Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 6019 6020 6021 6022 6023 60246025 6026 6027 6028 6029 > >> >|

monkakk

Cytuj wiadomość#6657700 piątek, 15 listopad 2019, 22:30:34
anialistopad napisał(a):

W boedronce kupilam komplet naczyn plastikowych frozen za 15 zl . Dobre na konkurs czy nie?

Musi być Frozen II
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6657705 piątek, 15 listopad 2019, 22:49:34
monkakk napisał(a):

pink086 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

znalazł już ktoś Nivea z Kubusiem Puchatkiem? Gdzie ich szukać?

ja znalazłam w tesco

w jakiej cenie? paragon dobrze opisany?

Na paragonie: plyn niv Todd 500 w cenie 16,99

anialistopad

Cytuj wiadomość#6657708 piątek, 15 listopad 2019, 22:52:46
monkakk napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W boedronce kupilam komplet naczyn plastikowych frozen za 15 zl . Dobre na konkurs czy nie?

Musi być Frozen II

To te naczynia nie sa z frozen 2 ,jak je rozpoznac?
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6657710 piątek, 15 listopad 2019, 22:54:36
magie1982 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Kupiłam Milkę w Biedronce, innej niż zazwyczaj. W sklepie plakat, info o konkursie, a teraz chce pisać i sklepu nie ma na liście. Co w takiej sytuacji? Kosz?

W regulaminie jest napisane, że trzeba im to zgłosić.

Metodą dedukcji mąż znalazł na mapie i ona w regulaminie figuruje jako OSIEDLE.... a nie ulica, szok

U nas było to samo, ale wysłałam. Pewnie i tak nie wygram. Jakby co będę się martwić później.

monkakk

Cytuj wiadomość#6657711 piątek, 15 listopad 2019, 22:55:59
anialistopad napisał(a):

monkakk napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Musi być Frozen II

To te naczynia nie sa z frozen 2 ,jak je rozpoznac?

Obstawiam, że widziałaś te same co ja. A one były Frozen bez II. Musi być Frozen 2 lub II odnoszące się do drugiej części bajki emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6657714 piątek, 15 listopad 2019, 23:40:37
moskala22 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Milka milczy, czy jest może jakiś laureat na forum? Albo koleżanka/kolega laureata? 

mam nadzieję że milczy  emotka

Czy udało się komuś w którejkolwiek Biedronce kupić Milkę 11 listopada? Jeśli w żadnym ze sklepów nie było to możliwe, powinni zrobić po 12 nagród dziennie.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6657715 piątek, 15 listopad 2019, 23:43:12
cudaczek121 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Milka milczy, czy jest może jakiś laureat na forum? Albo koleżanka/kolega laureata? 

Czy udało się komuś w którejkolwiek Biedronce kupić Milkę 11 listopada? Jeśli w żadnym ze sklepów nie było to możliwe, powinni zrobić po 12 nagród dziennie.

Cudaczku parę stron dalej jest opis tej afery Milkokarlsbadowej.
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6657716 piątek, 15 listopad 2019, 23:52:37
cudaczek121 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tak powinni zrobić, ale komuś z forum odpowiedzieli, że były zgłoszenia za 11.11. i nie zweryfikowane nagrody za ten dzień przechodzą na ich własność. Trochę smutno, nawet organizatorom nie można wierzyć. Miałam teraz kilkuletnią przerwę w konkursach, a Karlsbad uważałam za jedną z poważniejszych firm organizujących konkursy. Jednak czas weryfikuje wszystko...
Mam nadzieję, że zmienią troszkę swój sposób nastawienia na klienta. To godzi nie tylko w nich, ale również w samą markę, którą reprezentują w danym konkursie.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6657719 sobota, 16 listopad 2019, 00:12:15
Cytrusek77 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tak powinni zrobić, ale komuś z forum odpowiedzieli, że były zgłoszenia za 11.11. i nie zweryfikowane nagrody za ten dzień przechodzą na ich własność. Trochę smutno, nawet organizatorom nie można wierzyć. Miałam teraz kilkuletnią przerwę w konkursach, a Karlsbad uważałam za jedną z poważniejszych firm organizujących konkursy. Jednak czas weryfikuje wszystko...
Mam nadzieję, że zmienią troszkę swój sposób nastawienia na klienta. To godzi nie tylko w nich, ale również w samą markę, którą reprezentują w danym konkursie.

Zgodnie z Regulaminem

23.  Laureat    utraci  prawo  do  otrzymania  nagrody jeżeli: a)  nie dopełni  któregoś  z  warunków  wskazanych  w  pkt.  8,  9,  10,11,  12   niniejszego  Regulaminu,  lub b)  nie dostarczy    Dowodu zakupu Produktów  w terminie  określonym  w  p.  22 d; lub c)  zaprzeczy  posiadaniu  Dowodów zakupu  Produktów  objętych  Konkursem;    lub   d)  dostarczony  Dowód    zakupu  będzie  nieoryginalny,  podrobiony  lub  uszkodzony  w  sposób uniemożliwiający  jego  odczytanie;  lub e)  Organizatorowi  nie  uda  się  połączyć  telefonicznie  z  Laureatem  w  trybie  określonym  w  pkt.  22  c, ....

23.  Nagrody  niewydane  w  ramach opisanej  powyżej  procedury  pozostają  własnością  Organizatora. 

Mozna podziekować łosiom co 11 listopada, bez paragonu dla jaj sobie grali ... odnotowano zgloszenia, wybrano laureatów a że laureat potem nie dostarczył paragonu to już nie wina Organizatora.

onmyown

Cytuj wiadomość#6657722 sobota, 16 listopad 2019, 00:45:16
superloser napisał(a):

Mozna podziekować łosiom co 11 listopada, bez paragonu dla jaj sobie grali ... odnotowano zgloszenia, wybrano laureatów a że laureat potem nie dostarczył paragonu to już nie wina Organizatora.

To trochę tak, jakby bronić gwałciciela i obarczać winą kobietę za gwałt, bo była ubrana w kusą spódniczkę...

Jak dla mnie to mocno naciągane te ich tłumaczenia, żeby nie powiedzieć bezczelne. Co z tego, że odnotowano zgłoszenia z 11.11, powinni od razu to odrzucić skoro już wiadomo i jest oficjalne info, że sklepy były zamknięte. A oni jeszcze wysyłają info o wygranej komuś kto wpisał nr paragonu 11111918, no jaja normalnie... Nie zastanowiło ich, że przyszły tylko 4 zgłoszenia i coś jest nie tak? Ludzie w innych konkursach zapewne też wysyłają takie zgłoszenia, już nie ważne czy dla jaj, przez pomyłkę, czy przez niedoświadczenie. Cała ta sytuacja to dla mnie jakaś abstrakcja, film Barei normalnie. Nie możemy tego tak zostawić, bo to jakby przyznać im rację i godzić się na takie sytuacje w przyszłości

andrzej_s

Cytuj wiadomość#6657724 sobota, 16 listopad 2019, 00:53:13
W sumie biedronka na Dworcu Centralnym/Wschodnim w Wawie pewnie była otwarta, więc nie wiem po co afera wybuchła...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6657725 sobota, 16 listopad 2019, 00:54:44
andrzej_s napisał(a):

W sumie biedronka na Dworcu Centralnym/Wschodnim w Wawie pewnie była otwarta, więc nie wiem po co afera wybuchła...

"pewnie" - słowo KLUCZ
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6657726 sobota, 16 listopad 2019, 00:56:40
onmyown napisał(a):

superloser napisał(a):

To trochę tak, jakby bronić gwałciciela i obarczać winą kobietę za gwałt, bo była ubrana w kusą spódniczkę...

Jak dla mnie to mocno naciągane te ich tłumaczenia, żeby nie powiedzieć bezczelne. Co z tego, że odnotowano zgłoszenia z 11.11, powinni od razu to odrzucić skoro już wiadomo i jest oficjalne info, że sklepy były zamknięte. A oni jeszcze wysyłają info o wygranej komuś kto wpisał nr paragonu 11111918, no jaja normalnie... Nie zastanowiło ich, że przyszły tylko 4 zgłoszenia i coś jest nie tak? Ludzie w innych konkursach zapewne też wysyłają takie zgłoszenia, już nie ważne czy dla jaj, przez pomyłkę, czy przez niedoświadczenie. Cała ta sytuacja to dla mnie jakaś abstrakcja, film Barei normalnie. Nie możemy tego tak zostawić, bo to jakby przyznać im rację i godzić się na takie sytuacje w przyszłości

....w przyszlości to bedziesz miec pluszaki w bramkach ... I tyle w temacie.
Bo to jedyny szybki sposób na obsługe akcji promocyjnej - nikt nie kradnie ani tekstu ani twarzy z netu. Nałogowcy klepią 5-10 paragonów na dobe... by wygrać krowe. Dzienna pula zawyzone 5000zl przy min. 500 zgloszen - nikt nie musi czytac rymów ani dzwonić. I zamiast 60 osób, które z polskiego zdały mature, Milka nagrodzi TYSIĄCE tych, którzy skonczyli edukacyje na miernym z polskiego. emotka

andrzej_s

Cytuj wiadomość#6657727 sobota, 16 listopad 2019, 01:00:28
edzia21 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

"pewnie" - słowo KLUCZ

Rok temu była otwarta choć wtedy dodatkowo była to niedziela niehandlowa, więc uznaje że sytuacja mogła mieć miejsce
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6657728 sobota, 16 listopad 2019, 01:11:22
andrzej_s napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

"pewnie" - słowo KLUCZ

Rok temu była otwarta choć wtedy dodatkowo była to niedziela niehandlowa, więc uznaje że sytuacja mogła mieć miejsce

Nie plec bzdur, na Centralnym nie była czynna, to na Wschodnim raczej też nie. Jest odpowiedź Biedronki na fb-żadna nie była czynna 11.11.Nie broń kretacza, dzięki któremu zamiast konkursowicz wygrał Organizator.
0 0

adriantech

Cytuj wiadomość#6657737 sobota, 16 listopad 2019, 07:43:04
Witam z przykroscia musze napisac ze wedlug mnie konkurs CafeLoteria to jakas SCIEMA! Obecnie mam wyslana jakies 250 kodow z kupkow i zaden nie trafiony nawet w 30zl na pyszne pl. Do pelni szczescia 3 dni temu dostalem smsa zebym gral dalej bo juz 600 nagrod jest rozdanych, a na forach z konkursami forumowicze milcza na tema t wygranych z konkursu CAFELOTERIA. Przyznam szczerze ze w tamtym roku tez gralem z rownie mizernym skutkiem wiec moim skromnym zdaniem to chyba fikcja jest pozdrawiam 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6657738 sobota, 16 listopad 2019, 07:48:12
superloser napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

"pewnie" - słowo KLUCZ

Nie plec bzdur, na Centralnym nie była czynna, to na Wschodnim raczej też nie. Jest odpowiedź Biedronki na fb-żadna nie była czynna 11.11.Nie broń kretacza, dzięki któremu zamiast konkursowicz wygrał Organizator.

A która dokładnie agencja obsługuje FB Biedronki???

Wiesz Organizator to moze sobie wygrac kazdego dnia... nie ma listy, a nawet jakby byla to nie znasz ani ich sąsiadów, ani kolegów z podstawówki... Jak ktos chce przekręt zrobic, to go zrobi bez potrzeby zatrzymania dziennej puli 20tys zl. - jasne Japończycy tacy głupi, by tak kase oddać  emotka

na pewno rok temu na Dworcu Centralnym w Wawie Biedronka była zamknięta. poza tym było full policji innych służb - a dot to marszu "narodowców" którzy przyjechali i demolowali..
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6657740 sobota, 16 listopad 2019, 08:21:59
adriantech napisał(a):

Witam z przykroscia musze napisac ze wedlug mnie konkurs CafeLoteria to jakas SCIEMA! Obecnie mam wyslana jakies 250 kodow z kupkow i zaden nie trafiony nawet w 30zl na pyszne pl. Do pelni szczescia 3 dni temu dostalem smsa zebym gral dalej bo juz 600 nagrod jest rozdanych, a na forach z konkursami forumowicze milcza na tema t wygranych z konkursu CAFELOTERIA. Przyznam szczerze ze w tamtym roku tez gralem z rownie mizernym skutkiem wiec moim skromnym zdaniem to chyba fikcja jest pozdrawiam 

W zeszłym roku trafiłam słuchawki trzema zgłoszeniami. W tym wysłałam 5 zgłoszeń jakoś na początku i nic nie wygrałam. U mojego męża w pracy jakiś koleś że śmietnika przy automacie wyciąga kubki emotka Już nie mówię co się pewnie w korpo dzieje. Podejrzewam, że te twoje 250 to kropla w morzu.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6657749 sobota, 16 listopad 2019, 10:05:01
adriantech napisał(a):

Cześć, ja całkiem niedawno wygrałam 30 zł do Pyszne. Nie powiem, po ilu wklepanych kodach, bo szkoda gadać emotka

adriantech

Cytuj wiadomość#6657751 sobota, 16 listopad 2019, 10:28:32
joan napisał(a):

adriantech napisał(a):

Cześć, ja całkiem niedawno wygrałam 30 zł do Pyszne. Nie powiem, po ilu wklepanych kodach, bo szkoda gadać emotka

Przeszukałem wszystkie fora o info na temat wygranych i tylko jeden wpis był, że ktoś wygral 30zl a tu prosze juz druga osoba no no chojni są (:
0 0
|< << < 6019 6020 6021 6022 6023 60246025 6026 6027 6028 6029 > >> >|