Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

yreks

Cytuj wiadomość#6671251 wtorek, 7 styczeń 2020, 18:57:07
kalina590 napisał(a):

Hej, witam Was wszystkich! Jestem tu nowa i na starcie mam lekkiego nerwa. Pierwszy raz w życiu trafiła mi się rezerwa Develey. W oświadczeniu laureata chcą danych wrażliwych. Czy jeśli ich nie podam, to z nagrody nici? 

Czesc. Wszystko zapewne jest w regulaminie. Dane wrazliwe w konkursach to rzadkosc. Wiekszosc agencji potrzebuje tylko dane teleadresowe plus data urodzenia. Jezeli nagroda jest niskiej wartosci ja sobie odpuszczam. Mozesz sprobowac i odeslac osw. Bez danych wrazliwych.  Moze zaakceptuja. Jesli to cos bardzo cennego to bym ryzykowal i podal.
nkba 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6671259 wtorek, 7 styczeń 2020, 19:12:28
kalina590 napisał(a):

Hej, witam Was wszystkich! Jestem tu nowa i na starcie mam lekkiego nerwa. Pierwszy raz w życiu trafiła mi się rezerwa Develey. W oświadczeniu laureata chcą danych wrażliwych. Czy jeśli ich nie podam, to z nagrody nici? 

U mnie taka sama sytuacja. Uważam, że podanie numeru dowodu i peselu dla nagrody o wartości 50zł, nie jest kompletnie do niczego potrzebne. Na dodatek nie mogę otworzyć strony sklepu, błąd mi wyskakuje, albo że strona zagrożona.
edit. Doszukałam tutaj na forum dyskusję i ktoś pisał, że pani z agencji potwierdziła, że nie potrzeba tych danych. Ja odsyłam bez tych danych, najwyżej będzie rezerwa rezerwy emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6671261 wtorek, 7 styczeń 2020, 19:13:58
prosiaczek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam  emotka emotka
Pikawka - chodzi o konkurs Colgate z Lidla 

hahaha wygrywam od roku praktycznie wszędzie poza Smolarem. emotka już uznałam, że to oni są za mało kreatywni na moje teksty emotka

mam dokładnie tak samo, w życiu nie wygrałam u Smolara, ani kreatywnie ani losowo.Wybitnie mnie nie lubią ,już się z tym pogodziłam emotka
0 0

kalina590

Cytuj wiadomość#6671264 wtorek, 7 styczeń 2020, 19:23:51
Yreks, Cleo25 dzięki za odzew emotka . Zrobię tak jak piszecie. Odsyłam bez danych. Zobaczymy co z tego wyniknie. 
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6671295 wtorek, 7 styczeń 2020, 21:33:30
Czy w sucharowym etapie Captain Jacka stawialiscie na tekst, foto czy video? Bo z tekstem to ja chyba mam marne szanse.
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6671299 wtorek, 7 styczeń 2020, 21:55:34
magisterek napisał(a):

Czy w sucharowym etapie Captain Jacka stawialiscie na tekst, foto czy video? Bo z tekstem to ja chyba mam marne szanse.

Z tekstem bo na zdjęcia czy film to już w ogóle nie miałam pomysłu a tekst taki sobie, temat ciężki

rena-cz

Cytuj wiadomość#6671303 wtorek, 7 styczeń 2020, 22:08:15
Czy w fantasi można dodać niezliczoną ilość zgłoszeń na jedno opakowanie? Bo nie wymagają numeru paragonu, ani zdjęcia? Wystarczy kupić jeden serek i cykać zdjęcia do woli?
bruce 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6671310 wtorek, 7 styczeń 2020, 23:22:06
rena-cz napisał(a):

Czy w fantasi można dodać niezliczoną ilość zgłoszeń na jedno opakowanie? Bo nie wymagają numeru paragonu, ani zdjęcia? Wystarczy kupić jeden serek i cykać zdjęcia do woli?

Jedno zgłoszenie. Tak zrozumiałam z regulaminu ( jak dobrze pamiętam punkty "Zasady konkursu")
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6671318 środa, 8 styczeń 2020, 07:27:42
FBewa36 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Z tekstem bo na zdjęcia czy film to już w ogóle nie miałam pomysłu a tekst taki sobie, temat ciężki

Ja dodałam zdjęcie i film. Ciężko. Sam suchar napisać to jeszcze pikuś, ale stawiam, że wygra film, więc chciałam mieć choć cień nadziei.
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6671321 środa, 8 styczeń 2020, 07:51:32
magie1982 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja dodałam zdjęcie i film. Ciężko. Sam suchar napisać to jeszcze pikuś, ale stawiam, że wygra film, więc chciałam mieć choć cień nadziei.

Nie zapominajmy, że tym razem organizatorem jest Kropka Bordo emotka  nie chce siać teorii spiskowych, ale może być różnie. Moze jakis Józio czy inna fikcyjna postac pojedzie na Karaiby emotka

dodałam foto, w drugim etapie napisałam tekst.

3dominika3

Cytuj wiadomość#6671323 środa, 8 styczeń 2020, 08:08:22
margobb napisał(a):

magie1982 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Nie zapominajmy, że tym razem organizatorem jest Kropka Bordo emotka  nie chce siać teorii spiskowych, ale może być różnie. Moze jakis Józio czy inna fikcyjna postac pojedzie na Karaiby emotka

0 0

3dominika3

Cytuj wiadomość#6671324 środa, 8 styczeń 2020, 08:10:19
3dominika3 napisał(a):

margobb napisał(a):

magie1982 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ciekawi mnie ta agencja Kropka Bordo - nigdy nie brałam udziału w konkursie, który organizowali. Wygra jakiś Józio - czyli nie stawiaja na wyszukane odpowiedzi czy o co chodzi?
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6671325 środa, 8 styczeń 2020, 08:11:38
kukuleczka napisał(a):

rena-cz napisał(a):

Jedno zgłoszenie. Tak zrozumiałam z regulaminu ( jak dobrze pamiętam punkty "Zasady konkursu")

Nie biorę udziału, ale jak czytałem regulamin, to nie widziałem nic o jakimkolwiek zakupie...

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6671331 środa, 8 styczeń 2020, 08:54:07
pioge7 napisał(a):

Kropka TV odpisała mi:

Dzień dobry, problem powinien już zostać rozwiązany. Prosimy spróbować jeszcze raz!

może ktoś sprawdzić czy na emaila da się już im pisać?

Kurcze. Ostatnio wyświetlało komunikat o problemie z wysłaniem, bo niby coś nie tak z adresem mailowym i treść mojej wiadomości zapisała się w kopiach roboczych, a dziś sprawdzam i mail widnieje w wiadomościach wysłanych. Sama już nie wiem, czy to do nich doszło... 
0 0

rena-cz

Cytuj wiadomość#6671341 środa, 8 styczeń 2020, 09:25:49
Właśnie nic nie mogę znaleźć, ani o liczbie zgłoszeń potwierdzonych odrębnymi zakupami (czyli mam jeden serek i mogę zrobić codziennie po 10 zdjęć), ani  o limicie wygranych, dobrze rozumiem?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6671351 środa, 8 styczeń 2020, 09:50:33
rena-cz napisał(a):

Właśnie nic nie mogę znaleźć, ani o liczbie zgłoszeń potwierdzonych odrębnymi zakupami (czyli mam jeden serek i mogę zrobić codziennie po 10 zdjęć), ani  o limicie wygranych, dobrze rozumiem?

Mogę prosić o linka, ktory to konkurs? emotka
0 0

rena-cz

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6671359 środa, 8 styczeń 2020, 10:11:49
pikawka napisał(a):

rena-cz napisał(a):

Mogę prosić o linka, ktory to konkurs? emotka

fantasia z biżuterią. jest w promocyjnych.
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6671391 środa, 8 styczeń 2020, 11:56:28

asantesana

Cytuj wiadomość#6671393 środa, 8 styczeń 2020, 11:58:30
asper01 napisał(a):

https://www.smola...sfakcja-Gwarantowana - serio?;/

"odesłać na swój koszt produkt promocyjny wypróbowany przez uczestnika wraz z unikatowym kodem alfanumerycznym otrzymanym po prawidłowym zgłoszeniu do promocji"  emotka