Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664166 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:12:17
kordula84 napisał(a):

kartę dali bo walizka tańsza a nie w przeprosiny

"a w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację"... rekompensata to nie przeprosiny ale jakaś forma zadośćuczynienia - nie to że ich bronię, tamta była ładniejsza.
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6664169 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:26:58
magdalena-chili napisał(a):

kordula84 napisał(a):

"a w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację"... rekompensata to nie przeprosiny ale jakaś forma zadośćuczynienia - nie to że ich bronię, tamta była ładniejsza.

Im dłużej gram w konkursach tym bardziej mnie irytują takie akcje... Kiedyś bym machnela ręką i cieszyła się tego co dają a teraz widząc jakie różne wałki robią agencje, to mnie to wkurza okropnie. 
Tamta walizka była "sztywna" super sprawa np jako bagaż dla dziecka do samolotu, a to ze skip hop to plecak z kółkami
... Według mnie jak nie ma tych konkretnych nagród to powinni jako nagrodę dać w gotówce tyle ile deklarowali wartości. Można by sobie samemu taka walizkę kupić... 

kordula84

Cytuj wiadomość#6664173 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:38:43
patyk napisał(a):

kordula84 napisał(a):

Im dłużej gram w konkursach tym bardziej mnie irytują takie akcje... Kiedyś bym machnela ręką i cieszyła się tego co dają a teraz widząc jakie różne wałki robią agencje, to mnie to wkurza okropnie. 
Tamta walizka była "sztywna" super sprawa np jako bagaż dla dziecka do samolotu, a to ze skip hop to plecak z kółkami
... Według mnie jak nie ma tych konkretnych nagród to powinni jako nagrodę dać w gotówce tyle ile deklarowali wartości. Można by sobie samemu taka walizkę kupić... 

będziecie do nich pisać?
Ja planuje bo plecak to ja mam a grałam o walizkę. po 2 ktoś jest za to odpowiedzialny i teraz niech na stronach sklepów online niech pozbiera te 30 i kupi

0 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6664175 czwartek, 5 grudzień 2019, 21:45:57
mam głupie pytanie emotka ile cyfr ma numer biletu cinema city. Czy to ten numer zamówienia co ma 10 cyfr, czy 16 cyfr na dole biletu? Próbuję zgłosić Gwiezdne wojny w Cinema City.
0 0

brasia

Cytuj wiadomość#6664190 czwartek, 5 grudzień 2019, 22:54:51
Odnośnie konkursu Actimel- grałam uczciwie i też jestem tym wszystkim zszokowana. To  oszustwo. Piszcie do nich Ja już  to zrobiłam  i w dodatku posiadam spreena. I to nie jednego. emotka

A tak wogóle witam wszystkich emotka
Jestem tutaj nowa.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6664206 piątek, 6 grudzień 2019, 07:26:58
patyk napisał(a):

kordula84 napisał(a):

ja na walizkę się nie załapałam choć walczyłam jak głupia (naiwność!!!) po tym jak zobaczyłam te końcowe wyniki to słabo - wydać minimum 240 zł (choć bardziej to było pomiędzy 260 a 870) na produkty żeby załapać się na walizkę wartą 240 zł i jeszcze jej nie dostać. - PORAŻKA!!!! Takie utarcie nosa konkursowiczom - nie mamy i co nam zrobicie? Nigdy więcej się w taki konkurs bawić nie będę bo równie dobrze mogę sobie kupić podobne produkty za tańszą cenę. No ale człowiek naiwny myśli że tak łatwo w tym konkursowym światku coś ugra uczciwie...

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664210 piątek, 6 grudzień 2019, 08:13:05
nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

kordula84 napisał(a):

ja na walizkę się nie załapałam choć walczyłam jak głupia (naiwność!!!) po tym jak zobaczyłam te końcowe wyniki to słabo - wydać minimum 240 zł (choć bardziej to było pomiędzy 260 a 870) na produkty żeby załapać się na walizkę wartą 240 zł i jeszcze jej nie dostać. - PORAŻKA!!!! Takie utarcie nosa konkursowiczom - nie mamy i co nam zrobicie? Nigdy więcej się w taki konkurs bawić nie będę bo równie dobrze mogę sobie kupić podobne produkty za tańszą cenę. No ale człowiek naiwny myśli że tak łatwo w tym konkursowym światku coś ugra uczciwie...

Patyk, będziesz coś pisać do agencji? 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664216 piątek, 6 grudzień 2019, 08:53:07
A na jaka kwotę dali karty z rossman bobovita?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664218 piątek, 6 grudzień 2019, 09:17:06
50pln
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664225 piątek, 6 grudzień 2019, 09:32:23

50pln

A walizkę tez dają tylko o niższej wartości tak?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6664227 piątek, 6 grudzień 2019, 09:35:25

scofield

Cytuj wiadomość#6664235 piątek, 6 grudzień 2019, 09:57:25
Ostanio ktoś o doładowanie pytał - dotyczy PLUS

rare85 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6664241 piątek, 6 grudzień 2019, 10:08:27
Dostał ktoś już voucher z Kozel? 
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664244 piątek, 6 grudzień 2019, 10:16:37
słuchajcie, czy karty ze złotobrania do Was przychodzą? 

ja dostałam jedną kartę, 1,5 tyg temu, ale do tej pory nie przyszedł pin (miał przyjść smsem w ciągu 3 dni) - i to z jednej wygranej (9.10). Z drugiej wygranej w tej samej loterii (parę dni różnicy) nie przyszło nic. 
Czy u Was jest tak samo?  emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6664250 piątek, 6 grudzień 2019, 10:24:37

słuchajcie, czy karty ze złotobrania do Was przychodzą? 

ja dostałam jedną kartę, 1,5 tyg temu, ale do tej pory nie przyszedł pin (miał przyjść smsem w ciągu 3 dni) - i to z jednej wygranej (9.10). Z drugiej wygranej w tej samej loterii (parę dni różnicy) nie przyszło nic. 
Czy u Was jest tak samo?  emotka

do mnie na dwie karty żadna jeszcze nie dotarła emotka (wygrałam 24 października i 11 listopada)
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6664264 piątek, 6 grudzień 2019, 10:44:26
jusiaa napisał(a):

Mam pytania loteria majonezowa Pudliszki jest we wszystkich sklepach czy tylko Kaufland?

Mam pytanie, nie czytasz regulaminów loterii?
https://www.loteriamajonezowa.pl/files/regulamin.pdf

:
0 0

kordula84

Cytuj wiadomość#6664265 piątek, 6 grudzień 2019, 10:44:40
ja napisałam do agencji ,że fajny żart z tą walizką z skiphopu pośmiałam się nawet ale żarty żartami i poproszę  o tą którą grałam. bo jak bym chciała wygrać plecak z kółkami to bym nie wydała tyle kasy 

kordula84

Cytuj wiadomość#6664267 piątek, 6 grudzień 2019, 10:47:55
a czy ktoś tu wygrał oczyszczacz?
bo do 14 godziny żeby wygrać go wystarczyło mieć 50pkt a o 21:00 już 100, i teraz laureat 6 miejsca zrobił zakupy za 990 zł bo miał 99pkt i dostanie plecak z kółkami emotka emotka emotka ten to się ucieszy

nanajka81

Cytuj wiadomość#6664273 piątek, 6 grudzień 2019, 10:59:48
kordula84 napisał(a):

a czy ktoś tu wygrał oczyszczacz?
bo do 14 godziny żeby wygrać go wystarczyło mieć 50pkt a o 21:00 już 100, i teraz laureat 6 miejsca zrobił zakupy za 990 zł bo miał 99pkt i dostanie plecak z kółkami emotka emotka emotka ten to się ucieszy

Też mnie ciekawi czy jest tu ktoś z pierwszych 5 miejsc? I czy normalni ludzie byli w stanie wydać 990 zł na produkty bobovity i nivea? Co wyście kupowali??? Chyba zapasy na przynajmniej pół roku emotka

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6664276 piątek, 6 grudzień 2019, 11:02:13
ja się czaiłam na oczyszczacz, ale już nie mam miejsca w mieszkaniu, żeby to wszystko składować (zatrzymałam się na 50+)... a i Mąż zaczął się dziwnie patrzeć jak codziennie chodziłam do rossmanna.... ci, którzy kupowali za ok 1000PLN, mieszkają chyba w pałacach i mają dużo miejsca na przechowywanie  emotka
0 0