Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kasiap987

Cytuj wiadomość#6669850 środa, 1 styczeń 2020, 17:38:26
darog napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Chciałam zrealizować kody z Żywca do Empiku i nie wchodzą, ktoś wie dlaczego i co robić? emotka Dziś ostatni dzień (a jakżeby) będę wdzięczna za jakieś wskazówki

dzwoniłam na infolinię Empik wczoraj, przysłali dziś nowe kody ważne do 31.01.2020r.
więc dzwoń do nich podaj nr kodów lub pisz @ z nr kodów aby nie przepadły.

Dziękuję Ci bardzo. emotka no to próbuję

"W celu złożenia reklamacji na kartę prezentową, proszę napisać e-maila: [email protected] 
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. 
Pozdrawiam
Angelika Klus"

pisz i opiernicz. my usiedliśmy z dzieciakami w święta żeby każde sobie coś wybrało i najpierw radocha- zamówienie z komputera! i...kicha! płacz i lament!

mam mail od żywca że tym się zajmował Krystian.Basinski@empik.com  i  nie jesteśmy pierwsi...Facet podał sporą część byle jakich kodów!! Kupiliśmy na forum 4 i 3szt były "nieaktualne/błedne" nawet opiernicz był dla osoby która je sprzedała. Sprawdzała cały dzień czy komuś tego samego nie sprzedała/albo nie zrealizowała. NIE. To zagranie tego faceta. Jak to możliwe że elektroniczny kod błędny? Jeszcze żeby ktoś pisemnie skądś przepisywał ale kopiuj-wklej? Dali po kilku godz nowe, ale zażądaliśmy wyjaśnień - tym bardziej że to któraś już wtopa z kodami z żywca.

Ja dostałam od osoby z forum kod i też było lekkie rozczarowanie, że nie wchodzi. Teraz sytuacja się rozjaśniła emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6669861 środa, 1 styczeń 2020, 18:28:33
kasiap987 napisał(a):

Ja dostałam od osoby z forum kod i też było lekkie rozczarowanie, że nie wchodzi. Teraz sytuacja się rozjaśniła emotka

Ale wiecie, jak takie sytuacje wpieniają człowieka...  emotka emotka
Swego czasu też tu zamierzałam sprzedać wygrane vouchery do kina, ostatecznie wybrałam się jednak sama, w tu wtopa przy kasie - voucher okazał się być wykorzystany kilka miesięcy wcześniej w Warszawie emotka . Potem tu na forum zobaczyłam, że nie tylko mnie tak oszukano (nie ukrywam, że trochę mnie to uspokoiło - wspólnie ustalaliśmy, co pisać i gdzie). Wyjaśniłam, nowe kody wysłano z opóźnieniem i przeprosinami, ale - gdybym tu sprzedawała - wyszłabym sama na oszusta...  emotka

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6669913 środa, 1 styczeń 2020, 22:47:20
Czy w konkursie Colgate Lidl jest ograniczenie znakow w smsie? 
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6669916 środa, 1 styczeń 2020, 22:56:58
kasiap987 napisał(a):

darog napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Chciałam zrealizować kody z Żywca do Empiku i nie wchodzą, ktoś wie dlaczego i co robić? emotka Dziś ostatni dzień (a jakżeby) będę wdzięczna za jakieś wskazówki

dzwoniłam na infolinię Empik wczoraj, przysłali dziś nowe kody ważne do 31.01.2020r.
więc dzwoń do nich podaj nr kodów lub pisz @ z nr kodów aby nie przepadły.

Dziękuję Ci bardzo. emotka no to próbuję

"W celu złożenia reklamacji na kartę prezentową, proszę napisać e-maila: [email protected] 
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. 
Pozdrawiam
Angelika Klus"

pisz i opiernicz. my usiedliśmy z dzieciakami w święta żeby każde sobie coś wybrało i najpierw radocha- zamówienie z komputera! i...kicha! płacz i lament!

mam mail od żywca że tym się zajmował Krystian.Basinski@empik.com  i  nie jesteśmy pierwsi...Facet podał sporą część byle jakich kodów!! Kupiliśmy na forum 4 i 3szt były "nieaktualne/błedne" nawet opiernicz był dla osoby która je sprzedała. Sprawdzała cały dzień czy komuś tego samego nie sprzedała/albo nie zrealizowała. NIE. To zagranie tego faceta. Jak to możliwe że elektroniczny kod błędny? Jeszcze żeby ktoś pisemnie skądś przepisywał ale kopiuj-wklej? Dali po kilku godz nowe, ale zażądaliśmy wyjaśnień - tym bardziej że to któraś już wtopa z kodami z żywca.

Pan Basi ski to chociaż dał kod zastępczy i po sprawie ale dwa z moich kodów trafiły do innych osób rozpatrujacych reklamację i te stwierdził że data ważności minęła i trwaja przepychanki. Reklamowaľam również kody znizkowe bo niby jak je miałam wykorzystać skoro nie mogłam kodów doładować? Jeszcze w sylwestra pisałam reklamację, bujanie się i tyle. 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6669919 środa, 1 styczeń 2020, 23:12:06
magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pink086 napisał(a):

Farmio dwie zwrotki wróciły po 2 w nocy to znaczy,  że odpowiedzi nie będą  brane pod uwagę mimo iż wysłałam smsy po 20??
Wróciły z informacją że konkurs się Zakończył! 

No to niestety nie są brane pod uwagę, bo w systemie zapisały się po północy.

może napisanie do organizatora coś pomoże? nie kosztuje, a może tak po ludzku zwyczajnie wezmą pod uwagę? nie znam się na tych ich systemach, ale może gdzieś będzie info o której był wysłany sms (tak jak np w outlooku jest info o której mail wysłano i o której mail dotarł)

z Orange nie ma zwrotek nadal, wysłane regulaminowo w czasie. 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6669920 środa, 1 styczeń 2020, 23:13:07
kameleon1982 napisał(a):

Czy w konkursie Colgate Lidl jest ograniczenie znakow w smsie? 

ktoś pisał 160 znaków-standard

busybee

Cytuj wiadomość#6669924 środa, 1 styczeń 2020, 23:26:52
Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669928 środa, 1 styczeń 2020, 23:45:22
slawomiro napisał(a):

Mieliście kiedyś do czynienia z sytuacją, gdy konkurs znika z fanpage organizatora bez żadnej informacji?

Ja dzisiaj doświadczyłem tajemniczego zniknięcia dwóch konkursów na fanpage Portal inzynieria.com, w których do wygrania były karty do sklepu Media Markt. Konkursy trwały do dzisiaj i właśnie chciałem zamieścić odpowiedzi. 

Informacja wisi wciąż na ich stronie, ale nie ma możliwości znalezienia tych postów na FB, choć przeszukałem go wzdłuż i wszerz. Nawet brak linków do regulaminów, chociaż w przypadku ich innych konkursów takie linki są aktywne. 

Może ktoś z Was brał w nich udział? Konkursy dotyczyły bezwykopowej metody CIPP. 

Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka
andii 0

darog

Cytuj wiadomość#6669929 środa, 1 styczeń 2020, 23:45:28
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pink086 napisał(a):

Farmio dwie zwrotki wróciły po 2 w nocy to znaczy,  że odpowiedzi nie będą  brane pod uwagę mimo iż wysłałam smsy po 20??
Wróciły z informacją że konkurs się Zakończył! 

No to niestety nie są brane pod uwagę, bo w systemie zapisały się po północy.

może napisanie do organizatora coś pomoże? nie kosztuje, a może tak po ludzku zwyczajnie wezmą pod uwagę? nie znam się na tych ich systemach, ale może gdzieś będzie info o której był wysłany sms (tak jak np w outlooku jest info o której mail wysłano i o której mail dotarł)

z Orange nie ma zwrotek nadal, wysłane regulaminowo w czasie. 

Ja  (co prawda w innym konkursie) też pisałam reklamacje do organizatora w podobnej sytuacji. Wysłałam smsy pod wieczór a zwrotki przyszły po północy, że za późno emotka Organizator odpisał, że "liczy się wpływ na serwer a nie wysłania (posłałam im foto daty i godziny słania smsa) i niestety zgłoszenia nie są brane pod uwagę". Już nie wspomnę, że perfumy na ten konkurs
kosztowały 80 zł a miałam aż 3 paragony emotka

no a kto odpowiada za ten serwer?
co za cyrk że smsy wysłane i jeszcze nie ma zwrotki minęły 24 godziny!
a pieniążki za wysłanie pobrane. towar kupiony, hasło wymyślone i potencjalnie strata nagród?? 
0 0

busybee

Cytuj wiadomość#6669931 środa, 1 styczeń 2020, 23:50:23

slawomiro napisał(a):

Konkursy zniknęły, bo nikt nie wziął w nich udziału? Jeśli tak to trzeba było dodać konkurs do bazy, byłoby więcej zgłoszeń i miałbyś szansę dodać też swoje emotka  A jak konkursu nie ma w bazie to cóż. Nic ci nie pomogę, bo o takich konkursach nie dyskutujemy. Radź sobie sam emotka

Było dużo zgłoszeń, kilkadziesiąt z tego jak patrzyłem jeszcze przed paroma dniami  emotka  Jestem tu od niedawna, nie mam obowiązku sprawdzania, czy dany konkurs został dodany czy nie. Poza tym co to za chamska odpowiedź "radź sobie sam"?
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669932 środa, 1 styczeń 2020, 23:58:44
slawomiro napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Było dużo zgłoszeń, kilkadziesiąt z tego jak patrzyłem jeszcze przed paroma dniami  emotka  Jestem tu od niedawna, nie mam obowiązku sprawdzania, czy dany konkurs został dodany czy nie. Poza tym co to za chamska odpowiedź "radź sobie sam"?

Ano właśnie taka odpowiedź. Jesteś na forum nowy i masz obowiązek zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Konkursu nie ma w bazie to albo go dodajesz albo o nim nie gadasz, bo za to są karniaki. Forum tworzy społeczność konkursowiczów, którzy tworzą bazę konkursów i sobie wzajemnie pomagają - zarówno konkursowo jak i nie konkursowo. Nie chciałeś się podzielić konkursem, to ja się nie podzielę wiedzą i doświadczeniem, co teraz z tym fantem zrobić.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669946 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:04:01
darog napisał(a):

no a kto odpowiada za ten serwer?
co za cyrk że smsy wysłane i jeszcze nie ma zwrotki minęły 24 godziny!
a pieniążki za wysłanie pobrane. towar kupiony, hasło wymyślone i potencjalnie strata nagród?? 

No niestety często w regulaminach jest zapis, że liczy się data i godzina zarejestrowania na serwerze i że nie biorą odpowiedzialności za działanie sieci. Nie wiem jak jest u nich. Oni odpowiadają za serwer, ale to nie oni zawalili tylko pewnie przeciążone sieci telefoniczne. Jeśli inne smsy do nich dochodziły a Twój nie, no to co mają zrobić? Serwer im działał, bo smsy innych rejestrował, więc po ich stronie wszystko jest ok. Raczej nic się w takiej sytuacji nie ugra. Nawet jak się uprzesz i napiszą Ci, że Twoje zgłoszenie wezmą pod uwagę to myślę, że szansę na nagrodę marne. Mi wczoraj smsy na farmio o dziwo poszły i dostałam od razu zwrotkę, a słałam już po godz. 23 - miałam szczęście. Ale po raz kolejny sobie powtarzam, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo już parę razy też się nacięłam na wysłanie przed północą, a zwrotka przychodziła już po północy z info o zakończonym konkursie  emotka
0 0

busybee

Cytuj wiadomość#6669947 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:08:09

slawomiro napisał(a):

slawomiro napisał(a):

Ano właśnie taka odpowiedź. Jesteś na forum nowy i masz obowiązek zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać. Konkursu nie ma w bazie to albo go dodajesz albo o nim nie gadasz, bo za to są karniaki. Forum tworzy społeczność konkursowiczów, którzy tworzą bazę konkursów i sobie wzajemnie pomagają - zarówno konkursowo jak i nie konkursowo. Nie chciałeś się podzielić konkursem, to ja się nie podzielę wiedzą i doświadczeniem, co teraz z tym fantem zrobić.

XDD Myślałem, że to forum dla normalnych osób, które rozmawiają na temat konkursów i jeśli mają pytanie, mogą uzyskać na nie odpowiedź, a nie dla napaleńców konkursowych myślących o czubku własnego nosa. Ja nie jestem taki - "nie podzieliłeś się konkursem, to się teraz nie dowiesz".
Mam rozpaczać z tego powodu? Trzeba tak bardzo pokazać swoją wyższość nad innym? Nie, szanowny Panie/szanowna Pani, nie na tym to polega, a zasłanianie się regulaminem jest słabym zagraniem. Poza graniem w konkursach mam bowiem również ŻYCIE. Średnio mam czas nawet na samo branie udziału w konkursach, a co dopiero mówić o szukaniu ich w bazie i dopiero po upewnieniu się, że są tam umieszczone, zadawaniu pytań się do nich odnoszących.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669949 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:11:23
Chłopie, rejestrując się na forum zaznaczasz, że zapoznałeś się z regulaminem emotka  więc z łaski swojej zrób to i go przestrzegaj. Jedyną osobą, która widzi czubek własnego nosa jesteś Ty emotka  ciągle Ty i Ty emotka  Ty nie masz czasu na konkursy, Ty nie masz czasu na szukanie konkursu w bazie, Ty masz ŻYCIE,  Ty nie podzieliłeś się linkiem do konkursu  emotka  Ty prosisz o pomoc to Ci odpowiadam. Nie ma konkursu w bazie, nie ma dyskusji. A sprawdzenie czy konkurs jest w bazie to 5 sekund.

busybee

Cytuj wiadomość#6669952 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:22:18

Chłopie, rejestrując się na forum zaznaczasz, że zapoznałeś się z regulaminem emotka  więc z łaski swojej zrób to i go przestrzegaj. Jedyną osobą, która widzi czubek własnego nosa jesteś Ty emotka  ciągle Ty i Ty emotka  Ty nie masz czasu na konkursy, Ty nie masz czasu na szukanie konkursu w bazie, Ty masz ŻYCIE,  Ty nie podzieliłeś się linkiem do konkursu  emotka  Ty prosisz o pomoc to Ci odpowiadam. Nie ma konkursu w bazie, nie ma dyskusji. A sprawdzenie czy konkurs jest w bazie to 5 sekund.

Ciągle wypomina mi Pani brak znajomości regulaminu, ale w Pani przypadku również mogę pokusić się o wskazanie jego naruszenia, chodzi oczywiście o zasadę wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Mogła Pani kulturalnie zwrócić mi uwagę, jednak wolała Pani odnieść się z wyższością w nieznajomym mi celu. Bądźmy zatem konsekwentni. Kończę tę nieprzyjemną dyskusję, nie mam bowiem zamiaru dalej wciągać się w podobne zaczepki. Życzę Pani więcej empatii w Nowym Roku.
0 darog

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669953 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:26:01
slawomiro napisał(a):

Ciągle wypomina mi Pani brak znajomości regulaminu, ale w Pani przypadku również mogę pokusić się o wskazanie jego naruszenia, chodzi oczywiście o zasadę wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Mogła Pani kulturalnie zwrócić mi uwagę, jednak wolała Pani odnieść się z wyższością w nieznajomym mi celu. Bądźmy zatem konsekwentni. Kończę tę nieprzyjemną dyskusję, nie mam bowiem zamiaru dalej wciągać się w podobne zaczepki. Życzę Pani więcej empatii w Nowym Roku.

Empatii ci u mnie pod dostatkiem emotka  A oprócz tego, że nakłaniam Cię do samodzielności to dam Ci jeszcze jedną radę - zupełnie za free emotka  polecam czytanie regulaminów, bo to kluczowa rzecz dla każdego konkursowicza (i nie tylko konkursowicza;) Pamiętaj, regulamin rzecz święta!

anialistopad

Cytuj wiadomość#6669954 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:53:26
Jakis konkurs sie szykuje moze z kapsulkami do prania? 
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6669956 czwartek, 2 styczeń 2020, 02:44:44
anialistopad napisał(a):

Jakis konkurs sie szykuje moze z kapsulkami do prania? 

W Kauflandzie można kupić Woolite https://www.e-kon...d1.html#.Xg1K0SHPzIU
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6669965 czwartek, 2 styczeń 2020, 08:34:17

Empatii ci u mnie pod dostatkiem emotka ...)  (Pamiętaj, regulamin rzecz święta!

Pamiętaj, że w większości regulamin działa jednostronnie - czyli obowiązuje Ciebie a nie organizatora (bo oni łamią postanowienia nagminnie)

darog

Cytuj wiadomość#6669975 czwartek, 2 styczeń 2020, 09:36:08
slawomiro napisał(a):

Na czym polega ta "nie kultura" nie padło żadne wyzwisko, czy też słowo powszechnie uważane za obelżywe. Dostałeś w zamian za zamieszczenie swojego postu w odp tekst ADEKWATNY do sytuacji. 
Swoją drogą jeśli już tak wspominamy o regulaminie forum to może punkcik karny?> Za to że konkurs nie był dodany do bazy, natomiast chwilę przed zakończeniem kiedy nie możesz dodać ogłoszenia szukasz ratunku i pomocy na forum?
Czyli z premedytacją: o konkursie nie dzielisz się z nikim póki nie pojawiły się kłopociki? 
Oj gdyby odpowiadała Ci osoba której tego typu nagroda była szczególnie potrzebna- wtedy odczułbyś może tylko na PW zupełnie innego komentarza. 
Póki co swoim zachowaniem i komentarzami zraziłeś do siebie sporo osób. Przypominam że to Ty przyszedłeś na to "podwórko" więc się dostosuj.
Aaaa już widzę komentarz: dlaczego mój post nie zawiera słowa "Pan"? Nie mam zamiaru dalej dyskutować.