Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

agakaz2

Cytuj wiadomość#6667805 piątek, 20 grudzień 2019, 07:15:22
bejca11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

rene napisał(a):

Proponuje szybki sondaz TIC TAC!ilosc wyslanych/wygranych! emotka
Ja:25/2 moglo byc pewnie lepiej!  emotka

Myślę, że to bardzo dobry wynik. O ile dobrze kojarzę, to chyba widziałam komentarz o wysłanych 70 paragonach i braku nagrody.
U mnie skromnie, bo wysyłałam 1-2 zgłoszenia tygodniowo. Zawsze jakaś tam nadzieja była... Ostatecznie wpadł voucher na okulary (który bardzo mi się przyda, bo z oczkami coraz gorzej) na 13 zgłoszonych paragonów emotka Nie inwestowałam więcej w produkt, który mi nie odpowiada - chciałam sobie tylko dać szansę na konsolę lub voucher. Wychodzę z założenia, że jeśli mam wygrać, to wygram nawet pojedynczym zgłoszeniem emotka
Podumowując: 13/1

około 59/1 wygrana. Słabo ale z moim szczęściem w losowaniach to i tak dużo emotka

60/0 - niestety nie mam szczęścia w loteriach emotka

4 paragony tygodniowo lub jak tam wpadło nie liczyłam.nagrody dwie u męża zegarek na początku loterii u mnie na koniec aparat.
rene 0

reniii

Cytuj wiadomość#6667806 piątek, 20 grudzień 2019, 07:21:06
agakaz2 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

rene napisał(a):

Myślę, że to bardzo dobry wynik. O ile dobrze kojarzę, to chyba widziałam komentarz o wysłanych 70 paragonach i braku nagrody.
U mnie skromnie, bo wysyłałam 1-2 zgłoszenia tygodniowo. Zawsze jakaś tam nadzieja była... Ostatecznie wpadł voucher na okulary (który bardzo mi się przyda, bo z oczkami coraz gorzej) na 13 zgłoszonych paragonów emotka Nie inwestowałam więcej w produkt, który mi nie odpowiada - chciałam sobie tylko dać szansę na konsolę lub voucher. Wychodzę z założenia, że jeśli mam wygrać, to wygram nawet pojedynczym zgłoszeniem emotka

około 59/1 wygrana. Słabo ale z moim szczęściem w losowaniach to i tak dużo emotka

4 paragony tygodniowo lub jak tam wpadło nie liczyłam.nagrody dwie u męża zegarek na początku loterii u mnie na koniec aparat.

Na przeszło 30 paragonów wielkie zero. Nie wiem jakim cudem inni wygrywają. Widocznie nie mam szczęścia.
rene 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6667809 piątek, 20 grudzień 2019, 08:11:33
reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

rene napisał(a):

Na przeszło 30 paragonów wielkie zero. Nie wiem jakim cudem inni wygrywają. Widocznie nie mam szczęścia.

Ja 3 zgłoszenia bez nagród ,nie mam żalu...
rene 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6667813 piątek, 20 grudzień 2019, 08:19:46
reniii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

rene napisał(a):

U mnie  Jest 5/ok130 w tym wymarzony czytnik  emotka
rene 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6667816 piątek, 20 grudzień 2019, 08:23:21
Tic tac 35/3  emotka  

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6667819 piątek, 20 grudzień 2019, 08:55:37
jakieś 80 = 2 polaroidy, 3 zegarki, okulary, czytnik. jestem zadowolona

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6667836 piątek, 20 grudzień 2019, 10:07:30
anaesth napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Doradźcie czy paragony wysyłacie listem za potwierdzeniem odbioru, czy priorytet wystarczy?

Trzeba sprawdzić w regulaminie, czego oczekują emotka Czy masz na dostarczenie np. 4 dni robocze, czy zwykłe, czy decyduje data stempla pocztowego, czy wpłynięcia do nich. Wielu paragonów do tej pory nie wysłałam, bo albo chcą skan, albo nie wygrywam emotka Ale raczej wystarczał list polecony - nie inwestowałabym w priorytet, kiedy gra toczyła się o kufel za 15zł. Potwierdzenie dostarczenia/odbioru w formie SMS kosztuje chyba 50 groszy, więc dla spokoju czasem warto dopłacić.

Dziękuję emotka Organizator życzy sobie oryginał paragonu. Priorytet jest tańszy z tego co się orientuję, a już na pewno krócej idzie. Hmm ale o to potwierdzenie sms muszę dopytać.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6667844 piątek, 20 grudzień 2019, 10:23:42
ewelcia753 napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Doradźcie czy paragony wysyłacie listem za potwierdzeniem odbioru, czy priorytet wystarczy?

Trzeba sprawdzić w regulaminie, czego oczekują emotka Czy masz na dostarczenie np. 4 dni robocze, czy zwykłe, czy decyduje data stempla pocztowego, czy wpłynięcia do nich. Wielu paragonów do tej pory nie wysłałam, bo albo chcą skan, albo nie wygrywam emotka Ale raczej wystarczał list polecony - nie inwestowałabym w priorytet, kiedy gra toczyła się o kufel za 15zł. Potwierdzenie dostarczenia/odbioru w formie SMS kosztuje chyba 50 groszy, więc dla spokoju czasem warto dopłacić.

Dziękuję emotka Organizator życzy sobie oryginał paragonu. Priorytet jest tańszy z tego co się orientuję, a już na pewno krócej idzie. Hmm ale o to potwierdzenie sms muszę dopytać.

Tak, tylko ten tani priorytet to chyba nie jest polecony, czyli przesyłka nie jest rejestrowana. To jest troszkę większe ryzyko, że list nie dojdzie. Głupio byłoby stracić przez to nagrodę emotka
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6667850 piątek, 20 grudzień 2019, 10:45:50
ewelcia753 napisał(a):

Po prostu listem poleconym: 
ekonomicznym, jeśli decyduje data wysłania,
priorytetem, jeśli musi dotrzeć szybciej.
W przypadku nierejestrowanej nic nie zrobisz jeśli Twój list gdzieś zniknie... 

izak1000

Cytuj wiadomość#6667864 piątek, 20 grudzień 2019, 11:20:06
Czy karty lidl Tymbark trzeba aktywować  I co to za napis PIN,czy trzeba go usunąć.??.nie mam możliwości przeczytać regulaminu  dot.karty...
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6667865 piątek, 20 grudzień 2019, 11:21:04
izak1000 napisał(a):

Czy karty lidl Tymbark trzeba aktywować  I co to za napis PIN,czy trzeba go usunąć.??.nie mam możliwości przeczytać regulaminu  dot.karty...

nic nie trzeba robic jesli placisz w sklepie, podajesz kasjerce i juz
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6667866 piątek, 20 grudzień 2019, 11:22:48
olunka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

A nimi można płacić kilka razy do wyczerpania środków czy trzeba wykorzystać jednorazowo?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6667867 piątek, 20 grudzień 2019, 11:23:53
@[email protected] napisał(a):

olunka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

A nimi można płacić kilka razy do wyczerpania środków czy trzeba wykorzystać jednorazowo?

ja akurat placilam dwoma kartami bo wieksze zakupy robilam, wiec wiem ze mozna łączyc:)
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6667870 piątek, 20 grudzień 2019, 11:27:59
Cześć,
czy dobra dusza może podpowiedzieć mi, z czym dzwoniło Develey? Chłopak otrzymał maila, który trafił do katalogu SPAM - wystraszył się i niestety usunął wiadomość.
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6667878 piątek, 20 grudzień 2019, 11:47:56
olunka napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

olunka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

ja akurat placilam dwoma kartami bo wieksze zakupy robilam, wiec wiem ze mozna łączyc:)

śliczne dziękuję  emotka
0 0

kasiap987

Cytuj wiadomość#6667884 piątek, 20 grudzień 2019, 11:55:17
TT około 70/1 polaroid. Nie liczyłam paragonów, ale grałam od początku i wysyłałam tygodniowo 4-6 paragonów
rene 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6667891 piątek, 20 grudzień 2019, 12:04:03
rene napisał(a):

Ja:25/2 moglo byc pewnie lepiej!

Ok 60/0. Obrzydziło mi to skutecznie moje (do niedawna) ulubione cukierki.

monia0303

Cytuj wiadomość#6667894 piątek, 20 grudzień 2019, 12:07:57
TT około 70/2 - bon na okulary i zegarek
rene 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6667896 piątek, 20 grudzień 2019, 12:13:30
U mnie na jakieś 70 paragonów tylko jedna wygrana - Nintendo
rene 0

margobb

Cytuj wiadomość#6667902 piątek, 20 grudzień 2019, 12:19:16
Walizki Nivea/Bobovita też dzisiaj idą?
0 0