Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nikos

Cytuj wiadomość#6655331 czwartek, 7 listopad 2019, 22:50:39
jokan napisał(a):

nikos napisał(a):

Wydaje mi się, że Delikarta plastikowa jest dlatego, że to właśnie ją można doładować delikasą, a tu jest co tydzień właśnie jedna z takich nagród. A może ktoś miał doładowaną papierową?

ja wygralam kiedys na ta tekturkowa, ale wlasnie z tego powodu, ze nie mogli doladowac, to musieli bon wyslac do sklepu i odbieralam osobiscie - chyba wtedy nie przewidzieli takiej sytuacji w regulaminie emotka - wtedy w sklepie dostalam bony EKO (ale to juz byly delikatesy, ale wszystko weszlo bez problemu). Teraz przy takiej ilosci nagrod by sie z tym wszystkim pogubili, tak mysle....

Czyli jednak mój tok myślenia  (z technicznego punktu widzenia) był słuszny. Musieli zastrzec to sobie w regulaminie, bo pozniej nie ogarnęli by tematu. 
jokan 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6655342 piątek, 8 listopad 2019, 07:03:06
Patrząc na nowe konkursy można zauważyć, że KROPKA BORDO stała się wymiataczem. Tu ma Laysy, tam Duracell, co drugi konkurs, hm...
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6655344 piątek, 8 listopad 2019, 07:23:49
magie1982 napisał(a):

Patrząc na nowe konkursy można zauważyć, że KROPKA BORDO stała się wymiataczem. Tu ma Laysy, tam Duracell, co drugi konkurs, hm...

zgadza się, same loterie. Odkryli to, co było wiadomo od dawna, że Polacy to lenie. Zamiast wysilać się i układać jakieś wierszyki, kreatywne odpowiedzi, itd., lepiej wychodzi się na zwykłym zgłaszaniu paragonów, dlatego przyszłość będzie taka. wiersze będziemy pisać jedynie do szuflady:P
0 0

tuw3105

Cytuj wiadomość#6655350 piątek, 8 listopad 2019, 08:37:11
lukasz6 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

zgadza się, same loterie. Odkryli to, co było wiadomo od dawna, że Polacy to lenie. Zamiast wysilać się i układać jakieś wierszyki, kreatywne odpowiedzi, itd., lepiej wychodzi się na zwykłym zgłaszaniu paragonów, dlatego przyszłość będzie taka. wiersze będziemy pisać jedynie do szuflady:P

Ja popieram loterie, nie kazdy musi miec zdolnosci do pisania historyjek i zachwalania np. produktow do sprzatania emotka
0 0

zielona-1986

Cytuj wiadomość#6655353 piątek, 8 listopad 2019, 08:41:03
Jakie macie doświadczenie że Smolarem i zapisem " że nagroda jedna na gospodarstwo domowe" czy Smolar bardzo tego pilnuje? Czy udało się komuś wygrać np na siebie i męża? 
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6655354 piątek, 8 listopad 2019, 08:43:31
Czy w Nestle Kaufland jak się wysyła SMS i wybiera Kasę to tylko kasę można wygrać?tj. Bon 100 zł?Bo w potwierdzenie pisze że zgłoszenie bierze udział w losowaniu auta pomimo iż się nie wygrało karty 100 zł.?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6655355 piątek, 8 listopad 2019, 08:44:46
zielona-1986 napisał(a):

Jakie macie doświadczenie że Smolarem i zapisem " że nagroda jedna na gospodarstwo domowe" czy Smolar bardzo tego pilnuje? Czy udało się komuś wygrać np na siebie i męża? 

Wszystko zależy od miejsca zamieszkania męża. Jeśli mieszkacie razem to klops  emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6655356 piątek, 8 listopad 2019, 08:47:23
slomkab napisał(a):

Czy w Nestle Kaufland jak się wysyła SMS i wybiera Kasę to tylko kasę można wygrać?tj. Bon 100 zł?Bo w potwierdzenie pisze że zgłoszenie bierze udział w losowaniu auta pomimo iż się nie wygrało karty 100 zł.?

Chodzi o wybór nagrody głównej. Albo kasa albo auto.
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6655364 piątek, 8 listopad 2019, 09:09:02
@[email protected] napisał(a):

slomkab napisał(a):

Chodzi o wybór nagrody głównej. Albo kasa albo auto.

Ok rozumie. Dziekuje
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6655369 piątek, 8 listopad 2019, 09:37:58
pikawka napisał(a):

Intermarche Osłodz słotę. 
Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka

Ponawiam pytanie  emotka
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6655370 piątek, 8 listopad 2019, 09:42:42
Czy ktoś juz realizował voucher z Garage na buty w Galerii Krakowskiej? Chodzi mi o personalizację czy mają gotowe wzory czy trzeba mieć swój ?  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6655371 piątek, 8 listopad 2019, 09:44:59
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka

Ponawiam pytanie  emotka

A zwrotka przyszła, że błędny format? jak tak, to zgłoszenie nie dotarło. Jak zwrotka mimo braku prefixu przyszła normalna, to i tak nie będą brali pod uwagę takiego zgłoszenia. jest ok.
0 0

milka0108

Cytuj wiadomość#6655373 piątek, 8 listopad 2019, 09:52:16

bo w pani Jadzi z Lewiatana kocham się platonicznie, dziś MK kawę u niej kupię, może uśmiechnie się ślicznie, a może razem ją wypijemy, i swoje szczęście odnajdziemy  emotka
kto chce? sprzedaję 

Ja tam bym Twoją odpowiedź nagrodziła ekspresem

pikawka

Cytuj wiadomość#6655381 piątek, 8 listopad 2019, 10:16:29
kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Ponawiam pytanie  emotka

A zwrotka przyszła, że błędny format? jak tak, to zgłoszenie nie dotarło. Jak zwrotka mimo braku prefixu przyszła normalna, to i tak nie będą brali pod uwagę takiego zgłoszenia. jest ok.

Wysłałam przez stronę i pojawił się normalny komunikat tak jakby było ok. Powinni nie brsc pod uwage. Czyli chyba nie muszę nie martwić .  

FBewelina13

Cytuj wiadomość#6655391 piątek, 8 listopad 2019, 10:35:36
Co tak mało wygranych sprezentuj sobie kartę intermarche? A taka ładna odpowiedź dałam emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6655392 piątek, 8 listopad 2019, 10:37:30
edith napisał(a):

Czy ktoś juz realizował voucher z Garage na buty w Galerii Krakowskiej? Chodzi mi o personalizację czy mają gotowe wzory czy trzeba mieć swój ?  emotka

Ja przyniosłam swoje, próbuj zagadać też żeby z Warszawy wysłali na Twój adres po co masz jechać specjalnie po odbiór emotka Jeśli w Krakowie wysyłki nie załatwisz to zadzwoń do Warszawy tam się z nimi da dogadać emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6655408 piątek, 8 listopad 2019, 11:27:40
Moze mi ktos wkleic regulamin konkursu E w jaufland?
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6655409 piątek, 8 listopad 2019, 11:28:42
w jakiej gazecie,tygodniku,programie jest najwięcej krzyżówek z nagrodami do wygrania??Jeśli ktoś coś będę wdzięczny za odpowiedz emotka
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6655410 piątek, 8 listopad 2019, 11:29:58
anialistopad napisał(a):

https://www.docdr...sklepow-kaufland.pdf
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6655412 piątek, 8 listopad 2019, 11:36:25
wiesia30 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

https://www.docdr...sklepow-kaufland.pdf

Dziękuje