Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kreatia

Cytuj wiadomość#6671769 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:12:43
monia0303 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Poratujcie - gdzie są promocyjne butelki Captain Jack? Szukam i już mnie coś bierze.

u mnie w centrum i dino znalazłam.

auchan w 3-pakach

lora

Cytuj wiadomość#6671783 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:38:06
red-dress napisał(a):

gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

przychodzi Wam zwrotka z Palmolive / Colgate Lidl?
w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi
wysłałam tym drugim sposobem, bo pierwszy to raczej pomyłka i nic nie dostałam

Dzisiaj też nie mam zwrotki.

Wysyłałam we wtorek i otrzymałam SMS zwrotny. 

dzisiaj w Plus brak zwrotki
0 0

lubiekisiel

Cytuj wiadomość#6671798 czwartek, 9 styczeń 2020, 12:54:19
iwona0103 napisał(a):

basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka

dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/

Tak emotka

U mnie dokładnie tak samo, 31.12 sobie przypomniałam o kodach, próbuję zrobić zakupy, a kod nie działa, więc zrobiłam screena z wyraźną datą, napisałam do nich maila i odpowiedź taka sama: kody ważne do 31.12 ale na sprawdzenie czy są poprawne było 14 dni - beznadzieja
0 0

basku

Cytuj wiadomość#6671801 czwartek, 9 styczeń 2020, 13:00:05
lubiekisiel napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka

dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/

Tak emotka

U mnie dokładnie tak samo, 31.12 sobie przypomniałam o kodach, próbuję zrobić zakupy, a kod nie działa, więc zrobiłam screena z wyraźną datą, napisałam do nich maila i odpowiedź taka sama: kody ważne do 31.12 ale na sprawdzenie czy są poprawne było 14 dni - beznadzieja

mi też początkowo kod nie działał, ale mi odpisali, że muszę mieć w koszyku TYLKO produkty do makijażu więc zamówienie sfinalizowałam... tak mi sie wydawało, kod zadziałał, ale przelew nie zadziałał emotka

napisałam dziś @ na reklamacje@nesperta.com
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6671815 czwartek, 9 styczeń 2020, 13:26:01
Ja miałam w koszyku tylko kosmetyki do makijażu i pokazywało, że niepoprawny. Pisałam na maila, z ktorego dostalam kod, czyli streetcom
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6671822 czwartek, 9 styczeń 2020, 13:43:39
Mam głupie pytanie odnośnie konkursu  "Colgate, Palmolive" Lidl, czy można kupić 1 produkt Colgate + 1 produkt Palmolive, czy muszą być 2 produkty np. Colgate?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6671825 czwartek, 9 styczeń 2020, 13:50:21
ewelcia753 napisał(a):

Mam głupie pytanie odnośnie konkursu  "Colgate, Palmolive" Lidl, czy można kupić 1 produkt Colgate + 1 produkt Palmolive, czy muszą być 2 produkty np. Colgate?

ja miałam tak kupić ale jednak się wstrzymałam i wzięłam dwie Colgate
0 0

rena-cz

Cytuj wiadomość#6671826 czwartek, 9 styczeń 2020, 13:50:29
Czy jak dostali
tkostek30 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

przychodzi Wam zwrotka z Palmolive / Colgate Lidl?
w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi
wysłałam tym drugim sposobem, bo pierwszy to raczej pomyłka i nic nie dostałam

Dzisiaj też nie mam zwrotki.

a wysyłałaś tak, jak ja?

Ja dziś mam zwrotkę na Orange, na Play zaś brak

mi z play wczoraj przyszła zwrotka

jak dostaliście zwrotki to pisaliście po numerze paragonu i kroce tę spację, czy bez. Bo ja wysłałam ze spacją i brak zwrotki
0 0

lolzek

Cytuj wiadomość#6671838 czwartek, 9 styczeń 2020, 14:03:53
A w jaki sposób dołączanie oświadczenie a mailu? Po prostu kopiujecie zawartość i wklejacie w mail czy jako załącznik? Musi być odręczny podpis?
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6671858 czwartek, 9 styczeń 2020, 14:38:31
agakaz2 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

ja miałam tak kupić ale jednak się wstrzymałam i wzięłam dwie Colgate

Chyba też tak zrobię na wszelki wypadek.
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6671860 czwartek, 9 styczeń 2020, 14:39:24
Kartę 100zł z konkursu złotobranie trzeba jakoś aktywować czy już można od razu nią płacić?
0 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6671868 czwartek, 9 styczeń 2020, 15:00:06
calineczka354 napisał(a):

Ma ktoś może regulamin do tej loterii Kinder w zapowiedziach? emotka

https://www.kinde...pl/xp/kinder-time/ 
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6671872 czwartek, 9 styczeń 2020, 15:03:03
misiaczek144 napisał(a):

Kartę 100zł z konkursu złotobranie trzeba jakoś aktywować czy już można od razu nią płacić?

a nie masz info, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni roboczych? ja miałam taką karteczkę razem z kartą emotka  ale dostałam z miesiac temu
0 0

samuraj

Cytuj wiadomość#6671891 czwartek, 9 styczeń 2020, 15:27:39
ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

a nie masz info, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni roboczych? ja miałam taką karteczkę razem z kartą emotka  ale dostałam z miesiac temu

nie mam żadnej informacji o pinie ;/

jest tylko wzmianka,ze mogę ja zarejestrować karte na up-karty.pl aby sprawdzać saldo.

ten pin przyjdzie poczta?
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6671893 czwartek, 9 styczeń 2020, 15:30:57
misiaczek144 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

no to może coś zmienili. ja wtedy zalogowałam się na to bonus coś tam i saldo było 100 zł, ale co z tego, jak Pinu nie miałam.

mayteq

Cytuj wiadomość#6671952 czwartek, 9 styczeń 2020, 17:09:46
ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

no to może coś zmienili. ja wtedy zalogowałam się na to bonus coś tam i saldo było 100 zł, ale co z tego, jak Pinu nie miałam.

Ja mam karteczkę, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni na zgłoszony numer telefonu. Na razie jeszcze nic nie przyszło.

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6671956 czwartek, 9 styczeń 2020, 17:14:51
mayteq napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

Ja mam karteczkę, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni na zgłoszony numer telefonu. Na razie jeszcze nic nie przyszło.

Misiaczek, popatrz dobrze w kopercie - tam jest taka malutka cienka karteczka o tym, że przyjdzie pin na sms, trzeba dobrze poszukać w tej kopercie emotka  
a nawet jak nie wrzucili, to i tak czekaj na sms z pinem do karty, jak będzie z tym problem, to napisz mi na pw, poszukam wtedy maila pod który się konktaktowałam z organizatorem.

visserarthur

Cytuj wiadomość#6671958 czwartek, 9 styczeń 2020, 17:15:26
kreatia napisał(a):

katake napisał(a):

Czy dostaliście już przelewy zamiast bonów Trefl od Smolara (konkurs Michaszki albo psikus)?

cisza emotka

Dziś dotarł na Mbank (z Mbanku), więc inne banki pewnie dostaną jutro.

masza

Cytuj wiadomość#6671960 czwartek, 9 styczeń 2020, 17:17:53
misiapysiamisia napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Ma ktoś może regulamin do tej loterii Kinder w zapowiedziach? emotka

https://www.kinde...pl/xp/kinder-time/ 

a gdzie wejść w regulamin? ślepa jestem...
0 0

truskaweczka123

Cytuj wiadomość#6671962 czwartek, 9 styczeń 2020, 17:22:54
lubiekisiel napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Tak emotka

a tak z innej beczki widziałyście jak tam wzrosły ceny w ciągu kilku dni?? w sylwestra jeszcze wszystkie błyszczyki było po 30 teraz już po 40, pomadki dzisiaj już po.... 50, 55 , a parę dni temu też 30 kosztowały emotka
pudry były po 35 a dzisiaj te same produkty po 49,90.... emotka emotka jakieś szaleństwo emotka
0 0