Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bubba

Cytuj wiadomość#6654463 wtorek, 5 listopad 2019, 14:47:45
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

hmmm no dziwne bo ja mam swoją paczkę w szafce  emotka

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

I tak czy siak w razie wygranej będziecie musieli te płatki kupić, bo do nich się odsyła oryginał paragonu wraz z opakowaniem. 

reniii

Cytuj wiadomość#6654464 wtorek, 5 listopad 2019, 14:52:37
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Chocapic 500 -  EC9RPY

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej może kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6654465 wtorek, 5 listopad 2019, 14:52:49
nanajka81 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Chocapic 500 -  EC9RPY

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

do wbicia na konkurs - bardzo ciężko znaleźć promocyjne opakowania a płatki tak czy siak się zjada i kupuje. Jak widać tu ludzie sobie pomagają emotka

ma sens emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6654466 wtorek, 5 listopad 2019, 14:54:28
reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Chocapic 500 -  EC9RPY

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?

ITe kody się powtarZaja i Bez Problemu znajdziecie Paczkę z Tym, Który wpisalusvie w Zgłoszeniu ? 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6654468 wtorek, 5 listopad 2019, 14:56:08
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Chocapic 500 -  EC9RPY

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?

ITe kody się powtarZaja i Bez Problemu znajdziecie Paczkę z Tym, Który wpisalusvie w Zgłoszeniu ? 

Jestem jednak tradycjonalistka i nie gram jak nie mam  emotka

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6654469 wtorek, 5 listopad 2019, 14:57:16
Mam pytanko, po jakim czasie przesyłane są vouchery na okulary od tic tak? Bo rozumiem, że na okulary nic się nie odsyła, tylko na nagrody I, II, III stopnia?
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6654470 wtorek, 5 listopad 2019, 15:00:06
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Chocapic 500 -  EC9RPY

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T

Ja nie zgłaszałam jeszcze, a u mnie nie widziałam nigdzie tych promocyjnych płatków, ale był już cyrk z tymi kodami w tej loterii z walizkami i one się wówczas powtarzały. Może ktoś potwierdzić czy się powtarzają teraz ???
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6654471 wtorek, 5 listopad 2019, 15:02:09
Kody powtarzają się. Na dużych nesquikach wszystkie takie same, na małych chocapic również kod ten sam na wszystkie opakowania.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6654473 wtorek, 5 listopad 2019, 15:13:19
monia0303 napisał(a):

Kody powtarzają się. Na dużych nesquikach wszystkie takie same, na małych chocapic również kod ten sam na wszystkie opakowania.

Dziękuję bardzo.
0 0

case

Cytuj wiadomość#6654484 wtorek, 5 listopad 2019, 15:38:38
nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):

to raczej konkurs dla ekspedientek, niż ludu.
może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Niestety sporo loterii i konkursów można nazwać że są dla ekspedientek. Wszystkie w których nie są potrzebne opakowania a tylko rachunki. 

https://ztroskiogwiazde.pl/ranking/   pierwszy dzień konkursu i już ktoś ma 44 gwiazdki? boże...

Nah, to testowe konto. Aktualny ranking jest już na stronie.

superloser - wyjaśniłbym Ci różnicę między programem lojalnościowym a akcją collect&get, ale po co, skoro nie raz udowodniłeś, że wiesz o tym więcej niż wszystkie agencje razem wzięte...

PS. Nie wiem, ja tam np. nie znam się na lotnictwie, to i na forach lotniczych się nie wypowiadam. Taka luźna analogia.

reniii

Cytuj wiadomość#6654485 wtorek, 5 listopad 2019, 15:38:46
superloser napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Bo Unique One sie wstydzi przyznac, ze pomysł z kodami to porażka - bo w poprzednich loteriach ludzie kody odczytywali z latarkami  emotka  a paragon nie był potrzebny.

Teraz dodali paragon.
Uparcie idą w kody.
Komuś w Toruń-Pacific nie chce sie tego korygować - a szkoda, bo by był lepsza rotacja produktów w detalicznym.
A te memory cards dla 3latka w loterii dla pełnoletnich... poziom żłobka  emotka  że nawet sie nie chce tego paragonu rejestrować  emotka Właściciele Właściciele 

Właściciele sklepów prześwietli opakowania, podtrzymali na magazynie i już po zakończeniu loterii płatki wróciły na sklep. Kpina w żywe oczy.

kermit

Cytuj wiadomość#6654486 wtorek, 5 listopad 2019, 15:45:46
case napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):

może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Niestety sporo loterii i konkursów można nazwać że są dla ekspedientek. Wszystkie w których nie są potrzebne opakowania a tylko rachunki. 

https://ztroskiogwiazde.pl/ranking/   pierwszy dzień konkursu i już ktoś ma 44 gwiazdki? boże...

superloser - wyjaśniłbym Ci różnicę między programem lojalnościowym a akcją collect&get, ale po co, skoro nie raz udowodniłeś, że wiesz o tym więcej niż wszystkie agencje razem wzięte...

PS. Nie wiem, ja tam np. nie znam się na lotnictwie, to i na forach lotniczych się nie wypowiadam. Taka luźna analogia.

Problem w tym, że superloser zna się absolutnie na wszystkim emotka

reniii

Cytuj wiadomość#6654488 wtorek, 5 listopad 2019, 15:49:47
reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Bo Unique One sie wstydzi przyznac, ze pomysł z kodami to porażka - bo w poprzednich loteriach ludzie kody odczytywali z latarkami  emotka  a paragon nie był potrzebny.

Teraz dodali paragon.
Uparcie idą w kody.
Komuś w Toruń-Pacific nie chce sie tego korygować - a szkoda, bo by był lepsza rotacja produktów w detalicznym.
A te memory cards dla 3latka w loterii dla pełnoletnich... poziom żłobka  emotka  że nawet sie nie chce tego paragonu rejestrować  emotka Właściciele Właściciele 

Właściciele sklepów prześwietlili opakowania, podtrzymali na magazynie i już po zakończeniu loterii płatki wróciły na sklep. Nie pamiętam już co się wtedy wygrywało, bo ja nic nie wygrywam w tych loteriach, ale z drugiej strony to zwykli konkursowicze w porównaniu z kombinatorami, są zawsze na straconej pozycji.

0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6654492 wtorek, 5 listopad 2019, 16:20:30
kermit napisał(a):

case napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):

może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Otóż to emotka  a kiedy ktoś zna się na "wszystkim" tak na serio ...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6654506 wtorek, 5 listopad 2019, 17:22:05
Sniadaniowa to już wszystkich poinformowała? Ile tam było nagród tych 20?i drugie pytaniw w kauflandzie konkurs schwarzkopf  i henkel to palwtte male szampony do koloryzacji wlosow tez moga byc? 
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6654509 wtorek, 5 listopad 2019, 17:33:10
anialistopad napisał(a):

Sniadaniowa to już wszystkich poinformowała? Ile tam było nagród tych 20?i drugie pytaniw w kauflandzie konkurs schwarzkopf  i henkel to palwtte male szampony do koloryzacji wlosow tez moga byc? 

Według mnie jak najbardziej. Na opakowaniu Palette jest  Schwarzkopf & Henkel. Ja kupiłam antyperspirant Fa i piankę Syoss emotka  
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6654519 wtorek, 5 listopad 2019, 17:53:58
sks900 napisał(a):

danaaa napisał(a):

sks900 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Loteria "Majonezowa" Pudliszki to zakup może byc w każdym sklepie dowolnej sieci? Czy tylko Kaufland lub LIdl?

Regulamin loterii wystarczy przeczytać.

Dzięki za cenną radę. Regulamin przeczytałam, zanim zadałam to pytanie.

W regulaminie nie ma słowa "Kaufland"...

"1.3. Terytorium Loterii jest obszar całej Rzeczypospolitej Polskiej."

Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
Moje pytanie o Kaufland wzięło się stąd, że po wpisaniu w wyszukiwarkę Pudliszki wyświetla się pierwszy skrócony opis loterii: Loteria"Majonezowa"Kategoria: Konkursy promocyjne Wyświetleń: 1612 Opublikowano: 04.11.2019 08:07 Udział wzięło: 56
Organizator: Fortis sp.j. Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski. Kup majonez i warzywa Pudliszki w sklepie Kaufland.
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6654526 wtorek, 5 listopad 2019, 18:11:17
superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kermit napisał(a):

case napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):

może ktoś dodać? 

dokładnie.....

Otóż to emotka  a kiedy ktoś zna się na "wszystkim" tak na serio ...

Fajnie sie ponabijač, jasne tyle twego. 

Czytałaś regulamin?

Akcja polega na wydaniu jak największej ilości kasy bez gwarancji jakiejkolwiek nagrody...
I pewnie ROZBAWI cie fakt, ze jest to fajne "collect&get" skierowane do NAJBARDZIEJ ZESTRESOWANEJ, NIEWYSPANEJ, ZAMOTANEJ grupy - matek z dziećmi poniżej 3ego roku życia. (Bo te kaszki sa do tego wieku, potem to juz zeby).

Collect&get to Biedronka ma naklejki - określone ile naklejek uprawnia do nagrody.
Tu można wydawać w nieskończoność by dostać kosmetyki za 100zl... albo nic... 
Naprawde, to dla ciebie zabawne  emotka

Bo takie konkursy są dla pracowników tych sieci a nie nas konkursowiczów. Przecież nie będziemy grzebać w koszach na śmieci, niczym kloszardzi, w poszukiwaniu porzuconych paragonów, bo te nieodebrane przez klientów paragony lądują przecież w kieszeniach ekspedientek.

bandit

Cytuj wiadomość#6654580 wtorek, 5 listopad 2019, 21:13:22
Witam
Konkurs MONOPOLY w EMPIK
- mam pytanie czy wystarzcy kupić grę karcianą ? czy trzeba pełny monopol ?
https://www.empik.com/zabawki/gry,3763,s?sort=priceAsc&q=monopoly

pozdrawaim
0 0

garyman

Cytuj wiadomość#6654581 wtorek, 5 listopad 2019, 21:16:11
bandit napisał(a):

Witam
Konkurs MONOPOLY w EMPIK
- mam pytanie czy wystarzcy kupić grę karcianą ? czy trzeba pełny monopol ?
https://www.empik.com/zabawki/gry,3763,s?sort=priceAsc&q=monopoly

pozdrawaim

Jak wejdziesz na stronę empik i klikniesz w konkursowy baner wówczas pojawia się opcja wyświetlenia tytułów biorących udział w loterii. Jest tam też wersja karciana ale nie wszystkie. Warto wybierać w ten sposób aby uniknąć wpadki. Pozdrawiam
mia 0