Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

agakaz2

Cytuj wiadomość#6665679 środa, 11 grudzień 2019, 19:26:30
mallina napisał(a):

Dziwne, dostałam dziś maila z loterii Tyskie w  Biedronce, że wygrałam 200zł i proszą o przesłanie paragonu, na który już wcześniej  wygrałam 200 i dawno go odesłałam... Dodam, że wygraną (z dnia, co tak dużo osób trafiło)musiałam u nich potwierdzać(pozytywnie), bo po wpisaniu numeru było info, że nie wygrałam.

ha ha ha no to nieźle
0 0

stokrotka33

Cytuj wiadomość#6665685 środa, 11 grudzień 2019, 19:40:21
mallina napisał(a):

Dziwne, dostałam dziś maila z loterii Tyskie w  Biedronce, że wygrałam 200zł i proszą o przesłanie paragonu, na który już wcześniej  wygrałam 200 i dawno go odesłałam... Dodam, że wygraną (z dnia, co tak dużo osób trafiło)musiałam u nich potwierdzać(pozytywnie), bo po wpisaniu numeru było info, że nie wygrałam.

U mnie taka sama sytuacja, dziś wygrana na numer paragonu który wcześniej już wygrałam a po sprawdzeniu na ich stronie jest dodatkowa wygrana
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6665689 środa, 11 grudzień 2019, 19:49:48
czy z Heinekena z dzisiejszego ogłoszenia wyników słano już maile? Bo wygląda na to że mam wygraną, a maila nie mam emotka

edit: jest mail emotka
0 0

karolina651

Cytuj wiadomość#6665692 środa, 11 grudzień 2019, 19:57:02
Z calgon o te pralki wysyłacie oświadczenie z regulaminu ze strony konkursowej? Bo jak pobieram regulamin to zapisuje sie z 2017 roku. Nieco się różni... 
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6665732 środa, 11 grudzień 2019, 23:28:13
Przypomnijcie prosze,do dzisiaj zakup w Kaufland Gilette i HS A smsy do 15 grudnia ? emotka  
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6665734 środa, 11 grudzień 2019, 23:34:44
edith napisał(a):

Przypomnijcie prosze,do dzisiaj zakup w Kaufland Gilette i HS A smsy do 15 grudnia ? emotka  

tak
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6665735 środa, 11 grudzień 2019, 23:36:33
Czy przychodzi wam potwierdzenie na maila po wysłaniu konkursu Monte w ABC pakuj się na święta???
wedlug regułami ma przyjść a do mnie mail żaden nie przyszedł - ciekawe dlaczego ?????
0 0

brasia

Cytuj wiadomość#6665791 czwartek, 12 grudzień 2019, 10:21:45
U mnie też brak potwierdzenia na maila ale na stronie po wysłaniu zgłoszenia pojawiło się podziękowanie.
violka88 napisał(a):

Czy przychodzi wam potwierdzenie na maila po wysłaniu konkursu Monte w ABC pakuj się na święta???
wedlug regułami ma przyjść a do mnie mail żaden nie przyszedł - ciekawe dlaczego ?????

0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6665796 czwartek, 12 grudzień 2019, 10:41:12
brasia napisał(a):

U mnie też brak potwierdzenia na maila ale na stronie po wysłaniu zgłoszenia pojawiło się podziękowanie.

violka88 napisał(a):

Tak właśnie - podziękowanie było ale maila nie .czyli nie tylko u mnie.  Już myślałam ze moje zgłoszenie nie dotarło. W takim razie jest nadzieja ze moje zgłoszenie będzie brało udział w 1 etapie. 
Dzieki za info emotka
0 0

brasia

Cytuj wiadomość#6665809 czwartek, 12 grudzień 2019, 11:40:27
Actimel Biedronka - właśnie dostałam emalia od nich,że nie zauważyli żadnych nieprawidłowości w ostatniej turze. Normalnie żart! !!!!!

Co o tym myślicie?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6665814 czwartek, 12 grudzień 2019, 11:52:36
brasia napisał(a):

Actimel Biedronka - właśnie dostałam emalia od nich,że nie zauważyli żadnych nieprawidłowości w ostatniej turze. Normalnie żart! !!!!!

Co o tym myślicie?

Ja myślę, że to ich sprawka emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6665815 czwartek, 12 grudzień 2019, 11:55:17
margobb napisał(a):

brasia napisał(a):

Co o tym myślicie?

Co się dzieje z tymi konkursami?! Co chwilę jakieś "dziwne sytuacje" aż się odechciewa grać. 
0 0

matryczek

Cytuj wiadomość#6665822 czwartek, 12 grudzień 2019, 12:31:59
Hej, mam 2 nieodebrane połączenia z Blue Media - prawdopodobnie w związku z konkursem nju. Czy ktoś z doświadczenia się orientuje, czy jest sens oddzwaniać? Czekać na maila? Czy nagroda przepada? 
0 0

brasia

Cytuj wiadomość#6665823 czwartek, 12 grudzień 2019, 12:35:55
patyk napisał(a):

margobb napisał(a):

brasia napisał(a):

Co o tym myślicie?

Co się dzieje z tymi konkursami?! Co chwilę jakieś "dziwne sytuacje" aż się odechciewa grać. 

Napisałam do nich ,że się z tym nie zgadzam dając przykłady oparte na screenach które posiadam.
Sprawę zgłaszałam również do Danone ale widać, że i oni mają to wszystko gdzieś. 
OSZUSTWO I TYLE.  
Ale będę dalej walczyć. 
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6665825 czwartek, 12 grudzień 2019, 12:40:06
matryczek napisał(a):

Hej, mam 2 nieodebrane połączenia z Blue Media - prawdopodobnie w związku z konkursem nju. Czy ktoś z doświadczenia się orientuje, czy jest sens oddzwaniać? Czekać na maila? Czy nagroda przepada? 

Do mnie już dzwonili na nieodebrane

magisterek

Cytuj wiadomość#6665828 czwartek, 12 grudzień 2019, 12:53:32
matryczek napisał(a):

Jeśli masz dwa nieodebrane połączenia, to już na Twoje miejsce zadzwonili do kogoś innego emotka Niestety, ale nagroda ci przepadła.

onmyown

Cytuj wiadomość#6665831 czwartek, 12 grudzień 2019, 13:00:05
magisterek napisał(a):

matryczek napisał(a):

Jeśli masz dwa nieodebrane połączenia, to już na Twoje miejsce zadzwonili do kogoś innego emotka Niestety, ale nagroda ci przepadła.

Radziłabym najpierw przeczytać regulamin, zamiast wprowadzać w błąd.
W przypadkach, w których Organizator nie zdoła się skontaktować telefonicznie z osobamiwytypowanymi do zdobycia Nagród określonych w par. -6 ust. 2 pkt a)- b) Regulaminu, prześle
informację o wygranej na adres e-mail Uczestnika wskazany w Formularzu. Na odpowiedź
Organizator czeka 5 dni roboczych od daty wysłania maila

jokan

Cytuj wiadomość#6665832 czwartek, 12 grudzień 2019, 13:03:03
magisterek napisał(a):

matryczek napisał(a):

tu akurat wysylaja maila:)

matryczek

Cytuj wiadomość#6665835 czwartek, 12 grudzień 2019, 13:09:18
jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

matryczek napisał(a):

tu akurat wysylaja maila:)

Super, dziękuję za odpowiedzi  emotka W takim razie czekam na maila  emotka
jokan 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6665836 czwartek, 12 grudzień 2019, 13:11:58
Zapis z regulaminu ACE:
"treść Odpowiedzi nie może przekraczać liczby znaków na wpisanie Odpowiedzi dostępnejw treści formularza zamieszczonego na Stronie Konkursu."
Czy ktoś wie co autor miał na myśli? Bo ja sobie wklepuję ciąg znaków i niczego mi formularz nie blokuje.
0 0