Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 605 606 607 608 609 610611 612 613 614 615 > >> >|

awi

Cytuj wiadomość#5405197 wtorek, 16 październik 2012, 05:32:29
śmigają, śmigają aż się wentylatory grzeją a papierki po 3bit wyłudzają podstępnie od wnuczków emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5405208 wtorek, 16 październik 2012, 05:37:35
młodych matek siedzących w domu czy bezrobotnych z nadmiarem czasu.

jak czytam o matkach siedzących z dziećmi i nadmiarze czasu wolnego to mi się gębusia sama śmieje
0 0

anet

Cytuj wiadomość#5405212 wtorek, 16 październik 2012, 05:38:49
petunija1 napisał(a):

vilemo napisał(a):

emotka to już wiem, czemu nie wygrałam - grałam o 11... emotka kiedy tu grać, żeby wygrać? (filozoficznie-retorycznie pytam, bo kto to wie...?) emotka

Ja o 23.00
emotka

Ja o 18 i 00
emotka
0 0

anet

Cytuj wiadomość#5405225 wtorek, 16 październik 2012, 05:41:49
vilemo napisał(a):

kammaro napisał(a):

vilemo napisał(a):

emotka to już wiem, czemu nie wygrałam - grałam o 11... emotka kiedy tu grać, żeby wygrać? (filozoficznie-retorycznie pytam, bo kto to wie...?) emotka

To były już wyniki? emotka emotka emotka

niby nie było, mają czas do jutra, ale z prince polo i alpen gold są codziennie, więc głośno myślę...

Hmm a nie zastanawiał was fakt, że gro osób dostało potwierdzenia przyjecia zgłoszenia w prince polo jakiś tydzień po rozpoczęciu konka? Bo mnie się wydaje, że oni tam po prostu opóźnienie maja...
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#5405226 wtorek, 16 październik 2012, 05:42:20
silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?

chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka

u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda

mowi ze kolo 13.30 byl sms z AG

żądają odesłania opakowania poleconym?

dostal tylko sms-gratulacje wygrywasz 100 zl w promocji alpen gold usmiecha ci sie kasa -szczegoly odbioru dostepne w regulsaminie ns stronie -czytam ten regulamin i wywnioskowalam ze kod do obiory z bankomatow pzresylaja pozniej-w popzrednieuj promocji od razu wysylali
0 0

zarania

Cytuj wiadomość#5405229 wtorek, 16 październik 2012, 05:43:03
pola731 napisał(a):

jak czytam o matkach siedzących z dziećmi i nadmiarze czasu wolnego to mi się gębusia sama śmieje

Nadmiar wolnego czasu dotyczył wyłącznie bezrobotnych, bo osobiście jestem młodą matką siedzącą w domu, straszliwie zajętą opieką nad dziećmi i obowiązkami domowymi. Jedynie z doskoku gram w 3bit i quizy rossnetu.
emotka
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#5405231 wtorek, 16 październik 2012, 05:43:16
ksantypa napisał(a):

silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

dostal tylko sms-gratulacje wygrywasz 100 zl w promocji alpen gold usmiecha ci sie kasa -szczegoly odbioru dostepne w regulsaminie ns stronie -czytam ten regulamin i wywnioskowalam ze kod do obiory z bankomatow pzresylaja pozniej-w popzrednieuj promocji od razu wysylali

a co do opakowania to tylo w regulaminie stoi ze szczesciarz od glownej ma odsylac
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#5405239 wtorek, 16 październik 2012, 05:47:01
ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

a co do opakowania to tylo w regulaminie stoi ze szczesciarz od glownej ma odsylac

Nagrodę dzienną możesz odebrać w 30 dni od otrzymania SMS-a potwierdzającego wygraną, który &#8211; w przypadku wygranej &#8211; dotrze do Ciebie w 48 h od daty losowania. Dzięki kolejnym SMS-om &#8211; z kodem referencyjnym i kodem PIN &#8211; odbierzesz nagrodę w bankomacie sieci Euronet, BZ WBK lub Skok (sprawdź listę bankomatów).-czyli teraz chyba czeka na te kody referencyjne i pin -mieszają-popzrednio wysylali od razy pin i po sprawie
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#5405242 wtorek, 16 październik 2012, 05:48:16
jarko44 napisał(a):

lalunia napisał(a):

rashu napisał(a):

Żenada ten Alpen Gold i Prince Polo ten sam producent oraz ta sama agencja więc co się dziwić że nie da się wygrać, w tamtym roku dało się a tu telefon milczy jak zaklęty w obu konkursach czyżby nagle kryzysu nie było i wszyscy wywalają pieniądze na konkursy ?

A nagrody się pod ladą rozchodzą
emotka

przecież wiadomo, że się ludzie na pierwszy dzień/dni rzucają z zachomikowanymi kodami,nie ma w tym nic dziwnego

a ja wyslalam tylko albo az 4 kody-na kazdy z 4 telefonow po jednym
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5405276 wtorek, 16 październik 2012, 06:05:37
To i ja się odezwę. Wysłałam z P-Polo aż... 1 (słownie: jeden kod) drugiego dnia promocji, a mam w domu papierki z całej zgrzewki emotka bo moja babcia lubi wafelki i sobie kupiła jeszcze przed rozpoczęciem, wysyłać mi się tego nie chce emotka Tylko powiedzcie mi, ktoś wyżej napisał, że sms z potwierdzeniem przyjęcia przychodzą z opóźnieniem... ale to jak jeszcze mi nic nie przyszło, to znaczy że to moje zgłoszenie przyjęte nie zostało wcale?
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#5405281 wtorek, 16 październik 2012, 06:09:21
iggi0212 napisał(a):

To i ja się odezwę. Wysłałam z P-Polo aż... 1 (słownie: jeden kod) drugiego dnia promocji, a mam w domu papierki z całej zgrzewki emotka bo moja babcia lubi wafelki i sobie kupiła jeszcze przed rozpoczęciem, wysyłać mi się tego nie chce emotka Tylko powiedzcie mi, ktoś wyżej napisał, że sms z potwierdzeniem przyjęcia przychodzą z opóźnieniem... ale to jak jeszcze mi nic nie przyszło, to znaczy że to moje zgłoszenie przyjęte nie zostało wcale?

u mnie jak wysylam pzrez strone to po okolo 1 min mam potzwierdzenie na telefonie
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5405282 wtorek, 16 październik 2012, 06:09:49
zarania napisał(a):

pola731 napisał(a):

Nadmiar wolnego czasu dotyczył wyłącznie bezrobotnych, bo osobiście jestem młodą matką siedzącą w domu, straszliwie zajętą opieką nad dziećmi i obowiązkami domowymi. Jedynie z doskoku gram w 3bit i quizy rossnetu.
emotka

nie pisałam tego złośliwie - ale sorry, jak same kobiety będą takie stereotypy powielać to co ma myśleć ten facet , który z pracy przychodzi i wydaje mu się ,że żona nauczyła się po prostu kilku zaklęć typu stoliczku nakryj się

to pisałam ja- bezrobotna, studiująca matka Polka dla 3 dzieci (w tym jednego małego) emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5405293 wtorek, 16 październik 2012, 06:12:35
nie mogłam już edytować ...
http://facepalm.p...bi-w-domu-i5983.html
0 0

konwaliowa

Cytuj wiadomość#5405325 wtorek, 16 październik 2012, 06:35:37
awi napisał(a):

zarania napisał(a):

Ale ja mam słaby net, choć liczę, że zgłoszenie z rana jest trafione, bo się zerwałam przed 6.00. emotka O 23.00 też ładnie poszło, więc kto wie.
A co do godzin typowych to się nie zgodzę, bo rano czy późnym wieczorem nie każdy ma czas czy chęci siedzieć przy komputerze, a w ciągu dnia może grać
dużo osób pracujących w biurze, młodych matek siedzących w domu czy bezrobotnych z nadmiarem czasu.

zapomniałaś o emerytach emotka

Już widzę tych trzęsących się emerytów, z myszką w ręku czekających na pełną godzinę by z mega refleksem kliknąć wyślij.
Ba! Sądzę nawet, że gdyby emeryci ogarniali konkursy, my tu wszyscy nie mielibyśmy żadnych wygranych.. ale na szczęście regulaminy piszą małym drukiem, większość w necie.. więc emeryci niegroźni.
0 0

ewachem

Cytuj wiadomość#5405342 wtorek, 16 październik 2012, 06:49:07
konwaliowa napisał(a):

awi napisał(a):

zarania napisał(a):

Ale ja mam słaby net, choć liczę, że zgłoszenie z rana jest trafione, bo się zerwałam przed 6.00. emotka O 23.00 też ładnie poszło, więc kto wie.
A co do godzin typowych to się nie zgodzę, bo rano czy późnym wieczorem nie każdy ma czas czy chęci siedzieć przy komputerze, a w ciągu dnia może grać
dużo osób pracujących w biurze, młodych matek siedzących w domu czy bezrobotnych z nadmiarem czasu.

Już widzę tych trzęsących się emerytów, z myszką w ręku czekających na pełną godzinę by z mega refleksem kliknąć wyślij.
Ba! Sądzę nawet, że gdyby emeryci ogarniali konkursy, my tu wszyscy nie mielibyśmy żadnych wygranych.. ale na szczęście regulaminy piszą małym drukiem, większość w necie.. więc emeryci niegroźni.

moja mama to swiezo upieczona emerytka a w czasówkach bije mnie na głowę emotka emotka emotka
0 0

ewachem

Cytuj wiadomość#5405345 wtorek, 16 październik 2012, 06:52:23
ewachem napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

awi napisał(a):

zarania napisał(a):

moja mama to swiezo upieczona emerytka a w czasówkach bije mnie na głowę emotka emotka emotka

a co do tego drobnego sruku to jak nie doczyta to zawsze ma lupę
emotka emotka emotka emotka

miało byc druku
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5405355 wtorek, 16 październik 2012, 06:58:13
rslotus napisał(a):

Pewnie że modelka może ... , ale na główną nagrodę w konkursie na szybkość odpowiedzi to raczej ma taką szansę jak konkursowicze na wyborach Miss. emotka emotka emotka

Widocznie był czas minimalny, specjalnie obliczony dla niekonkursowiczów emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5405514 wtorek, 16 październik 2012, 08:46:32
moze mi ktos powiedziec z jakiego numeru dzwonia z nestle 5 posilkow
i lubella?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#5405521 wtorek, 16 październik 2012, 08:51:47
Nie rozumiem, czemu nie może wygrać dziewczyna, co jest modelką.
Prawie wszyscy grają na kogoś, a dziwi ich, że inni też tak robią emotka
Ile razy to ja widziałam wśród laureatów konkursów fotograficznych dziewczynę znanego fotografa emotka
On nie mógł brać udziału - dał słupa
emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5405524 wtorek, 16 październik 2012, 08:55:10
ewachem napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

awi napisał(a):

zarania napisał(a):

a ja mam pierwszą grupę inwalidzką ze względu na problemy ze wzrokiem,a do tego refleks szachisty, więc znajomi i rodzina w głowę zachodzą jak mi się udaje wygrywać w smsowych konkach dla pierwszych emotka
0 0

|< << < 605 606 607 608 609 610611 612 613 614 615 > >> >|