Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

joan

Cytuj wiadomość#6665970 czwartek, 12 grudzień 2019, 19:01:49
patyk napisał(a):

Swoją drogą czy wstawianie zdjęć z dziećmi zwiększa szansę na wygraną? Czasem jak widzę ile jest zgłoszeń ze zdjęciami dzieci to się zastanawiam.... Swojego zdjęcia rodzic nie wstawi a już dziecka to owszem... 
Szczególnie w konkach na fb tysiąc komentarzy ze zdjęciami dzieci mnie przeraża, apeluje by czasem dwa razy się jednak zastanowić. Internet ma sporo zagrożeń. 

Tu chodzi o wytworzenie z jury więzi jajników emotka

Powinien być absolutny zakaz umieszczania na zdjęciu kogokolwiek (prócz uczestnika konkursu). Ostatnio gdzieś widziałam zdjęcie, jak niby cała rodzina sprząta - wyglądali, jak typowi patole z memów, wszyscy ze szmatami w rękach itp. I o jakieś g* ci rodzice grają nie myśląc, że ich dziecko potem może mieć w szkole przykrości emotka

Kiedyś spytałam jednego babiszona, po co wstawia zdjęcie dziecka w konkursie, gdzie temat był zupełnie inny, a ona mi na to tekstem typowej madki, czyli "dzieci są piękne i mogę wstawiać to zdjęcie gdzie zechcę". Aha, czyli rękawy kaftana za luźno związane.

tkostek30

Cytuj wiadomość#6666054 piątek, 13 grudzień 2019, 09:29:20
Czy z żabkowych laysów przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia? Dostał już ktoś ten bon do wykorzystania?
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6666055 piątek, 13 grudzień 2019, 09:36:36
tkostek30 napisał(a):

Czy z żabkowych laysów przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia? Dostał już ktoś ten bon do wykorzystania?

Rabat do Intersport przyszedł mi od razu po wysłaniu zgłoszenia.
0 0

anula012

Cytuj wiadomość#6666057 piątek, 13 grudzień 2019, 09:58:41
Witam , mam pytanie do osób które wygrały  w wielkiej loterii w Kauflandzie bon na 50 zł. Czy miałyscie drugi mail o pomyslnej weryfikacji?. Po wysłaniu skanu paragonu przyszedł mail by czekac na nastepny o weryfikacji  i ani widu ani słychu , bardzo proszę o odpowiedz
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6666080 piątek, 13 grudzień 2019, 10:05:40
anula012 napisał(a):

Witam , mam pytanie do osób które wygrały  w wielkiej loterii w Kauflandzie bon na 50 zł. Czy miałyscie drugi mail o pomyslnej weryfikacji?. Po wysłaniu skanu paragonu przyszedł mail by czekac na nastepny o weryfikacji  i ani widu ani słychu , bardzo proszę o odpowiedz

Weryfikacja trochę trwa emotka
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6666096 piątek, 13 grudzień 2019, 10:55:43
joan napisał(a):

Tu chodzi o wytworzenie z jury więzi jajników emotka

Powinien być absolutny zakaz umieszczania na zdjęciu kogokolwiek (prócz uczestnika konkursu). Ostatnio gdzieś widziałam zdjęcie, jak niby cała rodzina sprząta - wyglądali, jak typowi patole z memów, wszyscy ze szmatami w rękach itp. I o jakieś g* ci rodzice grają nie myśląc, że ich dziecko potem może mieć w szkole przykrości emotka

Kiedyś spytałam jednego babiszona, po co wstawia zdjęcie dziecka w konkursie, gdzie temat był zupełnie inny, a ona mi na to tekstem typowej madki, czyli "dzieci są piękne i mogę wstawiać to zdjęcie gdzie zechcę". Aha, czyli rękawy kaftana za luźno związane.

Joan, znam mężczyznę, który na każdy konkurs wysyła zdjęcia swojego dziecka. Chwali się nimi w pracy. Wygrywa. Dla mnie to nic szczególnego, zwykła zabawa dziecka. Komisje konkursowe uważają inaczej.
Proponował mi udział w konkursie Monte w Biedronce, ale gdzie ja mam szansę z tymi dziećmi, jak jedyny obiekt ludzki w mieszkaniu, nadający się do sfotografowania, to obiekt 40+? Nawet, jakby karmił łyżeczką misie, spotka się jedynie z pośmiewiskiem - kolega pokazał mi właśnie takie zdjęcie córki. emotka

joan

Cytuj wiadomość#6666118 piątek, 13 grudzień 2019, 11:42:01
angie222 napisał(a):

Joan, znam mężczyznę, który na każdy konkurs wysyła zdjęcia swojego dziecka. Chwali się nimi w pracy. Wygrywa. Dla mnie to nic szczególnego, zwykła zabawa dziecka. Komisje konkursowe uważają inaczej.
Proponował mi udział w konkursie Monte w Biedronce, ale gdzie ja mam szansę z tymi dziećmi, jak jedyny obiekt ludzki w mieszkaniu, nadający się do sfotografowania, to obiekt 40+? Nawet, jakby karmił łyżeczką misie, spotka się jedynie z pośmiewiskiem - kolega pokazał mi właśnie takie zdjęcie córki. emotka

Bo każdy musi wiedzieć, w czym grać emotka Mnie i tak by było szkoda czasu na cykanie zdjęć, skoro mogę wygrać coś lepszego samym tekstem. Poza tym uważam, że lepiej raz w roku ustrzelić 200.000 zł, niż 365x ciułać jaką fejsbukową drobnicę. Jeśli Twój kolega wygra samochód zdjęciem dziecka, to możemy pogadać emotka

Moim zdaniem czasem nawet łatwiej jest wygrać bez motywu dziecięcego, bo dzieciom niełatwo zrobić dobrą fotkę, więc powstaje fotograficzna breja niskiej jakości, na tle której jakiekolwiek zdjęcie z motywem nieparentingowym jest objawieniem geniusza emotka

mitek111

Cytuj wiadomość#6666127 piątek, 13 grudzień 2019, 11:59:49
Czy ktoś dostał bon do kaufland-u z loterii Nestle 1 edycja?
https://www.e-kon...de.html#.XfNvAxvdjIU
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6666130 piątek, 13 grudzień 2019, 12:13:37
Gdzie kupujecie puszki na loterie coli, gwiezdne wojny? U mnie w okolicy brak tych puszek:/
0 0

red-dress

Cytuj wiadomość#6666139 piątek, 13 grudzień 2019, 12:36:44
Monte ABC - z tego co widzę, nie ma ograniczenia znaków. Z ciekawości - dużo się rozpisujecie?  
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6666152 piątek, 13 grudzień 2019, 13:08:09
red-dress napisał(a):

Monte ABC - z tego co widzę, nie ma ograniczenia znaków. Z ciekawości - dużo się rozpisujecie?  

wysłane na od..

caramela

Cytuj wiadomość#6666165 piątek, 13 grudzień 2019, 13:45:39
ethanelfy napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Gdzie kupujecie puszki na loterie coli, gwiezdne wojny? U mnie w okolicy brak tych puszek:/

W zabce kazdej sa, jak kupi sie dwie to taniej jest emotka

Lewiatan, ale nie kazdy ma. Ostatnio były tez w Tesco.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6666166 piątek, 13 grudzień 2019, 13:45:47
nitka310 napisał(a):

c4
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6666167 piątek, 13 grudzień 2019, 13:46:41
ethanelfy napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Ile 2 szt?
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6666168 piątek, 13 grudzień 2019, 13:47:38
monia0303 napisał(a):

matryczek napisał(a):

jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

matryczek napisał(a):

Hej, mam 2 nieodebrane połączenia z Blue Media - prawdopodobnie w związku z konkursem nju. Czy ktoś z doświadczenia się orientuje, czy jest sens oddzwaniać? Czekać na maila? Czy nagroda przepada? 

Jeśli masz dwa nieodebrane połączenia, to już na Twoje miejsce zadzwonili do kogoś innego emotka Niestety, ale nagroda ci przepadła.

tu akurat wysylaja maila:)

Super, dziękuję za odpowiedzi  emotka W takim razie czekam na maila  emotka

Też mam 2 nieodebrane. Dajcie znać jak przyjdą maila, żebym nie przeoczyła  emotka

Jak długo zazwyczaj czeka się na maila w takich konkursach? Wczoraj dzwonili to mail może być dzisiaj czy za 2 tygodnie? Ktoś podpowie?
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6666174 piątek, 13 grudzień 2019, 13:59:12
mitek111 napisał(a):

jeszcze nie wysyłali emotka
0 0

annnoniii

Cytuj wiadomość#6666180 piątek, 13 grudzień 2019, 14:15:45
Konkurs Lusette  już wyniki są!? Piszą priv czy jak!? Dziękuję za odpowiedź 
0 0

cordilia

Cytuj wiadomość#6666188 piątek, 13 grudzień 2019, 14:57:57
ethanelfy napisał(a):

Prufus napisał(a):

ethanelfy napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Ile 2 szt?

4,50

W Tesco właśnie dowieźli, bo wcześniej też nie było. Sztuka 1,79 
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6666189 piątek, 13 grudzień 2019, 14:58:57
ethanelfy napisał(a):

Prufus napisał(a):

ethanelfy napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Ile 2 szt?

4,50

To taniej niż w c4 chyba nigdzie nie ma. Byla promocja po 1.49 cola 0

ZetZ

Cytuj wiadomość#6666223 piątek, 13 grudzień 2019, 17:17:17
andii napisał(a):

mitek111 napisał(a):

jeszcze nie wysyłali emotka

Potwierdzam, też czekam.
andii 0