Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

agakaz2

Cytuj wiadomość#6671709 czwartek, 9 styczeń 2020, 05:18:42
amenhotep1 napisał(a):

Ja wygrałem głośnik, ale do tej pory nic nie dostałem. Na maile nie odpisują, a dzwoniąc pod podany przez nich na stronie numer kontaktowy słyszę "Nie ma takiego numeru"...
A jak jest u Ciebie?

agakaz2 napisał(a):

finai spacer po nagrody ktoś z was wygrał u nich? wiadomość o wygranej w spam miałam

głośnik od świąt jest w domu. mieli wysyłać do końca roku. niestety nie mam kontaktu do nich
0 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6671726 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:10:31
Ma ktoś może regulamin do tej loterii Kinder w zapowiedziach? emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6671728 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:12:49
Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6671731 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:16:00
iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka

dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 
0 0

judytkak

Cytuj wiadomość#6671734 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:29:04
Czy komuś udało się zrealizować voucher Rainbow z konkursu Kozel na inny kraj niż Czechy?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6671736 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:34:33
judytkak napisał(a):

Czy komuś udało się zrealizować voucher Rainbow z konkursu Kozel na inny kraj niż Czechy?

zajrzyj tu  emotka

judytkak

Cytuj wiadomość#6671738 czwartek, 9 styczeń 2020, 10:39:38
kreatia napisał(a):

judytkak napisał(a):

zajrzyj tu  emotka

Super! Bardzo Ci dziękuję!

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6671744 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:16:11
przychodzi Wam zwrotka z Palmolive / Colgate Lidl?
w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi
wysłałam tym drugim sposobem, bo pierwszy to raczej pomyłka i nic nie dostałam
0 0

gonika

Cytuj wiadomość#6671745 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:17:40
apoccalipsa napisał(a):

w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi

Dzisiaj też nie mam zwrotki.

basku

Cytuj wiadomość#6671747 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:20:39
sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/
0 0

red-dress

Cytuj wiadomość#6671748 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:21:26
gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Wysyłałam we wtorek i otrzymałam SMS zwrotny. 
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6671749 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:23:04
gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a wysyłałaś tak, jak ja?
0 0

gonika

Cytuj wiadomość#6671750 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:27:42
apoccalipsa napisał(a):

gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a wysyłałaś tak, jak ja?

Wysyłałam tak jak kiedyś- nrparag.treść odpowiedzi
Wtedy była zwrotka, dziś nie

estrelitta

Cytuj wiadomość#6671751 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:29:16
apoccalipsa napisał(a):

gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a wysyłałaś tak, jak ja?

Ja dziś mam zwrotkę na Orange, na Play zaś brak

tkostek30

Cytuj wiadomość#6671752 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:34:08
estrelitta napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a wysyłałaś tak, jak ja?

Ja dziś mam zwrotkę na Orange, na Play zaś brak

mi z play wczoraj przyszła zwrotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6671756 czwartek, 9 styczeń 2020, 11:44:20
basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/

Tak emotka

katake

Cytuj wiadomość#6671764 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:05:15
Czy dostaliście już przelewy zamiast bonów Trefl od Smolara (konkurs Michaszki albo psikus)?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6671765 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:06:08
katake napisał(a):

Czy dostaliście już przelewy zamiast bonów Trefl od Smolara (konkurs Michaszki albo psikus)?

cisza emotka
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6671766 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:09:13
Poratujcie - gdzie są promocyjne butelki Captain Jack? Szukam i już mnie coś bierze.
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6671767 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:10:41
helcia85 napisał(a):

Poratujcie - gdzie są promocyjne butelki Captain Jack? Szukam i już mnie coś bierze.

u mnie w centrum i dino znalazłam.