Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

darog

Cytuj wiadomość#6670165 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:05:16
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-graj-o-tysiace-18.html#.Xg4UGVVKipo
TYSKIE GRAJ O TYSIĄCE
wygrał ktoś te tysiaki w ostatnich dniach? nie przychodziły powiadomienia o przyjęciu zgłoszenia
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6670171 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:16:11
darog napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-graj-o-tysiace-18.html#.Xg4UGVVKipo
TYSKIE GRAJ O TYSIĄCE
wygrał ktoś te tysiaki w ostatnich dniach? nie przychodziły powiadomienia o przyjęciu zgłoszenia

Lista laureatów niepełna, był termin na odesłanie paragonów, i tak
BRAKUJE
z dnia 6.12 - 2
          7.12 - 2
           8.12 - 3
           9.12 - 1
           10.12 - 2
          12.12 - 1
           13.12 - 4
           14.12 - 4
           15.12 - 3
           16.12 - 4
           17.12 - 3
dalsze terminy mają jeszcze czas na dostarczenie przez poczte poleconych/ ale skoro nawalił im? system i nie powiadomili/ to braki w wydaniu nagród będą jeszcze większe.

kaka72

Cytuj wiadomość#6670173 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:21:09
rwas napisał(a):

karolina651 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na karte zamiast obroży? 

ja rowniez czekam

A czy wszyscy otrzymali @ o zamianie nagrody na bony bo ja nie
0 0

FBgabriela1

Cytuj wiadomość#6670176 czwartek, 2 styczeń 2020, 17:24:04
Hej, 10 bramek dziennie z Belvity i 10 nagród, czyli na 1 bramkr przypada 1 nagroda ? szkoda, ze nie napisali tez jak dlugo otwarta jest jedna bramka.
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6670187 czwartek, 2 styczeń 2020, 18:25:53
vanillasky-2017 napisał(a):

Chciałam odesłać dzisiaj formularz laureata do "Potrójne wygrywanie" Develey a tu niespodzianka. W formularzu do uzupełnienia jest nr dowodu i pesel emotka .Wygrana to bon na 50zł do sklepu internetowego....Czy aby na pewno dobry formularz znalazłam ? Zadzwoniłam na infolinie ze stronki konkursowej i pani mi potwierdziła, że tak.Masakra. Nie odsyłam.

Dzwoniła dzisiaj do mnie pani od Develey "Potrójna wygrana", żeby wyjaśnić kwestię formularza. Nie trzeba jednak podawać tych danych.Są niezbędne jeśli ktoś chce zaświadczenie o uzyskanej wygranej. Można odesłać formularz bez tych danych. Szkoda, że w mailu z informacją o wygranej i konieczności uzupełnienia i odesłania formularza nie podali jasno tej informacji. 

andii, ZetZ 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670189 czwartek, 2 styczeń 2020, 18:44:21

Chciałam odesłać dzisiaj formularz laureata do "Potrójne wygrywanie" Develey a tu niespodzianka. W formularzu do uzupełnienia jest nr dowodu i pesel emotka .Wygrana to bon na 50zł do sklepu internetowego....Czy aby na pewno dobry formularz znalazłam ? Zadzwoniłam na infolinie ze stronki konkursowej i pani mi potwierdziła, że tak.Masakra. Nie odsyłam.

Dzwoniła dzisiaj do mnie pani od Develey "Potrójna wygrana", żeby wyjaśnić kwestię formularza. Nie trzeba jednak podawać tych danych.Są niezbędne jeśli ktoś chce zaświadczenie o uzyskanej wygranej. Można odesłać formularz bez tych danych. Szkoda, że w mailu z informacją o wygranej i konieczności uzupełnienia i odesłania formularza nie podali jasno tej informacji. 

no widzisz, a jak ja do nich napisałam czy to podawanie TAKICH danych jest koniecznie, odpowiedzieli mi dość sucho, że TAK,
trochę dezinformacja... 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6670190 czwartek, 2 styczeń 2020, 18:53:58
magdalena-chili napisał(a):

no widzisz, a jak ja do nich napisałam czy to podawanie TAKICH danych jest koniecznie, odpowiedzieli mi dość sucho, że TAK,
trochę dezinformacja... 

Ciekawe, że w loterii Develey "Tak smakuje wygrana" (poprzednia edycja) przy wygranym e-bonie na 50 zł jakoś takie dane nie były "konieczne" -> świat się nie zmienił, a stan prawny tym bardziej... organizator był inny, po prostu emotka

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670193 czwartek, 2 styczeń 2020, 19:03:47
joan napisał(a):

trochę dezinformacja... 

Ciekawe, że w loterii Develey "Tak smakuje wygrana" (poprzednia edycja) przy wygranym e-bonie na 50 zł jakoś takie dane nie były "konieczne" -> świat się nie zmienił, a stan prawny tym bardziej... organizator był inny, po prostu emotka

co ciekawe, teraz RODO jest (czytaj: masowa histeria), a oni wyciągają takie dane.... tym bardziej powinni się zastanowić.  emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6670194 czwartek, 2 styczeń 2020, 19:12:36

co ciekawe, teraz RODO jest (czytaj: masowa histeria), a oni wyciągają takie dane.... tym bardziej powinni się zastanowić.  emotka

Każdy organizator jakiejkolwiek promocji powinien zbierać jedynie te dane, które są NIEZBĘDNE do wydania nagrody.
Niestety, ale zbieranie zbytecznych danych świadczy o braku profesjonalizmu organizatora i stawia w złym świetle fundatora nagród. Gdy sobie człowiek poczyta w sieci, ilu (współ)pracowników przewija się przez te agencje reklamowe / marketingowe, ilu stażystów czy praktykantów zajmuje się biurokracją... no sorry, ale jak może kogokolwiek dziwić, że nie mamy ochoty pchać się w problemy związane np. z kradzieżą tożsamości czy kredytami? emotka Organizator dla własnego dobra powinien kolekcjonować minimum danych, bo jak laureat wpadnie w kłopoty, to pierwsze pytanie, jakie usłyszy na policji będzie brzmiało "A czy udostępniał Pan komuś swoje dane? No wie Pan: numer dowodu osobistego, PESEL, nazwisko panieńskie matki itp." Wtedy człowiek ten dozna olśnienia, bo przecież jedynie raz na konkurs udostępnił obcym osobom takie dane. Organizator ich chciał, on ich potrzebował, były konieczne -> s*anie w banie!

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670200 czwartek, 2 styczeń 2020, 19:48:23
joan napisał(a):

Każdy organizator jakiejkolwiek promocji powinien zbierać jedynie te dane, które są NIEZBĘDNE do wydania nagrody.
Niestety, ale zbieranie zbytecznych danych świadczy o braku profesjonalizmu organizatora i stawia w złym świetle fundatora nagród. Gdy sobie człowiek poczyta w sieci, ilu (współ)pracowników przewija się przez te agencje reklamowe / marketingowe, ilu stażystów czy praktykantów zajmuje się biurokracją... no sorry, ale jak może kogokolwiek dziwić, że nie mamy ochoty pchać się w problemy związane np. z kradzieżą tożsamości czy kredytami? emotka Organizator dla własnego dobra powinien kolekcjonować minimum danych, bo jak laureat wpadnie w kłopoty, to pierwsze pytanie, jakie usłyszy na policji będzie brzmiało "A czy udostępniał Pan komuś swoje dane? No wie Pan: numer dowodu osobistego, PESEL, nazwisko panieńskie matki itp." Wtedy człowiek ten dozna olśnienia, bo przecież jedynie raz na konkurs udostępnił obcym osobom takie dane. Organizator ich chciał, on ich potrzebował, były konieczne -> s*anie w banie!

święta racja,
tylko czy Organizator ma świadomość, że jeśli nie spełnia szeregu wymogów, to przy kontroli GIODO/UODO, może zapłacić taką karę, która położyłaby całą firmę...
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6670201 czwartek, 2 styczeń 2020, 19:51:55

święta racja,
tylko czy Organizator ma świadomość, że jeśli nie spełnia szeregu wymogów, to przy kontroli GIODO/UODO, może zapłacić taką karę, która położyłaby całą firmę...

Oni twierdzą uparcie, że mogą żądać takich danych. Może i mogą, ale pytanie brzmi: czy powinni? Czy to jest w interesie organizatora? Czy to jest w interesie sponsora? Czy to jest w interesie konsumenta? emotka

Mogą też myć włosy krowim plackiem. Ale pytanie brzmi: czy powinni? emotka

djgreg1

Cytuj wiadomość#6670207 czwartek, 2 styczeń 2020, 20:30:09
Miałby ktoś kupony rabatowe z Sodexo? interesuje mnie do Philipsa ?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6670208 czwartek, 2 styczeń 2020, 20:31:12
"Ktoś ukradł mu tożsamość - ma 100 tys. zł długu":

https://interwenc...ma-100-tys-zl-dlugu/

"Nie miałem nic wspólnego z tymi parabankami i pożyczkami. Na umowach zgadza się imię, nazwisko, PESEL, nr dowodu."

"zostaliśmy bez środków do życia parę dni przed porodem"

"Pani Partycja i pan Mariusz kilka dni temu kolejny raz się załamali. Otrzymali od śledczych informację, że dochodzenie w sprawie oszustwa i wyłudzenia zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawców."

Zapiszcie sobie link -> może się przydać w rozmowach z organizatorami konkursów emotka

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6670236 czwartek, 2 styczeń 2020, 22:44:57
Czy w konursie ZOTT z delikatesów Centrum (wygrany termos) prosili was o paragon, czy tylko o dane do wysyłki nagrody mailem?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6670247 piątek, 3 styczeń 2020, 00:03:00
joan wiem, czytałam ten artykuł. Masakra  emotka
Założę się, że i tak niektórzy będą chcieli wszystkie dan, bo "księgowość tego wymaga" albo "bo muszą podatki odprowadzić od nagród za 50 zł".
Jakby durnie nie wiedzieli, że to ONI mają płacić te podatki, a nie laureaci. 
Laureaci powyżej określonej kwoty
joan 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6670248 piątek, 3 styczeń 2020, 00:17:11
ziolko napisał(a):

joan wiem, czytałam ten artykuł. Masakra  emotka
Założę się, że i tak niektórzy będą chcieli wszystkie dan, bo "księgowość tego wymaga" albo "bo muszą podatki odprowadzić od nagród za 50 zł".
Jakby durnie nie wiedzieli, że to ONI mają płacić te podatki, a nie laureaci. 
Laureaci powyżej określonej kwoty

Ostatnio Virgin utracił dane wrażliwe klientów - imiona, nazwiska, pesele, numery dowodów...
joan 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6670252 piątek, 3 styczeń 2020, 07:31:49
misiamarysia napisał(a):

Czy w konursie ZOTT z delikatesów Centrum (wygrany termos) prosili was o paragon, czy tylko o dane do wysyłki nagrody mailem?

tylko dane do wysyłki tam nagroda jest przypisana do Delikarty a nie do paragonu 

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6670255 piątek, 3 styczeń 2020, 08:38:51
kaka72 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

tylko dane do wysyłki tam nagroda jest przypisana do Delikarty a nie do paragonu 

Dzięki za odpowiedź
0 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6670279 piątek, 3 styczeń 2020, 10:01:01
Kochani, czy w konkursie „zima z Pepsi” w Auchan można używać polskich znaków? Niby nie widzę info, że nie ale to trochę wygląda jak konkurs SMS tylko wysyłany przez stronę (jak głupio by to nie brzmiało  emotka ) a na takich się za bardzo nie znam.
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6670281 piątek, 3 styczeń 2020, 10:02:41
calineczka354 napisał(a):

Kochani, czy w konkursie „zima z Pepsi” w Auchan można używać polskich znaków? Niby nie widzę info, że nie ale to trochę wygląda jak konkurs SMS tylko wysyłany przez stronę (jak głupio by to nie brzmiało  emotka ) a na takich się za bardzo nie znam.

jak najbardziej można używać polskich,a nawet trzeba  emotka
0 0