Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth

Cytuj wiadomość#6661356 środa, 27 listopad 2019, 09:13:56
misiaczek144 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Jest i mail z informacją o wygranej, wysłany o 1 w nocy i wylądował w spamie - także przekopcie swoje skrzynki. (wygrana z wczoraj) A po wpisaniu nr tel na stronie jest wygrana? 

Jest emotka
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6661359 środa, 27 listopad 2019, 09:15:54

A zapytałaś się ich, co w takim razie z tym mailem - przyśnił Ci się, czy jak? Bo o tym nie piszą. emotka

Właśnie napisałam odpowiedź...ja uważam, że ze swojej strony dopełniłam wszelkich formalności. Skąd mam wiedzieć, że mnie przez przypadek nie skasowali z bazy? Wczoraj strona pół dnia nie działała.

bethan

Cytuj wiadomość#6661360 środa, 27 listopad 2019, 09:20:13
superloser napisał(a):

A w 2020 zostanie grać o maskotki, skarpetki, bony 20zl albo 50 zo

Czy Ty naprawdę uważasz, że agencje w ten sposób działają? No to serio, powiem LOL. Zapewniam Cię, że nie odbywa się to na zasadzie "obrażamy się na tych głupich graczy, jeszcze loterię nam rozwalili, teraz będą skarpetki". A wiesz dlaczego? Bo to nie agencja decyduje o formacie akcji.

awe

Cytuj wiadomość#6661361 środa, 27 listopad 2019, 09:20:30
ksantypa napisał(a):

pipi99 napisał(a):

U mnie nie wyświetla się wygrana z poniedziałku. Wysyłałam jedno zgłoszenie ja, jedno mąż. I "udało się" wygrać jeden raz. Maila dostałam. Wczoraj napisałam do nich wiadomość i taką otrzymałam odpowiedź...oczywiście dokumenty już wysłałam.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia dotyczącego „Loterii Tyskiego Przejdź z Janem Ty w Biedronce”.Z naszej weryfikacji zgłoszeń wynika, iż odnotowaliśmy jedno zgłoszenie w loterii z numeru xxxxxxxxPani zgłoszenie jest prawidłowe, jednakże w tym dniu nie zostało ono zgłoszeniem wyrywającym.Sugerujemy, aby zachować dowód zakupu, gdyż zgodnie z regulaminem pkt 10.4 w przypadku mniejszej liczby zgłoszeń niż zakładana przez Organizatora przewidziane jest losowanie końcowe, w którym to zgłoszenie będzie brało udział. Pozdrawiamy serdecznie,Zespół Loterii Tyskiego Przejdź z Janem na Ty w Biedronce

Mialam taka samą sytuację - napisałam do nich @ i jeszzce brak odpowiedzi, rano dzwoniłam to kazali mi wysłac dwa paragony-wczoraj dokumenty wysłałam ale wpierw porobiłam zdjęcia paragonów .Jak dostane takiego @ to piszę reklamację bo liczyć na to, że wygram w dogrywce e to jak pisanie palcem na wodzie 

u mnie to samo- listy już do nich dotarły, bo wysłałam w poniedziałek - zadzwonię zaraz i na pewno nie odpuszczę-piszemy reklamacje i chyba trzeba napisać do sponsora!To jakieś jaja!Jak nie potrafią organizować -to niech nie organizują!

anialistopad

Cytuj wiadomość#6661363 środa, 27 listopad 2019, 09:21:01
Bede teraz pewnie wszstkim tego samego @ odsylac liczac na to,ze ktos im odpusci. Ale od nas z forum na pewno nikt im nie podaruje,sa emaile z wygranymi i muszą wydac nagrody. Nie interesuje to nas czy dolaza z wlasnej kieszeni ,niech zmienia informatykow jak nie potrafia ogarnac strony. Nie nasza wina,ze powysylali blednie @ . My dopelnilismy formalnosci,teraz niech oni kombinuja kase 
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6661364 środa, 27 listopad 2019, 09:21:52
andii napisał(a):

A Heniuś -wyniki za 24.11  to przespał czy jak ? emotka

Miałam właśnie o to samo zapytać
andii 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6661372 środa, 27 listopad 2019, 09:35:44
anialistopad napisał(a):

Bede teraz pewnie wszstkim tego samego @ odsylac liczac na to,ze ktos im odpusci. Ale od nas z forum na pewno nikt im nie podaruje,sa emaile z wygranymi i muszą wydac nagrody. Nie interesuje to nas czy dolaza z wlasnej kieszeni ,niech zmienia informatykow jak nie potrafia ogarnac strony. Nie nasza wina,ze powysylali blednie @ . My dopelnilismy formalnosci,teraz niech oni kombinuja kase 

Ciekawe ile tego tak naprawdę poszło w poniedziałek? A z drugiej strony - od 18-tego do 24-go (czyli 7 dni) raczej nikt z forum nie wiedział o konkursie i w tym czasie nie grał więc co się stało z kasą z tamtych dni? Grali Ci z kropki? Czy inni wtajemniczeni? Cały ten konkurs śmierdzi emotka Ciekawe czy kasę tak łatwo powypłacają, już jest problem i tak naprawdę każdemu mogą napisać "wypchaj się, nie wygrałeś".
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6661373 środa, 27 listopad 2019, 09:37:54
Teoretycznie tak,ale za duzo ludzi ma emaile z wygrana. Jak zaczna wszyscy pisac reklamacje i dzwonic do sponsora to beda musieli wyplacic. A rzecznik praw konsumenta tu cos moze pomoc? 
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661375 środa, 27 listopad 2019, 09:43:10
[quote=

nanajka81] od 18-tego do 24-go (czyli 7 dni) raczej nikt z forum nie wiedział

Oj, wątpię.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6661376 środa, 27 listopad 2019, 09:45:47
grał dzisiaj juz ktoś? ciekawe czy działa poprawnie?
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6661377 środa, 27 listopad 2019, 09:46:50
jokan napisał(a):

ja- pudło
jokan 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6661378 środa, 27 listopad 2019, 09:47:11
ksantypa napisał(a):

Agnes napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

słuchajcie ja ten numer wygranej który przysłali mi @ to mam wpisać w tym oświadczeniu??????????
bo rozumiem ze numer wygrywajacego Dowodu zakupu to numer paragonu tak?

chodzi oczywiście o konek Tyskie

tak-nr. paragonu, na który padła wygrana

to co to jest ten nr wygranej który przysłali w @?

No tak -

no i nadal nie wiem po co mi ten numer który mi przyslali
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6661379 środa, 27 listopad 2019, 09:47:22
ninakow7712 napisał(a):

jokan napisał(a):

ja- pudło

Ja też- dwa pudla emotka
jokan 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6661381 środa, 27 listopad 2019, 09:50:56
nkba napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

jokan napisał(a):

ja- pudło

Ja też- dwa pudla emotka

ja już odpuściłam za dużo piw w domu emotka
nkba, jokan 0

awe

Cytuj wiadomość#6661383 środa, 27 listopad 2019, 09:53:38
A pisaliście do nich na @z regulaminu,czy jako odpowiedz do @ o wygranej? Nic mi nie odpowiedzieli na moje pytania
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661384 środa, 27 listopad 2019, 09:54:27
superloser napisał(a):

Każda szanująca sie firma ma limit na promocje.

A myślisz, że każda się szanuje emotka ?

No niestety, niestety, upraszczasz bardzo i tak to nie wygląda.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6661385 środa, 27 listopad 2019, 09:54:46
awe napisał(a):

A pisaliście do nich na @z regulaminu,czy jako odpowiedz do @ o wygranej? Nic mi nie odpowiedzieli na moje pytania

Mi kazali napisac odpowiedz na te emaike z info o wygranej
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6661386 środa, 27 listopad 2019, 09:55:44
Agnes napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Agnes napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

słuchajcie ja ten numer wygranej który przysłali mi @ to mam wpisać w tym oświadczeniu??????????
bo rozumiem ze numer wygrywajacego Dowodu zakupu to numer paragonu tak?

chodzi oczywiście o konek Tyskie

tak-nr. paragonu, na który padła wygrana

to co to jest ten nr wygranej który przysłali w @?

No tak -

no i nadal nie wiem po co mi ten numer który mi przyslali

Po nic. To jest nr identyfikacyjny Teojego zgloszenia w agencji. Dla Cie nieistotny
Agnes 0

jokan

Cytuj wiadomość#6661389 środa, 27 listopad 2019, 10:03:55
anialistopad napisał(a):

awe napisał(a):

Mi kazali napisac odpowiedz na te emaike z info o wygranej

A pisałaś już do nich? Ja nie wiem czy pisać czy jeszcze poczekać? List wysłany pocztą wczoraj ale bez skanu maila...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6661391 środa, 27 listopad 2019, 10:06:10
Tak napisalam do nich i listvtez wyslalam
0 0