Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6655281 czwartek, 7 listopad 2019, 21:00:17
@[email protected] napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu się do konkursu świątecznego z delikartą przez formularz na stronie dostaliście jakieś potwierdzenie na telefon lub mail?

Ja nic nie dostałam.

No właśnie, więc skąd wiadomo, że rzeczywiście bierze się udział. Teoretycznie info na stronie było, ale można było się pomylić wpisując numer telefonu.
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6655285 czwartek, 7 listopad 2019, 21:09:57
gryszelm napisał(a):

Jest Aneks to konkursu w C4:
Aneks z dnia 05.11.2019do Regulamin konkursu promocyjnego pod nazwą „Z Head&Shoulders wakacje trwają cały rok!” w sklepach Carrefour („Regulamin”)Na podstawie pkt 33 Regulaminu Organizator dokonuje następujących zmian w regulaminie1.Pkt 6 Regulaminu zmienia dotychczasowe brzmienie na: „Sprzedażą promocyjną objęte są wyłącznie szampony i odżywki marki Head&Shoulders dostępne w Sklepach("Produkt Promocyjny”, „Produkty Promocyjne).”2.Pkt 9 ppkt a zmienia dotychczasowe brzmienie na: „w czasie Sprzedaży Promocyjnej dokonać zakupu na jednym paragonie dwóch następujących produktów: 1szamponu i 1 odżywkiHead&Shoulders w sklepach Carrefour wymienionych w Załączniku nr 1”3.Pozostałe postanowienia Regulaminu pozostają bez zmian

Nie rozumie tego aneksu - ja killka dni temu kupiłam 2 szampony na konkurs - i co teraz mogę wziąć udział w konkursie???? Ja byłam przekonana ze mogą byc 2 szampony na paragonie. 
Jak myślicie na ten paragon mogę wysłać zgłoszenie czy lepiej wrzucić do kosza?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6655286 czwartek, 7 listopad 2019, 21:13:02
ewelcia753 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu się do konkursu świątecznego z delikartą przez formularz na stronie dostaliście jakieś potwierdzenie na telefon lub mail?

Ja nic nie dostałam.

No właśnie, więc skąd wiadomo, że rzeczywiście bierze się udział. Teoretycznie info na stronie było, ale można było się pomylić wpisując numer telefonu.

Jak wpiszesz jeszcze raz ten sam numer to pojawia się komunikat, że już został zgłoszony.
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6655288 czwartek, 7 listopad 2019, 21:15:35

ewelcia753 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Ja nic nie dostałam.

Jak wpiszesz jeszcze raz ten sam numer to pojawia się komunikat, że już został zgłoszony.

Dzięki za informację. Jakoś o tym nie pomyślałam  emotka
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6655290 czwartek, 7 listopad 2019, 21:18:42
violka88 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Aneks z dnia 05.11.2019do Regulamin konkursu promocyjnego pod nazwą „Z Head&Shoulders wakacje trwają cały rok!” w sklepach Carrefour („Regulamin”)Na podstawie pkt 33 Regulaminu Organizator dokonuje następujących zmian w regulaminie1.Pkt 6 Regulaminu zmienia dotychczasowe brzmienie na: „Sprzedażą promocyjną objęte są wyłącznie szampony i odżywki marki Head&Shoulders dostępne w Sklepach("Produkt Promocyjny”, „Produkty Promocyjne).”2.Pkt 9 ppkt a zmienia dotychczasowe brzmienie na: „w czasie Sprzedaży Promocyjnej dokonać zakupu na jednym paragonie dwóch następujących produktów: 1szamponu i 1 odżywkiHead&Shoulders w sklepach Carrefour wymienionych w Załączniku nr 1”3.Pozostałe postanowienia Regulaminu pozostają bez zmian

Nie rozumie tego aneksu - ja killka dni temu kupiłam 2 szampony na konkurs - i co teraz mogę wziąć udział w konkursie???? Ja byłam przekonana ze mogą byc 2 szampony na paragonie. 

W regulaminie było od początku, że musi być 1 szampon i 1 odżywka - tylko na początku określili, że ma być to linia deep hydration, a teraz zmienili na dowolną. Czyli paragon masz zły bez względu na aneks.

violka88

Cytuj wiadomość#6655291 czwartek, 7 listopad 2019, 21:22:18
glena napisał(a):

violka88 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Aneks z dnia 05.11.2019do Regulamin konkursu promocyjnego pod nazwą „Z Head&Shoulders wakacje trwają cały rok!” w sklepach Carrefour („Regulamin”)Na podstawie pkAt 33 Regulaminu Organizator dokonuje następujących zmian w regulaminie1.Pkt 6 Regulaminu zmienia dotychczasowe brzmienie na: „Sprzedażą promocyjną objęte są wyłącznie szampony i odżywki marki Head&Shoulders dostępne w Sklepach("Produkt Promocyjny”, „Produkty Promocyjne).”2.Pkt 9 ppkt a zmienia dotychczasowe brzmienie na: „w czasie Sprzedaży Promocyjnej dokonać zakupu na jednym paragonie dwóch następujących produktów: 1szamponu i 1 odżywkiHead&Shoulders w sklepach Carrefour wymienionych w Załączniku nr 1”3.Pozostałe postanowienia Regulaminu pozostają bez zmian

W regulaminie było od początku, że musi być 1 szampon i 1 odżywka - tylko na początku określili, że ma być to linia deep hydration, a teraz zmienili na dowolną. Czyli paragon masz zły bez względu na aneks.

Dzieki za info.
to się nazywa czytanie ze zrozumieniem!!! 
Czas na przerwę w konkursach! 
Dobrze, ze jeszcze nie zdążyłam wysłać zgłoszenia. 
glena 0

jokan

Cytuj wiadomość#6655294 czwartek, 7 listopad 2019, 21:26:08

ewelcia753 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Ja nic nie dostałam.

A o co chodzi w tym punkcie? emotka

§91.W loterii przewidziano następujące nagrody miesięczne:a.Nagroda miesięczna w postaci kwoty w wysokości 10.000,00 zł, która będzie przyznana:-na Delikartę Uczestnika o ile zwycięzcą jest Uczestnik posiadający Delikartę o numerze rozpoczynającym się od cyfr 9981, wydaną w sklepie Delikatesy Centrum.

moje Delikarty zaczynają się od numeru 9983....to znaczy, że nie będę brana pod uwagę ? (zaznaczę, że moje karty są papierowe, a nie plastikowe) - tożto jakaś dyskryminacja jest, nie?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6655296 czwartek, 7 listopad 2019, 21:33:11
jokan napisał(a):

§91.W loterii przewidziano następujące nagrody miesięczne:a.Nagroda miesięczna w postaci kwoty w wysokości 10.000,00 zł, która będzie przyznana:-na Delikartę Uczestnika o ile zwycięzcą jest Uczestnik posiadający Delikartę o numerze rozpoczynającym się od cyfr 9981, wydaną w sklepie Delikatesy Centrum.

moje Delikarty zaczynają się od numeru 9983....to znaczy, że nie będę brana pod uwagę ? (zaznaczę, że moje karty są papierowe, a nie plastikowe) - tożto jakaś dyskryminacja jest, nie?

7/1573158791.jpeg
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6655297 czwartek, 7 listopad 2019, 21:34:37

jokan napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Ja nic nie dostałam.

no sorry to jakas dyskryminacja, bo u mnie w sklepie nie ma plastikowych kart emotka
, ale moze jest tak, ze te glowne tylko z takimi numerami, bo przy tych innych nagrodach juz nie wskazuja numerow kart - chyba sobie tam przedzwonie i wyjasnie z ciekawosci
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6655301 czwartek, 7 listopad 2019, 21:39:34
jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

no sorry to jakas dyskryminacja, bo u mnie w sklepie nie ma plastikowych kart emotka
, ale moze jest tak, ze te glowne tylko z takimi numerami, bo przy tych innych nagrodach juz nie wskazuja numerow kart - chyba sobie tam przedzwonie i wyjasnie z ciekawosci

Z tego regulaminu wynika tak jakby tylko te z tworzywa sztucznego brały udział, ale to by faktycznie było nie w porządku. 
andii 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6655302 czwartek, 7 listopad 2019, 21:39:50
Ciekawe pytanie z tymi numerami delikarty. Myślałam, że zaczynają się tylko od tych 4 cyfr podanych w regulaminie, bo ja mam od 9981. Może warto by napisać do nich.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6655314 czwartek, 7 listopad 2019, 22:02:46
Intermarche Osłodz słotę. 
Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6655316 czwartek, 7 listopad 2019, 22:04:02
ewelcia753 napisał(a):

Ciekawe pytanie z tymi numerami delikarty. Myślałam, że zaczynają się tylko od tych 4 cyfr podanych w regulaminie, bo ja mam od 9981. Może warto by napisać do nich.

masz plastikową ?
0 0

noorey

Cytuj wiadomość#6655318 czwartek, 7 listopad 2019, 22:09:35
joan napisał(a):

Jak tam CafeLoteria? Wpadła chociaż jedna pitca? emotka

Nic a nic... Denerwuje mnie ten konkurs, wysłałam już 5 kodów i zero czegokolwiek  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6655319 czwartek, 7 listopad 2019, 22:09:47

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

Z tego regulaminu wynika tak jakby tylko te z tworzywa sztucznego brały udział, ale to by faktycznie było nie w porządku. 

napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6655320 czwartek, 7 listopad 2019, 22:09:57
Konkurs "CZEMU KUPUJESZ KAWE MK CAFE W LEWIATANIE"
Co za bezsensowne pytanie.. Może dlatego, że mam blisko, tam jest w miare przystępna cena, ewentualnie bo chce wziąć udział w konkursie?
Może być jakiś inny powód?  emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6655322 czwartek, 7 listopad 2019, 22:12:19
rufus napisał(a):

Co za bezsensowne pytanie.. Może dlatego, że mam blisko, tam jest w miare przystępna cena, ewentualnie bo chce wziąć udział w konkursie?

a gdzie mam kupować-w aptece? emotka

nikos

Cytuj wiadomość#6655324 czwartek, 7 listopad 2019, 22:28:05
Wydaje mi się, że Delikarta plastikowa jest dlatego, że to właśnie ją można doładować delikasą, a tu jest co tydzień właśnie jedna z takich nagród. A może ktoś miał doładowaną papierową?
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6655325 czwartek, 7 listopad 2019, 22:32:59
nikos napisał(a):

Wydaje mi się, że Delikarta plastikowa jest dlatego, że to właśnie ją można doładować delikasą, a tu jest co tydzień właśnie jedna z takich nagród. A może ktoś miał doładowaną papierową?

ja wygralam kiedys na ta tekturkowa, ale wlasnie z tego powodu, ze nie mogli doladowac, to musieli bon wyslac do sklepu i odbieralam osobiscie - chyba wtedy nie przewidzieli takiej sytuacji w regulaminie emotka - wtedy w sklepie dostalam bony EKO (ale to juz byly delikatesy, ale wszystko weszlo bez problemu). Teraz przy takiej ilosci nagrod by sie z tym wszystkim pogubili, tak mysle....
nikos 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6655328 czwartek, 7 listopad 2019, 22:43:14
stamp2 napisał(a):

rufus napisał(a):

a gdzie mam kupować-w aptece? emotka

bo w pani Jadzi z Lewiatana kocham się platonicznie, dziś MK kawę u niej kupię, może uśmiechnie się ślicznie, a może razem ją wypijemy, i swoje szczęście odnajdziemy  emotka
kto chce? sprzedaję  emotka