Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

iwona0103

Cytuj wiadomość#6681380 poniedziałek, 10 luty 2020, 11:44:18
alan84 napisał(a):

assal napisał(a):

Alan84: W piątek kupowane: 72 sztuki, 39,99 emotka

dzieki. ktos cos jeszcze ?

Mama kupila jakies za 11.99
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6681432 poniedziałek, 10 luty 2020, 13:34:27
Cytrusek77 napisał(a):

Zimowy Karnawał Nagród ITM, ktoś jeszcze czeka na pozytywną weryfikację?

W tej chwili właśnie dostałam @ 
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6681433 poniedziałek, 10 luty 2020, 13:34:41
Tak się zastanawiam... Konkurs BIC Hebe, regulamin:
"wypełnić prawidłowo zgłoszenie konkursowe polegające na kreatywnym wykonaniu zadania konkursowego w formie pisemnej. Treść zadania to : „Mój sposób na udane Walentynki to:”
c. Odpowiedź nie może mieć więcej niż 360 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi. Film nie dłuższy niż 3 minuty."
Na stronie jest formularz, w którym można wpisać odpowiedź pisemną lub dodać plik wciskając "dodaj zdjęcie". Zgłupiałam. To można film, czy nie? emotka
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6681434 poniedziałek, 10 luty 2020, 13:39:32
pink086 napisał(a):

monkakk napisał(a):

pink086 napisał(a):

Kupiłam na konkurs Gillette w Biedronce, 2-pak pianek jaki macie opis? Ja zapłaciłam 5,99 w promocji:-)

z logo UEFA Champions League?

Tak z logo UEFA, na półce 7,99zl cena a po sprawdzeniu na czytniku cena 5,99

Potwierdzam, kupiłam dziś ten sam dwupak za 5,99, na półce cena wyższa, na czytniku wchodzi z obniżką.
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6681436 poniedziałek, 10 luty 2020, 13:44:32
Monika11 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Zimowy Karnawał Nagród ITM, ktoś jeszcze czeka na pozytywną weryfikację?

W tej chwili właśnie dostałam @

Ja też właśnie dostałam emotka
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6681534 poniedziałek, 10 luty 2020, 20:35:35
bezaczek7 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Konkurs Wawel. Aby grać o auto trzeba kupić na jednym paragonie 5 produktów czy zsumuje się one z kilku zgłoszeń?

Wg mnie sumuja sie zgloszenia. Ja tak rozumiem reg. Niech ktos jeszcze potwierdzi?

0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6681545 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:09:16
Czyli Hochland to niestety też bramki emotka

Po wpisaniu Kodu oraz zaznaczeniu pola z captcha zgodnie z pkt 13 b) Regulaminu (z zastrzeżeniem pkt 51 Regulaminu), system loteryjny sprawdza, czy wpisany Kod jest pierwszym prawidłowym Kodem, który został nadesłany i odnotowany w systemie loteryjnym po upływie daty i godziny przypisanej do nagrody. Nagrody są wygrywane w kolejności przypisanej w wykazie złożonym u notariusza zgodnie z pkt 53 Regulaminu.
0 0

anula012

Cytuj wiadomość#6681547 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:24:08
czesc nie idzie mi sms na lidl nivea  mam komunikat bledna tresc lub wiadomosc wyslana pod zły numer, a ja błędu nie widzę. Czy ktoś jeszcze tak miał?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6681548 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:26:33
anula012 napisał(a):

czesc nie idzie mi sms na lidl nivea  mam komunikat bledna tresc lub wiadomosc wyslana pod zły numer, a ja błędu nie widzę. Czy ktoś jeszcze tak miał?

Zgłoszenia od 13.02, zakup od 10.02.
andii 0

anula012

Cytuj wiadomość#6681549 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:27:37
@[email protected] napisał(a):

anula012 napisał(a):

Zgłoszenia od 13.02, zakup od 10.02.

dzieki, nie doczytałam
0 0

case

Cytuj wiadomość#6681553 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:42:59
Taka moja odezwa... zdaje mi się, że mam deja vu i coś podobnego pisałem ze 2 lata temu; tak czy inaczej, być może adresaci posta są na tym forum i być może przeczytają.

Fałszowanie paragonów w celu uzyskania korzyści majątkowej jest formą oszustwa. Oszustwo to przestępstwo niezależnie od kwoty, zgodnie z art 286 k.k. Może Was bawi zabawa w kotka i myszkę i udowadnianie, kto lepiej zmanipuluje paragon i czy może tym razem się uda.
Otóż informuję - nie uda się.

A ja ze swojej strony zapewniam i przysięgam na wszystkie świętości - robię wszystko, aby klienci poszli z tym wreszcie do prokuratury. I obiecuję, że pewnego dnia na dwuznacznych mailach się nie skończy.

Warto sobie nasrać w papiery dla np. 50 zł? Zastanówcie się.

Tak, Starachowice, to do Was mówię w tej chwili. I nie tylko.

magisterek

Cytuj wiadomość#6681555 poniedziałek, 10 luty 2020, 21:50:04
case napisał(a):

Taka moja odezwa... zdaje mi się, że mam deja vu i coś podobnego pisałem ze 2 lata temu; tak czy inaczej, być może adresaci posta są na tym forum i być może przeczytają.

Fałszowanie paragonów w celu uzyskania korzyści majątkowej jest formą oszustwa. Oszustwo to przestępstwo niezależnie od kwoty, zgodnie z art 286 k.k. Może Was bawi zabawa w kotka i myszkę i udowadnianie, kto lepiej zmanipuluje paragon i czy może tym razem się uda.

A ja ze swojej strony zapewniam i przysięgam na wszystkie świętości - robię wszystko, aby klienci poszli z tym wreszcie do prokuratury. I obiecuję, że pewnego dnia na dwuznacznych mailach się nie skończy.

BRAWO!!!!!

joan

Cytuj wiadomość#6681558 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:07:58
case napisał(a):

Przykro mi, że masz do czynienia z takimi przypadkami i musisz na nie poświęcać czas i energię. Dziękuję, że walczysz o lepszy świat. 

case

Cytuj wiadomość#6681559 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:12:41
joan napisał(a):

case napisał(a):

Przykro mi, że masz do czynienia z takimi przypadkami i musisz na nie poświęcać czas i energię. Dziękuję, że walczysz o lepszy świat. 

"Przypadkami".

Dwa lata temu, po grubej akcji z jedną nauczycielką (!!!), która intensywnie fałszowała paragony dla otrzymania koszulek (!!!) wprowadziliśmy pioniersko zakaz uzywania skanów - bo nimi najłatwiej manipulować.
I działało.

Ale teraz mamy artystów - k...a ich mać plastyków, którzy z nożyczkami, klejem i taśmą robią naprawdę niezłe cuda.
No, nie na tyle niezłe, żeby się nabrać, jak się rzetelnie podchodzi do sprawdzania paragonów, ale naprawdę - momentami chapeu bas.

I oczywiście nie zdradzę, skąd wiemy, że to lewizna, ale gwarantuję - wiemy emotka

A sieci handlowe mają to do siebie, że jak się zadzwoni na centralę i powie, że o fałszerstwo chodzi, to samego prezesa potrafią w nocy obudzić żeby się sprawą zajął.
Wiem co mówię, półtora roku temu po jednym telefonie poleciało na ryj połowa personelu jednego sklepu, bo się okazało, że też byli zamieszani.

asia85644

Cytuj wiadomość#6681560 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:13:37
Hej mam szybkie pytanie odnośnie konkursu ASTRA intermarche , nie mogę zrozumieć regulaminu . Mam pytanie odnośnie limitów znaków , pisze tam , że liczba znaków nie może przekroczyć 160 znaków , a jjesli przekroczy 160 to naliczą opłatę za kolejny SMS . Czyli jest ten limit czy nie ? Będę wdzięczna za  odp emotka
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6681561 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:14:11
asia85644 napisał(a):

Hej mam szybkie pytanie odnośnie konkursu ASTRA intermarche , nie mogę zrozumieć regulaminu . Mam pytanie odnośnie limitów znaków , pisze tam , że liczba znaków nie może przekroczyć 160 znaków , a jjesli przekroczy 160 to naliczą opłatę za kolejny SMS . Czyli jest ten limit czy nie ? Będę wdzięczna za  odp emotka

jest 160 znaków

case

Cytuj wiadomość#6681562 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:15:59
asia85644 napisał(a):

Co do zasady, długość SMSa - dopóki nie stanie się z jej powodu MMS-em - nie powinna skutkować niczym negatywnym ponad to, że zapłacisz więcej. Bo jak się już stanie MMS-em, to częśc bramek po prostu jej nie przyjmie jeśli są zaprogramowane sztywno na SMSy.
Bywa tak, że bramka SMS przyjmująca zgłoszenia ucina czasami treści powyżej 160 znaków. Nie wszystkie i nie każdemu, ale po co ryzykować?
Bywa też tak, że organizator po prostu nie czyta dłuższych - ale powinien o tym napisać w regulaminie.

darog

Cytuj wiadomość#6681563 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:18:20
case napisał(a):

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa może zgłosić KAŻDY.
A już na pewno powinien to zrobić Organizator- gdyż to on jest zobligowany do przyjmowania zgłoszeń, reklamacji, dokumentów zwrotnych, oraz weryfikacji np paragonów. 

Zgadzam się co do artykułu: oszustwa, jeszcze gorzej jeśli zostałaby wysłana nagroda i zostałaby odebrana  i doszedłby następny artykuł kk 
Z tego co mam na PW to norma że można drukować paragony które wysyła się mailem o niskiej wartości (np do 300zł?) propozycji było kilkanaście od różnych osób. 
Skoro wydawane są nagrody wartości np  50zł bez sprawdzania paragonów nic dziwnego że proceder się rozszerzył..
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6681564 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:19:55
case napisał(a):

Gdybym mogła dałabym 100 łapek w górę! Niepodrobionych! Ale, że tak się nie da to daję jedną i mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie ten dzień, że sprawa trafi do prokuratury, a wszyscy artyści drukarze dostaną nauczkę albo zmądrzeją.

case

Cytuj wiadomość#6681567 poniedziałek, 10 luty 2020, 22:28:28
darog napisał(a):

case napisał(a):

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa może zgłosić KAŻDY.
A już na pewno powinien to zrobić Organizator- gdyż to on jest zobligowany do przyjmowania zgłoszeń, reklamacji, dokumentów zwrotnych, oraz weryfikacji np paragonów. 

Zgadzam się co do artykułu: oszustwa, jeszcze gorzej jeśli zostałaby wysłana nagroda i zostałaby odebrana  i doszedłby następny artykuł kk 
Z tego co mam na PW to norma że można drukować paragony które wysyła się mailem o niskiej wartości (np do 300zł?) propozycji było kilkanaście od różnych osób. 
Skoro wydawane są nagrody wartości np  50zł bez sprawdzania paragonów nic dziwnego że proceder się rozszerzył..

Tak, teraz już jestem pewien, że to nie deja vu, że pisałem coś podobnego i że chyba podobnie odpisałeś emotka

W naszym pięknym kraju, jakby sprawa koncern vs biedna madka z Łysobyków poszła na FB, idę o zakład, że znalazłaby się duuuża grupa obrońców madki, że jak się kradnie dużemu to nie kradzież, że zostawcie ją w spokoju, że dobrze Wam tak bo dajecie cukier do produktów i sprzedajecie go w plastiku i inne debilizmy.
Chodzi mi o to, że potencjalny syf PR-owy niekoniecznie jest warty satysfakcji, że się komuś dosrało.
Zwłaszcza, że też jesteśmy ludźmi. Też się możemy pomylić i pozwać kogoś niewinnego. Oj, nie chciałbym być wtedy w swojej skórze emotka

Dlatego najpierw się zaprasza do podesłania paragonu fizycznie celem weryfikacji.
Na około 200 takich "zaproszeń" w ciągu ostatniego miesiąca - zgaduj trzy razy, ilu uczestników przysłało paragon.

Nie zgadłeś, nie zero. Jeden. Niesłusznie posądzony. Wiesz, co by było, jakby zamiast uprzejmego wezwania do weryfikacji, poszło od razu zawiadomienie do prokuratury?