Reklama na e-Konkursy.info 20.10.19 11:54:13

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5930 5931 5932 5933 5934 59355936 5937 5938 5939 5940 > >> >|

ameryka

Cytuj wiadomość#6647567 czwartek, 10 październik 2019, 14:10:10
edith napisał(a):

3 kod z wieczka Almette jest wykorzystany, tak pisze przy zgłoszeniu  emotka   Co robić w takiej sytuacji ? Mam wieczka i paragony 

miałem to samo
Taką dostałem odpowiedź od organizatora.
Witamy, zgodnie z regulaminem pkt. 9.4 w celu weryfikacji prawidłowości zgłoszenia prosimy o doręczenie osobiście lub nadesłanie za pośrednictwem poczty (list polecony) na adres siedziby organizatora podany w regulaminie, dowodów dokonania prawidłowego Zgłoszenia w postaci: 1) oryginału Dowodu zakupu potwierdzającego zakup Produktu w Okresie sprzedaży, z którego Kod został zgłoszony do Loterii oraz 2) wieczka opakowania Produktu z widocznym kodem o treści tożsamej z treścią Kodu zgłoszonego do Loterii. Przesyłka powinna zostać oznaczona dopiskiem "Dom z natury IV". Doręczenie powinno nastąpić przed najbliższym losowaniem. Z poważaniem, Zespół GRASP
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6647570 czwartek, 10 październik 2019, 14:12:27
ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

3 kod z wieczka Almette jest wykorzystany, tak pisze przy zgłoszeniu  emotka   Co robić w takiej sytuacji ? Mam wieczka i paragony 

miałem to samo
Witamy, zgodnie z regulaminem pkt. 9.4 w celu weryfikacji prawidłowości zgłoszenia prosimy o doręczenie osobiście lub nadesłanie za pośrednictwem poczty (list polecony) na adres siedziby organizatora podany w regulaminie, dowodów dokonania prawidłowego Zgłoszenia w postaci: 1) oryginału Dowodu zakupu potwierdzającego zakup Produktu w Okresie sprzedaży, z którego Kod został zgłoszony do Loterii oraz 2) wieczka opakowania Produktu z widocznym kodem o treści tożsamej z treścią Kodu zgłoszonego do Loterii. Przesyłka powinna zostać oznaczona dopiskiem "Dom z natury IV". Doręczenie powinno nastąpić przed najbliższym losowaniem. Z poważaniem, Zespół GRASP  Dziękuję za odpowiedż emotka  

0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6647571 czwartek, 10 październik 2019, 14:14:09
ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

miałem to samo
Witamy, zgodnie z regulaminem pkt. 9.4 w celu weryfikacji prawidłowości zgłoszenia prosimy o doręczenie osobiście lub nadesłanie za pośrednictwem poczty (list polecony) na adres siedziby organizatora podany w regulaminie, dowodów dokonania prawidłowego Zgłoszenia w postaci: 1) oryginału Dowodu zakupu potwierdzającego zakup Produktu w Okresie sprzedaży, z którego Kod został zgłoszony do Loterii oraz 2) wieczka opakowania Produktu z widocznym kodem o treści tożsamej z treścią Kodu zgłoszonego do Loterii. Przesyłka powinna zostać oznaczona dopiskiem "Dom z natury IV". Doręczenie powinno nastąpić przed najbliższym losowaniem. Z poważaniem, Zespół GRASP

pewnie ludożerka sobie kody w sklepie spisuje i zgłaszają bez paragonu. Czemu nie ma wpisania choćby tylko numeru paragonu do każdego kodu. Jak ktoś zrobił wiele zgłoszeń, to skąd potem będzie wiedział który paragon jest do którego kodu? Czyli można kupić 100 serków na 1 paragon? 
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6647575 czwartek, 10 październik 2019, 14:16:54
grappa25 napisał(a):

ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

miałem to samo

pewnie ludożerka sobie kody w sklepie spisuje i zgłaszają bez paragonu. Czemu nie ma wpisania choćby tylko numeru paragonu do każdego kodu. Jak ktoś zrobił wiele zgłoszeń, to skąd potem będzie wiedział który paragon jest do którego kodu? Czyli można kupić 100 serków na 1 paragon?  Kurczę nie myślałam,że ktoś tak robi ,przecież do odbioru nagrody potrzebny jest paragon i wieczka?

0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6647578 czwartek, 10 październik 2019, 14:18:20
czy z domestosa mogę podać ten sam adres dostawy, co u męża? nie widzę nic w regulaminie
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6647579 czwartek, 10 październik 2019, 14:18:40
edith napisał(a):

ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

miałem to samo
Witamy, zgodnie z regulaminem pkt. 9.4 w celu weryfikacji prawidłowości zgłoszenia prosimy o doręczenie osobiście lub nadesłanie za pośrednictwem poczty (list polecony) na adres siedziby organizatora podany w regulaminie, dowodów dokonania prawidłowego Zgłoszenia w postaci: 1) oryginału Dowodu zakupu potwierdzającego zakup Produktu w Okresie sprzedaży, z którego Kod został zgłoszony do Loterii oraz 2) wieczka opakowania Produktu z widocznym kodem o treści tożsamej z treścią Kodu zgłoszonego do Loterii. Przesyłka powinna zostać oznaczona dopiskiem "Dom z natury IV". Doręczenie powinno nastąpić przed najbliższym losowaniem. Z poważaniem, Zespół GRASP  Dziękuję za odpowiedż emotka  

Czyli tych kodow nie weryfikują  emotka
No to idziesz do marketu, robisz fotki kodów.
Albo jak w sklepie pracujesz to do bez żadnych limitów kody wbijasz.  emotka  Fotki spokojnie robisz na zapleczu...
Loteria bez zabezpieczeń.
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6647581 czwartek, 10 październik 2019, 14:18:52
I jeszcze 1 pytanie  emotka  Czy jest jakis limit  znakow w konkursie Wawel w Auchan ? Nie potrafię  znalezc informacji w regulaminie emotka  
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6647588 czwartek, 10 październik 2019, 14:23:22
joan napisał(a):

luckymen napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś zgłaszał gdzieś reklamację "gdzieś wyżej"? Wytknąłem organizatorowi konkursu przyznanie nagrody zgłoszeniu nieregulaminowemu. Błąd popełnił on na etapie weryfikacji zgłoszeń. Teraz mi piszą, że nagroda pozostanie w jego dyspozycji, bo zgodnie z regulaminem nagrody nierozdysponowane zostają w dyspozycji organizatora emotka

Hmm, tylko że nagroda nie ma charakteru "nierozdysponowanej", tylko rozdysponowanej wadliwie. Zatem organizator powinien przyznać się do błędu, przeprosić, przydzielić nagrodę prawidłowo i dopiero gdy laureat owego prawidłowego wyboru organizatora nie dopełniłby formalności, organizator mógłby powoływać się na regulamin. W obecnej sytuacji wygląda to tak, że organizator celowo wybrał nieprawidłowe zgłoszenie, żeby nie wydać nagrody.

PS: Nie miałam do czynienia z taką sytuacją, to tylko moje przemyślenia.

To zależy co jest w regulaminie. Może być zapis o tym, że organizator może nie rozdać nagród, jeśli jest mniej zgłoszeń niż nagród albo gdy zgłoszenia według jego opinii są za słabe emotka  Regulaminy są różne
joan 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6647634 czwartek, 10 październik 2019, 15:58:41
ninakow7712 napisał(a):

czy z domestosa mogę podać ten sam adres dostawy, co u męża? nie widzę nic w regulaminie

w regulaminie nic nie jest wspomniane, że jest ograniczenie wygranych na gospodarstwo domowe-za to jest napisane, że nie ma ograniczenia wygranych na osobę
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6647652 czwartek, 10 październik 2019, 16:41:14
zagrałam pierwszy raz przez stronkę ze złotobranie , po wysłaniu zgłoszenia strona zamarła, nie mam czy wygrałeś czy nie strona ze zgłoszeniem wisi już 10 minut . Czy tez ktoś tak miał boje się wysyłać jeszcze raz  
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6647674 czwartek, 10 październik 2019, 17:40:43
ilona162 napisał(a):

soulfly napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewa2333 napisał(a):

a dostaliście zwrotke z rimmel?

nie, a powinna być..

i jeszcze...Regulamin
pkt 5 Organizator ma prawo wezwać Uczestnika, który zgłosił się wielokrotnie do Konkursu, do przesłania drogą elektroniczną (email) wszystkichParagonów, których numery Uczestnik umieścił w swoich Zgłoszeniach.

a w kwestii znaków to " jedno zgłoszenie należy rozumieć jako 1 sms- 160 znaków"
taka odp mail teraz czytam od znajomej która pyta o jaki numer paragonu chodzi??

dokładnie, też dostałam odp od agencji, że max 160 znaków emotka

Ale przecież w regulaminie nie jest napisane. 

a ja dzwoniłam do agencji i usłyszałam, że nie ma limitu znaków. Tak czy inaczej nie dostałam zwrotki, więc co za różnica jak moje zgłoszenie i tak nie weźmie udziału w konkursie...

I co z tym zrobimy?
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6647680 czwartek, 10 październik 2019, 17:56:44
barcza napisał(a):

zagrałam pierwszy raz przez stronkę ze złotobranie , po wysłaniu zgłoszenia strona zamarła, nie mam czy wygrałeś czy nie strona ze zgłoszeniem wisi już 10 minut . Czy tez ktoś tak miał boje się wysyłać jeszcze raz  

Pewnie za długo czekałaś I strona wygasła . Wyślij jeszcze raz 
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6647688 czwartek, 10 październik 2019, 18:22:45
Czy dzwonili do kogoś z konkursu takiego numeru 792 760xx8 bo mam nieodebrane a teraz nikt nie odbiera 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6647692 czwartek, 10 październik 2019, 18:27:08
superloser napisał(a):

Albo jak w sklepie pracujesz to do bez żadnych limitów kody wbijasz.  emotka  Fotki spokojnie robisz na zapleczu...

do oświadczenia zwycięzcy wklejasz wieczko almette  w odpowiednie miejsce, paragon, robisz zdjęcie i wysyłasz na @.
Dlatego można kupować kilka almette na 1 paragon bo nie wprowadzasz przy zgłoszeniu nr paragonu.
Więc zdjęcie ze sklepu się nie przyda.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6647693 czwartek, 10 październik 2019, 18:28:25
superloser napisał(a):

edith napisał(a):

ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

miałem to samo

no nie koniecznie... Kiedyś wygrałam w almette, trzeba było wysłać im te oryginalne wieczko, więc robienie fotek na zapas nic nie da, skąd potem wziąć takie wieczko? myślę, że weryfikują właśnie, na etapie wysyłania zgłoszeń, bo może ktoś użył taki kod wcześniej. Problem jest taki, że szanse na wylosowanie tego właśnie kodu są jakie sa, i po prostu można sobie nie zawracać głowy i nie wchodzić w koszta wysyłki. No i, jeśli etap trwa tydzień, a taki zdublowany kod wyślemy np w sobotę, to do losowania w poniedziałek tym bardziej nie ma szans, by doszło, i zgłoszenie wzięło udział. 
0 0

smalltrol

Cytuj wiadomość#6647697 czwartek, 10 październik 2019, 18:41:52
Sluchajacie wygralem 100 zl ze sliwki Nałęczowskiej, wyslac mam oświadczenie +paragon.  Losowanie bedzie później nagrody głównej, gdzie również potrzebny byłby paragon. Jak to jest? Mam zrobic ksero czy jak? Czy w takim wypadku paragon nie jest potem potrzebny?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6647699 czwartek, 10 październik 2019, 18:45:02
delvitto napisał(a):

superloser napisał(a):

edith napisał(a):

ameryka napisał(a):

edith napisał(a):

miałem to samo

no nie koniecznie... Kiedyś wygrałam w almette, trzeba było wysłać im te oryginalne wieczko, więc robienie fotek na zapas nic nie da, skąd potem wziąć takie wieczko? myślę, że weryfikują właśnie, na etapie wysyłania zgłoszeń, bo może ktoś użył taki kod wcześniej. Problem jest taki, że szanse na wylosowanie tego właśnie kodu są jakie sa, i po prostu można sobie nie zawracać głowy i nie wchodzić w koszta wysyłki. No i, jeśli etap trwa tydzień, a taki zdublowany kod wyślemy np w sobotę, to do losowania w poniedziałek tym bardziej nie ma szans, by doszło, i zgłoszenie wzięło udział. 

Wiesz. Wystarczy by agencja zażądała zdjecia wieczka od pierwszego gracza, nie na opakowaniu tylko oderwanym od pojemniczka.

Ostatecznie zapis regulaminu jest bezsensowny, gdyz Agencja NIE ZABEZPIECZYŁA KODÓW przed użyciem w loterii przez złodziejaszków, ktorzy nie dokonuja zakupu. 

Tym samym Organizator swiadomie naraża innych uczestników na koszta.
Kary sa za takie taktyki marketingowe...
androm 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6647701 czwartek, 10 październik 2019, 18:52:33
smalltrol napisał(a):

Sluchajacie wygralem 100 zl ze sliwki Nałęczowskiej, wyslac mam oświadczenie +paragon.  Losowanie bedzie później nagrody głównej, gdzie również potrzebny byłby paragon. Jak to jest? Mam zrobic ksero czy jak? Czy w takim wypadku paragon nie jest potem potrzebny?

Jeśli organizator chce oryginał to wyślij ten paragon podpięty do oświadczenia listem poleconym. Sobie zostaw skan lub ksero oświadczenia i tego paragonu. Jeśli wygrasz główną to wtedy organizatorowi powiesz, że oryginał już wysłałaś i ewentualnie dasz im potwierdzenia nadania i kopie oświadczenia.

superloser

Cytuj wiadomość#6647702 czwartek, 10 październik 2019, 18:53:35
mama-l-k-m napisał(a):

superloser napisał(a):

do oświadczenia zwycięzcy wklejasz wieczko almette  w odpowiednie miejsce, paragon, robisz zdjęcie i wysyłasz na @.
Dlatego można kupować kilka almette na 1 paragon bo nie wprowadzasz przy zgłoszeniu nr paragonu.

Masz paragon Almette.
Idziesz do sklepu.
Robiesz zdjecia paragon+serek zamkniety ... raz, dwa, trzy 
Rejestrujesz PRZECIEŻ tylko numer telefonu + email
A jak w sklepiku malym pracujesz to dopiero mozesz sesje foto-Almette robić  emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6647703 czwartek, 10 październik 2019, 18:57:14
superloser napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

superloser napisał(a):

Masz paragon Almette.
Idziesz do sklepu.
Robiesz zdjecia paragon+serek zamkniety ... raz, dwa, trzy 
Rejestrujesz PRZECIEŻ tylko numer telefonu + email
A jak w sklepiku malym pracujesz to dopiero mozesz sesje foto-Almette robić  emotka

ale trzeba wkleić do oświadczenia w odpowiednie miejsce wieczko po serku więc po co Ci zdjęcie ze sklepu?? 
0 0
|< << < 5930 5931 5932 5933 5934 59355936 5937 5938 5939 5940 > >> >|