Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pikawka

Cytuj wiadomość#6670805 niedziela, 5 styczeń 2020, 18:01:55

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Przepraszam a o jaki konkurs chodzi? emotka  tak z ciekawości
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6670809 niedziela, 5 styczeń 2020, 18:12:53
harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam  emotka emotka
Pikawka - chodzi o konkurs Colgate z Lidla 

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6670813 niedziela, 5 styczeń 2020, 18:18:57
harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '
Jest tam mowa o 160 znakach 

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne."

Ja juz wczesniej pytałam o to na forum i uzyskalam odpowiedz ze jest ograniczenie do 160 znakow

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

Zauważylam, ze zainteresowanie tym konkursem jest bardzo duże i choć nagród jest duzo to pewnie bedzie bardzo trudno sie przebic i trafic w gust jury 
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6670831 niedziela, 5 styczeń 2020, 20:25:00
Czy może jest tu na forum jakaś osoba, która wygrała w konkursie: Glamour-bransoletki Pandora dla siebie i przyjaciółki?
https://www.glamour.pl/artykul/konkurs-wygraj-bransoletke-z-kolekcji-pandora-me-z-charmsem-dla-siebie-i-swojej-przyjaciolki-191126093302

Jeśli jest ktoś taki to bardzo proszę o kontakt na priv!
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6670841 niedziela, 5 styczeń 2020, 21:07:23

harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam  emotka emotka

hahaha wygrywam od roku praktycznie wszędzie poza Smolarem. emotka już uznałam, że to oni są za mało kreatywni na moje teksty emotka

avanti99

Cytuj wiadomość#6670842 niedziela, 5 styczeń 2020, 21:10:59
prosiaczek napisał(a):

harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

hahaha wygrywam od roku praktycznie wszędzie poza Smolarem. emotka już uznałam, że to oni są za mało kreatywni na moje teksty emotka

mam dokładnie to samo! ta agencja wyjatkowo mi nie lezy. gora przegranej kasy. a loterie- to dopiero zgroza, juz wole sobie w totka zagrac, tam przynajmniej od czasu do czasu jakas trojeczka wpadnie. a w loteriach jedna wielka nedza.

edzia21

Cytuj wiadomość#6670843 niedziela, 5 styczeń 2020, 21:13:28
Nairobia...to dla mnie magia emotka  im gorszy i bardziej prostacki tekst wyślę, tym mam lepszą nagrodę  emotka

soulfly

Cytuj wiadomość#6670845 niedziela, 5 styczeń 2020, 21:16:43
Smolar dla mnie jest ok! Nawet bardzo. emotka  

fantagiro

Cytuj wiadomość#6670849 niedziela, 5 styczeń 2020, 21:44:23
soulfly napisał(a):

Smolar dla mnie jest ok! Nawet bardzo. emotka  

dla mnie również !!!
nkba 0

kasjopeja

Cytuj wiadomość#6670872 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 11:28:27
Jak myślicie o co może chodzić w pytaniu konkursowym ,, Szwedzki z natury" ,które brzmi :„Którą część szwedzkiej natury chciałbyś na zawsze zabrać do Polski i dlaczego?” Czy to chodzi o  naturę jako o przyrodę, czy bardziej o osobowość / mentalność ? 

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6670873 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 11:30:32
Konkurs Noworoczny KropkiTv- podajecie w zgłoszeniu numer nagrody, z gazety, czy z regulaminu? W regulaminie są wymienione w innej kolejności niż w gazecie... No i czy w ogóle udało się komuś wysłać tego maila? Ktoś wcześniej pisał, że były z tym problemy... 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6670878 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 11:46:33
kuleczkar napisał(a):

Konkurs Noworoczny KropkiTv- podajecie w zgłoszeniu numer nagrody, z gazety, czy z regulaminu? W regulaminie są wymienione w innej kolejności niż w gazecie... No i czy w ogóle udało się komuś wysłać tego maila? Ktoś wcześniej pisał, że były z tym problemy... 

czyli mają bajzel na całego... Kilka dni temu mail nie działał, jak jest teraz niewiem. Ja mam napisana nagrodę z gazety, nawet nie zwróciłam uwagi że w regulaminie są one inaczej ustawione....

vivi

Cytuj wiadomość#6670879 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 12:05:42
kasjopeja napisał(a):

Jak myślicie o co może chodzić w pytaniu konkursowym ,, Szwedzki z natury" ,które brzmi :„Którą część szwedzkiej natury chciałbyś na zawsze zabrać do Polski i dlaczego?” Czy to chodzi o  naturę jako o przyrodę, czy bardziej o osobowość / mentalność ?

moim zdaniem chodzi o osobowość/mentalność

helcia85

Cytuj wiadomość#6670883 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 12:25:39
Czy ktoś może kontaktował się z biurem podróży w sprawie Vouchera Kozel? Czy jest on faktycznie tylko na Czechy czy może być wykorzystany na wszystkie wycieczki?
0 0

harnas

Cytuj wiadomość#6670885 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 12:33:15
Smolar za Tymbark w Lidl informował coś poza 1. etapem?
Bilety za ogolpolski poszly?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6670886 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 12:33:51
harnas napisał(a):

Smolar za Tymbark w Lidl informował coś poza 1. etapem?
Bilety za ogolpolski poszly?

Losowania jutro emotka

psotka

Cytuj wiadomość#6670887 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 12:39:48
Czy ktos z tu obecnych wygral na wizazu i na filmwebie?

ja na wizazu w 2014. a tak w ogole w radiu kolor jest wycieczka do wygrania. do Chin emotka
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6670897 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 13:21:53
psotka napisał(a):

ja na wizazu w 2014. a tak w ogole w radiu kolor jest wycieczka do wygrania. do Chin emotka

Na Filmwebie wygrałam 7 razy emotka
psotka 0

psotka

Cytuj wiadomość#6670898 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 13:23:23
leilani1 napisał(a):

psotka napisał(a):

Na Filmwebie wygrałam 7 razy emotka

Jest jakiś patent na pisanie u nich? długo, krótko, rymem, żartem?

zagatka2010

Cytuj wiadomość#6670900 poniedziałek, 6 styczeń 2020, 13:27:03
helcia85 napisał(a):

Czy ktoś może kontaktował się z biurem podróży w sprawie Vouchera Kozel? Czy jest on faktycznie tylko na Czechy czy może być wykorzystany na wszystkie wycieczki?

Wydaje mi się, że może! Ja grałam w poprzednim konkursie i wygrałam wycieczkę do Pragi. A poleciałam do Paryża emotka  
0 0