ...  to ci nie powiedza, ze nie odeslałaś.

No i bardzo dobrze! Przy nagrodzie za 8 tysięcy, to nie ma co ryzykować,że się czegoś nie odesłało. Najlepiej też mailowo wyjaśnić, że wobec braku możliwości wysłania skanu poprzez formularz, podajesz dane na tradycyjnego maila.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6643862 sobota, 28 wrzesień 2019, 17:26:27
cudaczek121 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

No i bardzo dobrze! Przy nagrodzie za 8 tysięcy, to nie ma co ryzykować,że się czegoś nie odesłało. Najlepiej też mailowo wyjaśnić, że wobec braku możliwości wysłania skanu poprzez formularz, podajesz dane na tradycyjnego maila.

I najlepsze bo wysłałam to samo z maila męża i swojego  emotka
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6643883 sobota, 28 wrzesień 2019, 20:26:03
zielonaszpilka napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

A czy ten kod można wykorzystać razem z voucherem? Sprawdzał ktoś? Bo online voucher wpisuje się w pole kod rabatowy i obawiam się, że drugiego kodu już sie nie da wpisać. A stacjonarnie?

Nic nie sprawdzałam, bo wprawdzie mam już voucher od wczoraj, ale u mnie nie ma sklepu stacjonarnego, a ja chciałabym najpierw przymierzyć okulary, ale pomyślałam, że może ktoś ma upatrzony konkretny model i mu się przyda taka informacja.

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6643893 sobota, 28 wrzesień 2019, 21:11:31
Czy dostaliście gwarancję do kawiarki wygranej w konkursie Tchibo? Do mnie dotarła, ale bez gwarancji. Dałam w prezencie koleżance, ale podobno nie było nic w pudełku, tylko gdzieś przeczytała, że gwarancja jest na 2 lata. Proszę o info.
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6643895 sobota, 28 wrzesień 2019, 21:49:57
Czy możecie wysłać sms 3474 na konkurs 4Move Orlen...z play nic nie chce wyjść...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6643896 sobota, 28 wrzesień 2019, 21:57:25
izak1000 napisał(a):

Czy możecie wysłać sms 3474 na konkurs 4Move Orlen...z play nic nie chce wyjść...

Pół godziny temu wysłałam na ten numer tylko z konkursu mexx i poszefl bez problemu plus zwrotka. Wysłałam z t mobile. 

izak1000

Cytuj wiadomość#6643902 sobota, 28 wrzesień 2019, 22:27:53
pikawka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Pół godziny temu wysłałam na ten numer tylko z konkursu mexx i poszefl bez problemu plus zwrotka. Wysłałam z t mobile. 

dziękuję..już ok emotka
|< << < 5902 5903 5904 5905 5906 59075908 5909 5910 5911 5912 > >> >|