Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6670641 sobota, 4 styczeń 2020, 14:54:57
kokoszka napisał(a):

grappa25 napisał(a):

kokoszka napisał(a):

Powiedzcie czy w konkursie Belvita biorą udział produkty Breakfast 50g?

tak, na stronie konkursowej  https://belvita.pl/ na samym dole są produkty konkursowe nawet ze zdjęciami emotka

ale te o które pytam to chyba ich nie ma na fotkach na stronie ? są inne 50 ale tych tam nie ma.

W regulaminie jest napisane, że wszystkie produkty Belvita biorą udział.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6670651 sobota, 4 styczeń 2020, 16:51:39
konkurs foto jal cos mam.kod, a w gazetce c4 widzialam konkurs albedo organizuje i trzeba kupic 2 produkty schwarzkopf . Ale nie wiem od kiedy on trwa
andii 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6670653 sobota, 4 styczeń 2020, 17:02:31
anialistopad napisał(a):

konkurs foto jal cos mam.kod, a w gazetce c4 widzialam konkurs albedo organizuje i trzeba kupic 2 produkty schwarzkopf . Ale nie wiem od kiedy on trwa

Od 13.01 i Avanti emotka
andii 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6670656 sobota, 4 styczeń 2020, 17:14:50
W jakim miejscu znajduje się woda Lidl? Byłam dziś tam i nie widzialam na stoisku z wodami ani stoisku z innymi napojami. 
0 0

rene

Cytuj wiadomość#6670665 sobota, 4 styczeń 2020, 17:46:56
Rejestracja wygranych zawleczek i wymiany wygranych puszek od 01.02!
Być Może jest w zapowiedziach  emotka
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6670668 sobota, 4 styczeń 2020, 17:59:17
rene napisał(a):

Rejestracja wygranych zawleczek i wymiany wygranych puszek od 01.02!
Być Może jest w zapowiedziach  emotka

jest już w bazie https://www.e-kon...18.html#.XhDDlNThCt8
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6670669 sobota, 4 styczeń 2020, 18:01:08
luckymen napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Od 13.01 i Avanti emotka

Avanti to cheetosa organizuje . A jest jeszcze drugi w gazetce c4 i jego albedo organizuje

andii

Cytuj wiadomość#6670679 sobota, 4 styczeń 2020, 19:32:12
Czy ktoś mi przetłumaczy po konkursowemu co oznacza na C,Jacka wymyśl najlepszy imprezowy suchar. emotka
Czy to o dowcip chodzi emotka ?  hehe nie wiem co to suchar, za stara jestem emotka
maryam 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670680 sobota, 4 styczeń 2020, 19:42:40
andii napisał(a):

Czy ktoś mi przetłumaczy po konkursowemu co oznacza na C,Jacka wymyśl najlepszy imprezowy suchar. emotka
Czy to o dowcip chodzi emotka ?  hehe nie wiem co to suchar, za stara jestem emotka

Mam ten sam problem  emotka  i rowniez chetnie się dowiem, bo chyba tez jestem za stara na takie suchary  emotka
Moze ten konkurs ma ograniczenie wiekowe  emotka
andii 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6670681 sobota, 4 styczeń 2020, 19:47:38
kameleon1982 napisał(a):

andii napisał(a):

Mam ten sam problem  emotka  i rowniez chetnie się dowiem, bo chyba tez jestem za stara na takie suchary  emotka

Taaaa To chodzi o dowcip... Beznadziejne to zadanie. Kiedyś sucharem nazywało się słaby żart, mówiło się, że żart jest tak suchy, że trzeba go popić wodą, suchar;) Dla mnie suchar to taki żart że przewrócisz oczami, ale gdzieś tam pod nosem się usmiechniesz. 

andii

Cytuj wiadomość#6670683 sobota, 4 styczeń 2020, 19:54:31
zielonaszpilka napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

andii napisał(a):

Taaaa To chodzi o dowcip... Beznadziejne to zadanie. Kiedyś sucharem nazywało się słaby żart, mówiło się, że żart jest tak suchy, że trzeba go popić wodą, suchar;) Dla mnie suchar to taki żart że przewrócisz oczami, ale gdzieś tam pod nosem się usmiechniesz. 

aaaaaaaaa, dzięki za podpowiedź sucharkową emotka emotka

kokoszka

Cytuj wiadomość#6670684 sobota, 4 styczeń 2020, 19:56:35
grappa25 napisał(a):

kokoszka napisał(a):

grappa25 napisał(a):

kokoszka napisał(a):

Powiedzcie czy w konkursie Belvita biorą udział produkty Breakfast 50g?

tak, na stronie konkursowej  https://belvita.pl/ na samym dole są produkty konkursowe nawet ze zdjęciami emotka

ale te o które pytam to chyba ich nie ma na fotkach na stronie ? są inne 50 ale tych tam nie ma.

na to wygląda, ale wszystko zależy od tego  jak będą nazwane na paragonie, można sprawdzić pod czytnikiem lub w kasie dla pewności.

dzięki za info - na paragonie jest ok
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6670686 sobota, 4 styczeń 2020, 20:03:41
andii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

andii napisał(a):

aaaaaaaaa, dzięki za podpowiedź sucharkową emotka emotka

Na przykład:
Najsłynniejsza ślina na świecie?
MELA GIBSONA

darog

Cytuj wiadomość#6670690 sobota, 4 styczeń 2020, 20:26:19
visserarthur napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

A silan już wszystkich poinformował czy partiami lecą wygrane? 

Jak niby partiami mieliby to zrobić- regulamin nie przewidywał wyłaniania po 10 osób z każdego dnia, a to, że tak w materiałach promocyjnych jest napisane, to jest to tylko średnia na dzień.

no właśnie mi się wydawało że 10 nagród na dzień. ktoś jednak taki folder wyprodukował

0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6670693 sobota, 4 styczeń 2020, 20:44:04
Czy ktoś wie czy w loteri dla kochających serc biorą udział również wody niegazowane smakowe? Wysłałam do nich zapytanie, ale na chwilę obecną brak odpowiedzi:/
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6670712 sobota, 4 styczeń 2020, 22:01:10
Hidarog napisał(a):

visserarthur napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

A silan już wszystkich poinformował czy partiami lecą wygrane? 

Jak niby partiami mieliby to zrobić- regulamin nie przewidywał wyłaniania po 10 osób z każdego dnia, a to, że tak w materiałach promocyjnych jest napisane, to jest to tylko średnia na dzień.

no właśnie mi się wydawało że 10 nagród na dzień. ktoś jednak taki folder wyprodukował

Albedo na plakat często rozpisuje nagrody tak jakby to były dzienne, ale zawsze obowiązuje regulamin i w nim nie ma słowa o dziennych. Po prostu uśredniają to sobie i tak piszą na plakacie, chociaż jest to mocno mylące. Zresztą chyba nie tylko Albedo tak robi. To coś tak jak w głodach było - co 2 minuty nagroda a przy tym gwiazdka i informacja, że to średnia wyliczona na podstawie ilości nagród i czasu trwania loterii.
0 0

goniurka

Cytuj wiadomość#6670718 sobota, 4 styczeń 2020, 23:00:10
W aplikacji coli zero po wpisaniu kodu miałam komunikat brawo, ale nie dodała mi się żadna nagroda. Wcześniej po takim komunikacie wskoczył mi zestaw dla dwojga do kina. A teraz nic. Wiecie o co chodzi? 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6670720 sobota, 4 styczeń 2020, 23:21:23
agusiac87 napisał(a):

W jakim miejscu znajduje się woda Lidl? Byłam dziś tam i nie widzialam na stoisku z wodami ani stoisku z innymi napojami. 

Zapewne w tym samym miejscu gdzie POWINIEN znajdować się TIGER na loterię, a w moim lidlu nigdzie go nie było...  emotka

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6670721 sobota, 4 styczeń 2020, 23:25:21
mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Zapewne w tym samym miejscu gdzie POWINIEN znajdować się TIGER na loterię, a w moim lidlu nigdzie go nie było...  emotka

U mnie w Nadarzynie wszystko przy kasach się znajduje emotka  
0 0

FBgabriela1

Cytuj wiadomość#6670724 niedziela, 5 styczeń 2020, 00:16:04
Dostał juz ktos smsa z wiadomością o wygranej z Carrefoura konkurs SC Johnson ? Maja 3 dni na poinformowanie od daty wytypowania, wiec powinno to byc na bieżąco generalnie emotka
0 0